תיווך בקריית גת

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות בקריית גת (26) הצג רק עסקים שכתובתם בקריית גת (26)
 • ליאת קנזי נכסים ונדל"ן בע"מ

  משרדנו ליאת קנזי נכסים ונדל"ן בע"מ ביסס עצמו כחברת נדל"ן מכובדת שהביאה
  רוח רעננה לתחום תיווך הנדל?ן עם גישה יצירתית ושירותית. עקב אהבתנו למגוון הרחב של האנשים שאנו פוגשים בזכות תחום העיסוק שלהם, וההזדמנות לצמיחה אישית ועסקית בענף עשיר בלקוחות, המשרד מאפשר להיות בחברה צעירה ותוססת שמעורה בכל ההתרחשויות במרכז העיר. המשרד השקיע את כל המרץ בחברה שמציבה את הלקוח במרכז הבמה. המשרד גדל בד בבד עם צמיחתה של העיר ופועל על פי אסטרטגיה מקצועית כדי שלקוחותינו יקבלו מענה הולם ועדכני למצב השוק - בזמן אמת. שירותי החברה הינם נרחבים ומגוונים ואינם מסתכמים רק בתיווך ושיווק נכסים אלא כוללים קשת מגוונת של שירותים הקשורים במישרין לתחום הנדל?ן, וכל זאת תחת קורת גג אחת. שרותים כגון: ההערכה ושמאות, עזרה משפטית ע?י עו?ד שהחברה עומדת עימו בקשר, קשרים עם יועצי משכנתאות, ייזמות וניהול פרויקטים, אדריכלות, עיצוב פנים, שיפוץ פנים ועוד. כך לקוחותינו יכולים ליהנות משיטת שירות תחת מטרייה אחת, הנקראת ?One Stop Shop? הכל תחת קורת גג אחת.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 077-3165265

  הגפן 5, קריית גת

 • קינג נדל"ן - הראל עומסי

  משרד התיווך קינג נדל"ן-הראל עומסי הינו אחד הוותיקים והמובילים בעיר
  קריית גת. כשמדובר בנדל"ן, אתם זקוקים לשירות המקצועי והאמין ביותר. הראל עומסי מעמיד לרשותכם ניסיון עשיר וצוות מומחים מנוסה, שמעניק לכל לקוח את השירות הדרוש לו במקצועיות רבה. מעוניינים לרכוש או לשכור נכס בקרית גת? מעוניינים להעמיד למכירה או להשכרה נכס באזור? אנו מתמקדים בטיפול בנכסי נדל"ן הממוקמים בקרית גת והסביבה, ומשווקים את פרויקט כרמי גת. נשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות, באדיבות ובנחישות כמיטב המסורת של הראל עומסי!

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3214289

  שד' לכיש 17, קריית גת

 • קינג נדל"ן- קובי אהרון

  קינג נדל''ן הוא משרד תיווך בקריית גת המנוהל על ידי קובי אהרון, לו
  ניסיון של שנים בתחום. המשרד, לאנשיו רישיון תיווך על פי חוק, עוסק בתיווך ובשיווק של נכסים מכל סוג: דירות מגורים, בתים פרטיים, וילות, דירות נופש, משרדים ובנייני משרדים, מבני תעשייה, מגרשים ועוד. אצלנו תמצאו נכסים לרכישה, השקעה או השכרה כאחד: הדגש הוא על אזור קריית גת והדרום, אם כי אנו מציעים פרוייקטים גם באזורים אחרים של מדינת ישראל. המשרד פועל במקצועיות מלאה ומלווה את לקוחותיו בכל עת.

 • 072-2593698

  שד' לכיש 7, קריית גת

 • ארנה נדל"ן

  arena הדרך המהירה לבית שלך!

  משרדינו מספק שירותי ייעוץ משכנתא
  למעוניינים לקבל משכנתא לרכישת דירה או למיחזור משכנתא קיימת. אנו מלווים את הלקוח לאורך כל התהליך, מתאימים את המסלולים ליכולת וצרכי הלקוח וחוסכים המון זמן וטירטורים מיותרים. * חסכון עצום-עשרות/מאות אלפי שקלים למשרדינו מספר יועצי משכנתאות שימצאו ויבנו עבורכם את מסלול המשכנתא הטוב והמתאים ביותר עבורכם, בהתאם ליכולות הלקוח תוך שמירה על רצונות ותנאי הלקוח.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3101071

  שד' לכיש 13, קריית גת

מידע על תיווך

חזור מעלה