שירותי סיעוד בבני ברק

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות בבני ברק (19) הצג רק עסקים שכתובתם בבני ברק (16)
 • טל-אור שרותי סיעוד בע"מ

  טל-אור שרותי סיעוד היא חברה מובילה בתחום הסיעו בישראל, המציעה את
  שירותיה מאז שנת 1993. עבור הקשישים ובעלי הצרכים המיוחדים מספקת החברה מגוון רחב של פתרונות, לרבות: טיפולי בית על ידי מטפלים מקצועיים, שירותי טרום סיעוד, השמת והתאמת עובדים זרים, שירותי סמך מקצועיים, ייעוץ והכוונה לבתי אבות ועוד. החברה מחזיקה בכוח אדם איכותי, כאשר כל העובדים עוברים קורסים, השתלמויות ומפגשים עם אנשי מקצוע. טל- אור שרותי סיעוד מנוהלת על ידי ריטה קרמני, ומסייעת כיום למאות לקוחות באזור המרכז. פעילות החברה מתבצעת באמצעות שני סניפים, בראשון לציון וברחובות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ מקיף ללא כל התחייבות.

 • 072-3211665

  הרצל 185, רחובות

  (נותן שירות בבני ברק)

 • עזר מציון

  עמותת עזר מציון החלה דרכה בשנת 1979 ומהווה כיום מרכז סיוע רחב ביותר
  המספק שירותי סיעוד לנזקקים ולקשישים בפרט. היא מורשית מטעם המוסד לביטוח לאומי, משרד הביטחון ומשרד העבודה והרווחה למתן סיוע עבור זכאי חוק הסיעוד. ברשותה צוות מנוסה, מקצועי ומיומן לרבות מטפלים, אחיות ועבודות סוציאליות המלווים באופן אישי, תומך ומסור. אגף הסיעוד של עמותת עזר מציון מציע מטפלים פרטיים ללא דמי תיווך וייעוץ לחברות המספקות עובדים זרים לטיפול 24 שעות ביממה. אלו רק חלק מהשירותים שמציעה העמותה יותר משלושים ושש שנה. היכנסו לאתר לפרטים נוספים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  הרב רבינוב 5, בני ברק

 • קידר שירותי טיפול, סיעוד ועובדים זרים

  קידר בע"מ היא חברת סיעוד מקצועית וותיקה, הקיימת מאז 1989. החברה מציעה
  שירותי סיעוד בבית המטופל בעזרת מטפל זר או ישראלי. הטיפולים הסיעודיים ניתנים לקשישים, לבעלי מוגבלויות פיזיות, משפחות שכולות. השירותים מוצעים בכל רחבי הארץ, וכוללים: ניהול משק בית, השגחה בבית ומחוצה לו, אירוח לחברה, טיפול פרטי מסביב לשעון, סיוע בעת אשפוז ועוד. החברה מסייעת למשפחה בהגשת הבקשה להעסקת עובד זר, ייעוץ והכוונה לבתי אבות ולדיור מוגן ומלווה אותה לאורך כל הדרך.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3253971

  בן יהודה 32, תל אביב

  (נותן שירות בבני ברק)

 • אור בלב - אחיות פרטיות

  אחיות מוסמכות ומטפלות סיעודיות לכל הארץ

  אור בלב בע''מ - אורלי 052-7585550
  מציעה מגוון רחב של אחיות פרטיות מוסמכות, המעניקות טיפול סיעודי מלא - הן בבית הלקוח והן בבתי החולים השונים. חברת סיעוד ותיקה זו, הפועלת בפריסה ארצית, מחזיקה בצוות של אחיות פרטיות מנוסות, כאשר שירותי ההשגחה והטיפול ניתנים על ידיהן 24 שעות ביממה, בכל חלקי הארץ. החברה מקפידה על אספקה מהירה של האחיות, אשר מגיעות למקום המיועד תוך שעה בלבד. במרוצת השנים, סייענו לאינספור אנשים - בהם קשישים, בעלי מוגבלויות, אנשים בתקופת שיקום ועוד - ונשמח לעמוד גם לשרותכם. קיימים סניפים נוספים : סניף כפר סבא כתובת: בניין הפעמון טלפון : 0775627792 סניף חיפה רח' החלוץ 14 טלפון : 048627797

 • הצג טלפון

  המלך ג'ורג' 38, תל אביב

  (נותן שירות בבני ברק)

 • עטרת אבות

  "עטרת אבות" משמש על תקן בית אבות, בית חולים סיעודי, ובעיקר - מקום בו
  יכולים הדיירים הקשישים לקבל את כל השירותים להם הם זקוקים. בית האבות שלנו, המיועד לקשישים מהמגזר החילוני, הדתי והחרדי, כולל צוות רפואי נרחב, בהנהלתו של ד''ר ראנולד קפלן - רופא גריאטרי מומחה ומנוסה. יחד עם צוות הרופאים הקבוע בבית, מצליח המקום לספק לדיירים את כל השירותים הרפואיים להם הם זקוקים: טיפולים מונעים, בדיקות, אבחונים וכיוצא בזה. במקום פועל מכון פיזיותרפיה, בו ניתן לקבל טיפולים במסגרת אישית או קבוצתית, וכן מוצעת מסגרת של ריפוי ועיסוק. בבית החולים הסיעודי עטרת אבות ניתן לדיירים סיוע מקיף, כל שעות היממה, יחד עם מענה לצרכים הייחודיים שעולים אצל כל אחד מהם.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3220021

  עזרא 11, בני ברק

 • והדרת פני זקן

  בית האבות הסיעודי "והדרת פני זקן" מציע דיור מוגן ומוסד גיריאטרי יוקרתי
  הנבנה בהתאם לדרישות והתקנים של משרד הבריאות, לקשישים ותשושי נפש בגילאי 70 ומעלה. הבית הוקם בשיתוף ועידת התביעות נגד גרמניה וכולל 5 מחלקות מרווחות ומפוארות המפוקחות על ידי צוות בעל הכשרה מתאימה וניסיון רב, אחיות ואחים מוסמכים, עובדי תעסוקה ועובדי ניקיון. הבית מאפשר לכל דייר להתאשפז במקום על פי יכולתו הכלכלית והזכאות המגיעה לו.

 • 072-3226586

  שלמה המלך 29, בני ברק

מידע על שירותי סיעוד

חזור מעלה