רופאי גינקולוגיה ומיילדות (נשים)

 • ד"ר רופא גיא

  אחראי מרפאת כאב אגן כרוני בבית חולים ליס

  ד"ר גיא רופא הוא מומחה לרפואת נשים,
  למיילדות ולפוריות עם התמחות על בכירורגיה גינקולוגית זעיר-פולשנית. הוא משמש כרופא בכיר במחלקת נשים ויולדות, כחבר היחידה לאנדוסקופיה גינקולוגית מתקדמת וכאחראי המרפאה לכאב אגן כרוני של המרכז לבריאות האישה בבית החולים ליס לנשים וליולדות שבמרכז הרפואי תל-אביב. עם תחומי עיסוקו של ד"ר גיא רופא נמנים: פרוצדורות היסטרוסקופיות, ניתוחים לפרוסקופיים, ניתוחים גינקולוגיים נרתיקיים, תכנון משפחה ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ויצמן 14, תל אביב

 • פרופ' משיח שלמה

  פרופסור משיח נחשב לחלוץ ההפריה החוץ גופית ("הפריית המבחנה") בישראל,
  זאת היות ועמד בראש קבוצת הרופאים והחוקרים של היחידה הראשונה להפריה חוץ גופית בתל השומר, יחידה בה הושג ההיריון הראשון בישראל (הרביעי בעולם כולו). קבוצת הרופאים והחוקרים בראשותו של פרופ' משיח הייתה גם החלוצה בהישגים מדהימים נוספים בתחום טיפולי הפוריות כמו: השגת ההיריון הראשון בישראל מעוברים מוקפאים, מתרומת ביציות ומשימוש בשיטת ה-ICSI (הזרקה של הזרע לתוך תא הביצית) במקרים קשים של עקרות הגבר. פרופ' משיח יזם והקים (עם תלמידיו/שותפיו, פרופ' דור ופרופ' לברן) את היחידה הפרטית הראשונה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי "אסותא" בתל אביב, יחידה שגדלה להיות היחידה הגדולה ביותר בישראל. פרופסור משיח היה חלוץ גם ביישום טיפולי ההפריה בתרומת ביציות מהארץ ומחו"ל וכן בהקפאת וביציות לצורך שימור פוריות אצל נשים שרוצות לדחות את מועד כניסתן להריון. משך עשרות שנים, טיפל בהצלחה בעשרות אלפי זוגות ופרטים שסבלו מאי פוריות, כולל מקרים של עקרות קשה שנחשבו לחסרי סיכוי. פרופסור משיח נחשב לבכיר רופאי הפוריות בישראל ומקיים מרפאה פרטית גדולה בבית הרופאים בתל אביב (רח' ריינס 18), אליה נוהרים מטופלים רבים מכל רחבי הארץ ומכל ארצות העולם שרואים בו את הסמכות העליונה לאבחון וטיפול במקרי אי פוריות קשים. פרופסור משיח שרת בתפקיד מנהל החטיבה למיילדות וגינקולוגיה במרכז הרפואי שיבא (תל השומר) במשך יותר מ-20 שנה. הקים דורות של רופאים ומומחים במקצוע המיילדות והגינקולוגיה ורבים מתלמידיו משמשים כראשי מחלקות ויחידות בארץ ובעולם. זכה בתואר פרופסור מן המניין הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, שרת באוניברסיטה בוועדות רבות ובסנט האוניברסיטה. שמש כנשיא האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה מספר שנים וכן יו"ר של האגודה הישראלי לחקר הפוריות. מלבד בפוריות היה פרופ' משיח חלוץ גם בנושאים שונים של רפואת האם והעובר, הריונות בסיכון, אולטרסאונד גינקולוגי ומיילדותי וניתוחים גינקולוגים ובעיקר ניתוחים אנדוסקופיים (היסטרוסקופים ולפרוסקופים). פרופ' משיח וצוותו פרסמו יותר מ-500 מאמרי מחקר מקוריים ויישומיים בעיתונים המקצועיים המוליכים בארץ ובעולם. זכה לקבל את תואר "יקיר העיר תל אביב יפו ולאחרונה הוגש גם לפרס ישראל על ידי האגודה הישראלית לחקר הפוריות. אב לגיא משיח, עו"ד במקצועו ולדר' רועי משיח המשמש כסגן המחלקה הגינקולוגית בתל השומר ומומחה לניתוחים אנדוסקופים.

 • 5

  1 חוות דעת

 • ריינס 18, תל אביב

 • ד"ר רון האוזר

  ד"ר רון האוזר, מומחה ברפואת נשים ומיילדות , בוגר הפקולטה לרפואה בבית
  חולים הדסה באוניברסיטה העברית בירושלים, ומנהל המכון לחקר הפוריות ובנק הזרע בבית חולים ליס ליולדות במרכז הרפואי תל אביב (איכילוב). ד"ר האוזר הינו חבר סגל בבית הספר לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב בדרגת מרצה בכיר בפקולטה לגניקולוגיה ומיילדות. עבודת הדוקטורט שלו זכתה בפרס עבודת המחקר המצטיינת ורבים בקהילת המקצועית רואים במחקרים שכתב כפורצי דרך בתחומים אלה. במסגרת מסלולו המקצועי התמחה ד"ר האוזר במיילדות וגינקולוגיה בבית חולים הקריה בתל אביב והינו משמש רופא בכיר קבוע במחלקת נשים ובמכון לחקר הפוריות בבית חולים ליס ליולדות עד עתה. תחום אחריות נוסף אותו מנהל ד"ר האוזר הינו התחום של ניתוחים למציאת זירעונים באשכים של גברים אזואוספרמים (ללא זרע בזירמה) בקליניקה הפרטית שלו הממוקמת במרכז תל אביב, מעניק ד"ר האוזר טיפול מקצועי, ויחס אישי ודיסקרטי לכל מטופליו. בנוסף על עבודתו כרופא נשים ומיילד, ד"ר רון האוזר הינו מומחה לפוריות האישה ופוריות הגבר. הוא מבצע טיפולי IVF על כל שלביהם, כולל הפריית מבחנה, תרומת והקפאת ביציות. נסיון מקצועי : בשנים 1993-94 השתלם באוניברסיטת מונאש במלבורן, אוסטרליה, לאחר שזכה במלגת מחקר.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • יהושע בן נון 8, תל אביב

 • ד"ר אלינה וייסמן-ברנר

  ד"ר אלינה וייסמן-ברנר היא רופאת נשים, גינקולוגית ומומחית למיילדות, אשר
  מטפלת ומציעה שלל סוגי בדיקות והליכים רפואיים לנשים בכל שלבי החיים, ובייחוד בזמן ההיריון. ד"ר וייסמן-ברנר עורכת בדיקות היריון רבות, ונחשבת מומחית לבדיקות אולטרסאונד שונות במהלך ההיריון, החל מסקירת מערכות, דרך שקיפות עורפית ועד למעקב אחר היריון מרובה עוברים. את הבדיקות מבצעת ד"ר וייסמן-ברנר בקליניקה הפרטית שלה בצפון תל אביב, המצוידת במכשור המתקדם ביותר בתחום. במקביל היא משמשת רופאה בכירה בתחום הגינקולוגיה והמיילדות בבית החולים 'שיבא' תל השומר, וחברה בכמה וכמה איגודים מקצועיים בתחום הגינקולוגיה ורפואת הנשים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ברודצקי 43, תל אביב

 • ד"ר בנימין פיינר

  ד"ר בנימין פיינר הוא רופא מומחה ברפואת נשים. כמו כן, הוא בוגר התמחות על
  באורוגינקולוגיה ובכירורגיה אגנית משקמת (ניתוחי רצפת האגן) במרכז מוביל בתחום זה באוסטרליה. ד"ר פיינר הקים את השירות האורוגינקולוגי במרכז הרפואי הלל יפה ועומד בראשו. כמו כן, הוא משמש כמרצה בפקולטה לרפואה של הטכניון. ד"ר בנימין פיינק מבצע ניתוחים בהרצליה מדיקל סנטר ובבית החולים הפרטי אסותא רמת החיל בתל אביב. הוא מקבל מטופלות במרפאתו הפרטית בהרצליה מדיקל סנטר, במתחם HMC- Experts. במרפאה ניתן לקבל מענה בכל תחומי הגינקולוגיה הכללית, וכן בשיקום רצפת האגן, לרבות צניחת רחם ונרתיק. כמו כן, במקום ניתנים שירותי כירורגיה קוסמטית של הפות והנרתיק, וטיפול בשלל בעיות, לרבות: דליפת שתן, שלפוחית שתן רגיזה, הפרעות בריקון השלפוחית, דליפת צואה וגזים, תסמונת השלפוחית הכאובה ועוד. המרפאה עובדת בהסכם עם חברות הביטוח הפרטיות ועם הביטוחים המשלימים של קופות החולים כללית מושלם, לאומית זהב ומכבי מגן זהב (כיסוי עבור ניתוחים).

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • החושלים 8, הרצליה

 • איה מדיקל - רפואת נשים מתקדמת

  איה מדיקל הוא מרכז לרפואת נשים מתקדמת, המספק מענה לכלל הצרכים הרפואיים
  של נשים. במרכז ניתנים שירותים בתחומי הרפואה השונים, כולל: גינקולוגיה, כירורגיה גינקולוגית, אורו-גינקולוגיה, אונקו-גינקולוגיה, אנדומטריוזיס, אנדוקרינולוגיה, כירורגיית שד, כירורגיית כלי דם, מחלות צוואר הרחם, פריון ושימור פריון. מרכז איה מדיקל הוקם מתוך מטרה לספק מענה מקיף ומלא, הניתן במקום מקצועי אחד, לכלל צרכיה הרפואיים של האישה. צוות המומחים של המרכז מורכב מאנשי מקצוע בכירים ומנוסים בכל התחומים, והוא דואג להעניק יחס אישי וטיפול מסור לכל מטופלת ומטופלת.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הברזל 10, תל אביב

 • ד"ר אריה לידור – מרפאת LAC

  ד"ר לידור אריה מכהן בבית החולים "שיבא" בתל השומר כרופא בכיר במחלקת
  הנשים והיולדות, כרופא בכיר ביחידת הניטור הטרום לידתית וכרופא בכיר במרפאה האנדוקרינית של הפריון. בנוסף משמש ד"ר לידור כמנתח בכיר במרכז הרפואי HMC בהרצליה פיתוח ובבית חולים "אסותא" בתל-אביב. במסגרת פעילותו בתחום הגינקולוגיה מבצע הד"ר ניתוחים קיסריים, טיפולים פוטודינמיים (PDT) בגינקולוגיה, דיקור מי שפיר, הפסקות הריון ובדיקות סקר גינקולוגי. כבוגר מצטיין של הפקולטה לרפואה מטעם אוניברסיטת תל אביב, ד"ר לידור סיים את התמחותו ברפואת נשים ומיילדות בבית חולים ליולדות במרכז הרפואי תל אביב ואף השתלם במכון לאנדוקרינולוגיה של הפריון בבית החולים "איכילוב".

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הברזל 15, תל אביב

 • סולומון מושב בע"מ

  ד"ר סולומון מושב הוא רופא נשים, מומחה לגינקולוגיה ולמיילדות, בעל ניסיון
  קליני של מעל 34 שנים, שבמהלכם הוא צבר מוניטין רב. כמו כן, הוא הינו יועץ בתחום ההיריון בסיכון מטעם קופת חולים מכבי. הוא מספק מגוון שירותים ובדיקות, לרבות: בדיקות גינקולוגיות שגרתיות, ייעוץ להיריון בסיכון גבוה, בדיקות אולטרה-סאונד, דיקור מי שפיר, שקיפות עורפית, ניתוחים גינקולוגיים פלסטיים,הפסקות הריון ,סקירת מערכות (מוקדמת ומאוחרת), ביצוע ניתוחים קיסריים ועוד. לד"ר סולומון הסדרים עם כל חברות הביטוח ועם קופת חולים לאומית וגם עובד באופן פרטי

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ריינס 18, תל אביב

 • ד"ר פיינשטין יצחק

  ד"ר פיינשטין יצחק הוא רופא מומחה לכירורגיה גינקולוגית, לגינקולוגיה
  ולמיילדות. הוא מבצע במרפאה הגינקולוגית שבבעלותו דיקור מי שפיר, ניתוחים קיסריים, ניתוחי בטן, ניתוחים וגינליים, כריתות רחם והפסקות היריון. כיום משמש ד"ר פיינשטין כמנהל המחלקה הגינקולוגית של קופת חולים מאוחדת במרכז הארץ, ומנהל מרכז בריאות האישה בתל אביב. בעברו שימש כגינקולוג הראשי של מחוז תל אביב וכרופא המחוזי של תל אביב וסביבתה. את לימודי הרפואה השלים באוניברסיטת בולוניה שבאיטליה והתמחה בגינקולוגיה בבית החולים 'השרון'.

 • 3

  2 חוות דעת

 • משה דיין 16, פתח תקווה

 • פרופ' לסינג יוסף

  פרופ' יוסף לסינג הוא מומחה לגינקולוגיה, למיילדות ולאנדוקרינולוגיה של
  הפריון, המנהל את אגף מיילדות וגינקולוגיה במרכז הרפואי מעיני הישועה. כמו כן, הוא מקבל מטופלים במרפאתו הפרטית שבתל-אביב בהסדר עם כל קופות החולים וחברות הביטוח. עם תחומי עיסוקו של פרופ' לסינג נמנים: כירורגיה לפרוסקופית, כירורגיה היסטרוסקופית, טיפולי פריון והפריית מבחנה, פוריות, גינקולוגיה אונקולוגית, ניתוחים גינקולוגים דחופים, היריון בסיכון גבוה, הפסקות היריון, ניתוחים קיסריים ועוד.

 • 5

  2 חוות דעת

 • ליפסקי 4, תל אביב

 • ד"ר אלמוג רונית

  ד"ר רונית אלמוג היא רופאה מומחית בגינקולוגיה, מיילדות וטיפולי פריון.
  במסגרת מומחיותה נכללים תחומי טיפול כגון- גינקולוגיה כללית במגוון הגילאים: מתבגרות ונערות, גיל הפריון, הריון ולידה וגיל המעבר, מעקבי הריון, טיפולי פריון, ניתוחים גינקולוגים, התאמת אמצעי מניעה, הפסקות הריון (גרידות), דלקות בנרתיק ועוד. ד"ר רונית אלמוג הינה רופאה בכירה בביה"ח ליס (איכילוב), מרכז רפואי תל אביב, בו היא מנהלת את מרפאת גיל המעבר ומרפאת שחלות פוליציסטיות. ד"ר רונית אלמוג מקבלת מטופלות במסגרת פרטית באחת משתי מרפאותיה (האחת בתל אביב והשניה בראשל"צ). לתאום תור למרפאה הפרטית: 058-4555248

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • תל אביב

 • פרופ' ויז'ניצר ארנון

  מנהל ביה"ח נשים ויולדות בלינסון "רבין"

  מנהל בית חולים לנשים ויולדות במרכז
  הרפואי רבין, ביה"ח בילינסון-השרון. לפרופ' ויז'ניצר ניסיון רב ומוניטין בין- לאומי בטיפול בסוכרת הריונית. פרופ' ויז'ניצר מומחה בטיפול בהריון בסיכון גבוה, כגון יתר לחץ דם בהריון, הפרעות קרישה, הריון מרובה עוברים. כמו כן, מעניק יעוץ טרום הריוני לנשים עם מחלות רקע טרום הריוניות. פרופ' ארנון ויז'ניצר למד בבית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב, התמחה במיילדות וגינקולוגיה בסורוקה ובשנת 1992 יצא להשתלמות כעמית מחקר במסגרת פוסט דוקטורט בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת "טמפל" בפילדלפיה. בשנת 1997 מונה למנהל חדר הלידה במחלקת נשים במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה, בבאר שבע, ובשנת 2003 מונה לסגן מנהל המרכז הרפואי ואחראי על ניהול סיכונים. בשנת 2005 מונה למנהל מחלקות נשים ויולדות א' ובשנת 2009 ליו"ר החטיבה למיילדות וגניקולוגיה במרכז הרפואי האוניברסטאי סורוקה. כארבע שנים כיהן פרופסור ויז'ניצר כיו"ר החברה הישראלית לפרינטולוגיה וכשש שנים עמד בראש ועדת ההוראה של המחלקת למיילדות וגינקולוגיה. הוא גם משמש כיו"ר בחינות הגמר הארציות ברפואת נשים וכחבר במועצה הלאומית לרפואת נשים, נאונטולוגיה וגנטיקה. פרופ' ויז'ניצר אחראי היום על תחום הסוכרת בהריון בחברה האמריקאית לרפואת האם והעובר. פרופ' ויז'ניצר פרסם למעלה מ-145 מאמרים בעיתונים מדעיים רפואיים, כ-65 מאמרי סקירה, ו-13 פרקים בספרים, והציג מאות עבודות בכנסים בארץ ובעולם. פרופ' ויז'ניצר זכה במספר רב של פרסי הצטיינות הן על הוראת סטודנטים ומתמחים והן על עבודות מחקר מקוריות בכנסים בין-לאומיים. פרופ' ויז'ניצר משמש כפרופ' מן המנין באוניברסיטת תל-אביב.

 • 5

  2 חוות דעת

 • ברודצקי 43, תל אביב

 • ד"ר ראובן משיח

  ד"ר ראובן משיח, בוגר אוניברסיטת תל-אביב, הוא מומחה לגינקולוגיה,
  למיילדות ולאולטרה-סאונד. במרפאתו הפרטית שבתל-אביב הוא שם דגש על אבחון טרום-לידתי ומעניק טיפול מקצועי ויחס אישי לכל אחת ממטופלותיו. עם תחומי עיסוקו נמנים: סקירת מערכות, שקיפות עורפית, דיקורי מי שפיר, סיסי שלייה, מעקבי היריון וכיוצא בזה. בנוסף לעבודתו במרפאה, ד"ר משיח משמש כרופא ראשי ביחידה לאולטרה-סאונד של בית החולים לנשים על-שם הלן שניידר שבמרכז הרפואי רבין. בין השנים 1995-1990 שימש ד"ר ראובן משיח כמנהל בפועל של יחידת האולטרה-סאונד בבית החולים בילינסון שבפתח-תקווה. כחלק מהכשרתו, עבר ד"ר משיח מספר רב של השתלמויות ממושכות בגישות אולטרה-סונוגרפיות, אבחנתיות ופולשניות בבי"ת החולים קינגס קולג' שבלונדון. כיום הוא גם מרצה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • סשה ארגוב 15, תל אביב

 • ד"ר קסטל אליאס

  ד"ר קסטל אליאס מומחה להריון בסיכון גובה, גניקולוגיה ומיילדות ורופא בכיר
  בבית חולים שיבא. ד"ר קסטל מטפל בהריון בסיכון גבוהה כתוצאה מיתר לחץ דם, היסטוריה של לידות מוקדמות, מחלות כרוניות, סכרת, הריון מרובה עוברים, ועוד. במרפאה הפרטית הממוקמת בלב תל אביב תוכלו לקבל לווי מקצועי קשוב ונינוח בכל שלבי ההריון, ייעוץ לתכנון משפחה, עריכת בדיקות שגרתיות ובדיקות מיוחדות, טיפולים מיוחדים ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הברזל 9, תל אביב

 • ד"ר ערן הדר

  ד"ר ערן הדר הוא מומחה לגינקולוגיה, למיילדות ולפוריות, בדגש על כל הקשור
  להיריון בסיכון. הוא מקבל מטופלות בתיאום מראש במרפאתו הפרטית שבגני-תקווה, ובמקביל משמש כרופא בכיר ביחידה לרפואת האם והעובר וכאחראי המרפאה להיריון בסיכון של בית החולים בילינסון. עם תחומי עיסוקו נמנים: סוכרת היריון, רעלת היריון, הריונות מרובי עוברים, מעקב היריון, דיקור מי שפיר, שקיפות עורפית, ניתוחים קיסריים, הפסקות היריון ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הכרמל 20, גני תקווה

 • ד"ר עמוס בר

  ד"ר עמוס בר הינו רופא גניקולוג מומחה לרפואת נשים, דר בר רופא נשים מיילד
  וכן מומחה להתקן תוך רחמי. ד"ר בר מבצע דיקור מי שפיר מזה שלושים שנה, הפלות, ניתוחים פלסטיים באזור הנרתיק, שקיפות עורפית, ליווי לידות פרטיות, ייעוץ להתאמת גלולות ועוד. הוא מוכר ביותר לאור ספרו רב המכר "המדריך הישראלי להיריון ולידה" שנכתב יחד עם טלי רוזין, ומספק שירותים גניקולוגיים במרפאתו הפרטית בתל אביב ללקוחות פרטיות ולמטפלות קופת החולים מכבי, ומכבד הסדרים של חברות ביטוח פרטיות (החזר על פי תנאי הביטוח).

 • 5

  13 חוות דעת

 • אורי צבי גרינברג 25, תל אביב

 • פרופ' צלאל ירון

  פרופ' ירון צלאל הוא גינקולוג מומחה ומומחה מיילדות, נשוי ואב לחמישה
  ילדים. במרכז שהקים בבית המומחים ברחוב הברזל 9 א' ברמת החייל, הוא מבצע בדיקות שונות לנשים בהיריון: כל בדיקות האולטרה-סאונד במיילדות וגינקולוגיה, כולל בדיקות שקיפות עורפית, סקירות מערכות מוקדמות ומאוחרות וכן בשליש השלישי וכן בדיקות דופלר במיילדות ובגינקולוגיה. במרכז מיטב המומחים מעניקים מענה לנשים בתחומי הפריון, היריון בסיכון גבוה, גינקולוגיה, ייעוץ גנטי, אקו-לב עובר וטיפול בדיקור ומגע לנשים בהיריון.פרופ' צלאל שירת בצה"ל כמפקד טגף פינוי בהיטס ביחידת 669. את לימודי הרפואה סיים בבית ספר לרפואה הדסה עין כרם בירושלים. בעבר שימש כרופא בכיר ביחידת האולטרה-סאונד ובמחלקת נשים בבית חולים שיבא, תל השומר, וב-30 שנים האחרונות מבצע פרופ' צלאל גם דיקורי מי שפיר בבית חולים אסותא שבתל אביב. לתיאום תור ופגישת התייעצות, נא לפנות אל המרכז.

 • 5

  1 חוות דעת

 • הצג טלפון

  תל אביב

 • פרופ' אריאל מני

  פרופ' אריאל מני הוא מומחה במיילדות ובגינקולוגיה, בדגש על בעיות פריון.
  הוא מנהל את חדרי הלידה בבית החולים ליס ליולדות והוא הינו חלק מהסגל האקדמי הבכיר בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב. הוא פרסם למעלה מ- 100 מאמרים בספרות המקצועית. תחומי התמחותו העיקריים הם: היריון בסיכון גבוה, היריון מרובה עוברים, הפלות חוזרות, רעלת היריון, מות עובר ברחם, מחלות אימהיות בהיריון ומומים עובריים והאטה בצמיחה תוך רחמית. הוא מקפיד על מתן יחס אישי וחם לכל המטופלות שלו, ומלווה אותן במשך כל ההיריון.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ויצמן 14, תל אביב

 • ד"ר חן רוני

  מנהל חדרי לידה, מיון יולדות ומחלקות יולדות במרכז הרפואי על שם רבין -
  בלינסון. המרפאה הפרטית נימצאת במושב בית נחמיה * מומחה במיילדות וגינקולוגיה. * מומחה ברפואת האם והעובר (היריון בסיכון גבוה) סוכרת הריונית וקדם-הריונית, יתר לחץ דם בהיריון, בעיות קרישיות יתר, עיכוב בגדילה תוך רחמית, צירים מוקדמים, מחלות ראומטיות, מחלות לב (האם). * מעניק ייעוץ, ליווי ומעקב היריון לזוגות ולנשים הרות. * פעיל בתחום "הורות אחרת" בקרב זוגות ורווקים/רווקות הטרוסקסואלים והומוסקסואלים המבקשים להביא ילד לעולם ניתוחים קיסריים, דיקורי מי שפיר, הפסקות היריון.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דרך היסמין 68, בית נחמיה

 • פרופ' רבינוביץ ירון

  פרופ' ירון רבינוביץ מנהל את מחלקת הנשים והיולדות במרכז הרפואי שיבא תל
  השומר, ומנהל במקביל מרפאה פרטית בסביון. עם תחומי עיסוקו נמנים: מעקב אחר נשים בהיריון, סיבוכי היריון, מעקב אולטרה-סאונד, בדיקות שקיפות עורפית, דיקורי מי שפיר, בעיות פריון אצל נשים וגברים, הפלות חוזרות, הפריות מבחנה, צילומי רחם, תרומת ביציות, דימומים חריגים במחזור, תסמונת השחלות הפוליציסטיות, אי-סדירות הורמונלית, בעיות של גיל ההתבגרות וגיל המעבר ועוד. התמחות בגינקולוגיה ובמיילדות ותת-התמחות בפריון ובאנדוקרינולוגיה של הפריון השלים פרופ' רבינוביץ באוניברסיטת UCSF היוקרתית שבסן פרנסיסקו, ארצות הברית.

 • 5

  3 חוות דעת

 • השקמה 1, סביון

 • פרופסור לוין ישי

  פרופ' ישי לוין הוא מנתח בכיר במרכז באסיא מדיקל - מרכז לכירורגיה ולרפואה
  התערבותית המעמיד לרשות מטופליו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בישראל - רופאים מנתחים שנחשבים לבכירים בארץ בתחומם. הוא מנהל מחלקת נשים בבי"ח ליס ליולדות ונשים, מנהל המחלקה ומנהל המרכז לבריאות האישה במרכז הרפואי איכילוב בת"א, וחבר מנהלי החוג לגינקולוגיה ומיילדות בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב. תחומי התמחותו העיקריים הם: כירורגיה גינקולוגיה, כירורגיה אנדוסקופית, כירורגיה בגישה וגינלית, טיפול בשרירנים וגידולים שפירים ברחם ובשחלות, אי סדירות של המחזור, שחלות פוליציסטיות, כאבי מחזור וכאבי אגן כרוניים, אנדומטריוזיס, צניחת איברי האגן, בעיות הקשורות למחזור הווסת ועוד.

 • 5

  1 חוות דעת

 • ויצמן 14, תל אביב

 • ד"ר מילאטינר דוד

  ד''ר דוד מילאטינר הוא גניקולוג מיומן, המתמחה בביצוע ניתוחים גניקולוגיים
  בכל רמות המורכבות. ד''ר מילאטינר מנהל מרפאה פרטית, המספקת מענה וייעוץ מקצועי בכל הנושאים הנוגעים לבריאותה של האישה ולבעיות גניקולוגיות, בכל שלבי החיים: נערות, נשים בגיל המעבר, נשים בגיל השלישי ועוד. ד''ר מילאטינר מבצע ניתוחים מכל סוג, דוגמת ניתוח קסרי פרטי, ניתוח גניקולוגי, ניתוח אנדוסקופי, ניתוח אסתטי וכיוצא בזה. השירותים ניתנים באזור המרכז, השרון והצפון, כאשר המרפאה מקיימת הסדרים עם מרבית קופות החולים הפועלות בישראל. ד''ר דוד מילאטינר ממונה על השירות האורוגינקולוגי במרכז הרפואי על שם ברוך פדה, פוריה. הוא חבר מן המניין בחברה הישראלית לגינקולוגיה אונקולוגית, בחברה הישראלית לאורוגינקולוגיה, בחברה הישראלית לאנדוסקופיה גינקולוגית ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  הרב ש"ך 39, בני ברק

 • פרופ' רוני טפר

  פרופ' רוני טפר הוא מומחה לגינקולוגיה ומיילדות המבצע שלל סוגי בדיקות:
  אולטרסאונד, שקיפות עורפית, סקירה מוקדמת, סקירה מאוחרת, דיקור מי שפיר, אבחון מומים מולדים בעובר, אבחון מומי רחם וגילוי מוקדם של מחלות ברחם, בשחלה ובחצוצרה. פרופ' טפר נחשב לרופא בעל מומחיות רבה במיוחד בבדיקות אולטרסאונד, ומבצע אולטרסאונד במיילדות ואולטרסאונד גינקולוגי. הקליניקה שברשותו מתפארת בציוד חדיש ומתקדם שמאפשר לכל אישה לקבל את השירות הטוב והאיכותי ביותר, בדרך להיריון בטוח ומוצלח.

 • 5

  2 חוות דעת

 • שלמה המלך 5, הרצליה

 • ד"ר זולוטניק לאוניד

  ד"ר זולוטניק לאוניד הוא מומחה לגניקולוגיה ולמיילדות ומנתח בכיר אשר עוסק
  בתחום כבר למעלה מ- 30 שנה. תחומי עיסוקו כוללים: ניתוחים גינקולוגיים מכל הסוגים (כולל לפרוסקופיה, ניתוחי כריתות-רחם (בטני, וגינלי ולפרוסקופי), תיקון צניחת אברי האגן ודליפת שתן במאמץ, ניתוחים גינקולוגיים-פלסטיים (כולל החזרת קרום הבתולים) ועוד. הוא בעל מרפאה פרטית בבאר-שבע ובישוב עומר, שבהן הוא מבצע אבחון וטיפול בהסדר עם כל קופות החולים.

 • 5

  1 חוות דעת

 • צבעוני 12, עומר

 • ד"ר רויבורט משה

  ד"ר משה רויבורט גינקולוגיה ופריון

  מקבל במרפאתו החדשה רחוב הברזל 9 א'
  קומה 5 רמת החייל תל אביב מומחה לפריון והפריה חוץ גופית, בוגר בית הספר לרפואה, פקולטה למדעי הבריאות, אוניברסיטת בן גוריון בנגב, המשיך את לימודיו בתחום הגינקולוגיה ומיילדות, בבי"ס ללימודי המשך ברפואה, אוניברסיטת ת"א. התמחה ביילוד וגינקולוגיה במחלקת נשים ויולדות במרכז ע"ש הלן שניידר, הרפואי רבין, קמפוס בילינסון. תואר שני במנהל מערכות בריאות (MHA), אוניברסיטת בן גוריון תת התמחות בפריון ו-IVF. רופא בכיר ביחידה לפוריות והפריה חוץ גופית, מרכז רפואי רבין, קמפוס בילינסון. מנהל מרפאת פריון, מכבי שרותי בריאות, סניף הדר יוסף . רופא פריון, שרותי בריאות כללית.

 • 5

  2 חוות דעת

 • שפירא הרמן צבי 43, פתח תקווה

 • ד"ר הר - טוב יוסף

  ד"ר הר טוב הוא סגן מנהל יחידת האולטרה-סאונד נשים ויולדות ומנהל הפעולות
  הפולשניות בהריון, בבית חולים ליס, מרכז רפואי תל אביב. לד"ר הר טוב קרוב ל- 25 שנות ניסיון ברפואת נשים, מיילדות ופריון. הוא הינו מומחה באולטרה-סאונד, במיילדות ובגינקולוגיה, ומבצע בדיקות היריון שונות, לרבות: סקירת מערכות, מעקבי התפתחות עובר, בדיקות מכוונות לבירור מומים ועוד. כמו כן, ד"ר הר טוב הינו מומחה בביצוע בדיקות חודרניות מונחות אולטרה-סאונד, לרבות סיסי שיליה (בירור כרומוזומלי בשבועות מוקדמות בהריון - CVS), בדיקות מי שפיר לעוברים, כולל בהריונות מרובי עוברים, הפחתות בהריונות מרובי עוברים, דיקורי ציסטות וכו'. בנוסף לבדיקות ההיריון, הוא מבצע בבדיקות אולטרה-סאונד גינקולוגיות, הכוללות בירור מבנה הרחם (כולל תלת ממד לבירור ממצאים שחלתיים).

 • 5

  6 חוות דעת

 • ויצמן 14, תל אביב

 • פרופ' אלקלעי מני

  ד"ר אלקלעי מני הוא גינקולוג מומחה לאורוגינקולוגיה ולכירורגיה אגנית. הוא
  היה ממקימי השירות לאורוגינקולוגיה בבית החולים פוריה הסמוך לטבריה, והיום הוא משמש כמנהל היחידה, כמו גם כמנהל היחידה המקבילה בבית החולים 'שיבא' תל השומר. הוא אף משמש כרופא בכיר במחלקה הגינקולוגית בבית החולים 'שיבא', מייעץ לחברות העוסקות בפיתוח טכנולוגיות רפואיות מתקדמות בתחום הגינקולוגי והאורוגינקולוגי ומנהל מרפאות ייעוץ פרטיות בתל אביב ובמודיעין. במקביל לכל אלו, הוא עוסק בהוראת סטודנטים באוניברסיטת תל אביב ובאוניברסיטת בר אילן, ומלמד גם מתמחים בתחומי ההתמחות שלו.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • גילדסגיים 4, רמת גן

 • ד"ר באום מיכה

  ד''ר באום מיכה הוא גניקולוג העוסק בפוריות והפריה חוץ גופית , וכיום מנהל
  את בנק הזרע במרכז הרפואי ע"ש שיבא תל השומר. ד''ר באום הוא בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, אשר עבר השתלמויות רבות ומגוונות וערך מחקרים מקיפים בתחום. ד"ר באום סיים את התמחותו במחלקת יולדות וגניקולוגיה בבית החולים על שם חיים שיבא תל השומר. במרפאתו הממוקמת ברמת החייל בתל אביב, ד"ר באום מיכה מטפל במגוון רחב של תחומים הכוללים בתוכם יילוד, פריון והפריה חוץ גופית: * טיפולי פריון * שחלות פוליציסטיות (PCO) * בעיות מכניות ואנדומטריוזיס * הזרעות * הפריה חוץ גופית * אבחון טרום השרשתי (PGD-PGS) * תרומת זרע * תרומת ביצית * מעקב הריון * דיקור מי שפיר * לידות פרטיות * ניתוח קיסרי פרטי * טיפול בסוכרת הריון ד"ר באום שם דגש על מתן יחס אישי , וטיפול מקצועי באמצעות מכשור טכנולוגי מהמתקדם ביותר חברות באיגודים מקצועים: * האיגוד הישראלי למיילדות וגניקולוגיה * האיגוד הישראלי לחקר הפוריות - איל"ה * האיגוד האירופאי לפוריות * האיגוד האמריקאי לפוריות

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הברזל 9, תל אביב

 • ד"ר מנור יורם

  ד"ר מנור יורם בוגר לימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון, בעל התמחות
  בגינקולוגיה. הוא עבר את התמחותו בבית החולים בילינסון, ושם רכש ניסיון רב בביצוע בדיקות אולטרה-סאונד ודיקור מי שפיר. עם תום התמחותו, הצטרף ד"ר מנור לצוות רופאי הנשים בבית החולים. כמו כן, הוא מקבל מטופלות בשתי מרפאות באזור המרכז, ובמכון אולטרה-סאונד חדשני, שמצויד במכשור תלת ממד. במכון הוא מבצע סקירת מערכות ושקיפות עורפית, הן באופן פרטי והן בהסדר עם קופת החולים מכבי. כמו כן, ד"ר מנור מבצע דיקור מי שפיר בבית החולים אסותא. כל המטופלות נהנות מטיפול אישי ומקצועי, כאשר ד"ר מנור מעניק לשני ההורים תמונה מלאה בנוגע להתפתחות העובר שלהם בכל שלבי ההיריון.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • חיים בר לב 10, אור יהודה

 • ד"ר רפאל נפתלי פולק

  ד"ר רפאל פולק הוא רופא נשים בעל ניסיון רב בבדיקות אולטרה סאונד בהיריון,
  בתחום הגינקולוגי ובבדיקות מי שפיר. בעברו הוא ניהל את היחידה לסיבוכי היריון בבית החולים היהודי במונטריאול קנדה, וניהל את המחלקה לנשים ויולדות בבית חולים ביקור חולים בירושלים. כמו כן, הוא היה מנהל בית חולים ביקור חולים בירושלים במשך כעשור. הוא אף שימש כמנהל מחלקת נשים ויולדות בשערי צדק סניף ביקור חולים. כיום, במרפאתו הפרטית שבירושלים, הוא מבצע את כל בדיקות האולטרה סאונד בהיריון, כולל בדיקות מוקדמות לקביעת תקינות ההיריון, בדיקות שקיפות עורפית, סקירת מערכות מוקדמת ומאוחרת, בדיקות התפתחות וגדילה ועוד. כמו כן הוא מבצע בדיקות אולטרסאונד גינקולוגיות לבדיקת מבנה הרחם, בדיקת ממצאים ברחם, בשחלות ובחצוצרות ובדיקות דופלר אגן. ד"ר פולק דובר עברית, אנגלית וצרפתית. הנך מוזמנת לפנות אל המרפאה כדי לתאם תור. קליניקה נוספת - רחוב חירם 6 ירושלים

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דיסקין 9, ירושלים

 • ד"ר סחנוביץ בוריס

  ד"ר סחנוביץ בוריס הוא רופא מומחה ליילוד ולגינקולוגיה. ד"ר סחנוביץ נחשב
  מומחה בעל שם לבדיקות על קול (אולטרסאונד) ומבצע את כל סוגי בדיקות האולטרסאונד הגינקולוגי והמיילדותי, כולל בדיקות שקיפות עוברית, בדיקות לסקירת מערכות בעובר, בדיקות אולטרסאונד טרימסטר שלישי, אולטרסאונד תלת-ממדי וארבע-ממדי ועוד. בקליניקה הפרטית שלו הוא מטפל גם בהריונות מרובי עוברים, בהאטת התפתחות תוך רחמית, בהפלות חוזרות, בהריונות בסיכון ועוד. הוא מבצע בדיקות סיסי שלייה, בדיקות תבחין מרובע, דיקור מי שפיר ועוד, מטפל בבעיות פריון ועוד. במרפאה של ד"ר סחנוביץ תזכו למענה כולל, מקצועי ומדויק, לכל בעיה בתחום זה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • חיה פיינשטיין 11, פתח תקווה

 • פרופ' משנה בלוססקי רון

  פרופ' רון בלוססקי, מנהל היחידה לאולטרה-סאונד מיילדותי וגינקולוגי בבית
  החולים רמב"ם, הוא מומחה לגינקולוגיה ולרפואת האם והעובר, בדגש על הריונות בסיכון גבוה. כמו כן, הוא מומחה למיילדות, לפריון ולאולטרה-סאונד. פרופ' בלוססקי מקבל מטופלות במרכז לבריאות האישה בתל-אביב, שם הוא מבצע בדיקות אולטרה-סאונד (שקיפות וסקירות מערכות לשלילת מומים) ומעניק ייעוץ לנשים הרות הנמצאות בסיכון גבוה. פרופ' בלוססקי הוא בוגר בית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה. את התמחותו ברפואת נשים ובמיילדות השלים בבית החולים רמב"ם חיפה. התמחות-על ברפואת האם והעובר ערך ב- Harbor UCL Medical Center.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ברודצקי 43, תל אביב

 • פרופ' יובל ירון בע"מ

  פרופ' יובל ירון בע"מ, מומחה במיילדות, בגניקולוגיה, בפריון ובגנטיקה
  רפואית, מכהן כרופא בכיר במחלקת נשים ויולדות בבית החולים ליס שבמרכז הרפואי תל אביב ואף מנהל את היחידה לאבחון גנטי טרום לידתי במכון הגנטי. במסגרת שירותיו, הפרופ' עוסק בביצוע טיפולי פריון, בדיקות גניקולוגיות, מעקבי היריון, בדיקות דיקור מי שפיר ועוד ואף מספק חוות דעת מומחים לבית המשפט. מאחורי פרופ' ירון ניסיון אקדמי עשיר בישראל ומחוצה לה וניסיון מעשי רב. כמומחה מוביל בתחומו, פרופ' ירון פרסם למעלה ממאה וחמישים מאמרים בספרות הרפואית הבין לאומית, משמש כחבר במגוון איגודים מקצועיים בארץ ובעולם וישמח לעמוד לשירותכם לשביעות רצונכם המלאה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ויצמן 14, תל אביב

 • פרופ' יגאל וולמן

  עשרות שנות ניסיון ברפואת נשים

  פרופסור יגאל וולמן הוא רופא נשים
  מומחה הנחשב לאחד מבכירי הגינקולוגים הפועלים כיום בישראל. הוא משמש רופא בכיר ביחידת האולטרה סאונד במחלקת המיילדות והגינקולוגיה של המרכז הרפואי תל אביב, ולצד זה מציע את שירותיו במסגרת מרפאה פרטית בתל אביב. הוא מבצע שורה ארוכה של בדיקות וסקירות, לרבות: סקירת מערכות, מעקב היריון כללי, שקיפות עורפית, בדיקת אולטרה סאונד, בדיקת ביוץ ועוד. מומחיות מרכזית שלו היא דיקור מי שפיר, כאשר במרוצת השנים ביצע הוא בהצלחה אלפי דיקורים. פרופסור יגאל וולמן פירסם במרוצת השנים למעלה מ-120 מאמרים מקצועיים בתחום ושלושה ספרים, כולל "הספר הישראלי לאולטרה סאונד במיילדות וגינקולוגיה".

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ויצמן 14, תל אביב

 • ד"ר זהבי צבי

  ד"ר זהבי צבי הוא רופא נשים, גניקולוג, מומחה לרפואת גיל המעבר, מומחה
  לגניקולוגיה, פריון ומיילדות המבצע ניתוחים גניקולוגיים ומספק חוות דעת רפואית שנייה בתחום. לשירותכם: בדיקות גניקולוגיות, ייעוץ היריון, טיפולים הורמונליים, טיפולים בהורמונים טבעיים, מעקב היריון, בדיקות הורמונליות, טיפול בתופעות גיל המעבר, פוריות האישה ועוד. לזכותו של ד"ר זהבי נזקפות מעל לעשרים שנות ותק, והוא מספק שירותים גם למבוטחות חברות הביטוח הראל, הפניקס, דקלה, שומרה ועוד.

 • 5

  1 חוות דעת

 • אבא אחימאיר 18, תל אביב

 • ד"ר ישי דוד-מומחה לפוריות

  ד"ר ישי הינו גינקולוג מומחה לבעיות הפוריות השונות והטיפול בהן, טיפולים
  הכוללים טיפולי פוריות רגילים, הפריה חוץ גופית ( IVF ), ביופסיות של אשך, תרומת ביצית ועוד ועוד. בעבר ניהל ד"ר ישי את בנק הזרע של בי"ח כרמל ואף היה מנהל בפועל של יחידת ה IVF במשך כמה שנים. כיום משמש ד"ר ישי כרופא בכיר ביחידת ה IVF ובמחלקת נשים של ביה"ח, כמנהל מרפאה מקצועית של הכללית בקרית אתא, כיועץ מומחה של הקופה במסגרת המושלם וכן כממונה על אישורי ה IVF במחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית. במרפאתו - " מרפ את", אשר ב"קדמת חן" שבחיפה, עוסק ד"ר ישי בעיקר בבירור הקושי של זוגות להרות ומציע להם מגוון רחב של טיפולים, כמצוין לעי"ל, בהתאם לגורמים השונים המתגלים בעת הבירור. מלבד הטיפולים הרגילים ( הקונבנציונליים ) משתף ד"ר יש פעולה עם רווית, מרפאה בטיפול סיני, שעובדת גם היא במרפאה ואשר מתמחה בתחום הגינקולוגיה בכלל והפוריות בפרט, ויחד אתה מציע טיפולים המשלבים רפואה קונבנציונלית עם רפואה משלימה, טיפולים אשר מאפשרים איזון בין הגוף והנפש. בנוסף מבצע ד"ר ישי מעקבי הריון למטופלות שהרו במסגרת הטיפולים במרפאתו ובכלל. ד"ר ישי הוא בוגר של ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית בהדסה בירושלים. עשה את התמחותו במחלקת נשים של בי"ח כרמל. במסגרת פעילותו האקדמית הוא חבר באיגוד הגינקולוגי, באגודה הישראלי לחקר הפריון ( איל"ה ) וכן באיגודים עולמיים שונים. הוא מדריך ומלמד מתמחים בגינקולוגיה וסטודנטים לרפואה ומשתתף במחקרים שונים הנערכים ביחידה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • דרך חנקין 58, חיפה

 • פרופ' ברעם עמירם-מומחה

  מיטב השירותים בתחום הגניקואונקולוגיה

  פרופ' ברעם עמירם-מומחה הינו מייסד
  יחידת הפתולוגיה של צוואר הרחם בבית חולים ליס ומעמיד לרשות מטופליו 35 שנות ותק בתחום הגניקולוגיה, ידע מקצועי מקיף ורחב ומערך בדיקות מתקדם לרבות בדיקות HPV וקולפוסקופיה. בנוסף, פרופ' ברעם מבצע טיפולי לייזר גניקולוגים בנשים ובגברים ברמה הגבוהה ביותר. שירותיו של הפרופסור משלבים מקצועיות, אנושיות ורגישות והוא ישמח לעמוד לשירותכם במקצועיות ובאדיבות לשביעות רצונכם המלאה!

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  שפרינצק 3, תל אביב

 • פרופ' ראובינוף בנימין

  פרופ' ראובינוף בנימין הינו המנהל של מחלקת נשים ויולדות בבי"ח הדסה עין
  כרם. הוא מנהל את פעילות המחלקה בתחומי פוריות האישה והגבר, גינקולוגיה, ומיילדות. פרופ' ראובינוף בעל מומחיות על באבחון וטיפולי פריון האישה, פריון הגבר, הפריה חוץ-גופית, אבחון גנטי טרום השרשה, שימור פוריות, הקפאת ביציות, תרומת ביצית, הפלות חוזרות, שאיבת זרע מהאשך ועוד. נוסף על תפקידו זה, הוא מהחלוצים בעולם ומנהל את מרכז הדסה לחקר תאי גזע עובריים אנושיים, ועוסק בפיתוח תאי גזע לקידום בריאות האישה, שימור פוריות, הפקת ביציות ותאי זרע, והשתלה בניוון רשתית ומחלות במערכת העצבים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • ירושלים

 • פרופ' דוליצקי מרדכי

  פרופ' מורדכי דוליצקי הוא מומחה גינקולוגיה ומיילדות (רפואת נשים), בעל תת
  התמחות במקרי היריון בסיכון גבוה. פרופ' מורדכי דוליצקי אחראי מחלקת יולדות ומרפאת משכב לידה במרכז הרפואי שיבא, תל השומר. שירותיו המקצועיים ניתנים גם במרפאה ברחוב בזל 46 בתל אביב. פרופ' דוליצקי הוא בוגר ביה"ס לרפואה בטכניון בחיפה, וניסיונו העשיר הוא חלק מהרזומה הנלווה לכל טיפול מסור ואישי המבוצע על ידו.

 • 5

  1 חוות דעת

 • בזל 46, תל אביב

 • ד"ר דריזין אלי

  ד''ר אלי דריזין הוא רופא נשים בעל ניסיון של יותר מעשרים שנה. הוא מנהל
  את תחום ההדמיה במחלקת גניקולוגיה של קופת חולים מאוחדת, משמש רופא בכיר ביחידת האולטרה סאונד של המרכז הרפואי אסף הרופא ומציע את שירותיו במרפאה פרטית בנס ציונה. בין ההתמחויות שלו ניתן למנות מעקבי הריון, בדיקות גניקולוגיות, בדיקות אולטרה סאונד, ביצוע טיפולי פריון, מתן ייעוץ מקיף לנשים הרות או לקראת הריון, הכנת חוות דעת מקצועיות בתחום ועוד. המרפאה מקפידה להעניק לכל מטופלת או נבדקת שירות אדיב וללוות אותה בכל עת.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • בן גוריון 4, נס ציונה

מידע על רופאי גינקולוגיה ומיילדות (נשים)

חזור מעלה