המחירים במחירון כוללים מע"מ. מחירון דודי שמש ודודי חשמל של אתר zap דפי זהב מציג את טווח המחירים עבור שירותי התקנת דוד חשמל או דוד שמש עם קולטים סולאריים במגוון נפחים, כגון כמה עולה דוד שמש 120 ליטר, או מהו מחיר דוד חשמל 60 ליטר. כמו כן, אפשר למצוא במחירון עלויות של החלפת חלקים בדוד, כגון: מחיר החלפת פלאנג', מחיר שסתום אל חוזר, מחיר החלפת גוף חימום לדוד, מחיר החלפת תרמוסטט או מאיץ חום לדוד. אם ברצונכם לשמור על הדוד ועל הקולטים לאורך זמן מומלץ להיכנס למחירון ולבדוק את עלויות התקנת מסנן אבנית לדוד, ניקוי קולטי שמש או אחזקה שנתית שוטפת למערכת סולארית בבניין.

תיקון דודי שמש וחשמל

התקנת דודי חשמל

התקנת דודי שמש

התקנת קולטי שמש

תיקון מערכות סולאריות

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים עמרם שירותי אינסטלציה
  עמרם שירותי אינסטלציה
  התקשרתי לעמרם בעקבות דוד שמקצר את החשמל בבית. תוך חצי שעה כבר היה אצלי בבית טכנאי עם כל הציוד הנדרש לתיקון. הטכנאי היה אדיב, פעל במהירות, הראה והסביר לי את התקלה בדוד ותיקן בהתאם. התייחס בכבוד לרכוש והשאיר אחריו נקי ומסודר. עלות התיקון והחלקים היו הוגנים לגמרי לעומת המחירים בשוק. נעים היה לי לשלם עבור שירות טוב לבעל מקצוע איכותי.
 • 5 כוכבים פלד דודי שמש וחשמל
  פלד דודי שמש וחשמל
  מקצועיים ואמינים.עושים את העבודה על הצד הטוב היותר.נקי ומהיר.
 • 5 כוכבים לוי המומחה לתיקון דודים
  לוי המומחה לתיקון דודים
  שירות מעולה! היה זמין בשעה מאוחרת מאוד, לאחר שיחה נעימה קבענו ביקור למחרת בבוקר. הגיע בזמן שקבענו, בדק וגילה מיד את הבעיה, הציע מספר חלופות לתיקון, לכל אחת מהן נתן הצעת מחיר הוגנת ועשה את העבודה במקצועיות רבה תוך הסברים ומהר. שירות איכותי, בעל מקצוע מעולה ואדם נחמד מאוד. מומלץ בחום.
 • 5 כוכבים אור אלי חשמל אלי שגיא
  אור אלי חשמל אלי שגיא
  אלי נקרא לתקן תקלה בדוד שמש ומצא כי רק המפסק התקלקל ובכך מנע הוצאה כספית גדולה. באותה הזדמנות תיקן עוד מספר תקלות חשמל. בתום העבודה הסביר מה בדיוק קרה ותיקן ואופן הפעלת שעון ההפעלה לדוד. בשפה ברורה וידידותית. ומעל לכל הזמינות שלו היתה מהירה. אין מילים בעל מקצוע כפי שאתה מצפה שיהיה.
 • 5 כוכבים מקור החום
  מקור החום
  פניתי עקב תקלה בדוד. הגיעו אלי כבר באותו היום, הסבירו לי בדיוק מה הבעיה והציעו מספר פתרונות, לטווח הקצר ולטווח הארוך תוך הצגת הייתרונות והחסרונות בכל דרך פעולה. שירות אדיב ואמין. כיף לפגוש בעלי מקצוע כאלה!
חזור מעלה