השכרת רכב בחיפה

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות בחיפה (20) הצג רק עסקים שכתובתם בחיפה (18)
 • צביקרנט

  חברת צביקרנט מספקת שירותי השכרת רכב בארץ לצד השכרת רכב בחו"ל עבור
  משפחות, זוגות ויחידים. סניפיה פרוסים בכל רחבי הארץ וברשותה מגוון רכבים מתוחזקים היטב לכל מטרה ולקהל יעד רחב לרבות נהגים חדשים. החברה מספקת שירותי ליסינג לרכב והנחות לשומרי שבת, משכירה נגררים לבעלי חיים ומציעה הסדרי אשראי לחברות. חברת צביקרנט מאמינה בשירות מיטבי, אמין וישיר ומעמידה את הלקוח במרכז.

 • 072-3218927

  יונתן בן עוזיאל 71, אלעד

  (נותן שירות בחיפה)

 • חייט השכרת רכב

  חברת השכרת הרכב הראשונה במגזר החרדי

  חייט השכרת רכב היא סוכנות גדולה
  להשכרת רכב, אשר עובדת מול החברות המובילות בארץ. אנו מציעים לכם את כל סוגי הרכבים, החל מכלי רכב קטנים, דרך רכבי משפחה ורכבי מנהלים ועד מסחריות ופיקאפים. החברה מציעה השכרות לימים אחדים והשכרות ארוכות טווח, ובכל השכרה מקצה עבור הלקוח כמות נדיבה של קילומטרים ללא תשלום נוסף. חייט השכרת רכב הייתה לחברת ההשכרה הראשונה בישראל שפעלה במגזר החרדי. כיום היא מפעילה 34 סניפים בכל רחבי הארץ ומחזיקה בצי רכבים גדול וחדיש.

 • 072-3257662

  820, ירושלים

  (נותן שירות בחיפה)

 • אילון שחר טרייד אין

  אילון שחר טרייד אין הוא המקום לרכוש מכוניות משומשות באזור חיפה והצפון.
  סוכנות הרכב שלנו מציעה עבורכם מגוון כלי רכב משומשים, כולל רכבים מהשכרה או מליסינג. הרכבים הם של כל היצרניות הבולטות בתחום בעולם, לרבות הונדה, רנו, טויוטה, שברולט, מאזדה, וולוו ועוד. אנחנו מציעים אחריות מלאה על הרכבים, מה שבוודאי מעניק לכל רוכש או רוכשת שקט נפשי לאורך שנים. באפשרותם לבצע עסקת טרייד אין, עם הרכב הקיים שלהם, וכן ליהנות מפתרונות מימון משתלמים אחרים: הלוואת מימון, הצטרפות לעסקת ליסינג ועוד.

 • 072-3224073

  שד' ההסתדרות 200, חיפה

מידע על השכרת רכב

חזור מעלה