עיסויים וטיפולי גוף בנתניה

 • הכל בראש

  לצורך רפואי בלבד !!!

  שמי ירדן כרמי ואני עוסקת בתחום
  הטיפול. התחלתי מלימודי טיפול נפשי, למדתי NLP PRACTITIONER, NLP MASTER, טיפול בטראומות וחרדות, דמיון מודרך ותרפיית קו הזמן. המשכתי את לימודיי ולמדתי עיסוי רפואי שיקומי (הכולל בתוכו עיסוי שוודי, עיסוי ספורטאים, אורטופדיה ופתופיזיולוגיה) ועיסוי תאילנדי, שגם הוא מתמקצע ועוסק בבעיות רפואיות ושיקום, ועובד על שחרור שרירים ויצירת גמישות. בברכה,

  קופון
 • 5

  2 חוות דעת

 • הדודאים 1, חדרה

  (נותן שירות בנתניה)

 • אלין - מגע הקסם

  מכון אלין - מגע הקסם טיפולים לנשים בלבד.מזמין אותך לחוויה ממכרת
  המשלבת מקצוענות, בריאות ופינוק בטיפול אחד ומעניקה לכל מטופלת את המיטב. מערך הטיפולים במכון מבוסס על רפואה משלימה ומעמיד לרשותך קשת טיפולים נרחבת לבחירה לרבות טיפול בדלקות, טיפול בשרירים תפוסים, טיפולים לניקוי הגוף, טיפול בצלוליט, טיפולי אסתטיקה, לרבות עיסוי לימפתי, עיסוי אסתטי ספרדי להצערת עור הפנים, עיסוי רקמות, עיסוי שרירים עמוק, עיסוי אינדיאני באבנים חמות, עיסוי לספורטאים, עיסוי רפואי, עיסוי הנעות מפרקים, טיפול בכוסות רוח ועוד. את מוזמנת לפינוק מושלם!

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  נתניה

 • Thai-Time

  היסטורית העיסוי התאילנדי המסורתי ניקרא גם יוגה טרפיה תאית, הטכניקה
  הטיפולית אשר החלה לפני שהיה רופאו האישי וחברו של בודהה. jivaka Komaabhacc כאלף שנים, מגיעה משושלת הרפואה המסורתית התאילנדית כוללת בתוכה תזונה, פעילות גופנית, שימוש בצמחי מרפא ועיסוי. הרפואה התאילנדית אינה עוסקת רק בריפוי מכאובים, מטרתה העיקרית היא שמירה על בריאותם ורווחתם כפי שהתאילנדים העתיקים האמינו כי "העדר מחלה היא הברכה הטובה ביותר". הידע הרפואי שפותח על ידי דורות רבים ניקרא, "החוכמה העתיקה של תאילנד". המאמין שמחלות נגרמות מחוסר איזון , מחסימה בתוך הגוף או מחוסר איזון בין האדם לסביבתו. החסימות בגוף גורמות למחלות. הרפואה ההוליסטית התאילנדית מטפלת באמצאות עיסוי כדי לשחרר את זרימת האנרגיה בגוף כך שיוכל לרפא את עצמו. עיסוי תאילנדי מסורתי הוא טיפול עמוק בכל הגוף הכולל מתיחה של השרירים, המפרקים ולחץ המופעל עליהם. למחירון המלא לחץ כאן מסג' תאילנדי מסורתי המסג' התאילנדי מושרש עמוק במסורת הבודהיסטית ומשמש כמדיטציה וטיפול יעיל ביותר לגוף ולנפש. עיסוי מסורתי זה משלב יוגה ריפוי אנרגטי רפלקסולוגיה מדיטציה ואירובדה, על ידי איזון המערכת האנרגטית גוף נפש והחזרתם למצבם הטיבעי, יצירת סביבה הרמונית לריפוי טיבעי. הרפואה התאילנדית אינה עוסקת רק בריפוי מכאובים, מטרתה העיקרית היא שמירה על בריאותם ורווחתם כפי שהתאילנדים העתיקים האמינו כי "העדר מחלה היא הברכה הטובה ביותר".

  קופון
 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הנוטע 10, נתניה

מידע על עיסויים וטיפולי גוף

חזור מעלה