• ד"ר שטרק פנחס

  המטולוג בכיר בעל ניסיון עשיר

  ד''ר פנחס שטרק הוא המטולוג ומומחה
  לרפואה פנימית, בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב. הוא מנהל את המרפאה הפרטית שטרק מדיקל בפתח תקווה וכן את המרכז הכוללני לתלסמיה והומגלובינופתיות במבוגרים - החלוץ בתחום בישראל. בנוסף, משמש ד''ר פנחס שטרק רופא בכיר במכון ההמטולוגי של בית החולים בילינסון. במרפאה של ד''ר פנחס שטרק ניתן לקבל ייעוץ מקצועי בתחום ושורה ארוכה של טיפולים, בכל רמות המורכבות, הנעשים בדיסקרטיות מלאה. במרפאה פועלים שני רופאים נוספים: ד''ר אייל גל, מומחה לרפואה פנימית, גסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד וכן ד''ר עידית פזגל - רופאה בכירה במכון ההמטולוגי של בית החולים בילינסון, סגנית וממלאת מקום מנהל המרכז הכוללני לתלסמיה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  עוזיאל 22, גבעת שמואל

 • ד"ר אוולין שבד

  מחפשים המטולוג מהשורה הראשונה? ד''ר אוולין שבד עונה על ההגדרה הזו
  בדיוק. המדובר הוא ברופאה המטו-אונקולוגית בעלת ניסיון של יותר משלושה עשורים בתחום, המטפלת בשלל נושאים בתחומי המטולוגיה, המוגלובינופתיות, מחלות ממאירות ועוד. היא מנהלת את בנק הדם בבית החולים כרמל בחיפה, אחראית על מחלקת המטולוגיה ילדים ומשמשת רופאה בכירה במחלקה ההמטו-אונקולוגית למבוגרים. השירותים שלה ניתנים עבור מבוגרים וילדים גם יחד, כאשר בכל המקרים הדגש הוא על שירות אדיב, אנושי ומקצועי. ד''ר אוולין שבד היא בוגרת לימודי רפואה באוניברסיטת CHU. היא עברה התמחויות מגוונות בתחום, השתתפה בכנסים בינלאומיים מקצועיים, כתבה מאמרים אקדמיים מגוונים ועוסקת בהדרכת ולימוד סטודנטים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3221031

  דוכיפת 5, חיפה

 • האגודה למלחמה בסרטן

  האגודה למלחמה בסרטן מציעה צוות רחב של אנשי מקצוע: רופאים המטולוגים,
  אנשי מחקר, חבר נאמנים ואלפי מתנדבים. כל אלה מסייעים לה לממש את מטרת העל שלה, והיא הפחתת התחלואה והתמותה ממחלת הסרטן בישראל. האגודה, הפועלת ללא מטרות רווח ומתנהלת באמצעות תרומות הציבור בלבד, מעניקה את כל השירותים הנוגעים להתמודדות עם המחלה: סיוע ותמיכה במחקרים מקצועיים, הפעלת תוכנית למניעת ואבחון המחלה, הענקת מידע והסברה לקהל הרחב, רכישת ציוד עבור רופאים ומחלקות אונקולוגיות, הקמה ותפעול של מרכזי טיפול, אשפוז ורווחה, קידום משמעותי של זכויות החולים, הענקת הדרכות לצוותים רפואיים רב מקצועיים ועוד. האגודה, הפועלת החל משנת 1952, כוללת כיום כ-70 סניפים, מצפון ועד לדרום, כמו גם מוקד טלפוני הזמין לרשות הציבור 24 שעות ביממה.

 • 077-2714141

  רביבים 7, גבעתיים

 • ד"ר רון הופמן

  ד''ר רון הופמן הוא אחד המומחים הגדולים בישראל לתחומי המטולוגיה ורפואה
  פנימית, שעה שתחומי העיסוק העיקריים שלו הם המטולוגיה כללית, המטו אונקולוגיה וקרישת דם. ד''ר הופמן משמש סגן מנהל המערך ההמטולוגי ומנהל השירותים הקליניים של בית החולים רמב''ם, יועץ מחוזי של מכבי שירותי בריאות במחוז הצפון ומנהל מרפאה פרטית בחיפה. במרפאה, הוא מקבל לקוחות מכל קופות החולים, כאשר מחזיקי ביטוח כללית מושלם מקבלים הנחות משמעותיות במסגרת הסדר שהוא מקיים עם קופת החולים. ד''ר רון הופמן הוא בוגר הפקולטה לרפואית בטכניון, בהצטיינות, בשנת 1986. הוא חבר בחברה בישראל להמטולוגיה ועירויי דם, החברה הישראלית לקרישת דם והחברה הבינלאומית לקרישת דם.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  הגליל 13, חיפה

 • ד"ר נתנאל הורוביץ

  מומחה בהמטולוגיה בחיפה, מנהל תחום לימפומה, במערך ההמטולוגי. מומחה
  ברפואה פנימית והמטולוגיה. בוגר הפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה. התמחה ברפואה פנימית והמטולוגיה בקריה הרפואית רמב"ם. השתלם במכון המחקר של המרכז הרפואי בסינסינטי, ארה"ב. מטפל במילומה, לימפומה, CLL, וסרטנים המטולוגים אחרים. מרכז תחום המחקרים הקליניים במערך ההמטולוגי ברמב"ם. תחומי מחקר: יחסי גומלין בין מערכת קרישת הדם למחלות ממאירות. השפעת "מיקרו סביבה" על התפתחות מחלות ממאירות. תחומי הפעילות העיקריים: אבחון וטיפול בממאירויות המטולוגיות. אבחון וטיפול מחלות קרישה ודם.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3268086

  הרב לוין אריה 6, חיפה

 • פרופ' דוד ורון

  פרופ' דוד ורון הוא המטולוג בכיר, מומחה לקרישת דם ובעל תואר פרופסור
  אמריטוס להמטולוגיה מטעם בית הספר לרפואה של הדסה והאוניברסיטה העברית. הוא משמש כיועץ המטולוגיה כללית וקרישה בבתי החולים סורוקה ואסותא, ובנוסף לכך מקבל מטופלים במרפאות בתל-אביב, בכפר ביל"ו (רחובות) ובירושלים. כמו כן, הוא עוסק במחקר של תחומי עיסוקו המגוונים ומוזמן באופן תדיר להרצות בכנסים ישראליים ובינלאומיים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3251028

  ויצמן 14, תל אביב

 • פרופ' עינבל אאידה

  פרופ' עינבל אאידה היא מומחית להמטולוגיה ולקרישת דם, הנחשבת למובילה
  בעולם בתחום זה. עם תחומי עיסוקה נמנים: מחלות קרישת דם, מדללי דם לפקקת (טרומבוזה), נטייה לדמם, קרישה בהיריון ועוד. היא משמשת כפרופסור מין המניין בחוג להמטולוגיה של אוניברסיטת תל-אביב, כותבת חוות דעת רפואיות עבור בתי משפט ומשרדי עורכי דין ומרצה בנושא קרישת דם והמטולוגיה בכנסים בינלאומיים נחשבים. את השתלמותה בקרישת דם ערכה פרופ' אאידה בארצות הברית - באוניברסיטת הרווארד ובאוניברסיטת וושינגטון היוקרתיות.

 • 072-3257896

  הרצל 6, הוד השרון

 • פרופ' נפרסטק אלה

  פרופ' אלה נפרסטק הקימה וניהלה את המערך ההמטולוגי והיחידה להשתלת מח-עצם
  במרכז הרפואי תל-אביב ע"ש סוראסקי (בי"ח איכילוב), כיום נותנת יעוץ וחוות דעת בתחום. תחומי הטיפול של פרופ' אלה נפרסטק: 1. מחלות המטו-אונקולוגיות:לימפומה ומחלת הודג'קין,מיאלומה נפוצה,לויקמיה חריפה. 2.השתלת מח-עצם ותאי אב (השתלה עצמית ,והשתלה מתורם). נסיון אקדמי: בוגרת ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים.התמחתה בהמטולוגיה בבית החולים האוניברסיטאי "הדסה"בירושלים. השתלמות בחקר תאי אב,לויקמיה והשתלות מח-עצם בארה"ב . שייכות לאיגודים: חברה באיגוד הישראלי להמטולוגיה חברה בארגונים בינלאומיים להמטולוגיה (ASH ו - EHA ) ואונקולוגיה (ASCO ) חברה בארגונים בינלאומיים להשתלת מח-עצם (EBMT ו -ASBMT). פרופ' נפרסטק עובדת עם כל חברות הביטוח. עובדת עם קופ"ח "מכבי"

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3267195

  ויצמן 14, תל אביב

 • ד"ר פיינמן ריבה

  ד"ר ריבה פיינמן מנהלת שירות המטולוגי אמבולטורי,מכון המטולוגיה והשתלות
  מוח עצם,בית חולים רמב"ם,חיפה. עיקר העיסוק של ד"ר ריבה פיינמן הוא בהמטואונקולוגיה, השתלות מוח עצם,בעברי עסקתי ברפואה תעופתית כאחראית בדיקות מיון,ובדיקות תקופתיות של מועמדים לטייס וטייסי חיל האוויר. נסיון אקדמי: בוגרת בית הספר לרפואה,אוניברסיטת בן גוריון בנגב,באר שבע (מחזור רביעי) התמחות ברפואה פנימית,,בית חולים כרמל,חיפה,ובהמשך בבית חולים מאיר,פר סבא תת התמחות בהמטולוגיבה,בית חולים רמב"ם,חיפה,תחת ניהולו של פרופ' רואו. שייכות לאיגודים: חברה באיגוד הישראלי להמטולוגיה ובקבוצת מחקר הלויקמחה הלימפוציטית כרונית הישראלית. קבוצת מחקל ישראלית ללויקמיה לימפוציטית כרונית. ד"ר ריבה פיינמן עובדת באופן פרטי ונותנת שירות בקליניקה פרטית וגם בביתו של הלקוח.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3221734

  העליה השניה 8, חיפה

מידע על רופאים המטולוגים

חזור מעלה