טכנאי מקררים ומקפיאים - שירות, תיקון וחידוש בחדרה

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות בחדרה (14) הצג רק עסקים שכתובתם בחדרה (10)
 • שרות כרמל-ביקור ובדיקה חינם

  מומחים למקררי סמסונג וכל שאר הסוגים

  מחפשים טכנאי מקררים או מקפיאים?
  האופציה הטובה ביותר שעומדת מולכם באזור חיפה היא לפנות לחברת שרות כרמל. אנחנו עוסקים בתיקון ובתחזוקת כל סוגי המקררים והמקפיאים, מוצרים של כל היצרניות המובילות בתחום. בנוסף, אנחנו מציעים חלקי חילוף איכותיים למכשירים השונים. החברה, בראשה עומד מהנדס קירור בשם ראובן ויצמן, פועלת מזה 25 שנה ומחזיקה במוניטין מרשים. כל תיקון שהיא לוקחת על עצמה נעשה בסטנדרט גבוה, במחיר נוח ועם אחריות מלאה לשנה. הזמינות גבוהה, כולל אפשרות למתן שירות מיידי.

 • הצג טלפון

  (נותן שירות בחדרה)

 • יואל כהן טכנאי מוצרי חשמל

  שנה אחריות על כל תיקון

  יואל כהן הוא טכנאי מקררים ומקפיאים,
  אשר מחזיק בניסיון רב שנים בתחום. במסגרת חברה עצמית מציע הוא שירותי תיקון מקצועיים בכל אזור השרון והמרכז. החברה מציעה פתרונות עבור מקררים ומערכות קירור מכל הסוגים, לרבות מקרר ביתי, מקרר משרדי, מקרר נייד, מקרר יין, מקפיא ביתי, מקפיא עם פתח עליון או תחתון ועוד. ההתמחות העיקרית שלה היא מקררים אמריקאיים, אשר נחשבים למובילים בתחום. התיקונים השונים נעשים תוך זמינות גבוהה, כולל אפשרות לשירות אקספרס, כאשר אחריות מקיפה בת שנה ומחיר נוח הופכים את הפנייה לחברה למומלצת עוד יותר.

 • הצג טלפון

  (נותן שירות בחדרה)

 • א.עמוס מינס - מומחה לאמריקאים

  עמוס מינס הוא טכנאי מקררים מורשה ומנוסה העוסק בתחום מזה עשרים שנה. הוא
  מספק שירות למקררים ולמקפיאים, מתמחה במקררים אמריקאים ומספק גם שירות למקררים לרכב. תיקון מקררים ומקפיאים מטעמו מלווה בחלפים מקוריים, בעמידה בלוח זמנים מוקפד, באמינות ובמקצועיות ללא פשרות. השירות מוגש 24 שעות ביממה בפרדס חנה, נתניה, חדרה, בנימינה, זיכרון יעקב, כפר יונה, קיסריה ואור עקיבא. מינס מתמחה גם בשירות לכל סוגי המזגנים, והוא מורשה התקנות של חברות מובילות בתחום.

 • 072-3258318

  האר"י 1, חדרה

 • אב-אב "אור"

  זקוקים לתיקון של מקרר או מקפיא? באזור חדרה והסביבה יש עבורכם פתרון אחד,
  והוא לפנות לחברת אב-אב "אור". בראש החברה עומד אריאל קורן, טכנאי המחזיק בניסיון של למעלה מארבעה עשורים בתחום. החברה לוקחת על עצמה תיקונים מכל סוג עבור מכשירים של החברות המובילות בעולם, לרבות אמקור או תדיראן, ולצד זה מסייעת בתחזוקה ובחידוש מכשירי החשמל האמורים. כל תיקון מבוצע באמצעות חלקי חילוף מקוריים ואיכותיים, מה שמאפשר שקט נפשי לגבי טיב התיקון, כאשר דגש אחר מושם על השלמת המשימה במהירות הגבוהה ביותר האפשרית. המחירים שלנו נוחים וההליכה לקראת הלקוח נעשית לכל אורך הדרך. נשמח לעמוד לשרותכם.

 • הצג טלפון

  התאנים 2, חדרה

 • זברה שירותי קירור ומיזוג

  טכנאי מקררים מקצועיים ואמינים

  חברת זברה שירותי קירור ומיזוג מתמחה
  בתיקון מקררים ביתיים ותעשייתיים, וכן בתיקון והתקנה של חדרי קירור (עד מינוס 40 מעלות), ובתיקון והתקנה של מזגנים. לחברה ותק ומוניטין של יותר מ-30 שנה, היא מעסיקה צוות טכנאי מקררים מקצועי ואמין, ומקפידה לספק שירות מהיר ויעיל ואחריות מלאה על כל תיקון והתקנה. החברה מציעה את שירותיה ללקוחות פרטיים, למשרדים, לחברות ולמוסדות בחדרה והסביבה.

 • 072-3270751

  קיבוץ גלויות 44, חדרה

 • טכנו -ג'ו

  טכנו-ג'ו הוא טכנאי שירות מיומן ומנוסה המספק בין היתר שירותים כוללים
  למקררים ולמקפיאים. השירות ניתן למקררים ביתיים מכל הסוגים (כולל מקררי דלת לדלת, מקררים ללא מקפיא, מקררים עם מקפיא תחתון ומקררים עם מקפיא עליון), מקררים ניידים, מקררי יין, מקררים משרדיים ומקפיאים ביתיים מכל הסוגים. העבודה נוגעת לכל התקלות, החל במערכות האלקטרוניות ועד לצירי הדלתות ולגומיות האיטום. טכנו-ג'ו, ש'יצא צדיק' בתכניתו של חיים הכט, הוא מומחה למוצרים של סמסונג, אמנה, ג'נרל אלקטריק, תדיראן, LG, אמקור, בקור ובלומברג.

 • 077-7786492

  חדרה

 • אהרונוב אלכס

  אהרונוב אלכס הוא טכנאי שירות מקררים ומקפיאים המספק שירותי תיקונים
  למקפיאים ולמקררים (כל סוגי המקררים כולל התמחות במקררים אמריקאיים). אהרונוב מנוסה גם בפרויקטים של חידוש מקררים. מעל ארבע עשרה שנות ניסיון בתחום. שירותיו כוללים חלפים מקוריים בתוספת אחריות וכן אחריות שירות. אהרונוב בעל תעודת טכנאי קירור ומיזוג אוויר ומקפיד על אחריות מקצועית ועל שירות מיטבי בהתאם ללוח זמנים שנקבע מראש עם הלקוח. כדאי לבדוק!

 • 072-3228339

  (נותן שירות בחדרה)

 • ר.ו. קור בע"מ

  ר.ו. קור בע"מ מציעים שירות מקיף למערכות קירור. אנו מומחים לתכנון,
  להתקנה, לתיקון ולשירות של מערכות כאלו, כולל מערכות להקפאה מהירה, מערכות קירור רגילות, מערכות קירור משולבות ובהן כמה מקררים ועוד. החברה מתמחה בהקמת מערכי קירור בעסקים חדשים ובהקמת חדרי קירור באיטליזים, ברשתות מזון ועוד. החברה הוקמה בשנת 1984 ומאז, במשך 30 שנים, היא מציעה לכל לקוח, קטן כגדול, את השירות הטוב ביותר בתחום.

 • 072-2214703

  (נותן שירות בחדרה)

מידע על טכנאי מקררים ומקפיאים