סירות ושיט באילת

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות באילת (44) הצג רק עסקים שכתובתם באילת (44)
 • ישראל-ים - ספינות הזכוכית

  שייט על ספינה הוא אחת האטרקציות שפשוט חובה לעשות כשמבקרים באילת. ישראל
  ים - ספינות הזכוכית לוקחת את כל זה מספר צעדים קדימה. החברה מציעה שייט על מימיו הצלולים של הים האדום בספינת תענוגות בעלת שלוש קומות. הספינה כוללת את כל הדרוש לחוויה חד פעמית: רחבת ריקודים, הסברים מקצועיים, בר משקאות, חטיפים וכריכים, פינת שיזוף, סיפון תחתון מוצל ועוד. גולת הכותרת של הספינה היא הקומה התחתונה שלה, בה רצפת זכוכית המאפשרת להיחשף לעושר התת ימי העצום המאפיין את הים האדום. ההפלגה, הנמשכת שעתיים, כוללת הגעה לנופים המרהיבים של שמורת האלמוגים והגנים היפניים בגבול בין ישראל לירדן, כמו גם תצפית על דולפינים בגבול שבין ישראל למצרים. בתיאום מראש, ניתן גם להזמין הפלגות דיסקו ליליות.

 • 072-3250047

  אילת

 • דיפ - תיירות צלילה וספורט ימי בע"מ

  דיפ - תיירות צלילה וספורט ימי בע"מ הוא מקום שמושתת כל כולו על אהבה
  עמוקה לים הכחול. המועדון, שנוצר כתוצאה מאיחוד בין שני מועדונים ותיקים שפעלו באילת במשך שנים, מוקדש כל כולו לצלילה אך מציע גם פעילויות ספורט ימי הקשורות בשיט סירות. למעשה, כל דבר הקשור לים תוכלו למצוא כאן אצלנו במועדון דיפ - תיירות צלילה וספורט ימי בע"מ. את השיעורים ואת הפעילויות השונות אנו מציעים כיום לא רק באילת אלא גם בתל אביב, במי הים התיכון. המקלחות, פינת הקפה, הלוקרים וכמובן הציוד הרב - כל אלו משלימים עבור כל לקוח חוויה מימית בלתי רגילה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  אילת

 • אושן מאסטר OceanMaster לימודי שייט

  חולמים להשיט סירות? מעוניינים לדעת הכל על שייט? בית הספר המקצועי לשייט
  אושן מאסטר (OceanMaster) ממוקם באילת ופועל עבורכם מאז שנת 2008. בית הספר מנוהל על ידי נסים אלפסי, קצין ים וסקיפר ותיק ומנוסה, בוגר בית הספר "מבואות ים". אנחנו מציעים את כל הלימודים הדרושים לקבלת רישיון משיט יאכטה, ספינה גוררת או ספינת נוסעים בשכר. הלימודים אצלנו מגוונים ומרתקים, עם אפשרות ללמוד קורסים בנפרד או להרכיב תוכנית לימודים מלאה. לאחרונה הצטרפנו לארגון היאכטה העולמי IYT, מה שמאפשר ללמוד לקבלת ההסמכה היוקרתית והאיכותית ביותר. בנוסף, אנחנו מציעים שירותי השכרה של יאכטה להשטה עצמית, למטרת טיול, יום הולדת או אפילו הצעת נישואין.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3100795

  אילת

מידע על סירות ושיט