ליפוף מנועי חשמל

 • סליל המנוע בע"מ

  ליפוף מנועים במקצועיות ללא מתחרים

  חברת סליל המנוע בע''מ נחשבת לאחת
  המומחיות בישראל בביצוע ליפוף מנועים, עם דגש על ליפוף מנועי חשמל. החברה מבצעת את הליפוף באמצעות כוח אדם מיומן וציוד מתקדם, מה שמביא לתוצאות אופטימליות עבור לקוחותיה - בכוחו של הליפוף המקצועי לשפר את תפקוד המנוע בעשרות מונים ולפתור תקלות מגוונות בו. החברה מקפידה לבצע כל מלאכה בהתאמה מלאה לנסיבות ותוך עמידה בלוחות הזמנים. המחירים, בכל המקרים, הם משתלמים במיוחד. סליל המנוע בע''מ מעניקה את שירותיה בהקדם האפשרי, הן באתר הלקוח והן במפעלי החברה.

 • 072-3257501

  המוסכים 22, חיפה

 • כח מנוע בע"מ

  מומחים לליפוף, תיקון ושיפוץ מנועי חשמל

  חברת כח מנוע בע"מ נוסדה בשנת 1986
  ומתמחה במתן שירותים עבור מנועי חשמל לרבות ליפוף מנועים תעשייתיים מכל סוג, מכירה והתקנה, שיפוץ מנועים ותיקון לרבות מנועי AC, מנועי טבעות ומנועים אנכיים. בנוסף החברה מוכרת מייסבים. אטמים מכנים .כל סוגי הרצועות . צוות החברה מונה אנשים מוסמכים ומנוסים, כל אחד בתחומו, שעברו בנוסף הכשרות בתחום הבטיחות בעבודה. החברה מבצעת גם תיקון משאבות מים מכל סוג. השירות המקצועי מלווה בעלות אטרקטיבית ביותר ומוגש ללקוחות פרטיים ובעיקר למוסדות ולעסקים כבתי מלון וחברות אחזקה.

 • 072-3257478

  יהודה המכבי 5, ירושלים

 • יעקב מלכה בע"מ

  ליפוף מנועי חשמל בשיטות המתקדמות ביותר

  שירות מרכזי שמעניקה חברת אלקטרו
  מנוע ללקוחותיה הוא ליפוף מנועי חשמל. החברה מבצעת ליפוף ללא דופי של מנועים חשמליים עד 300 כוח סוס, באמצעות כלים ייעודיים וכוח אדם מנוסה ומיומן. החברה מציעה את שירותיה עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, ומקפידה תמיד על מחירים שווים לכל נפש ועמידה בלוח הזמנים. בראש החברה עומד יעקב מלכה, בוגר בית ספר מקצועי במגמת חשמל, אשר ניהל בית מלאכה לליפוף מנועים במהלך השירות הצבאי שלו. אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה ולקבל ממנה ייעוץ ראשוני מקיף בתחום.

 • 072-3258065

  קומבה 14, חדרה

 • תעשיות חשמל ואוטומציה חולון בע"מ

  לחברת תעשיות חשמל ואוטומציה חולון בע"מ מחלקה המתמחה בשירותים עבור מנועי
  חשמל בדגש על ליפוף מנועים, לרבות: ליפוף מנועי AC וכן ליפוף מנועי DC - התמחות מיוחדת בסוג מנוע זה. החברה מבצעת גם ליפוף עוגנים בכל גודל. השירות מקצועי ואדיב, מוקפד ואמין, ומוגש בהתאם לדרישות הלקוח מעל ארבעים שנה. החברה מבצעת בניית תשתיות חשמל וליפוף מנועים על פי תקן בינלאומי בכל רחבי הארץ במחירים אטרקטיביים, והיא ספקית מוכרת של משרד הביטחון. הצעת המחיר מוגשת ללא עלות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  הבנאי 33, חולון

 • "המלפף אשדוד" מוני

  ליפוף מנועים חשמליים, כמו גם שיפוצם, הם תחומי ההתמחות העיקריים של חברת
  "המלפף אשדוד" מוני. החברה, הנחשבת לאחת המובילות מסוגה באזור הדרום כולו, עוסקת לצד זה בשיפוץ משאבות מים, מכירת מנועים חדשים, גירים או מחזירי שמן ועוד. לחברה ניסיון של למעלה מארבעה עשורים בתחום, מה שמאפשר לה להעניק ללקוחות את הפתרונות האיכותיים והמתקדמים ביותר. זמן האספקה ומתן השירות של החברה הוא המהיר ביותר האפשרי והמחירים שנגבים עבור השירותים השונים שווים בהחלט לכל נפש. אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה, לקבל מאנשיה ייעוץ ראשוני בתחום וליהנות משירותים מקצועיים שמשנים את חוקי המשחק.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3216719

  הפלדה 18, אשדוד

 • בזק חיש אלקטרומכניקה 2002 בע"מ

  ליפוף מנועים חשמליים הוא חלק מרכזי בסל השירותים של חברת בזק חיש
  אלקטרומכניקה בע''מ, הפועלת מאז 2002 כממשיכת דרכה של חברת "בזק חוטמן סחר ואחזקות בע''מ". החברה, בראשה עומדים מהנדס החשמל ולרי פרומין ווהמנכ''ל מנשה חוטמן - לו ניסיון של כ-50 שנה בליפוף מנועי חשמל - מציעה את כל השירותים הנדרשים בתחום. שירותי הליפוף של החברה ניתנים עבור מנועים מסוגים מגוונים, לרבות מנועים תלת פאזיים, מנועים חד פאזיים, מנועי זרם ישר, מנועי רעד, מנועי מעליות וכננות, מנועי שראג ושלל מנועים אחרים. בבית המלאכה שלנו, הממוקם בפתח תקווה, פועל צוות מקצועי של מהנדסים, טכנאים וחרטים, המבצעים כל משימה לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

 • 072-3226899

  גיסין אבשלום 76, פתח תקווה

 • אלקטריק מוטור ש. כהן בע"מ

  מחפשים חברה מקצועית המבצעת את המלאכה של ליפוף מנועי חשמל ברמת המקצועיות
  הגבוהה ביותר? חברת אלקטריק מוטור ש. כהן בע''מ תשמח לעמוד לשרותכם. החברה, לה מוניטין של יותר מארבעה עשורים בתחום, עוסקת בליפוף מנועי חשמל מכל סוג ולכל מטרה, כאשר שירותיה ניתנים עבור גורמים פרטיים, עסקיים ומוסדיים מכל רחבי הארץ. אנשיה, הבקיאים בתחום עד רמת היסוד, מספקים ללקוחות פתרונות המותאמים להם אישית ועומדים תמיד בלוח הזמנים שהוגדר למשימה הספציפית. אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה, לקבל מאנשיה ייעוץ ראשוני בתחום ולהזמין את שירות ליפוף המנועים שלה במחיר שהוא באמת ובתמים שווה לכל נפש.

 • 072-3212547

  המנוף 1, רחובות

 • אלקטרו דוד

  חברת אלקטרו דוד מחזיקה בניסיון של למעלה מארבעה עשורים בתחום ליפוף
  המנועים, בדגש על ליפוף מנועים חשמליים. אנשי החברה מתקנים כלי עבודה חשמליים, כגון פטישים ומקדחות, למוצרים המונעים בחשמל, כמו מיקסרים ביתיים ותעשייתיים, וכן מנועים מסוגים שונים. בין לקוחות החברה תמצאו אנשים פרטיים ומוסדות רבים. השירות של חברת אלקטרו דוד הוא שירות אישי, איכותי ומקצועי, שניתן גם בשפה האנגלית ומוצע לכל תושבי ירושלים וסביבתה.

 • 072-3258666

  בית ישראל 1, ירושלים

 • סלתיק אלקטרומכניקה (אהרון ובניו) בע"מ

  בית המלאכה סלתיק אלקטרומכניקה (אהרון ובניו) בע"מ מבצע ליפוף למנועים
  חשמליים, כולל מנועי חד-פאזי, מנועי תלת-פאזי, מנועי זרם ישיר, מנועי מעליות, מנועי כננות, מנועי רעד, מנועים עם מעצור וממסרת ועוד. לאנשי בית המלאכה ניסיון רב בתחום, מאז נפתח המקום בשנת 1997, אך לבד מהניסיון העשיר מתחייבים אנשי סלתיק אלקטרומכניקה גם לשירות מקצועי ואיכותי, ולעבודה העומדת בתקנים המחמירים ביותר. במקום נמכרים ומתוקנים גם כלי עבודה חשמליים שונים.

 • 072-2645460

  הפועלים 14, באר שבע

 • איכות-סטטור

  חברת סטטור עוסקת בתיקון וליפוף מנועי חשמל לסוגיהם, כולל: מנועי AC ,DC
  עד 1000 כ"ס. מנועים אנכיים ומשאבות, משאבות טבולות, משאבות סחרור, מנועי טבעות החלקה, מפוחים והתמחות בליפוףובשיפוץ מנועי עגורן (קוניים) ובירטורים לתעשיה בכל הגדלים. חברת סטטור מעמידה לרשות לקוחותיה 40 שנות נסיון. השירות הניתן ללקוחותינו כולל יעוץ, בדיקות, הובלה ואחריות מלאה לעבודותינו. אנו זמינים לרשותכם 24 שעות ביממה ומתחייבים לזמני תגובה מהירים ביותר.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  פלוטיצקי 10, ראשון לציון

מידע על ליפוף מנועי חשמל