מורים לנהיגה בראשון לציון

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות בראשון לציון (135) הצג רק עסקים שכתובתם בראשון לציון (128)
 • דרור אביר מורה לנהיגה

  דרור אביר מורה לנהיגה מלמד את תלמידיו בצורה קפדנית, על תפעול הרכב, על
  התחלת נסיעה ועצירה, על שליטה בהגה, על שליטה במהירות הרכב, על סוגי הדרכים, על הרגלי הסתכלות נכונים, על פניות ועל השתלבות בנתיבים, על שמירת מרחק, על עקיפה, על זכויות קדימה ועוד. דרור ידוע באחוזי ההצלחה הגבוהים שלו, וזאת משום שהוא מורה סבלני מאוד אשר שם לעצמו למטרה להפוך כל תלמיד לנהג טוב, הרבה לפני שיכין אותו לטסט המיוחל. דרור מעניק ספר תאוריה ושלט 'נהג חדש' במתנה לכל תלמיד, ומלמד באזור גוש דן והשפלה.

 • 073-7836380

  (נותן שירות בראשון לציון)

 • יעקב כהן - מורה לנהיגה

  יעקב כהן הוא מורה נהיגה מוסמך, שישמח ללוות אתכם בדרך לרישיון הנהיגה
  המיוחל. הוא מעביר שיעורי נהיגה באזור בת ים וחולון, הן על גבי רכב אוטומטי והן על גבי רכב ידני. השיעורים מועברים בסבלנות ובמקצועיות, כאשר יתרון משמעותי היא הגמישות המוצעת בשעות השיעורים. יעקב כהן מסייע לתלמידיו בהכנה למבחן התיאוריה, מעביר שיעורי רענון נהיגה, מלווה על הכביש נהגים חדשים, מסייע בחידוש הרשיון לאחר שלילה וכן בהמרת רישיון נהיגה זר לישראלי.

 • 072-3250621

  (נותן שירות בראשון לציון)

 • עמי נימני - מורה לנהיגה

  מורה נהיגה שיחסוך לכם בזמן ובכסף!

  חולמים להוציא רישיון? עמי נימני הוא
  מורה נהיגה מוסמך לרכב ידני ואוטומט. עמי מעניק עזרה מקצועית בתיאוריה בשיטה ייחודית, באופן אישי לכל תלמיד, תוך דגש על ליווי צמוד, תמיכה והסברים מפורטים. ניתן לקבוע שיורי נהיגה בשעות עבודה גמישות, וליהנות ממחירים הגונים ושפויים. הגיע הזמן להיות עצמאיים בשטח. פנו עוד היום לעמי נימני - המורה שידחוף אותך להשגת הרישיון ללא עיכובים וללא שיעורים מיותרים!

 • 072-3221055

  (נותן שירות בראשון לציון)

 • סמארטדרייב smartdrive

  רשת בתי ספר ללימוד נהיגה בשילוב סימולטור

  סמארטדרייב smartdriveהינה רשת בתי
  ספר ללימודי נהיגה המלווה נהגים צעירים ומהווה מרכז חינוכי לבטיחות בדרכים. בית הספר מעניק לתלמידים כלים פרקטים להתמודדות עם מצבים מורכבים ומסוכנים המחכנים לנהיגה טובה, זהירה וחכמה. הלימוד בבתי הספר מלווה בשימוש בטכנלוגיות מתקדמות, הכוללים סימולטר נהיגה ומגוון אמצעי המחשה דיגיטליים המאפשרים לתלמיד להתנסות במבצעי סכנה שונים כגון: כמעט תאונה, תנאי מזג אוויר קשים, ילד מתפרץ לכביש, ועוד.

 • הצג טלפון

  (נותן שירות בראשון לציון)

 • ליאור טל מורה לנהיגה

  מורה נהיגה לאוטומט מקצועי סבלני ואמין !!

  שמי ליאור טל ואני מורה לנהיגה
  בראשון לציון, מורה המתמחה בתלמידים מתקשים, בעל ניסיון של מעל ל-10 שנים בהוראת נהיגה ברכב פרטי מסוג B. אני משקיע 100% בתלמידיי ומלמד בצורה פרטנית כל תלמיד עפ"י תפיסתו כישוריו והבנתו ולא מרפה עד שהנושא מובן ומיושם. אני דוגל בשיטה של ללמד לנהוג " בחיים האמיתיים " שלאחר הטסט ולא רק כדי לעבור טסט אלא שהתלמיד יהיה נהג מקצועי, נהג אשר מודע לסכנות הצפויות וכיצד יש להימנע או להתחמק ממצבים מורכבים ומסוכנים גם לאחר מעבר המבחן המעשי. אם אתם רוצים להיות נהגים טובים, מקצועיים, לקבל הדרכה בסבלנות ובמקצועיות ללא פשרות התקשרו עוד היום וקבלו הצעת מחיר כי לעבור טסט ולהיות נהג טוב זה אפשרי !!!

 • 077-7785558

  סחרוב דוד 5, ראשון לציון

 • תומר שלוש מורה נהיגה

  תומר שלוש הוא מורה נהיגה צעיר, סבלני ונמרץ, המעביר שיעורים באזור חולון,
  בת ים והסביבה. הלימודים נעשים על גבי כלי רכב חדישים, כאשר התלמיד יכול לבחור בין רכב בעל גיר ידני לרכב ובו גיר אוטומטי. תומר דוגל במתן יחס אישי לכל תלמיד או תלמידה, כאשר השיעורים מתקיימים באווירה נעימה וניחוחה - כל אלה מביאים לאחוזי הצלחה גבוהים מאד, כבר בטסטים הראשונים. מחירי השיעורים נוחים, כאשר חיילים משוחררים יכולים לשלם על חשבון הפיקדון. בנוסף, אצלנו ניתן לשלם גם באשראי. אתם מוזמנים ליצור קשר עם תומר ולהתחיל לנהוג על בטוח.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3232580

  הגת 12, ראשון לציון

 • גילי קליביצקי - מורה לנהיגה

  מורה לנהיגה מקצועי, מנוסה וסובלני ביותר

  גילי קליביצקי הוא מורה לנהיגה מוסמך
  המספק שיעורי נהיגה בראשון לציון, בנס ציונה והסביבה. איכויותיו ברורות ומורגשות בכל שיעור. קליביצקי מנוסה ביותר בהתנהלות בטוחה וחכמה בכביש, הוא מתמחה במתן שיעורי נהיגה לתלמידים בעלי לקויות למידה, הוא רגוע, סובלני ומנוסה בטיפול בחרדת נהיגה. אחוזי ההצלחה הגבוהים של תלמידיו מהווים הוכחה ניצחת. קליביצקי מלמד נהיגה ברכב אוטומטי וברכב בעל גיר ידני, מלווה נהגים חדשים, מספק שיעורי ריענון נהיגה, מלווה לקראת מבחני המרת רישיון ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-2594385

  ההדרים 8, ראשון לציון

 • אלעז לוי-מורה לנהיגה

  אלעז לוי-מורה לנהיגה מעניק שיעורי נהיגה אל כלי רכב פרטיים, אוטומטים או
  ידניים, ומתמחה גם בהמרת רישיון מאוטומט לידני, בלימוד נהיגה לקראת חידוש רישיון שנשלל, בהמרת רישיון זר לישראלי ובהכנת תושבים חוזרים למבחן השליטה ברכב. אלעז מעמיד לרשותכם שני סוגי רכבים: סקודה פאביה החדשה, עם גיר ידני, ויונדאי i30 עם גיר אוטומטי. הוא מקפיד בכל שיעור על סובלנות ועל נינוחות, ויודע כי כל תלמיד מתקדם בקצב שלו. לאלעז גם תעודת בוחן נהיגה, מה שמבטיח שיוכל להכין היטב כל תלמיד לקראת הטסט המיוחל. מדובר במורה נהיגה נעים ואדיב, אשר מציע מחירים נוחים ושעות עבודה גמישות.

 • 072-3221670

  פיינשטיין 17, ראשון לציון

 • אבי דוזטס- ביה"ס אייר

  מורה נהיגה למתקשים- עכשיו תורך לעבור טסט

  מחפשים מורים לנהיגה לתלמידים
  מתקשים? אבי דוזטס-ביה"ס אייר מתמחה בלימוד נהיגה ברכבים אוטומטיים ובעלי גיר ידני. שיעורי נהיגה מטעמו מבוצעים בסבלנות רבה ומותאמים להתקדמות האישית של כל תלמיד. בית הספר מספק גם שיעורי ריענון, סיוע לפני מבחן התיאוריה ואפשרות להמרת רישיון נהיגה זר ברישיון ישראלי. עשרים וחמש שנות ניסיון בלימוד נהיגה מעניקות את כל הכלים להצלחת התלמיד בכל גיל, ואחוזי ההצלחה הגבוהים בטסטים מעידים על יכולת לימוד טובה ביותר. עכשיו תורכם לעבור את הטסט! שיעורי הנהיגה מבוצעים באזור ראשון לציון.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3209180

  השדה 14, ראשון לציון

 • שמעון כהן מורה לנהיגה

  שמעון כהן הוא מורה נהיגה מיומן, בעל יותר מ-20 שנות ניסיון, המבצע לימוד
  נהיגה על כלי רכב אוטומטיים וידניים כאחד. הוא מעביר שיעורי נהיגה בכל אזור ראשון לציון, נס ציונה, באר יעקב והסביבה, ניר צבי, כאשר שירותיו כוללים גם שיעורי נהיגה למבוגרים, ליווי לנהגים חדשים, הכנה למבחני המרת רישיון, ביצוע מבחני נהיגה ועוד. המדובר הוא במורה נהיגה סבלני, סובלני ויסודי, המעניק יחס אישי ועזרה מקיפה למתקשים או לחרדים מהנהיגה. הוא מעביר את השיעורים בשפות העברית, אנגלית, רוסית וספרדית. אחוזי ההצלחה שלו גבוהים בכל קנה מידה, שעה שאינספור תלמידים זכו בזכותו ברישיון הנהיגה המיוחל.

 • 072-3224631

  האם 17, ראשון לציון

 • רומנו יהודה - מורה נהיגה

  יהודה רומנו הוא מורה נהיגה ותיק, המחזיק בניסיון של למעלה מ-10 שנה בתחום
  ונחשב לאחד המוכרים באזור ראשון והשפלה. הוא מציע לימודי נהיגה עבור מגוון סוגי הרכב, לרבות רכב פרטי ידני, רכב פרטי אוטומטי וכן מסייע לתלמידיו בלימודים העיוניים לקראת מבחן התיאוריה. יהודה הוא מורה נהיגה הגון ומיומן, שמקפיד להעביר את שיעוריו באווירה הנעימה ביותר האפשרית. מעבר לשיעורי ההכנה לטסט, מציע הוא גם שיעורי רענון למבוגרים וכן שיעורים לנהגים פסולי רישיון המעוניינים לחדש את רישיון הנהיגה שלהם. המחירים נוחים במיוחד, לוח הזמנים גמיש ואחוזי ההצלחה הם הגבוהים ביותר שניתן לצפות להם. אתם מוזמנים לתאם שיעור נהיגה מביתכם ולהתקרב, צעד משמעותי במיוחד, לעבר רישיון הנהיגה הנכסף.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3218631

  (נותן שירות בראשון לציון)

 • קרול מורה לנהיגה

  מורה נהיגה מוסמך. רכב פרטי-גיר רגיל, אוטומט ליווי אישי ומקצועי עד קבלת
  הרשיון. קרול הוא מורה מנוסה וסבלני, המעניק יחס אישי לכל תלמיד ושם דגש על לימוד נהיגה ברמה גבוהה. אזורי הלימוד : נס ציונה, ראשון לציון, רחובות, באר-יעקב ומושבי הסביבה.

 • 072-3232646

  (נותן שירות בראשון לציון)

 • יוסי גוזלן מורה נהיגה

  יוסי גוזלן הוא מורה לנהיגה ובעל תעודת בוחן נהיגה, אשר מעניק שיעורים
  בראשון לציון, נס ציונה, באר יעקב, רמלה, בית דגן, כפר חב"ד והסביבה. ליוסי יש ותק וניסיון של יותר מ- 10 שנים. הוא מלמד נהיגה נכונה ובטוחה, ובעל אחוזי הצלחה גבוהים בטסטים. שיעורי הנהיגה מתבצעים על רכב בעל גיר ידני או גיר אוטומט, והוא מלמד צעירים ומבוגרים כאחד. בנוסף לכך, הוא מציע מגוון שירותים נלווים, כגון: שיעורי ריענון נהיגה, ליווי נהגים חדשים, חידוש רישיון לאחר שלילה, שיעורים למגזר החרדי וביצוע מבחני שליטה. הצעד המעשי ללמוד אצל יוסי. התקשרו עכשיו לתאם שיעור נהיגה ותתקדמו לרישיון!

 • 077-3169218

  גלילי ישראל, ראשון לציון

 • זאב צור - מורה נהיגה

  מורה נהיגה לחיים - ולא רק לטסט!

  זאב צור - מורה נהיגה מציע לתלמידיו
  לימודי נהיגה על רכב אוטומטי חדיש, כמו גם עזרה והכנה לקראת המבחן התאורטי. זאב מחזיק בניסיון של 40 שנים בתחום, ומקפיד על מערכת שעות לימוד גמישה ונוחה, המאפשרת לכל תלמיד להתקדם בקצב שלו - ולהשלים את הלימודים בזמן הקצר ביותר המתאים לו. זאב מאמין כי הלימודים אינם נעשים רק כדי להכין את התלמיד למבחן המעשי, אלא לספק לו כלים לכל החיים. לכן הוא מעניק לתלמידיו מידע חשוב על אחזקת רכב, על לנהיגת חורף ועל נהיגת לילה, על שימוש נכון באורות הרכב, על נהיגה חכמה בכבישים בינעירוניים ועוד. זאב מלמד נהיגה באזור ראשון לציון, נס ציונה, כפר חב"ד ובאר יעקב.

 • 072-3100903

  השומר 10, ראשון לציון

 • יעל דנינו - מורת נהיגה

  מורה לנהיגה שמאפשרת ללמוד אחרת!

  יעל דנינו היא מורה לנהיגה, אשר
  מעבירה שיעורי נהיגה באזור חולון, בת ים, ראשון לציון ויישובי הסביבה. היא מעבירה שיעורי נהיגה, הן על גבי רכב ידני והן על גבי רכב אוטומטי, מסייעת בלימודי תיאוריה ומעניקה שירותים חיוניים אחרים: חידוש רישיון לאחר פסילה או שלילה, המרת רישיון נהיגה זר לישראלי, רענון נהיגה לנהגים ותיקים ועוד. יעל מעבירה את השיעורים באווירה נעימה ובגובה העיניים, כאשר השיעורים מותאמים לקצב האישי של התלמיד. אז לא הגיע הזמן שתלמדו נהיגה בצורה אחרת, מוצלחת הרבה יותר?

 • 077-3169023

  (נותן שירות בראשון לציון)

 • ניר משה

  מורה נהיגה שיאפשר לכם ללמוד מהמקצוענים

  ניר משה הוא מורה נהיגה בעל ותק
  ונסיון של שנים רבות.מנהל מקצועי בעל הסמכה :קצין בטיחות ותעבורה . המשמש המנהל המקצועי של בית הספר לנהיגה "בהילוך ראשון". אצלו תוכלו ללמוד נהיגה על גבי רכב אוטומטי וידני, כאשר הדגש הוא על הקניית כל הכישורים הנדרשים לנהיגה בטוחה במיוחד. ניר משה מספק שיעורי ליווי לנהגים חדשים, סיוע בהכנה לקראת מבחן הנהיגה העיוני (התיאוריה), שיעורי רענון למבוגרים, בהרבה סבלנות ,המרת רישיון זר לישראל ועוד. הוא מעביר שיעורים ראשון לציון והסביבה , כאשר המחירים עבורם נחשבים לנוחים בכל קנה מידה. אתם מוזמנים ליצור איתו קשר בהקדם האפשרי ולתאם עימו שיעור נהיגה ראשון, ללא כל התחייבות מצדכם.

 • 072-3249582

  מבצע קדש 15, ראשון לציון

 • "נועם" - חיים לנדאו

  חיים לנדאו הוא מורה נהיגה מוסמך ומנהל מקצועי לאופנועים ברכב, בעל ניסיון
  של יותר משלושים שנה. הוא מעביר שיעורי נהיגה על גבי רכבים פרטיים, ידניים ואוטומטיים כאחד, כשלצד זה הוא מתמחה בכל סוגי האופנועים. בין ההתמחויות שלו אפשר למנות ביצוע מבחני שליטה, לימוד תלמידים לקראת מבחני המרה של רישיון נהיגה זר לישראלי, סיוע בהוצאת רישיון לאחר שלילה ועוד. בית הספר מעניק יחס חם ואישי לכל תלמיד, כשגם המחירים נוחים. השיעורים מועברים בכל אזור ראשון לציון, נס ציונה, באר יעקב, בית דגן, כפר חב''ד ושאר היישובים בסביבה.

 • הצג טלפון

  ראשון לציון

 • גנץ יוסי

  יוסי גנץ הוא מורה נהיגה מוסמך בעל ותק של יותר מ-30 שנה בהוראת נהיגה.
  הוא מציע שיעורי נהיגה על רכב פרטי, אוטומט וידני, באווירה רגועה ונעימה, ומדגיש נושאים כמו מצבי חירום, תרבות הנהיגה, ונהיגה בדרכים הרריות. ניתנים גם שיעורי רענון נהיגה, הכנה למבחני המרת רישיון ושיעורי נהיגה לנכים ולחרדים. מורה הנהיגה עובד בראשון לציון והאזור וכן בנס ציונה, רחובות והסביבה.

 • 072-3228065

  קידוש השם 19, ראשון לציון

 • להט משה

  להט משה הינו מורה לנהיגה ומנהל מקצועי לרכב רגיל ואוטומט בעל ניסיון של
  13 שנה המציע לימודי תיאוריה ולימודי נהיגה מעשיים ברמה גבוהה ובאווירה נעימה תוך מתן יחס אישי לכל תלמיד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  פרי גן 54, ראשון לציון

 • בי"ס לנהיגה שער ראשון

  רוצים ללמוד נהיגה מהמורים הכי טובים והכי סבלניים בראשון-לציון? בי"ס
  לנהיגה שער ראשון הוא הכתובת שלכם! בעזרת מורי הנהיגה של בית הספר הוותיק והמקצועי, תוכלו ללמוד נהיגה ברמה הכי גבוהה, לצבור ביטחון על הכביש ולקבל את הרישיון הנכסף במהירות ובקלות. ההצלחה מובטחת, גם הודות לאווירה הנעימה והרגיעה, אשר משרים המורים במהלך השיעור. הנרשמים ללימודי נהיגה מעשיים נהנים מקורס תיאוריה חינם. ניתן להירשם ללימודים על חשבון הפיקדון הצבאי.

 • 072-3231054

  גולדה מאיר 1, ראשון לציון

מידע על מורים לנהיגה