שירותי גז, אספקת גז ברמת גן

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות ברמת גן (8) הצג רק עסקים שכתובתם ברמת גן (5)
 • משה טכנאי גז

  טכנאי גז באזור המרכז והשפלה בשירות מיידי

  משה הינו טכנאי גז מוסמך, והוא מבצע
  את כל סוגי עבודות הגז, לרבות: הזזת נקודות גז, תיקון מערכות שפועלות על גז, שינוי צנרת גז, גילוי ותיקון דליפות, חיבור של כיריים, הוספת נקודות למנגלים גז, תיקון תשתיות והוספת תשתיות גז בבניינים שעוברים תמ"א 38. הוא מקפיד על מתן שירות מהיר ומקצועי, תוך יישום של כל נוהלי הבטיחות. כל לקוחותיו של משה נהנים ממחירים הוגנים.

 • 072-2645660

  תל אביב

  (נותן שירות ברמת גן)

 • ע.ש.ל שמעון

  תיקון מערכות גז וכיריים, איתור דליפות

  ע.ש.ל שמעון הוא טכנאי גז מומחה, אשר
  מספק ללקוחותיו שירותי תיקונים למוצרים ומערכות מבוססי גז. השירותים כוללים כיוון להבות, איתור ותיקון דליפות, החלפת ראשי גז, הוספת נקודות גז, תיקון תנורי חימום הפועלים על גז, החלפת ברזי גז, תיקון כיריים, תיקון והחלפת צנרת גז ועוד. ע.ש.ל שמעון הוא טכנאי גז מוסמך מטעם משרד התשתיות (רמה 2) ומתמחה בכל סוגי הגז והמערכות המיועדות לבית.

 • 072-3221623

  תל אביב

  (נותן שירות ברמת גן)

 • גז לכול שהינו רונן

  שירות תיקוני גז - ע"י טכנאי מוסמך רמה 2.

  בית העסק גז לכול מספק שירות תיקוני
  גז , לרבות תיקון צנרות גז (התמחות מיוחדת באיתור דליפות גז), שינוי נקודות גז, התקנת צינורות גז בפרויקטים בכל סדר גודל ועוד. העסק מנוהל בפועל ובבעלות רונן שהינו שהינו טכנאי גז מוסמך - רמה 2 עם וותק ונסיון בעבודות גז החל משלב התכנון ועד הביצוע בפועל. כמו כן מבצע תיקוני מערכות מים ,מחממי מים בגז, שירות ותיקון גז וכיריים ביתיים ותעשיתיים , תיקוני גרילי גז . בין עבודותיו פרויקטים כגון: התקנת גז במעבדות שיניים, במרפאות, במוסדות, במפעלי תעשייה, בבתי ספר, בפרויקטים בתחום הבנייה - בשיתוף פעולה עם אדריכלים וקבלני שיפוץ אישורי תקינות למוסדות ולקייטרינג ועוד . שירות חירום ומהיר . רונן מעניק ייעוץ מקצועי, מבצע בדיקות תקן ומספק אישורים בנושא. מקצועיות ואמינות הם הסעיפים המופיעים בכל חוזה עבודה מטעמו!

 • 072-3262260

  הפלמ"ח 11, גבעתיים

  (נותן שירות ברמת גן)

 • לוי יעקב - טכנאי גז

  לוי יעקב - טכנאי גז מספק שירותים כוללים בתחום: תיקון דליפות גז, התקנה
  ותיקון של צנרת כללית במערכות גז, התקנה ותיקון של צנרת לדירות מגורים, החלפת ברזי גז, העברת מיקום מיכלים, הוספה והעתקה של נקודות גז, בדיקות תקינות למערכות גז (חד-פעמיות ותקופתיות), איתור סתימות במערכת הגז, התקנת תשתיות גז ועוד. לצד שלל השירותים הללו, מבצע יעקב גם בדיקות תקן ומספק את שירותיו גם לעסקים ולמוסדות. יעקב הוא טכנאי גז רמה 2 אשר עוסק בתחום כבר כ-40 שנים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3256618

  רמת גן

מידע על שירותי גז ואספקת גז

חזור מעלה