שלטים ברמת ישי

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות ברמת ישי (5) הצג רק עסקים שכתובתם ברמת ישי (2)
 • א.ש שילוט מהיר

  חברת א.ש שילוט מהיר מספקת שלטים איכותיים מזה שנים. החברה עוסקת בניהול
  וביצוע פרוייקטים בתחום השילוט והדפוס הרחב, בו היא נחשבת לאחת הבולטות באזור חיפה. היא עוסקת בתכנון, עיצוב והפקה של שלטים מכל סוג: שילוט פנים, שילוט חוצות, שלטי פרסום, שלטים מוארים, שלטי מיקום והכוונה, שילום רכבים, שלטי קיר, שלטים תלת מימדיים ועוד. השלטים שלנו עשויים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר בתחום, ובכלל זה עץ, PVC, פרספקס, פח מגולוון, בד ועוד. כל פרוייקט נעשה בליווי צוות עובדים מקצועי ומיומן ותוך התאמה מלאה לצרכי הלקוחות. בתום ההתקנה אנחנו מספקים ללקוחות אחריות ושירות.

 • 073-7838698

  שד' ההסתדרות 230, חיפה

  (נותן שירות ברמת ישי)

 • אקסטרים די פי אי בע"מ

  אקסטרים די.פי.אי בע"מ חברה המביאה את פסגת הטכנולוגיה בתכנון, הפקה,
  הדפסה והתקנת שלטי ענק. הדפסה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר המבוצעת על ידי צוות מיומן וצעיר ששם לו למטרה את איכות השירות, איכות המוצר והעמידה בלוח זמנים.

 • 072-3227390

  רכסים

  (נותן שירות ברמת ישי)

 • קומיקס מדפיסים לכם ת'צורה

  חברת קומיקס - מדפיסים לכם ת'צורה מעצבת חולצות, וגאה להיות החברה המובילה
  בתחומה בכל אזור הצפון. החנות ממוקמת בעכו, ובה ניתן לבצע הדפסה על חולצות מכל סוג, לרבות: חולצות טריקו, חולצות אמריקאיות, חולצות דרייפיט, חולצות לייקרה ועוד. בנוסף, אנחנו מציעים שירותים ייחודיים ויוצאים מגדר הרגיל, דוגמת ציור או רקמה על גבי חולצות. בחברה ניתן להזמין חולצות לחתונה, שעליהן יודפסו שלל משפטים או ציורים מצחיקים או מרגשים, כמו גם חולצות בית ספר, חולצות לחיילים לסוף מסלול, חולצות לקייטנות או תנועות נוער, בגדי עבודה ושלל מוצרים נוספים. האיכות של כל המוצרים הינה גבוהה במיוחד, וזמן הביצוע מהיר. כל המוצרים והשירותים ניתנים במחירים משתלמים.

 • 077-3165416

  ויצמן 31, עכו

  (נותן שירות ברמת ישי)

מידע על שלטים