רופאי גינקולוגיה ומיילדות (נשים) בכפר סבא

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות בכפר סבא (37) הצג רק עסקים שכתובתם בכפר סבא (22)
 • פרופסור דוד גורדון

  פרופ' דוד גורדון הינו רופא נשים ואורוגינקולוג, מומחה בגינקולוגיה
  ובמיילדות. הוא מבצע מגוון ניתוחים גינקולוגיים, ניתוחים בתחום האורוגינקולוגיה ורצפת האגן ומטפל במגוון תופעות רפואיות, לרבות: צניחת רחם, בריחת שתן, צניחת אברי אגן, בעיות בשלפוחית השתן וכו'. פרופ' גורדון עובד בהסדר עם כל קופות החולים וחברות הביטוח. מלבד עבודותו השוטפת, הוא מדריך רופאים בביצוע פרוצדורות רפואיות שבהן הוא מתמחה. כמו כן הוא ממקימי החברה הישראלית לאורוגינקולוגיה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3215200

  ויצמן 14, תל אביב

  (נותן שירות בכפר סבא)

 • פרופ' רוני טפר

  פרופ' רוני טפר הוא מומחה לגינקולוגיה ומיילדות המבצע שלל סוגי בדיקות:
  אולטרסאונד, שקיפות עורפית, סקירה מוקדמת, סקירה מאוחרת, דיקור מי שפיר, אבחון מומים מולדים בעובר, אבחון מומי רחם וגילוי מוקדם של מחלות ברחם, בשחלה ובחצוצרה. פרופ' טפר נחשב לרופא בעל מומחיות רבה במיוחד בבדיקות אולטרסאונד, ומבצע אולטרסאונד במיילדות ואולטרסאונד גינקולוגי. הקליניקה שברשותו מתפארת בציוד חדיש ומתקדם שמאפשר לכל אישה לקבל את השירות הטוב והאיכותי ביותר, בדרך להיריון בטוח ומוצלח.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3255562

  שלמה המלך 5, הרצליה

  (נותן שירות בכפר סבא)

 • ד"ר הר - טוב יוסף

  ד"ר הר טוב הוא סגן מנהל יחידת האולטרה-סאונד נשים ויולדות ומנהל הפעולות
  הפולשניות בהריון, בבית חולים ליס, מרכז רפואי תל אביב. לד"ר הר טוב קרוב ל- 25 שנות ניסיון ברפואת נשים, מיילדות ופריון. הוא הינו מומחה באולטרה-סאונד, במיילדות ובגינקולוגיה, ומבצע בדיקות היריון שונות, לרבות: סקירת מערכות, מעקבי התפתחות עובר, בדיקות מכוונות לבירור מומים ועוד. כמו כן, ד"ר הר טוב הינו מומחה בביצוע בדיקות חודרניות מונחות אולטרה-סאונד, לרבות סיסי שיליה (בירור כרומוזומלי בשבועות מוקדמות בהריון - CVS), בדיקות מי שפיר לעוברים, כולל בהריונות מרובי עוברים, הפחתות בהריונות מרובי עוברים, דיקורי ציסטות וכו'. בנוסף לבדיקות ההיריון, הוא מבצע בבדיקות אולטרה-סאונד גינקולוגיות, הכוללות בירור מבנה הרחם (כולל תלת ממד לבירור ממצאים שחלתיים).

 • 072-2597288

  ויצמן 14, תל אביב

  (נותן שירות בכפר סבא)

 • ד"ר אריה לידור

  ד"ר לידור אריה מכהן בבית החולים "שיבא" בתל השומר כרופא בכיר במחלקת
  הנשים והיולדות, כרופא בכיר ביחידת הניטור הטרום לידתית וכרופא בכיר במרפאה האנדוקרינית של הפריון. בנוסף משמש ד"ר לידור כמנתח בכיר במרכז הרפואי HMC בהרצליה פיתוח ובבית חולים "אסותא" בתל-אביב. במסגרת פעילותו בתחום הגינקולוגיה מבצע הד"ר ניתוחים קיסריים, טיפולים פוטודינמיים (PDT) בגינקולוגיה, דיקור מי שפיר, הפסקות הריון ובדיקות סקר גינקולוגי. כבוגר מצטיין של הפקולטה לרפואה מטעם אוניברסיטת תל אביב, ד"ר לידור סיים את התמחותו ברפואת נשים ומיילדות בבית חולים ליולדות במרכז הרפואי תל אביב ואף השתלם במכון לאנדוקרינולוגיה של הפריון בבית החולים "איכילוב".

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3233067

  משה סנה 7, תל אביב

  (נותן שירות בכפר סבא)

 • פרופ' צלאל ירון

  מומחה בדיקורי מי שפיר

  פרופסור ירון צלאל מומחה לגינקולוגיה
  ומיילדות. נשוי ואב לחמישה ילדים. שירת בצה"ל כמפקד גף פינוי בהיטס ביחידת 669. את לימודי הרפואה סיים בבית ספר לרפואה הדסה עין כרם בירושלים. פרופסור ירון צלאל הינו רופא בכיר ביחידת האולטרה-סאונד ובמחלקת נשים בבית חולים שיבא, תל השומר. פרופ צלאל מבצע את כל בדיקות האולטרה-סאונד במיילדות וגינקולוגיה, כולל בדיקות שקיפות עורפית, סקירות מערכות מוקדמות ומאוחרות וכן בשליש השלישי וכן בדיקות דופלר במיילדות וגינקולוגיה. ב-30 שנים האחרונות מבצע פרופ צלאל גם דיקורי מי שפיר בבית חולים אסותא בתל אביב. . פרופסור צלאל חבר באגודות לרפואה סב-לידתית ואולטרסאונד בארץ ובעולם. שימש כחבר ועד החברה הישראלית לאולטרה-סאונד במיילדות וגינקולוגיה. פרופ' צלאל הינו מנהל פורום אולטרסאונד באתר סטארמד, פורום אולטרה-סאונד בבית חולים שיבא ופורום דומה בזאפ דוקטורס. פרופ צלאל פרסם למעלה מ 140 מאמרים בעיתונים בארץ ובעולם בתחום המיילדות והגינקולוגיה, ומרצה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל-אביב ובבית הספר לאולטרה-סאונד של המרכז הרפואי ספיר.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  הברזל 19, תל אביב

  (נותן שירות בכפר סבא)

 • ד"ר אלקלעי מני

  ד"ר אלקלעי מני הוא גינקולוג מומחה לאורוגינקולוגיה ולכירורגיה אגנית. הוא
  היה ממקימי השירות לאורוגינקולוגיה בבית החולים פוריה הסמוך לטבריה, והיום הוא משמש כמנהל היחידה, כמו גם כמנהל היחידה המקבילה בבית החולים 'שיבא' תל השומר. הוא אף משמש כרופא בכיר במחלקה הגינקולוגית בבית החולים 'שיבא', מייעץ לחברות העוסקות בפיתוח טכנולוגיות רפואיות מתקדמות בתחום הגינקולוגי והאורוגינקולוגי ומנהל מרפאות ייעוץ פרטיות בתל אביב ובמודיעין. במקביל לכל אלו, הוא עוסק בהוראת סטודנטים באוניברסיטת תל אביב ובאוניברסיטת בר אילן, ומלמד גם מתמחים בתחומי ההתמחות שלו.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-2593248

  גילדסגיים 4, רמת גן

  (נותן שירות בכפר סבא)

 • פרופ' ויז'ניצר ארנון

  מנהל ביה"ח נשים ויולדות בלינסון "רבין"

  מנהל בית חולים לנשים ויולדות במרכז
  הרפואי רבין, ביה"ח בילינסון-השרון. לפרופ' ויז'ניצר ניסיון רב ומוניטין בין- לאומי בטיפול בסוכרת הריונית. פרופ' ויז'ניצר מומחה בטיפול בהריון בסיכון גבוה, כגון יתר לחץ דם בהריון, הפרעות קרישה, הריון מרובה עוברים. כמו כן, מעניק יעוץ טרום הריוני לנשים עם מחלות רקע טרום הריוניות. פרופ' ארנון ויז'ניצר למד בבית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב, התמחה במיילדות וגינקולוגיה בסורוקה ובשנת 1992 יצא להשתלמות כעמית מחקר במסגרת פוסט דוקטורט בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת "טמפל" בפילדלפיה. בשנת 1997 מונה למנהל חדר הלידה במחלקת נשים במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה, בבאר שבע, ובשנת 2003 מונה לסגן מנהל המרכז הרפואי ואחראי על ניהול סיכונים. בשנת 2005 מונה למנהל מחלקות נשים ויולדות א' ובשנת 2009 ליו"ר החטיבה למיילדות וגניקולוגיה במרכז הרפואי האוניברסטאי סורוקה. כארבע שנים כיהן פרופסור ויז'ניצר כיו"ר החברה הישראלית לפרינטולוגיה וכשש שנים עמד בראש ועדת ההוראה של המחלקת למיילדות וגינקולוגיה. הוא גם משמש כיו"ר בחינות הגמר הארציות ברפואת נשים וכחבר במועצה הלאומית לרפואת נשים, נאונטולוגיה וגנטיקה. פרופ' ויז'ניצר אחראי היום על תחום הסוכרת בהריון בחברה האמריקאית לרפואת האם והעובר. פרופ' ויז'ניצר פרסם למעלה מ-145 מאמרים בעיתונים מדעיים רפואיים, כ-65 מאמרי סקירה, ו-13 פרקים בספרים, והציג מאות עבודות בכנסים בארץ ובעולם. פרופ' ויז'ניצר זכה במספר רב של פרסי הצטיינות הן על הוראת סטודנטים ומתמחים והן על עבודות מחקר מקוריות בכנסים בין-לאומיים. פרופ' ויז'ניצר משמש כפרופ' מן המנין באוניברסיטת תל-אביב.

 • 072-3258638

  ברודצקי 43, תל אביב

  (נותן שירות בכפר סבא)

 • ד"ר בנימין פיינר

  ד"ר בנימין פיינר הוא רופא מומחה ברפואת נשים. כמו כן, הוא בוגר התמחות על
  באורוגינקולוגיה ובכירורגיה אגנית משקמת (ניתוחי רצפת האגן) במרכז מוביל בתחום זה באוסטרליה. ד"ר פיינר הקים את השירות האורוגינקולוגי במרכז הרפואי הלל יפה ועומד בראשו. כמו כן, הוא משמש כמרצה בפקולטה לרפואה של הטכניון. ד"ר בנימין פיינק מבצע ניתוחים בהרצליה מדיקל סנטר ובבית החולים הפרטי אסותא רמת החיל בתל אביב. הוא מקבל מטופלות במרפאתו הפרטית בהרצליה מדיקל סנטר, במתחם HMC- Experts. במרפאה ניתן לקבל מענה בכל תחומי הגינקולוגיה הכללית, וכן בשיקום רצפת האגן, לרבות צניחת רחם ונרתיק. כמו כן, במקום ניתנים שירותי כירורגיה קוסמטית של הפות והנרתיק, וטיפול בשלל בעיות, לרבות: דליפת שתן, שלפוחית שתן רגיזה, הפרעות בריקון השלפוחית, דליפת צואה וגזים, תסמונת השלפוחית הכאובה ועוד. המרפאה עובדת בהסכם עם חברות הביטוח הפרטיות ועם הביטוחים המשלימים של קופות החולים כללית מושלם, לאומית זהב ומכבי מגן זהב (כיסוי עבור ניתוחים).

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3223553

  החושלים 8, הרצליה

  (נותן שירות בכפר סבא)

 • פרופ' כהן אילן

  פרופ' כהן אילן הוא רופא מומחה לגינקולוגיה, למיילדות ולפריון. הוא מטפל
  במגוון בעיות פריון והפרעות הורמונליות אצל נשים, ומבצע טיפולי הפריה חוץ-גופית. כיום הוא משמש כרופא נשים בכיר במחלקת הנשים של בית החולים מאיר בכפר-סבא, וכן כחבר בצוות הפוריות וההפריה החוץ-גופית של בית החולים. בנוסף לכך, הוא עובד במחלקה להפריה חוץ-גופית שבבית החולים הפרטי הרצליה מדיקל סנטר. פרופ' כהן סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטת תל-אביב, כשאת התמחותו ביצע בבית החולים מאיר שבכפר-סבא. לאחר שנים בתחום, הוא צבר מוניטין בעולם בכל הנוגע למחקר. בין היתר, הוא חוקר את השפעתם של טיפולים הורמונליים שונים על חולות בסרטן השד ועל המערכת הגינקולוגית שלהן.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3217698

  דיסנצ'יק 9, תל אביב

  (נותן שירות בכפר סבא)

 • ד"ר שרים אלון

  ד"ר אלון שרים הוא רופא וגניקולוג, מייסד ומנהל של יחידת האולטרסאונד בבית
  החולים הלל יפה בחדרה, ובעל ניסיון רב בבדיקות אולטרסאונד בהיריון ובתחום הגינקולוגי ובבדיקות מי שפיר. במרפאה הפרטית בתל אביב הוא מבצע את כל בדיקות האולטרסאונד בהיריון, כולל בדיקות מוקדמות לקביעת תקינות ההיריון, בדיקות שקיפות עורפית, סקירת מערכות מוקדמת ומאוחרת, בדיקות התפתחות וגדילה ועוד, וכן מבצע בדיקות אולטרסאונד גינקולוגיות לבדיקת מבנה הרחם, בדיקת ממצאים ברחם, בשחלות ובחצוצרות ובדיקות דופלר אגן. כתובת נוספת : רח' הילל יפה 11, קומה 2, חדרה

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3254491

  הברזל 34, תל אביב

  (נותן שירות בכפר סבא)

 • ד"ר קסטל אליאס

  ד"ר קסטל אליאס מומחה להריון בסיכון גובה, גניקולוגיה ומיילדות ורופא בכיר
  בבית חולים שיבא. ד"ר קסטל מטפל בהריון בסיכון גבוהה כתוצאה מיתר לחץ דם, היסטוריה של לידות מוקדמות, מחלות כרוניות, סכרת, הריון מרובה עוברים, ועוד. במרפאה הפרטית הממוקמת בלב תל אביב תוכלו לקבל לווי מקצועי קשוב ונינוח בכל שלבי ההריון, ייעוץ לתכנון משפחה, עריכת בדיקות שגרתיות ובדיקות מיוחדות, טיפולים מיוחדים ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-2593926

  בזל 46, תל אביב

  (נותן שירות בכפר סבא)

 • ד"ר יריב גדעוני

  מומחה בעל שם לבעיות פריון בגבר ובאישה

  ד"ר יריב גדעוני הוא רופא מומחה
  לגינקולוגיה, למיילדות ולפריון. הוא מספק שירותים נרחבים בתחום הפריון, כולל בדיקת הפרעות ממקור זכרי, הליכי פונדקאות בארץ ובחו"ל, תרומת ביציות, תרומת זרע ושימור פוריות. כמו כן, ניתן לבצע במרפאה הפרטית של ד"ר גדעוני גם בדיקות שונות למעקב היריון וצילום רחם ולזכות בהדרכה וייעוץ בנושא אמצעי מניעה. ד"ר גדעוני הוא רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ-גופית ומנהל שירות שימור פוריות בבית החולים אסף הרופא, ובוגר התמחות באנדוקרינולוגיה של הפוריות מאוניברסיטת McGill שבמונטריאול, קנדה.

 • 072-3221480

  הר חריף 22, כפר סבא

 • ד"ר וורחוב מירטה

  דר מירטה וורחוב מומחית בגינקולוגיה ומיילדות נערות, יעוץ אמצעי מניעה,גיל
  המעבר,מעקב הריון, צוואר הרחם,קולפוסקופיה מנהלת מרכז בריאות האישה כ"ס, כללית ד"ר וורחוב מירטה עם ניסיון של למעלה מ 30 שנה בתחום.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-2594160

  ויצמן 83, כפר סבא

 • פרופ' פישמן עמי

  פרופ' פישמן עמי הוא גינקולוג המבצע בדיקות גינקולוגיות רבות, ניתוחים
  גינקולוגיים והליכים כירורגיים בתחום הגינקולוגיה האונקולוגית, ניתוחי פלסטיקה וגינלית, ניתוחים אנדוסקופיים, ניתוחים אורוגינקולוגיים, היסטרוסקופיה אבחנתית וניתוחית ועוד. הוא מטפל בין היתר במקרים של דליפות שתן וצניחת איברי האגן ומבצע כריתות רחם וקשירת חצוצרות. פרופ' פישמן מטפל בנערות ובנשים בגיל המעבר, עוסק במחקר קליני בתחום הגינקולוגיה ומשמש כמנהל מחלקת נשים ויולדות במרכז הרופאי מאיר שבכפר סבא. במרפאתו הפרטית בעיר הוא מציע למטופלות הסדרים עם כל חברות הביטוח המובילות בשוק.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3254203

  טשרניחובסקי 119, כפר סבא

 • פרופ' קפלן ברי

  פרופ' קפלן ברי הוא רופא גינקולוגיה ומיילדות, רופא נשים מומחה, העוסק
  בתחום מזה ארבעים שנה ושלושים ושלוש שנה מתמחה בדיקור מי שפיר בפרט. הוא משמש כרכז רפואת נשים במחוז דן-פתח תקווה, כרופא בכיר בבית החולים בלינסון וכסגן מנהל בית החולים לנשים בבלינסון. פרופ' ברי מבצע את מרבית הניתוחים הקיסריים שנקבעו מראש בו ומבצע גם בדיקות מי שפיר ללא עלות לנשים זכאיות מעל גיל שלושים וחמש במרכז רפואי נ.א.ר.א. מרפאתו הפרטית ממוקמת בקרית אונו.

 • 072-2646408

  מונטיפיורי 14, קריית אונו

  (נותן שירות בכפר סבא)

 • ד"ר נועה בן ברוך-אפרת

  העיסוק העיקרי שלי הוא טיפול ומחקר בחולות עם סרטן שד מוקדם וגרורתי
  ההמלצה והמעקב הטיפולי ניתנים עם תשומת לב מירבית לתפירת מסכת טיפול המתאימה לכל אישה עם התחשבות בנתונים הקליניים המולקולרים והאישיים שלה. תפקידים עד היום: 2007 - ואילך: מנהלת המכון האונקולוגי מרכז רפואי קפלן 2005-2007 - מנהלת היחידה לסרטן שד במכון האונקולוגי בית חולים קפלן ראש ועדת עדכון בנושא סרטן שד מטעם האגודה למלחמה בסרטן. העיסוק העיקרי של הרופאה הוא טיפול ומחקר בחולות עם סרטן שד מוקדם וגרורתי ההמלצה והמעקב הטיפולי ניתנים עם תשומת לב מירבית לתפירת מסכת טיפול המתאימה לכל אישה עם התחשבות בנתונים הקליניים המולקולרים והאישיים שלה. ניסיונה האקדמי של ד"ר בן ברוך: 1970-1974 תואר ראשון בביולוגיה אוניברסיטת MIT Cambridge ארה"ב 1974- 1981 לימודי רפואה אוניברסיטת בו גוריון לנגב 1982-1983 שרות צבאי: רופאת חן פיקודית 1984-1988 התמחות באונקוולוגיה קלינית וקרינתית. מכון שרת בית חולים הדסה עין כרם ירושלים 1988-1992 התמחות על באונקולוגיה, מחקרים קליניים וישומים מעבדתים - מכונים לאומיים לסרטן של ארצות הברית NCI, Bethesda Maryland USA 1992-1997 מחקר במכון ויצמן במעבדתו של פרופ יוסף ירדן בנושא קולטני משפחת HER2 ד"ר בן ברוך חברה באיגודים הבאים: ASCO האיגוד אמריקאי לאונקולוגיה ESMO האיגוד האירופאי לאונקולוגיה ISCORT האיגוד הישראלי לאונקולוגיה קלינית וקרינתית.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3216889

  ויצמן 14, תל אביב

  (נותן שירות בכפר סבא)

מידע על רופאי גינקולוגיה ומיילדות (נשים)

חזור מעלה