רופאי עיניים ברעננה

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות ברעננה (16) הצג רק עסקים שכתובתם ברעננה (11)
 • ד"ר גולדנפלד מרדכי

  מומחה לגלאוקומה - Chicago USA רופא בכיר לגלאוקומה - תל השומר. מרכז
  החוג לגלאוקומה באוניברסיטת ת"א, יו"ר החוג הישראלי לגלאוקומה 2002/4.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  ז'בוטינסקי 155, רמת גן

  (נותן שירות ברעננה)

 • ד"ר לוי יחזקאל בע"מ

  רופא עיניים המומחה בביצוע ניתוחי קטרקט

  ד''ר לוי יחזקאל הוא רופא עיניים
  בכיר ומומחה למחלות עיניים, המשמש מנתח עיניים בבית החולים ביילינסון ומציע שירותים מגוונים גם באופן פרטי. ההתמחות המרכזית שלו היא ביצוע ניתוחי קטרקט, אשר מטרתם אחת: התמודדות עם מחלת העיניים החמורה הזו, בדרך לשיפור חדות הראייה בצורה ניכרת. הטיפולים ניתנים כחלק משירותי המכון הרפואי נ.א.ר.א, המרכז הגדול ביותר בישראל לניתוחי קטרקט, וכן במרפאת עיניים שהוא מנהל בבני ברק, במסגרת שירותי בריאות כללית. הטיפולים מבוצעים באמצעות החומרים, הכלים והטכנולוגיות המתקדמים ביותר העומדים בתחום. ד''ר לוי עובד בשיתוף עם שירותי בריאות כללית וכל חברות הביטוח בישראל ומהווה חבר מן המניין בוועדה רפואית בתחום מטעמו של משרד הביטחון.

 • הצג טלפון

  ז'בוטינסקי 155, רמת גן

  (נותן שירות ברעננה)

 • ד"ר אהוד רכטמן שירותי רפואה בע"מ

  רופא עיניים - התמחות על במחלות רשתית

  ד"ר אהוד רכטמן הוא מומחה לרפואת
  עיניים ובעל התמחות-על במחלות רשתית, בגלאוקומה ובזרימת דם עינית. תחומי עיסוקו העיקריים כוללים: בדיקות עיניים, מחלות רשתית, בדיקות OCT, טיפולי לייזר ברשתית והזרקות תוך-עיניות. הוא משמש כרופא בכיר ביחידת הרשתית שבמכון העיניים של המרכז הרפואי שיבא - תל-השומר, ובנוסף לכך מקבל מטופלים במרפאת עיניים פרטית ברעננה בהסדר עם חברות הביטוח וקופת חולים כללית. כמו כן, הוא מייעץ למשרד הבריאות בתחום רפואת העיניים ומרצה בפני סטודנטים לרפואה באוניברסיטת תל-אביב.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-2595619

  קרן היסוד 2, רעננה

 • ד"ר פרילינג רונית

  רופאת עיניים - מומחית בפזילה

  ד"ר רונית פרילינג הנה רופאת עיניים
  מומחית ברפואת עיניים ילדים ובפזילה בילדים ומבוגרים, בעלת יותר מ-15 שנות ותק כרופאת ילדים בכירה וכירורגית במחלקת עיניים במרכז "שניידר" לרפואת ילדים. היא משמשת מרצה בריכה באוניברסיטת תל אביב וכיהנה כיושבת ראש של החוג לרפואת עיניים ילדים ופזילה. במרפאה הפרטית בהרצליה היא מבצעת בדיקות עיניים וטיפולי עיניים בילדים ובמבוגרים, כולל טיפול בפזילה, בעין עצלה, בדלקות עיניים ועוד. בנוסף, מבצעת ניתוחי עיניים, בהם ניתוחי פזילה וניתוח דרכי דמעות, בבית החולים אסותא בתל אביב.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3103465

  הנדיב 71, הרצליה

  (נותן שירות ברעננה)

 • ד"ר פינק אנדרו

  רופא עיניים המתמחה בהסרת משקפיים בלייזר

  ד''ר אנדרו פינק הוא רופא עיניים
  עתיר ניסיון, המציע את שירותיו במסגרת המרכז הרפואי רענן ברעננה. המומחיות העיקרית של ד''ר פינק היא הסרת משקפיים באמצעות ניתוח לייזר, כאשר במסגרת זו ביצע בהצלחה כ-8,000 ניתוחים בישראל, ארצות הברית ואירופה. התמחות נוספת שלו היא טיפול בבעיות יובש בעיניים, עם שלל פתרונות המסופקים לבעיה. הטיפולים מותאמים באופן אישי לכל לקוח או לקוחה, תוך ביצוע בדיקות מקיפות לבחינת ההתאמה והחלטה על מסגרת טיפול אידיאלית. ד''ר פינק חבר מן המניין באיגוד הישראלי לרופאי עיניים, באיגוד האירופי לניתוחי קטרקט ותיקון ראייה בלייזר ובאיגוד מומחי הלייזר להסרת משקפיים בישראל ובאנגליה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3224802

  אחוזה 88, רעננה

 • ד"ר נווה לילי (זבורובסקי)

  רופאת עיניים המתמחה בגלאוקומה וקטרקט

  ד''ר נווה לילי (זבורובסקי) היא
  רופאת עיניים בעלת ניסיון של למעלה מ-25 שנה. ד''ר לילי, רופאה בכירה במחלקת העיניים של בית החולים וולפסון, מציעה את שירותיה גם במרפאה פרטית, הממוקמת ברמת גן. ההתמחות העיקרית שלה היא גלאוקומה וקטרקט, תחומים בהם היא עברה הכשרות מקיפות במיוחד. היא עוסקת באבחון בעיות הנוגעות לתחום ומעניקה טיפולים מתקדמים עבורן, כולל ניתוחים מורכבים, הן עבור מבוגרים והן עבור ילדים. שירותיה של ד''ר לילי במסגרת הפרטית מוצעים במסגרת ביטוח כללית מושלם, כאשר השירותים עצמם ניתנים במספר שפות. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המרפאה בכל שאלה הנוגעת לתחום ולהשאיר את בריאות העיניים שלכם בידיים טובות ומיומנות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  בוסתנאי 44, רמת השרון

  (נותן שירות ברעננה)

 • ד"ר ענבל אבישר

  ד"ר ענבל אבישר בוגרת לימודי רפואה בהצטיינות בפקולטה לרפואה בטכניון.
  התמחתה ברפואת עיניים במחלקת עיניים במרכז רפואי רבין בעלת ניסיון של 13 שנה בניתוחי עפעפיים, דרכי דמעות וארובת העין. ד"ר ענבל אבישר נותנת את שירותיה במס' מקומות בארץ: מרפאת מומחים אסותא רחוב הברזל 10, בנין העוגן, קומה 6. בבי"ח בילינסון בפתח תקווה, ד"ר ענבל מקבלת מטופלים באופן פרטי במרפאה בשער העיר 2 הרצליה (המרפאה בשער העיר פתוחה גם בפני מטופלים של קופת חולים מכבי .) במרכז הרפואי נ.א.ר.א. ברמת גן. לאחר ההתמחות עברה השתלמות - על ( Post-Doctoral Fellowship ) בת שנה בבית חולים Queen Victoria ב- East Grinstead באנגליה, שם רכשה ניסיון רב בתחום ניתוחי עפעפיים, ארובה ודרכי דמעות. עם שובה לארץ ד"ר אבישר חזרה לעבוד במרכז רפואי רבין, קמפוס בילינסון, ובמרפאת מומחים בהרצליה של קופת חולים כללית. ד"ר אבישר עוסקת במחקר ומרצה באוניברסיטת תל אביב. היא פרסמה מאמרים בעיתונים בינלאומיים ומרצה בכנסים מדעיים בארץ ובעולם. היא חברה בחוג אוקולופלסטיקה האנגלי והישראלי. וחברה באיגוד רופאי העיניים בישראל. ד"ר אבישר בנוסף, מזריקה מילויים לאזורי הפנים, הזרקות בוטוקס ומבצעת טיפולים אסתטיים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3211957

  הברזל 10, תל אביב

  (נותן שירות ברעננה)

 • ד"ר רובינסון ענת

  ד"ר רובינסון ענת היא מנהלת מרפאות רופאי עיניים בבית החולים בילינסון,
  מומחית בתחום הגלאוקומה והקטרקט ומומחית למחלות עיניים, רופאת עיניים בכירה, מנתחת ומומחית לגלאוקומה וקטרקט בבית החולים בילינסון, עורכת ערוץ "בריאות העיניים" באתר שירותי בריאות כללית ומשמשת גם כרופאה בכירה וכמנתחת בבית חולים פרטי למחלות עיניים - עין טל, רמת החייל, תל אביב. ברשותה מרפאה פרטית ברעננה, והיא משמשת גם כיועצת וכמנתחת מטעם קופת החולים כללית מושלם וגם כרופאה עצמאית במערך שירותי הבריאות הכללית. לרשותה מעל שלושים שנות ותק וניסיון עשיר, בין היתר, גם בטיפולי לייזר לגלאוקומה ובטיפולי לייזר לקטרקט.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  אחוזה 88, רעננה

מידע על רופאי עיניים