חברות כח אדם ברמת גן

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות ברמת גן (50) הצג רק עסקים שכתובתם ברמת גן (47)
 • מאגרי אנוש בע"מ

  איתור כח אדם זמני איכותי לתועלתכם!

  חברת מאגרי אנוש בע"מ היא חלק ממערך
  חברות כח אדם בארץ, אך יתרונותיה מהווים את כל הסיבות הנכונות לבחירה בשירותיה. זוהי חברת כח אדם המספקת מקומות עבודה ללקוחות פרטיים ועובדים למקומות עבודה מזה שלושים שנה. שמונה סניפים מטעמה פרוסים בכל רחבי הארץ, ושירותיה מצטיינים באמינות ובהתאמה אולטימטיבית לטובת לקוחותיה בכל היבט. מדובר במקצועיות המבוססת על ידיעת המתרחש במגזרים השונים במשק ועל מערכות מחשוב מתקדמות המאפשרות מענה מידי לכל לקוח. החברה מסוגלת לספק מענה עבור העסקת עובדים והשמת עובדים, קבועים וזמניים, לכל תקופת העסקה לרבות תעסוקה בחו"ל. החברה היא חברת אם לכמה חברות בתחום.

 • 072-3221563

  דרך השלום 20, תל אביב

  (נותן שירות ברמת גן)

 • אדם - מילא

  מכון אדם - מילא בע"מ עוסק באבחון, במיון, בגיוס ובהשמת עובדים, כמו גם
  במתן שירותי הכוון תעסוקתי ושירותי פיתוח וייעוץ ארגוני. מתוך הכרה בחשיבות הרבה הנעוצה בבחירת העובד המתאים ביותר לכל משרה ומתוך הכרה בחשיבות הנעוצה בבחירת אפיק הפרנסה המותאם ביותר ליכולותיו ולכישוריו של כל עובד, אנו מעמידים לרשותכם את מיטב המומחים אשר יסייעו לכם בהגדרת תחום העבודה המתאים לכם או בגיוס העובדים הדרושים לכם, תוך מתן דגש על התאמה אופטימלית לדרישותיכם ולאופי המשרה אותה אתם מעוניינים לאייש. סניפי המכון עומדים לשירותכם באזור המרכז, הצפון והדרום. נשמח לספק לכם את מיטב שירותינו!

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 077-3130777

  תבואות הארץ 3, תל אביב

  (נותן שירות ברמת גן)

 • תיגבור

  "תיגבור"- חברה ארצית לשרותי כ"א, סיעוד ואאוטסורסינג משנת 1978. "תיגבור"
  הינה חברה בורסאית משנת 2007 החברה בעלת 30 סניפים. החברה מתמחה בגיוס ובהשמת עובדים על בסיס זמני וקבוע. החברה נותנת שרות בכל הארץ.

 • הצג טלפון

  דרך אבא הלל סילבר 14, רמת גן

מידע על כוח אדם, גיוס והשמה

חזור מעלה