רופאי אף אוזן גרון

 • פרופ' פליס דן-ניתוחי ראש וצוואר

  פרופ' דן פליס הוא רופא אף אוזן גרון מומחה לכירורגיה אונקולוגית של
  הצוואר, בסיס הגולגולת והראש. פרופסור פליס משמש כמנהל מערך אף אוזן וגרון, ניתוחי ראש, צוואר, פה ולסת במרכז הרפואי ת"א על שם סוראסקי, איכילוב, מאז שנת 2003. מלבד זאת, הפרופסור משמש כיו"ר החוג לרפואת אף אוזן וגרון בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת תל אביב וכיו"ר האיגוד הישראלי של רופאי אף אוזן וגרון ומנתחי ראש וצוואר. בנוסף לכך, פרופסור פילס משמש כחבר וכעמית מדעי במחלקת אף אוזן גרון בבית החולים Mount Sinai המסונף לאוניברסיטת טורונטו בקנדה וכחבר בארגונים מקצועיים מובילים לרבות ההסתדרות הרפואית הישראלית, האיגוד הישראלי לכירורגיה ואונקולוגיה של ראש וצוואר ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3253851

  ויצמן 14, תל אביב

  (נותן שירות בכל הארץ)

 • ד"ר בלום יוסף א.א.ג

  מומחה לניתוחי אף פונקציונליים ואסתטיים

  ד"ר בלום יוסף א.א.ג רופא בכיר
  במחלקת אף אזן גרון ניתוחי ראש צוואר במרכז רפואי תל אביב (איכילוב) מומחה ברפואת אף, אוזן וגרון ומתרכז בעיקר בטיפולים הללו: ניתוחי אף פונקציונליים (רפואיים) ואסתטיים, אבחון יעוץ וטיפול בסחרחורות ובעיות שיווי משקל, בלקויות שמיעה, ביצוע ניתוחי אף, אוזן וגרון בילדים. ד"ר בלום יוסף מטפל גם בבעיות הקשורות בבלוטות הרוק, בנחירות, בדום נשימה וניתוחי ראש וצוואר. ד"ר בלום מקבל מטופלים גם בקליניקות הפרטיות שלו בתל אביב ובנתניה. ד"ר בלום הוא בוגר הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3234744

  ויצמן 14, תל אביב

 • ד"ר איתן סודרי- אף אוזן גרון

  ניתוחים אנדוסקופים של האף והסינוסים

  ד"ר איתן סודרי הינו מומחה אף אוזן
  גרון, המשמש כרופא בכיר במרכז הרפואי רבין (בית חולים בלינסון). הוא הינו האחראי עך המכון לרפואת אף וסינוסים, ומנהל את מרפאות אא"ג בבית החולים. במסגרת תפקידיו, מבצע ד"ר סודרי ניתוחים אנדוסקופים של האף והסינוסים. ד"ר איתן סודרי סיים את לימודיו בהצטיינות בפקולטה לרפואה ע"ש ברוס רפפורט, בטכניון שבחיפה, והמשיך להתמחות באף אוזן גרון במרכז רפואי רבין. בהמשך שימש במשך שנתיים כעמית מחקר בבית החולים Johns Hopkins שבארה"ב, בתחום הביולוגיה המולקולרית של גידולי ראש וצוואר, ולאחר מכן השתלם בבית החולים של אוניברסיטת Stanford בארה"ב בתחום של ניתוחים אנדוסקופיים של האף, סינוסים ובסיס הגולגולת וחקר מחלות אף וסינוסים במשך יותר משנתיים. כיום, בנוסף להיותו מרצה בכיר קליני לאא"ג וכירורגיית ראש צוואר, בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת תל אביב, ד"ר סודרי הינו רכז ללימודי המשך אא"ג- ראש צוואר בפקולטה לרפואה בתל אביב. במרפאתו הממוקמת ברמת החייל בתל אביב, ד"ר סודרי שם דגש על טיפול מקצועי, ויחס אישי ואדיב לכל מטופליו.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3270315

  הנחושת 10, תל אביב

 • מרכז רפואי מדיקה ברנר

  ד"ר ברנר הלל , מנהל מרפאת "מרכז רפואי מדיקה ברנר", נחשב לאחד החלוצים
  בתחום ניתוחי האף הקוסמטיים ומשולבי ניתוח רפואי באזור הדרום. הוא מומחה למחלות אף אוזן גרון וכירורגיית ראש צוואר, רופא בכיר בבית החולים סורוקה ובעל מוניטין ונסיון רב שנים בתחום ניתוחי אף אוזן גרון רפואיים, קוסמטיים וטיפולים אסתטיים של הפנים. ד"ר ברנר הוא בוגר הפקולטה לרפואה באוניבסיטת וילנה בשנת 1970, עשה התמחות באף אוזן גרון וכירורגיית ראש צוואר בבית החולים סורוקה בבאר שבע. כמו כן הוא מרצה בסגל ההוראה של בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב ורופא בכיר במחלקת אף אוזן גרון של בית החולים סורוקה. ד"ר ברנר מקפיד להשתתף כל שנה בכנסים רפואיים, בארץ ובבחו"ל, שם הוא לומד ומתמחה בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום הרפואה על מנת ליישם את אותן שיטות עבודה מודרניות בתחומים של ניתוחי אף פלסטי ורפואי וטיפולים האסתטיים של הפנים, לרווחת מטופליו.

 • 072-3291436

  שד' יצחק רגר 53, באר שבע

 • פרופ' תלמי יואב

  מומחה אף אוזן גרון וכירורגיית ראש צוואר.

  פרופ' יואב תלמי הוא רופא מומחה לאף
  אוזן גרון ומנתח בכיר של ניתוחי ראש וצוואר, מנהל השירותי לניתוחי ראש וצוואר בבית החולים תל השומר, וסגן מנהל מחלקת אא"ג וניתוחי ראש וצוואר. פרופ' תלמי מתמחה בניתוחים כירורגיים באזור ראש וצוואר כולל ניתוחים לגידולים שפירים וממאירים, ניתוחי פה ולוע, ניתוחי בלוטות רוק, ניתוחי גרון וכריתה ושחזור של גידולי עור חודרניים באזור הראש והצוואר. בנוסף, מתמחה פרופ' תלמי בניתוחי ראש צוואר בילדים, כולל ניתוח "כפתורים", כריתת שקדים ושחרור לשון "תפוסה".

 • 072-3211648

  גילדסגיים 4, רמת גן

 • ד"ר יקי כהן-המרכז להפרעות קול ובליעה בע"מ

  ד"ר יעקב (יקי) כהן סיים לימודי רפואה בטכניון, חיפה, בשנת 1993. הוא הינו
  מומחה לרפואת אף אוזן גרון וניתוחי ראש וצוואר, ואת התמחותו הוא עבר במרכז הרפואי סוראסקי - איכילוב בתל-אביב. כמו כן, הוא עבר השתלמות מקצועית בבוסטון, בתחום של ניתוחים אנדוסקופיים של הסינוסים. בשנת 2002 השתלם ד"ר כהן בהפרעות קול ובליעה בצפון קרוליינה. הוא משמש כמנהל מכון השמיעה והדיבור, הפועל תחת מחלקת אף-אוזן-גרון בבת החולים רמב"ם בחיפה משנת 2013. בתפקידו הקודם, הוא ניהל את מרפאת הפרעות הקול והבליעה ואת מכון הדיבור והשמיעה בבית החולים איכילוב. ד"ר כהן פרסם עשרות מאמרים מקצועיים בעיתונות המקצועית, שרבים מהם הוצגו בכנסים בינלאומיים ופורסמו בעיתונות מקצועית מובילה. ד"ר כהן מטפל בבעיות קול אצל שחקני תיאטרונים הקאמרי, הבימה וזמרי האופרה הישראלית. תחומי עיסוק: טיפול במיתרי הקול עבור אנשי מקצועי, ניתוחים להסרת נגעים שפירים ממיתרי הקול, ניתוחי לייזר משמרים לגידולים ממאירים של הגרון ותיקון בעיות סגירה של מיתרי הקול.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  ויצמן 14, תל אביב

 • ד"ר מאור דני-טיפול בנחירות, דום נשימה

  ד"ר דני מאור הוא רופא שיניים העוסק בעיקר בטיפול בנחירות, בדום נשימה
  חסימתי ובחריקות שיניים במהלך השינה (תחום חדש יחסית בישראל, הקרוי גם רפואת שיניים בשינה). כיום הוא מטפל במבוגרים (בגילאי 15 ומעלה) במסגרת עבודתו במחלקת אף-אוזן-גרון של בית החולים איכילוב שבתל-אביב. כל מטופליו של ד"ר מאור .

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  דרך הציונות 18, ראש העין

 • ד"ר אלכסנדר ניב

  ד"ר אלכסנדר ניב הוא מומחה אף, אוזן וגרון, ומנתח ראש-צוואר וגרון.
  בקליניקה שבבעלותו הוא מעניק טיפולים בתחומים רבים הקשורים ברפואת האף, אוזן גרון, כולל טיפול בתפקוד בלוטת התריס, כירורגיה של בלוטות הרוק, כירורגיית הגרון, קנה הנשימה ומיתרי הקול וכריתות אונקולוגיות של גידולים בצוואר. ד"ר ניב הוא בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת סנט פטרבורג ברוסיה, ואת התמחותו ביצע במרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע. הוא עבר השתלמויות נוספות בתחום כירורגיית הגרון, קנה הנשימה והצוואר באוהיו, ארה"ב.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3212025

  ויצמן 6, תל אביב

 • פרופ' ברוורמן יצחק

  פרופ' יצחק ברוורמן מנהל את יחידת אף אוזן גרון וניתוחי ראש וצוואר במרכז
  הרפואי הלל יפה בחדרה. הוא הינו מומחה לניתוחי אף וסינוסים, ומבצע גם ניתוחי אף פלסטיים. פרופ' ברוורמן עבר השתלמויות רבות בחו"ל בנושא של ניתוחי אף אנדוסקופיים, ובין היתר התמחה בביצוע ניתוחי סינוסים בשיטת Baloon sinuplasty, והוא עובד בשיטה זו בארץ. כמו כן, פרופ' ברוורמן הינו מרצה בכיר בפקולטה לרפואה בטכניון.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3222558

  המרגנית 18, נשר

 • ד"ר גילת חנה

  מחלות אא"ג וכירורגית ראש וצוואר

  ד"ר גילת חנה הינה רופאה בכירה
  במחלקת אא"ג וכירורגית ראש וצוואר במרכז הרפואי "רבין" ומאחוריה שנות ניסיון רבות בתחומים אלה. בין יתר תחומי התעניינותה, ד"ר גילת מתמקדת במחלות בלוטות רוק, בהשפעותיה של הקרינה הסלולרית על בלוטות הרוק, במחלות יתרת- בלוטת המגן (פארא תירואיד) ובכירורגית בלוטת המגן. את התמחותה ביצעה הד"ר במחלקת אא"ג וכירורגית ראש וצוואר במרכז הרפואי "רבין" והיא חברה באיגודים מקצועיים שונים הקשורים בתחומי עיסוקה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3215561

  הברזל 25, תל אביב

 • ד"ר אייל רוזנצוייג

  ד"ר אייל רוזנצוויג הוא מומחה לאף-אוזן-גרון, לניתוחי ראש, לניתוחי צוואר
  ולרפואת שינה. במרפאתו, הממוקמת בתל-אביב, הוא מטפל במגוון רחב של בעיות, כגון: צרידות ומחלות מיתרי הקול, הפרעות בשמיעה ומחלות האוזן, נחירות והפרעות נשימה בשינה, הפרעות בנשימת האף, מחלות האף והסינוסים, סחרחורות והפרעה בשיווי המשקל. בעבודתו הוא עושה שימוש בשיטות אבחון יעילות וחדשניות ביותר, ביניהן שיטת Computerized video-endoscopy. כמו כן, הוא בקי בטיפולים כירורגיים שונים, בטיפולים מחליפי-ניתוח ובטיפולים שמרניים.

 • 072-3216052

  א.ה. וייס 6, תל אביב

 • ד"ר ארי דירוא שירותי רפואה לילדים בע"מ

  מנהל יחידת א.א.ג ילדים "איכילוב"

  ד''ר ארי דירוא הוא רופא אף אוזן
  גרון, המנהל את היחידה לאף אוזן גרון בילדים ואת מחלקת אא''ג - ניתוחי ראש וצוואר בבית החולים לילדים "דנה" במרכז הרפואי תל אביב ע''ש סוראסקי (איכילוב). ד''ר דירוא מתמחה במחלות אף אוזן גרון ובכירורגיה של הראש והצוואר, כשנושאי העיסוק הספציפיים שלו כוללים: ניתוחים אנדוסקופיים בדרכי האוויר העליונות (כולל אף, סינוסים ומיתרי קול), היצרות קנה, דום נשימה בשינה אצל ילדים, ניתוחי שקדים, דלקות אוזניים, ניתוחי אוזניים, טיפול בגידולים וציסטות של ראש וצוואר בילדים ועוד. הוא עוסק באבחון ובטיפול במצבים אלה, כמו גם מעניק התייעצות מקצועית המוכרת להחזרים מטעם הביטוחים המשלימים של כל קופות החולים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  ויצמן 14, תל אביב

 • פרופ' נצר אבירם

  פרופ' נצר מתמחה בניתוחי אוזניים, בניתוחים לטיפול בהפרעות נשימה במהלך
  השינה ובטיפול בגידולי צוואר וראש. בין היתר הוא חבר באיגוד רופאי אף אוזן גרון ומנתחי ראש וצוואר וחבר האקדמיה האמריקאית לאוטולארינגולוגיה וניתוחי צוואר וראש. ניתוחיו מבוצעים גם בהסדר עם קופות חולים וחברות ביטוח שונות. פרופ' נצר מספק חוות דעת מומחים לבית המשפט ולמוסד לביטוח לאומי ומקבל במרפאתו הפרטית, בתחום אף אוזן גרון, בבית הרופאים במושבה הגרמנית בחיפה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3267745

  שד' בן גוריון 4, חיפה

 • פרופ' בכר גדעון

  פרופ' בכר גדעון הוא רופא מומחה לאף אוזן גרון אשר מבצע בקליניקה הפרטית
  שבבעלותו שלל סוגי טיפולים: ניתוחי בלוטת התריס, ניתוחי יותרת התריס, ניתוחי בלוטות רוק, ניתוחי צוואר, טיפול במחלות גרון ומיתרי הקול, טיפול בדום נשימה בילדים ובמבוגרים, ניתוחי אף וסינוסים ועוד. פרופ' בכר הוא סגן מנהל מחלקת אף אוזן גרון בבית החולים בילינסון בפתח תקווה, חבר בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב ובוגר בית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה. נחשב לאחד מחלוצי השימוש ברובוט דה וינצ'י, ®da Vinci, בניתוחי כריתת בלוטת התריס.

 • הצג טלפון

  הברזל 10, תל אביב

 • מרפאות פרופ' קרוננברג

  פרופסור יונה קרוננברג הוא רופא אף אוזן גרון בכיר, אשר שימש כמנהל מחלקת
  אא''ג במרכז הרפואי שיבא תל השומר במשך כשני עשורים. כיום, הוא משמש רופא בכיר במחלקת אף אוזן גרון במרכז הרפואי אסף הרופא וכן מעניק טיפולים שונים במסגרת קליניקה פרטית ברמת גן. מעבר לאבחון בעיות שונות הנוגעות לתחום, מתמחה פרופסור קרוננברג בביצוע ניתוחים ברמות מורכבות שונות: ניתוחי אוזניים, ניתוחי אף, ניתוח ראש-צוואר, ניתוח בסיס גולגולת, ניתוחי שתל השבלול ועוד. הניסיון המקצועי שלו משתרע על פני עשורים רבים, כאשר לאחר סיום לימודי רפואה באוניברסיטת וינה ב-1974 עשה הוא התמחויות והשתלמויות מקצועיות שונות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-2593870

  מתתיהו החשמונאי 12, רמת גן

 • ד"ר אברג'ל אברהם

  ד"ר אברהם אברג'ל הנו מנהל מרפאות אף אוזן גרון בבית החולים איכילוב. הד"ר
  משמש כרופא בכיר במערך אף אוזן וגרון, ניתוחי ראש, צוואר, פה ולסתות ומרכז את תחום מחלות האף והסינוסים והפרעות נשימה בשינה. תחומי העיסוק העיקריים של ד"ר אברג'ל: כירורגיה אנדוסקופית של בסיס הגולגולת, הפרעות נשימה בשינה בקרב מבוגרים וילדים, מחלות האף והסינוסים, כירורגיה אנדוסקופית של האף והסינוסים, כירורגיה של בלוטת התריס וניתוחים להסרת גידולי ראש-צוואר. לקביעת פגישה במרפאה הפרטית של ד"ר אברג'ל יש לתאם תור.037901900 תיאום התורים הדיגיטלי מיועד ללקוחות פרטיים בלבד ולא למבוטחי קופת חולים מכבי הקליניקה נמצאת ברחוב ויצמן 14 תל אביב קומה 18 מגדל ויצמן

 • 072-3257861

  נחמני 19, תל אביב

 • פרופ' פוטרמן משה

  פרופסור משה פוטרמן הוא רופא אף, אוזן גרון מהשורה הראשונה בישראל, כמו גם
  מומחה בתחום של כירורגיית ראש צוואר. פרופ' פוטרמן נחשב למומחה בעל שם עולמי בביצוע מגוון רחב של הליכים, ובכלל זה ניתוחי אף וסינוסים מתקדמים, ניתוחי אוזניים לטיפול בדלקות, טיפול בנחירות או בדום נשימה, טיפול בבעיות ראש צוואר, טיפול בצרידות ועוד. את הטיפולים הוא מעניק במסגרת מרפאת המומחים של בית החולים אסותא בבאר שבע, כמו גם מרפאת המומחים של מכבי שירותי בריאות, גם כן בבירת הנגב. פרופסור פוטרמן משה הוא בוגר הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת ליון בצרפת, אשר עשה את התמחותו באף, אוזן גרון בצרפת ובישראל. הוא מחזיק בתואר מומחה אא''ג וכירורגיית ראש וצוואר וערך השתלמויות מקצועיות מגוונות בתחום.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3211878

  שד' יצחק רגר 11, באר שבע

 • ד"ר דנו יצחק

  ד"ר יצחק דנו, רופא בכיר במחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש צואר וכן במחלקה
  לכירורגיה פלסטית, מבצע ניתוחי אף פלסטיים, אסתטיים ומשחזרים, ניתוחי אף אוזן גרון וניתוחי ראש צוואר.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3253639

  ירושלים

 • פרופ' אביתר אפרים

  מנהל מחלקת אא"ג בביה"ח "אסף הרופא"

  פרופ' אביתר אפרים מכהן כמנהל מחלקת
  אף, אוזן וגרון בבית החולים "אסף הרופא" וכמנהל המעבדה לדיסקציה של עצם טמפורלית. כמומחה כירורג ברפואת אף, אוזן וגרון, ראש וצוואר וכבעל תת התמחות ברינולוגיה, באוטולוגיה ובניתוחי פלסטיקה, ד"ר אפרים משמש כמרצה מבוקש בישראל ומחוצה לה וחבר במגוון איגודים מקצועיים לרבות ארגון אף אוזן וגרון כירורגית ראש וצוואר בישראל, החוג הרינולוגי הישראלי, החוג הרינולוגי האירופאי והחוג הנוירואוטולוגי בישראל. פרופ' אפרים הינו בוגר אוניברסיטת תל אביב, התמחה ברפואת אף אוזן וגרון בבית החולים "וולפסון" בחולון, השתלם בפלסטיקה בבית החולים "אסף הרופא" בצריפין ואת השתלמותו בניתוחים אנדוסקופיים ביצע בפולדה שבגרמניה ובפיטסבורג שבארה"ב.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  הברזל 10, תל אביב

 • ד"ר זלטין גרגורי

  ד"ר זלטין גרגורי הוא רופא אף אוזן גרון, בעל מומחיות מיוחדת בניתוחי ראש
  וצוואר ובניתוחי מיתרי הקול. במרפאתו הפרטית הוא מבצע הליכים רפואיים כמו הסרת גידולים בצוואר, טיפול בבעיות קול, פתיחת חסימה אפית, טיפול בהפרעות נשימה בשינה, טיפול בהצטברות נוזלים באוזניים, ניתוחים להוצאת פוליפים, ניתוחי אף ועוד. ד"ר זלטין מטפל בילדים ובמבוגרים, מאבחן ומייעץ בנוגע לבעיות אף אוזן וגרון. ד"ר זלטין משמש במקביל גם כמנהל יחידת ראש וצוואר במרכז הרפואי סורוקה שבבאר שבע.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3103673

  המלכים 31, באר שבע

 • ד"ר בקלה ג'ורג'

  ד''ר ג'ורג' בקלה הוא מומחה לאף-אוזן-גרון ולניתוחי ראש וצוואר, המשמש
  כמרצה במכללת הדסה בירושלים. עם תחומי עיסוקו נמנים: כריתת שקדים, אדנואידים וכפתורים, הסרת פוליפים, ניתוחי סינוסים, השתלת עור התוף וניתוחי אף לא-פלסטיים (כולל קונכיות ומחיצה). ד''ר בקלה נולד בירושלים בשנת 1965. בשנת 1992 השלים את לימודי הרפואה באוניברסיטת ווירצבורג. לאחר מכן עבר לאנגליה, שם סיים לאחר כשנה את הסטאז'. את התמחותו באף-אוזן-גרון ובניתוחי ראש וצוואר ד"ר בקלה עבר בבית החולים הדסה עין-כרם.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3218762

  אגודת ספורט בית"ר 1, ירושלים

 • פרופ' שילוני איתן-כירורגיה כללית בע"מ

  פרופ' שילוני איתן הוא רופא אף-אוזן-גרון וכירורג בכיר המבצע ניתוחים
  מגוונים. ברשותו למעלה מ- 30 שנות ניסיון בתחומו, כשבמהלך השנים הוא מילא תפקידים רבים הנוגעים לתחומי עיסוקו, לרבות ניהול מחלקה כירורגית ב' במרכז הרפואי כרמל שבחיפה. כיום פרופ' שילוני מבצע ניתוחים באופן פרטי בבית החולים אלישע ובבית החולים אסותא - שניהם ממוקמים בחיפה. ניתן לפנות אליו לקבלת ייעוץ ולתיאום תור לניתוח.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3101133

  שד' ההסתדרות 55, חיפה

 • ד"ר אוורבוך ערן

  מומחה למחלות אא"ג בילדים ובמבוגרים

  ד"ר ערן אורבך הוא מומחה לרפואת
  אף-אוזן-גרון ולניתוחי ראש-צוואר בילדים ובמבוגרים. את התמחותו הוא ערך במחלקת אף-אוזן-גרון וניתוחי ראש-צוואר שבבית החולים מאיר בין השנים 2002 - 2008. עם תחומי עיסוקו העיקריים נמנים: דלקות אוזניים כרוניות, בעיות סינוסים, דום נשימה בשינה וטיפול בנחירות, מחלות אף-אוזן-גרון בילדים, ניתוחי אף-אוזן-גרון, ניתוחי ראש-צוואר ועוד. צרו קשר עם ד"ר אורבך לביצוע אבחון ולקבלת ייעוץ מקצועי.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3100973

  סוקולוב 34, רמת השרון

 • ד"ר ולדנר אלי

  ד''ר אלי ולדנר הוא רופא אף אוזן גרון ותיק, בוגר בית הספר לרפואה של
  הטכניון משנת 1986. הוא משמש כיום רופא מומחה בתחום במרפאות קופת החולים מאוחדת בחיפה ובעכו, רופא מנתח במרכז הרפואי אסותא לב המפרץ בחיפה וכן מקבל מטופלים במרפאה הפרטית שלו, הממוקמת בקריית מוצקין. מעבר למתן טיפולים מקצועיים בתחום, לרבות ניתוחי ראש וצוואר, עוסק הוא בכתיבת חוות דעת משפטיות רפואיות לבתי המשפט. ד''ר אלי ולדנר הוא חבר באיגוד הישראלי של רופאי אא''ג ניתוחי ראש צוואר, חבר האיגוד האירופאי לרינולוגיה (ERS) וחבר בחברה הישראלית לאוטונוירולוגיה. בנוסף, משמש ד''ר ולדנר חבר בוועדות לקביעת נכות כללית בסניפי המוסד לביטוח לאומי בחיפה ובקריית חיים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3259691

  רנ"ס 7, קריית מוצקין

 • ד"ר חיימוף משה

  מרפאת סחרחורת וטינטון

  מומחה למחלות אף, אוזן וגרון עם תת
  התמחות נוספת בתחום הסחרחורות, מנהל שירות סחרחורות במרכז רפואי רבין שבמרפאת בית חולים השרון ומנהל מרפאת אף, אוזן גרון במרפאת מגדל המאה של שירותי בריאות כללית בתל אביב.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3268080

  בלוך 7, תל אביב

 • פרופסור דניאל קפלן בע"מ

  פרופ' דניאל קפלן הוא מנהל מחלקת אף-אוזן-גרון וניתוחי ראש-צוואר במרכז
  הרפואי האוניברסיטאי שבסורוקה, באר-שבע. הוא השלים את לימודי הרפואה באוניברסיטת בן-גוריון והתמחות על במחלות ובניתוחי אוזן בטורונטו שבקנדה. תחומי עיסוקו כוללים: רפואת אף-אוזן-גרון, ניתוחי אוזניים, ליקויי שמיעה, טיפול בסחרחורות ועוד. הוא מקבל מטופלים במרפאתו שבבאר-שבע, ועובד בהסדר עם כל קופות החולים ומרבית חברת הביטוח. כמו כן, הוא מספק חוות דעת רפואיות לבתי המשפט, למוסד לביטוח לאומי ולמשרד הביטחון.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  יצחק בן צבי 11, באר שבע

 • ד"ר שינדל דורון-שרותי רפואה

  מנהל יחידת ניתוחי ראש וצוואר בביה"ח קפלן

  ד"ר שינדל דורון-שרותי רפואה הוא
  רופא אף, אוזן וגרון המבצע ניתוחים בתחום זה הן בילדים והן במבוגרים. ד"ר שינדל מאבחן מטפל בבעיות אף, אוזן וגרון, כולל דלקות אוזניים כרוניות ונוזלים באוזניים, בעיות במיתרי הקול, הפרעות נשימה, הפרעות שינה ודום נשימה בשינה, ניתוחי אוזניים, ניתוחי אף, ניתוחי כפתורים, ניתוחי קונכיות, ניתוחי בלוטת התריס, ניתוחים לטיפול בסרטן הגרון ועוד. ד"ר שינדל הוא מנהל היחידה לניתוחי ראש וצוואר במרכז הרפואי קפלן, ובקליניקה שבבעלותו הוא מקבל מבוטחים של קופות החולים מכבי, כללית ומאוחדת, כמו גם של חברות ביטוח פרטיות רבות.

 • הצג טלפון

  דובנוב 10, תל אביב

 • ד"ר יעקב בן דוד

  סחרחורות, שמיעה, טינטון

  ד"ר יעקב בן דוד לשעבר מנהל היחידה
  לשמיעה ודיבור במחלקת אף אוזן גרון, מרכז רפואי בני ציון, ומרצה בכיר בבי"ס לרפואה של הטכניון בחיפה. ממוקם באיכלוב טופ קומה 20. מומחיות לסחרחורת, שמיעה, טינטון. 3 סניפים : חיפה -שדרות הנשיא 40 נשר -בר יהודה 52 בית עופר תל אביב ויצמן 14 מגדל ויצמן קומה 20 טופ איכילוב

 • 072-3211419

  ויצמן 14, תל אביב

 • ד"ר אריעם אליעזר

  טיפול אנרגטי בשיטת NAET משלב ידע מן הרפואה המערבית עם שיטות אבחון
  וריפוי הוליסטיות, ומטפל בהצלחה בטווח רחב של אלרגיות ובעיות רפואיות שונות. ד"ר אריעם הינו רופא אף אוזן גרון הנעזר בטיפולים בכירופרקטיקה וקינסיולוגיה. מתמחה בטיפול באלרגיה, טיפול במערכת החיסונית, אסטמה, אסטמה של העור, נזלת כרונית, דלקות גרון חוזרות, כאבי בטן, אלרגיות לבעלי חיים, ומחלות מעיים (קרוהן) שאינן נפתרות במסגרת הרפואה הקונבנציונלית. מרפאה נוספת ברחוב אחד העם 35 קדימה, 09-8991587

 • הצג טלפון

  קראוזה 10, נתניה

 • ד"ר איברהים מגאמסה

  ד"ר איברהים מגאמסה הוא רופא אף אוזן גרון מומחה, המתמחה גם בבעיות מתחום
  האוטולוגיה. שירותיו כוללים מגוון טיפולים וניתוחים, לרבות: מחלות אוזניים, סחרחורות, ניתוחי אוזניים, טיפול בנחירה ובדום נשימה בשינה, דלקות גרון, בעיות במיתרי הקול, ניתוחי אף רפואיים, טיפול בבעיות שיווי משקל, מחלות סינוסים, מחלות האוזן התיכונה, ניתוחי סטפדקטומיה וכן מחלות אף, כולל נזלת כרונית. עוד מתחומי עיסוקיו: כריתת גידולים וכן שיתוק עצב הפנים, ניתוחי טימפנופלסטיקה וניתוחי מסטואידקטומיה. לד"ר מגאמסה מעל לעשרים שנות ותק בתחום.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3212438

  נצרת

 • ד"ר פלג אורי

  ד"ר פלג אורי הוא רופא אף אוזן גרון המטפל בילדים ובמבוגרים הסובלים
  ממחלות א.א.ג מסוגים שונים. ד"ר פלג מטפל במקרים של ירידת שמיעה, בעיות בשיווי המשקל וסחרחורות, מבצע ניתוחים להסרת גידולי ראש וצוואר, גידולי בלוטת התריס וגידולי בלוטות הרוק, מטפל ומנתח מטופלים הסובלים ממחלות אף וסינוסים, מטפל בבעיות במיתרי הקול ובאוזניים ועוד. הוא מציע למטופליו הסדרים עם כל קופות החולים הגדולות בישראל וכן עם חברות ביטוח מובילות בשוק.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-2599985

  בייט שמואל 12, ירושלים

 • ד"ר הראל משה

  המרפאה מופעלת ע"י ד"ר הראל, מנהל בדימוס, מחלקת א.א.ג. במרכז הרפואי
  וולפסון. ד"ר הראל בוגר בי"ס לרפואה של אוניברסיטת ת"א, ועבר השתלמויות בחו"ל בתחום הקול. מטפל בקול מקצועי של: זמרים, שחקנים, ומקצועות קוליים אחרים מקבל ביטוח משלים מכל הקופות נותן חוות דעת משפטית .

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3258759

  מאנה 20, תל אביב

 • ד"ר בר לאונרד (ברנהולץ)

  ד"ר לאונרד בר, מנתח א.א.ג, עובד במרפאתו של ד"ר ליפי בארה"ב, מגיע לארץ
  פעמיים בשנה בעיקר לשם ניתוחי שיחזורי שמיעה. התמחות בפילדלפיה באוניברסיטת ג'פרסון, השתלמות עם ד"ר ליפי ושתוף פעולה איתו מזה כ-10 שנים. לפרטים נוספים: www.otosclerosis.co.il

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  רמת ים 7, הרצליה

 • פרופ' יניב איתן

  פרופ' יניב איתן הוא רופא אף אוזן גרון בעל התמחות על במחלות האף
  והסינוסים, כולל ניתוחים אנדוסקופיים וניתוחים פלסטיים של האף. בין היתר הוא מבצע ניתוחי אדנואיד, ניתוחים להוצאת פוליפים מהאף, ניתוח להוצאת שקדים, ניתוחים לתיקון מחיצת האף, ניתוח כפתורים וניתוח קונכיות, ומטפל במקרים כמו נזלת כרונית, ריח פה, נוזלים באוזניים, הפרעות נשימה דרך האף, נחירות, דום נשימה בשינה ועוד. פרופ' איתן מספק את שירותיו גם בשפה האנגלית, ומציע הסדרים עם קופות החולים ועם חברות הביטוח המובילות.

 • הצג טלפון

  בן גוריון 64, הוד השרון

 • פרופ' יניב איתן

  פרופסור יניב איתן מומחה למחלת אף, אוזן וגרון, התמחות על במחלות האף
  והסינוסים כולל ניתוחים אנדוסקופיים וניתוחים פלסטיים של האף.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  נצח ישראל 8, תל אביב

 • ד"ר בן-טובים ראובן

  ד"ר ראובן בן טובים הוא רופא אף אוזן גרון מומחה וכן ומומחה לרפואת צוואר,
  בעל ניסיון של למעלה מ- 25 שנה בתחום ורופא בכיר במחלקת א.א.ג שבמרכז רפואי רבין. את לימודיו סיים בהצלחה באוניברסיטת תל אביב. הוא השתתף בהשתלמויות רבות בכל רחבי העולם: שמיעה ואוזניים, טיניטוס ועוד. הוא מקבל מטופלים בקליניקה פרטית בפתח תקווה. ד"ר בן טובים נחשב לאחד מרופאי האף אוזן גרון המובילים, והוא נותן חוות דעת לבתי משפט בתחומי עיסוקו. יש לתאם תור מראש.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 077-2713712

  שפיגל זוסיה 3, פתח תקווה

 • ד"ר גולדשר משה

  ד"ר גולדשר משה הוא מומחה לאף-אוזן-גרון ומנתח, המשמש כרופא בכיר במחלקת
  אף-אוזן-גרון בבית החולים בני-ציון בחיפה. כמו כן, הוא מנהל מרפאה פרטית בחיפה, שבה הוא מאבחן ומטפל במגוון בעיות אף-אוזן-גרון אצל ילדים ומבוגרים. תחומי הטיפול כוללים: מחלות שקדים, בעיות במיתרי הקול, צרידות, גידולי בלוטות הרוק, בעיות שיווי משקל וסחרחורת, מחלות סינוסים, ניתוחים פלסטיים של האף ועוד. בנוסף לכך, הוא מספק חוות דעת רפואיות ומשפטיות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  כספרי 7, חיפה

מידע על רופא אף אוזן גרון