גני ילדים, משפחתון, מעונות באשדוד

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות באשדוד (105) הצג רק עסקים שכתובתם באשדוד (104)
 • גן קשת מונטסורי בע"מ

  מרכז להתפתחות הילד מבוסס שיטת מונטסורי

  גן הילדים קשת, מהווה מרכז מקצועי,
  תומך ואוהב להתפחות הילד באשדוד. הגן בהדרכת גננות מוסמכות, מציע לילדים את כל הכלים, המשחקים והאביזרים הדרושים להתפתחותם על ידי שיטת החינוך מונטסורי. הילדים וההורים בגן יכולים ליהנות ממגון פעילות העשרה, חוגים, פעילויות יצירה, אוכל ביתי מזין ומאוזן המבושל במקום ומפוקח על ידי יועצי תזונה בעל תפריט מיוחד לבעלי אלרגיות, לימודי אנגלית, לימוד חוויתי ועוד, בפיקוח משרד הבריאות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3270988

  זלמן ארן 13, אשדוד

 • "גן סינדרלה"

  בגן מסגרת לפעוטות מגיל שלושה חודשים ועד לגיל שנתיים ותשעה חודשים ומסגרת
  לילדים בוגרים בגילאי 5 - 3 שנים. גן פרטי איכותי שיעניק לילדכם את מכלול היתרונות מבלי להתפשר על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, צוות "גן סינדרלה" לשירותכם! בפיקוח משרד החינוך, משרד הכלכלה (התמ"ת) ומשרד הבריאות, הגן מספק לילדים חוויית למידה עשירה במגוון תחומים באווירה מזמינה, חמה ומכילה ובאהבה גדולה לכל ילד וילד. נשמח להעניק לילדכם את המיטב!

 • 072-3270253

  העצמאות 58, אשדוד

 • גן לאומנויות "זמיר"

  זמיר הוא גן ילדים לאמנויות באשדוד המגדל באווירה חמה ואוהבת, ממש כמו
  משפחתון, ארבע קבוצות גיל (חצי שנה עד חמש) במעטפת של מעון יום אחראי ומסור במרחב עשיר בגירויים, מטופח ומאובזר. ילדי הגן נחשפים לעולם היצירה, למוזיקה, למחול ולאמנות פלסטית המשולבים בהרמוניה עם תכנית הלימודים של משרד החינוך. נטליה (נטשה) פודים-קודל, בעלת הגן והגננת המובילה, בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה בחינוך, בוגרת האקדמיה למוזיקה של אוניברסיטת תל אביב ומכללת לוינסקי.

 • 072-2596523

  הציונות 30, אשדוד

 • פעוטון הבית של יעל

  פעוטון "הבית של יעל" בהנהלת סילבי ממי שהיתה מנהלת משפחתון של עירית
  אשדוד במהלך 11 שנים... הפעוטון פתח את שעריו בשנת 2009... ניתן מענה מגיל 4 חודשים עד שנתיים וחצי הפעוטון ממוקם באזור הסיטי באשדוד רחוב הציונות מספר 75.מאחורי הפעוטון פארק ירוק וענק שמבקרים כל יום עם הקטנטנים שלנו.... הפעוטון בפיקוח אחוד גנים הפרטיים. הצוות מקבל במהלך השנה השתלמויות וכנסים , שתי מטפלות עבור 10 ילדים אנו מקבלים בפעוטון עד 10 ילדים ליום מלא או לחצי יום הגן פתוח בין 7.30 בבוקר ועד 17.00. לא עובדים ערבי חג. 3 ארוחות ביום כולל גבינות בשר דגים המון ירקות פחממות ופירות..... ארוחות כשרות ביתיות טריות ומזינות שמכינים מידי יום בפעוטון באהבה... בפעוטון שלנו מגוון פעילויות : מנגנת , הכרות עם בעלי חיים, תאטרון בובות פרי חשיבה כמובן בתאום עם גילאי הילדים .... הכרות עם חומרים שונים ומגוון התנסויות... למידה בחוברות לגילאים 2 ועד 3. מקום חמים נעים אוהב ובטוח קרוב לבית. הרבה חום אהבה והכי חשוב הגיאנה ואוכל בריא...

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3212781

  הציונות 75, אשדוד

מידע על גני ילדים, משפחתון, מעונות