מורים לנהיגה בירושלים

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות בירושלים (167) הצג רק עסקים שכתובתם בירושלים (166)
 • סמארטדרייב smartdrive

  רשת בתי ספר ללימוד נהיגה בשילוב סימולטור

  סמארטדרייב smartdriveהינה רשת בתי
  ספר ללימודי נהיגה המלווה נהגים צעירים ומהווה מרכז חינוכי לבטיחות בדרכים. בית הספר מעניק לתלמידים כלים פרקטים להתמודדות עם מצבים מורכבים ומסוכנים המחכנים לנהיגה טובה, זהירה וחכמה. הלימוד בבתי הספר מלווה בשימוש בטכנלוגיות מתקדמות, הכוללים סימולטר נהיגה ומגוון אמצעי המחשה דיגיטליים המאפשרים לתלמיד להתנסות במבצעי סכנה שונים כגון: כמעט תאונה, תנאי מזג אוויר קשים, ילד מתפרץ לכביש, ועוד.

 • הצג טלפון

  (נותן שירות בירושלים)

 • "עוז"

  לימוד נהיגה על רכב פרטי, אופנוע, משאיות

  בית הספר לנהיגה "עוז" מציע שיעורי
  נהיגה על מגוון כלי רכב בהם רכב פרטי (ידני או אוטומטי), משאית ואופנוע וכן מציע שיעורי רענון, סיוע בלימודי תאוריה ושירותי המרה וחידוש של רישיונות נהיגה זרים. בית הספר לנהיגה הוקם בשנת 1983 בירושלים על ידי הרצל בר טוב, מורה נהיגה ותיק ומקצועי, והוא מעסיק את מיטב מורי הנהיגה באזור. שיעורי הנהיגה נעשים ברכבים חדישים ומאובזרים תוך הקפדה על כללי הנהיגה והבטיחות.

 • הצג טלפון

  האומן 9, ירושלים

 • רמזור י.ש. בע"מ

  מחפשים מורה נהיגה בירושלים? רמזור בית ספר לנהיגה הוא בית הספר בשבילכם.
  במקום פועלים מורי נהיגה מקצועיים, המאפשרים ללמוד לנהוג בכל סוגי הרכבים: רכב פרטי (הן רכב ידני והן רכב אוטומטי), משאית, אופנוע וקטנוע. המקום מציע ספרים וערכה ללימוד נהיגה, המאפשרים להתכונן לתיאוריה ולנהיגה המעשית כאחד, כמו גם חנות אביזרים נלווים עבור הרכב או האופנוע. בית הספר פועל מאז 1962, מה שהופך אותו לוותיק ביותר בירושלים, ובמרוצת השנים לימד בהצלחה את רזי הנהיגה הבטוחה אלפי נהגים ונהגות מאזור ירושלים. לימוד נהיגה בשפות עברית -ערבית -אנגלית. בית הספר מנוהל כיום על ידי מורה הנהיגה יגאל שמחוני..מבצע:28 שיעורים+מבחן פנימי+טסט חיצוני ב-3000 ש"ח.

 • 072-3211150

  התעשיה 5, ירושלים

 • שמואל צרפתי מורה לנהיגה

  מחפשים מורים לנהיגה במחיר משתלם? שמואל צרפתי הוא המורה לנהיגה שלכם -
  ותק, מוניטין, סבלנות ומסירות כלולים ברזומה הצלחותיו. שמואל הוא מורה לנהיגה בירושלים והסביבה, דובר אנגלית, צרפתית ועברית. הוא המספק שירותי נהיגה לכל המגזרים לרבות עולים חדשים, חרדים ומבוגרים. שיעורי הנהיגה מבוצעים על רכב פרטי חדיש, גיר ידני ואוטומטי, ובנוסף הוא מסייע בהמרת רישיונות נהיגה זרים לישראליים ומכין את תלמידיו לקראת מבחן התיאוריה. כל שיעור מועבר תוך הקפדה על כללי הבטיחות הנדרשים, במקצועיות, באכפתיות ובנועם.

 • 072-2594365

  ירושלים

 • על גלגלים - דני שמני

  מורה לנהיגה בעל ותק ונסיון רב שנים ממתין לכם ב"על גלגלים", בית ספר
  לנהיגה המנוהל על ידי דני שמני, מורה לנהיגה בירושלים בעל ותק ומוניטין. לשירותכם: לימודי נהיגה לנכים, שיעורי נהיגה למגזר הדתי, קורסי תיאוריה, שיעורים ברכב עם גיר ידני, נהיגה ברכב אוטומט, שיעורי נהיגה במשאיות ועוד. בית הספר מגיש שירותים נוספים לטובת לקוחותיו, כגון המרת רישיונות נהיגה מחו"ל, שיעורי ריענון בנהיגה, לימוד נהיגה עבור רישיונות צבאיים (מורשה של משרד הביטחון) ועוד. ניתן ללמוד על חשבון הפקדון לחילים משוחררים!!!

 • 072-3100199

  בן זכאי 7, ירושלים

 • בי"ס לנהיגה לכיש י-ם

  40 שנות ניסיון בהוראת נהיגה מתקדמת

  בי"ס לנהיגה לכיש י-ם מאגד תחת קורת
  גג מקצועית אחת 40 שנות ניסיון מקצועי, שיטות הוראה מתקדמות ויעילות ויחס אישי ומסור שעושה את ההבדל בחוויית הנהיגה של כל תלמיד ותלמיד. בראש בית הספר עומד רפי לוי, מורה נהיגה מוסמך וותיק, המציע את שירותיו ללימוד נהיגה בכל סוגי הרכב ומספק חבילות לימוד ייעודיות לחרדים כמו גם חבילות לימוד לחיילים משוחררים על חשבון הפיקדון. הוותק, המקצועיות, הניסיון והליווי האישי שלנו מאפשרים לנו להעניק לכם את הטוב ביותר במחירים אטרקטיביים השווים לכל כיס! נשמח לעמוד לשירותכם.

 • 072-3218294

  המור 5, ירושלים

 • אייל בן הרוש

  מורה לנהיגה מנוסה וסבלני בירושלים

  אייל בן הרוש הוא מורה לנהיגה
  מקצועי, מנוסה וסבלני המלמד שיעורי נהיגה בירושלים ברכבים חדישים, אוטומטיים או בעלי גיר רגיל, בשפות אנגלית ועברית. שירותיו פונים גם למגזר החרדי וכוללים קורסי תיאוריה ממוחשבים, שיעורי ריענון נהיגה, שירותי המרת רישיונות נהיגה מחו"ל, הרצאות בנושאי הנהיגה והדרכה לנהיגת שבילים ולנהיגה על רכבי 4X4. בן הרוש הוא מנהל בתי ספר לנהיגה, מדריך נהיגה בצה"ל ובוגר התכנית האקדמית לביטחון בדרכים מטעם אוניברסיטת בר אילן. שיעורי המקצועיים מלווים בדגש על נהיגה בטוחה גם מזווית הראייה האקדמית בנושא. אמצעי התשלום מגוונים לנוחיות התלמידים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  אליהו קורן 42, ירושלים

 • שאול חבאז מורה לנהיגה

  שאול חבאז הוא מורה לנהיגה בירושלים, מנוסה, סבלני, קשוב ומסור להצלחת
  תלמידיו. הוא מלמד נהיגה במגמה להנחיל אופן התנהלות חכם ובטוח בכביש המבוסס על ביטחון עצמי באשר להתנהלות על גלגלים ובאשר לחוקי התנועה ולשליטה על ההגה. שיעוריו מועברים ברכב אוטומטי או ברכב בעל גיר רגיל, והוא מספק גם ליווי לנהגים חדשים, שיעורי חידוש לאחר שלילה, שיעורי ריענון, עזרה בלימודי התיאוריה לרבות שיעורים פרטיים בנושא ושירות המרה של רישיון זר לישראלי.

 • 072-3225871

  שבתאי הנגבי 67, ירושלים

 • חזן פרוספר

  חזן פרוספר הוא מורה לנהיגה ותיק ומנוסה ממעלה אדומים המציע שיעורי נהיגה
  לכל כלי הרכב באווירה מקצועית ונעימה בירושלים והסביבה. בבית הספר לנהיגה מוצעים שיעורי נהיגה ע"י מורה מנוסה ומקצועית, ברכב פרטי ומשאית, שיעורי נהיגה על ידני ואוטומטי, שיעורי נהיגה באופנועים ובמשאיות, ולימודי נהיגה המיועדים לתיירים. כל שיעורי הנהיגה נעשים בכלי רכב חדשים וקלים לתפעול. בנוסף, ניתנים עזרה וליווי בלימודי התאוריה. בבית הספר ניתנים שיעורי נהיגה גם על ידי מורה, וכן מוצעים שיעורים בשפות שונות בהן אנגלית, ספרדית, ערבית ועוד.

 • 072-3270746

  יוסי בן יועזר 13, ירושלים

 • עמנואלה - מורה לנהיגה

  עמנואלה היא מורה לנהיגה מוסמכת מירושלים בעלת תעודה אקדמית בבטיחות
  בדרכים מאוניברסיטת בר-אילן וותק של יותר מעשרים ואחת שנה במתן שיעורי נהיגה. היא מציעה שיעורי נהיגה בעברית ובאנגלית, שיעורי רענון לחידוש רישיון, עזרה בלימודי התאוריה והמרת רישיון נהיגה, ומקפידה על יחס אישי ומקצועי, על גמישות בשעות השיעורים ובמקומות האיסוף ועל אווירה נעימה ומרגיעה. שיעורי הנהיגה אינם ניתנים בקבלנות והם נעשים ברכב אוטומטי מסוג אוקטביה.

 • 072-3225865

  ירושלים

 • קולב ברוך-מורה לנהיגה

  קולב ברוך הוא מורה נהיגה מוסמך, בעל ניסיון של יותר מ-30 שנה ואלפי
  תלמידים מרוצים בכל אזור ירושלים. ברוך, מורה מוסמך מטעם משרד התחבורה, מאפשר לימודי נהיגה ברכב אוטומטי ורכב ידני, ולצד זה מציע גם שיעורי ריענון נהיגה ושיעורים לצורך חידוש ריענון. בבית הספר ניתן ללמוד תיאוריה, בשיטה חדשה ובאמצעות תוכנה ממוחשבת. שירותיו של קולב ברוך ניתנים עבור לקוחות פרטיים, כאשר התמחות מיוחדת שלו היא בני נוער והאנשים הנמנים עם המגזר החרדי. המוטו של ברוך הוא שניתן ללמוד לנהוג בכיף, אך תוך דגש על בטיחות וזהירות. אתם מוזמנים ליצור איתו קשר ולהתקרב, במידה משמעותית, לעבר קבלת רישיון הנהיגה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3214561

  יעקב יהושע 62, ירושלים

 • שלי - שמאי שלום חי

  לימוד נהיגה מקצועי , שירות גם לנכים מורה נהיגה מקצועי בירושלים ,
  שלי-שמאי שלום חי ישמח לעמוד לשרותכם. הוא מחזיק בניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום ועוסק בכל הנגזרות של לימוד נהיגה: שיעורי נהיגה על רכב פרטי ידני או אוטומטי,לימוד נכים ע"י מנגנונים מיוחדים לימודי תיאוריה, שיעורי נהיגה למבוגרים, ליווי לנהגים חדשים, שיעורי רענון נהיגה, הכנה למבחני המרת רישיון, טיפול בחרדות נהיגה ועוד. השירותים ניתנים במלוא המקצועיות ובהתאמה מלאה לצרכי התלמיד, מה שמסביר את אחוזי ההצלחה הגבוהים שלו ואת המוניטין החיובי לו הוא זוכה בבירת ישראל.

 • 072-3223903

  מינצברג 9, ירושלים

מידע על מורים לנהיגה