מורים לנהיגה

 • סמארטדרייב smartdrive

  רשת בתי ספר ללימוד נהיגה בשילוב סימולטור

  סמארטדרייב smartdriveהינה רשת בתי
  ספר ללימודי נהיגה המלווה נהגים צעירים ומהווה מרכז חינוכי לבטיחות בדרכים. בית הספר מעניק לתלמידים כלים פרקטים להתמודדות עם מצבים מורכבים ומסוכנים המחכנים לנהיגה טובה, זהירה וחכמה. הלימוד בבתי הספר מלווה בשימוש בטכנלוגיות מתקדמות, הכוללים סימולטר נהיגה ומגוון אמצעי המחשה דיגיטליים המאפשרים לתלמיד להתנסות במבצעי סכנה שונים כגון: כמעט תאונה, תנאי מזג אוויר קשים, ילד מתפרץ לכביש, ועוד.

 • הצג טלפון

  דרך מנחם בגין 132, תל אביב

 • דרור אביר מורה לנהיגה

  דרור אביר מורה לנהיגה מלמד את תלמידיו בצורה קפדנית, על תפעול הרכב, על
  התחלת נסיעה ועצירה, על שליטה בהגה, על שליטה במהירות הרכב, על סוגי הדרכים, על הרגלי הסתכלות נכונים, על פניות ועל השתלבות בנתיבים, על שמירת מרחק, על עקיפה, על זכויות קדימה ועוד. דרור ידוע באחוזי ההצלחה הגבוהים שלו, וזאת משום שהוא מורה סבלני מאוד אשר שם לעצמו למטרה להפוך כל תלמיד לנהג טוב, הרבה לפני שיכין אותו לטסט המיוחל. דרור מעניק ספר תאוריה ושלט 'נהג חדש' במתנה לכל תלמיד, ומלמד באזור גוש דן והשפלה.

 • 073-7836380

  נהר הירדן 16, קריית אונו

 • "עוז"

  לימוד נהיגה על רכב פרטי, אופנוע, משאיות

  בית הספר לנהיגה "עוז" מציע שיעורי
  נהיגה על מגוון כלי רכב בהם רכב פרטי (ידני או אוטומטי), משאית ואופנוע וכן מציע שיעורי רענון, סיוע בלימודי תאוריה ושירותי המרה וחידוש של רישיונות נהיגה זרים. בית הספר לנהיגה הוקם בשנת 1983 בירושלים על ידי הרצל בר טוב, מורה נהיגה ותיק ומקצועי, והוא מעסיק את מיטב מורי הנהיגה באזור. שיעורי הנהיגה נעשים ברכבים חדישים ומאובזרים תוך הקפדה על כללי הנהיגה והבטיחות.

 • הצג טלפון

  האומן 9, ירושלים

 • יעקב כהן - מורה לנהיגה

  יעקב כהן הוא מורה נהיגה מוסמך, שישמח ללוות אתכם בדרך לרישיון הנהיגה
  המיוחל. הוא מעביר שיעורי נהיגה באזור בת ים וחולון, הן על גבי רכב אוטומטי והן על גבי רכב ידני. השיעורים מועברים בסבלנות ובמקצועיות, כאשר יתרון משמעותי היא הגמישות המוצעת בשעות השיעורים. יעקב כהן מסייע לתלמידיו בהכנה למבחן התיאוריה, מעביר שיעורי רענון נהיגה, מלווה על הכביש נהגים חדשים, מסייע בחידוש הרשיון לאחר שלילה וכן בהמרת רישיון נהיגה זר לישראלי.

 • 072-3250621

  הנביאים 23, בת ים

 • כרמל תחבורה

  אופנועים רכב פרטי מוניות אוטובוסים משאית

  מרכז לימוד נהיגה "כרמל תחבורה 2005
  בע"מ" הוא בית ספר מוביל ללימודי נהיגה באזור הצפון. בית הספר פועל כרשת בתי ספר לנהיגה הפרושה בחיפה, בקריות, בחדרה, בתל אביב, בנהריה ובעפולה. מרכז לימוד הנהיגה כרמל מכשיר לנהיגה על כל סוגי כלי הרכב לרבות אוטובוסים, מוניות, רכבים פרטיים ידניים ואוטומטיים, אופנועים, גוררים תומכים, רכבי משא קל וכבד ואוטובוסים זעירים פרטיים. בין שירותי החברה: שיעורי נהיגה, הכנה למבחני המרת רישיון, ביצוע מבחני שליטה, לימודי תיאוריה פרטניים וקבוצתיים ועוד.

 • 072-3291300

  קדושי יאסי 2, חיפה

 • דנילנד - רימון שמחי

  בי"ס ללימודי נהיגה דנילנד מתמחה בלימודי נהיגה בשיטה ייחודית המאפשרת
  התקדמות מהירה להצלחה בטסט. בביה"ס מלמדים מעל שמונה עשרה שנה מורים לנהיגה המומחים כל אחד בתחומו, וכך זוכה כל תלמיד במערך לימודים המותאם בדיוק עבורו. דנילנד מנוהל על ידי רימון שמחי, מורה לנהיגה בעצמו, המקפיד על מעקב אישי בתהליך הלמידה של כל תלמיד. שיעורי הנהיגה מבוצעים במגוון כלי רכב חדישים באזור השרון ובאזור נתניה, וביה"ס מספק שירותים נוספים לרבות המרת רישיון זר לרישיון ישראלי, עזרה בלימודי התיאוריה, חידוש לאחר שלילה ועוד. היכנסו לאתר הבית כדי ליהנות משיעור התנסות חינם ללא התחייבות.

 • הצג טלפון

  הקדר 2, נתניה

 • מוטי נאור

  מורה נהיגה ותיק באזור המרכז

  מוטי נאור הוא מורה נהיגה המלמד בבית
  ספר לנהיגה "איחוד" ומחזיק בותק של למעלה מ-40 שנה בתחום. הוא מציע לימוד נהיגה, הן על רכב ידני והן על רכב אוטומטי, בהתאם לכרטיס הלימוד של משרד התחבורה. נאור מחזיק בהסמכה מלאה של משרד התחבורה, מוסמך על ידי הטכניון להדריך בבתי ספר תיכוניים וכן מוסמך ללימוד נהיגה נכונה על ידי בית ספר לתחבורה. מוטי נאור מעביר את שיעוריו בסבלנות המקסימלית, תוך התאמה ליכולות התלמיד. תעיד על המקצועיות שלו העובדה שאחוז ניכר מתלמידיו עוברים טסט ראשון או שני.

 • הצג טלפון

  מעלה הצופים 25, רמת גן

 • ליזה גנור מורה לנהיגה אוטומט בלבד

  מורה מקצועית לנהיגה מנוסה סובלנית ואמינה

  ליזה גנור הינה מורה לנהיגה המלמדת
  על אוטומט בלבד! , מורה לנהיגה מקצועית, סובלנית, מנוסה ואמינה! השיעורים מועברים באווירה כיפית ויתרון משמעותי הוא בגמישות שעות השיעורים. מעבירה שיעורי נהיגה וליווי נהגים חדשים.

 • 072-3220168

  הרצל 12, יהוד-מונוסון

 • רמזור י.ש. בע"מ

  מחפשים מורה נהיגה בירושלים? רמזור בית ספר לנהיגה הוא בית הספר בשבילכם.
  במקום פועלים מורי נהיגה מקצועיים, המאפשרים ללמוד לנהוג בכל סוגי הרכבים: רכב פרטי (הן רכב ידני והן רכב אוטומטי), משאית, אופנוע וקטנוע. המקום מציע ספרים וערכה ללימוד נהיגה, המאפשרים להתכונן לתיאוריה ולנהיגה המעשית כאחד, כמו גם חנות אביזרים נלווים עבור הרכב או האופנוע. בית הספר פועל מאז 1962, מה שהופך אותו לוותיק ביותר בירושלים, ובמרוצת השנים לימד בהצלחה את רזי הנהיגה הבטוחה אלפי נהגים ונהגות מאזור ירושלים. לימוד נהיגה בשפות עברית -ערבית -אנגלית. בית הספר מנוהל כיום על ידי מורה הנהיגה יגאל שמחוני. מבצע: 30 שיעורים + 2 טסטים חיצונים + מבחן פנימי החל מ 3500 ש"ח.

 • 072-3211150

  התעשיה 5, ירושלים

 • נתיבים- בי"הס לנהיגה

  לימוד נהיגה אופנועים ומשאיות.

  המרכז ללימוד נהיגה נתיבים הותיק
  ביותר בצפון הוקם בשנת 1975 על ידי שלום ניר. מנהל בית הספר שלום הינו מנהל מקצועי עם ניסיון רב בתחום האופנועים והמשאיות. מורי הנהיגה בבית הספר לנהיגה נתיבים הינם מקצועיים,אמינים וסובלניים ולימודי הנהיגה מותאמים באופן אישי לכל תלמיד על פי קצב התקדמותו . מבחנים מעשיים מדי שבוע במקום הלימוד. אפשרות לרישיון תוך מספר ימים בלבד. לימוד על משא על חשבון המענק הצבאי . שיעור נהיגה בכל שעות היום על פי תיאום מראש. הכשרת מורי נהיגה לתוספת סוג. אחוזי הצלחה גבוהים

 • 072-3255731

  חיפה

 • עמי נימני - מורה לנהיגה

  מורה נהיגה שיחסוך לכם בזמן ובכסף!

  חולמים להוציא רישיון? עמי נימני הוא
  מורה נהיגה מוסמך לרכב ידני ואוטומט. עמי מעניק עזרה מקצועית בתיאוריה בשיטה ייחודית, באופן אישי לכל תלמיד, תוך דגש על ליווי צמוד, תמיכה והסברים מפורטים. ניתן לקבוע שיורי נהיגה בשעות עבודה גמישות, וליהנות ממחירים הגונים ושפויים. הגיע הזמן להיות עצמאיים בשטח. פנו עוד היום לעמי נימני - המורה שידחוף אותך להשגת הרישיון ללא עיכובים וללא שיעורים מיותרים!

 • 072-3221055

  יפה אברהם 1, חולון

 • לוי מישל

  לוי מישל הוא מורה לנהיגה אשר מציע לימודי נהיגה לבני נוער ולמבוגרים,
  ברכב ידני או אוטומטי. לימודיו כוללים נסיעה בכבישים עירוניים ובין-עירוניים, לימודים בהתאמה אישית (כולל נסיעה ביעדים מיוחדים לבקשת התלמיד), לימודי הכנה לתאוריה, לימודי רענון נהיגה, שיעורים לקראת חידוש רישיון, המרת רישיון לרישיון זר ועוד. לוי מישל פועל בתחום זה כבר למעלה מ-20 שנים, מציע מחירים נוחים ועורך את שיעוריו דרך חברת הנהיגה 'טל' הפועלת באזור פתח תקווה.

 • 072-3270113

  כרמלי זאב 18, פתח תקווה

 • רועי 2005 בהנהלת ויקי בדש

  התמחות מקצועית בלימודי רשיון לאופנוע

  ויקי בדש הוא מורה נהיגה, בעל ניסיון
  של יותר מ-30 שנה, המנהל את בית הספר לנהיגה "רועי 2005" בנתניה. בית הספר, הממוקם בקניון הדרים בעיר, מתמחה בכל סוגי הרשיונות, לרבות רישיון לאופנוע או לרכב משא. הצוות שלו כולל מורי נהיגה מקצועיים, אשר מלווים את התלמיד לכל אורך הדרך: החל מהוצאת טופס התיאוריה ועד לקבלת רישיון הנהיגה הנכסף. בית הספר מעניק שירותים חיוניים דוגמת לימודי תיאוריה קבוצתיים, שיעורי רענון נהיגה, הכנה למבחני המרת רישיון, חידוש רישיון לאחר שלילה, ליווי לנהגים חדשים ועוד. מחירי השיעורים נוחים, כאשר חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי.

 • 072-3231029

  האורזים 2, נתניה

 • איציק - סלע בי"ס לנהיגה

  מורה לנהיגה בעל 35 שנות ניסיון

  איציק סלע - המרכז ללימודי נהיגה הוא
  בית ספר לנהיגה מהוותיקים בישראל, בעל יותר מ-35 שנות ניסיון בהוראת נהיגה על כל כלי הרכב כולל לימודי נהיגה על רכב פרטי (גיר ואוטומט), אופנועים, רכבי משא עד 12 טון, אוטובוסים ומוניות. המרכז מעסיק מורי לנהיגה מנוסים ומקצועיים המלווים את התלמידים עד לרגע קבלת הרישיון, והוא מציע גם שיעורים פרטיים ועזרה בלימודי תאוריה עיוניים. בית הספר לנהיגה מוכר כספק של משרד הביטחון והוא מציע שיעורי נהיגה ללקוחות פרטיים, למוסדות ולעסקים באזור בת ים והסביבה.

 • 072-3210860

  הרצל 43, בת ים

 • תומר שלוש מורה נהיגה

  תומר שלוש הוא מורה נהיגה צעיר, סבלני ונמרץ, המעביר שיעורים באזור חולון,
  בת ים והסביבה. הלימודים נעשים על גבי כלי רכב חדישים, כאשר התלמיד יכול לבחור בין רכב בעל גיר ידני לרכב ובו גיר אוטומטי. תומר דוגל במתן יחס אישי לכל תלמיד או תלמידה, כאשר השיעורים מתקיימים באווירה נעימה וניחוחה - כל אלה מביאים לאחוזי הצלחה גבוהים מאד, כבר בטסטים הראשונים. מחירי השיעורים נוחים, כאשר חיילים משוחררים יכולים לשלם על חשבון הפיקדון. בנוסף, אצלנו ניתן לשלם גם באשראי. אתם מוזמנים ליצור קשר עם תומר ולהתחיל לנהוג על בטוח.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3232580

  הגת 12, ראשון לציון

 • יהודה רפאלי - מורה לנהיגה

  חיילים וחיילות - על חשבון הפקדון

  יהודה רפאלי הוא מורה נהיגה ובוחן
  מוסמך המחזיק בניסיון של למעלה מ-40 שנה בתחום. כיום, הוא מנהל בית ספר לנהיגה, בשם "קלאסי", המציע לימוד נהיגה על רכב פרטי או אוטומטי באזור רחובות והשפלה. בית הספר מעביר שירותים לאוכלוסיות מוגדרות - מבוגרים, אנשים בעלי חרדות מנהיגה, אנשי המגזר החרדי וחדש- לימודי נהיגה לחיילים וחיילות בעזרת הפיקדון ובשיתוף משרד הביטחון - וכן מסייע בלימוד תיאוריה (ללא תשלום), ריענון נהיגה, הכנה למבחני המרת רישיון ועוד. בית הספר כולל מורי נהיגה מקצועיים, מנוסים כולם, המלווים את התלמידים לכל אורך הדרך. הלימודים נעשים על גבי כלי רכב חדישים ונוחים, מה שמבטיח הצלחה בזמן הקצר ביותר.

 • 072-3217341

  לוטם 3, רחובות

 • אורי וצביה תיבון מורים לנהיגה ולתיאוריה

  אורי וצביה תיבון מורים לנהיגה ולתיאוריה ילמדו אתכם על רכב פרטי ידני או
  אוטומטי, ויקפידו בכל שיעור על סבלנות רבה, על אכפתיות, על תמיכה ועל אווירה נינוחה. אורי וצביה, זוג נשוי, מציגים את השילוב המושלם בכל הנוגע ללימודי נהיגה: אורי מבצע את השיעורים המעשיים, ועושה זאת בהצלחה כבר 30 שנים; צביה היא האחראית על לימודי התאוריה, וכל תלמיד שלומד בעזרתה מגיע אל המבחן כשהוא מוכן היטב. אנו מבטיחים כי השיעורים שאנו מעבירים יהפכו מהר מאוד לחוויה, ומציעים גם שיעורים פרטיים להמרת רישיון נהיגה זר לרישיון ישראלי.

 • 072-2599764

  ריינס 2, הרצליה

 • רומנו יהודה - מורה נהיגה

  יהודה רומנו הוא מורה נהיגה ותיק, המחזיק בניסיון של למעלה מ-10 שנה בתחום
  ונחשב לאחד המוכרים באזור ראשון והשפלה. הוא מציע לימודי נהיגה עבור מגוון סוגי הרכב, לרבות רכב פרטי ידני, רכב פרטי אוטומטי וכן מסייע לתלמידיו בלימודים העיוניים לקראת מבחן התיאוריה. יהודה הוא מורה נהיגה הגון ומיומן, שמקפיד להעביר את שיעוריו באווירה הנעימה ביותר האפשרית. מעבר לשיעורי ההכנה לטסט, מציע הוא גם שיעורי רענון למבוגרים וכן שיעורים לנהגים פסולי רישיון המעוניינים לחדש את רישיון הנהיגה שלהם. המחירים נוחים במיוחד, לוח הזמנים גמיש ואחוזי ההצלחה הם הגבוהים ביותר שניתן לצפות להם. אתם מוזמנים לתאם שיעור נהיגה מביתכם ולהתקרב, צעד משמעותי במיוחד, לעבר רישיון הנהיגה הנכסף.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3218631

  הבנים 16, באר יעקב

 • דוידי יצחק מעשי ותאוריה

  דוידי יצחק מעשי ותאוריה הוא מורה לנהיגה עם ניסיון של כמעט 40 שנים
  בתחום. יצחק מלמד נהיגה על כל סוגי הרכבים: פרטי, מסחרי, גורר, תומך, אוטובוס וגם טרקטור, ומעביר שיעורי תאוריה לקראת המבחן התאורטי החשוב. יצחק מציע שלל אפשרויות לא רק מבחינת רישיון הנהיגה, אלא גם מבחינת שפות הלימוד לתאוריה, ומציע שיעורים בעברית, בערבית ובפרסית. יעקב מקפיד על שיעורים נעימים וחייכניים המועברים באווירה נעימה, ומעל לכול מציע הטבה בלעדית: לא עברתם טסט? לא שילמתם!

 • 072-3225121

  דרך משה דיין 96, תל אביב

 • אלון נגב מורה לנהיגה ותאוריה

  לימודי נהיגה ולימודי תאוריה מקצועיים

  מורה הנהיגה, אלון נגב, מציע שיעורי
  נהיגה ביחס אישי ואדיב, על רכב פרטי אוטומט, ועל רכב פרטי בעל גיר רגיל, באזור הקריות והעיר חיפה. אלון, בעל וותק וניסיון רב בתחום, מעביר את השיעורים בסבלנות ומלווה כל תלמיד עד לקבלת הרישיון, כולל לימודי תיאוריה חינם. בנוסף אלון מציע שירותי ליווי לנהגים חדשים, שיעורי נהיגה למבוגרים, שיעורי רענון נהיגה, חידוש רישיון לאחר שלילה, ביצוע מבחני שליטה, המרת רישיון זר לישראלי ועוד.

 • 072-2646349

  שד' המגינים 125, חיפה

 • פרימן משה - מורה לנהיגה בחיפה

  פרימן משה - מורה לנהיגה בחיפה מציע שיעורי נהיגה ברמה הגבוהה ביותר
  ללקוחות פרטיים, ללקוחות עסקיים וכן לעובדים במוסדות ממשלתיים. השירות כולל לימוד נהיגה ברכב אוטומטי וברכב רגיל, לימודי תיאוריה, המרת רישיונות מחו"ל, לימודי נהיגת שטח מעשית ותיאורטית ועוד. בבית הספר שני מורים מנוסים, שמעון ומשה פרימן, שמעניקים גם הרצאות בנושא נהיגה ומציעים את שירותיהם בשש שפות: עברית, אנגלית, ערבית, רוסית, גרמנית ויידיש.

 • 072-3224424

  הסחלב 41, חיפה

 • עמירם בי"ס לנהיגה

  מורים לנהיגה ברכב פרטי, משאית ואופנועים

  בית הספר לנהיגה "ע מ י ר ם" ברמת גן
  מציע לימודי נהיגה על רכב פרטי (רגיל או אוטומטי), על כל סוגי האופנועים ועל משאית במשקל של עד 12 טון. שיעורי הנהיגה בבית הספר ניתנים בידי מורי נהיגה מוסמכים ומנוסים ולפי תכנית הלימודים שקבע משרד התחבורה. את בית הספר לנהיגה הקים עמירם גלילי לפני כ-30 שנה, וכיום מלמדים בו כ-15 מורי נהיגה בעל ידע וניסיון בלימוד נהיגה ובהובלת התלמידים להצלחה במבחן הנהיגה המעשי בזמן הקצר ביותר.

 • 072-3249452

  תל חי 33, רמת גן

 • פידרר אבי

  אבי פידרר הוא מורה נהיגה ותיק, המחזיק בניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום
  ונחשב לאחד המוכרים באזור חיפה והצפון. הוא מציע לימודי נהיגה עבור מגוון סוגי הרכב, לרבות רכב פרטי ידני, רכב פרטי אוטומטי ורכב שטח, וכן מסייע לתלמידיו בלימודים העיוניים לקראת מבחן התיאוריה. אבי הוא מורה נהיגה הגון ומיומן, שמקפיד להעביר את שיעוריו באווירה הנעימה ביותר האפשרית. מעבר לשיעורי ההכנה לטסט, מציע הוא גם שיעורי רענון למבוגרים וכן שיעורים לנהגים פסולי רישיון המעוניינים לחדש את רישיון הנהיגה שלהם. המחירים נוחים במיוחד, לוח הזמנים גמיש ואחוזי ההצלחה הם הגבוהים ביותר שניתן לצפות להם. אתם מוזמנים לתאם שיעור נהיגה מביתכם ולהתקרב, צעד משמעותי במיוחד, לעבר רישיון הנהיגה הנכסף.

 • 072-3220762

  קאודרס 18, חיפה

 • שמואל צרפתי מורה לנהיגה

  מחפשים מורים לנהיגה במחיר משתלם? שמואל צרפתי הוא המורה לנהיגה שלכם -
  ותק, מוניטין, סבלנות ומסירות כלולים ברזומה הצלחותיו. שמואל הוא מורה לנהיגה בירושלים והסביבה, דובר אנגלית, צרפתית ועברית. הוא המספק שירותי נהיגה לכל המגזרים לרבות עולים חדשים, חרדים ומבוגרים. שיעורי הנהיגה מבוצעים על רכב פרטי חדיש, גיר ידני ואוטומטי, ובנוסף הוא מסייע בהמרת רישיונות נהיגה זרים לישראליים ומכין את תלמידיו לקראת מבחן התיאוריה. כל שיעור מועבר תוך הקפדה על כללי הבטיחות הנדרשים, במקצועיות, באכפתיות ובנועם.

 • 072-2594365

  ירושלים

 • אלעז לוי-מורה לנהיגה

  אלעז לוי-מורה לנהיגה מעניק שיעורי נהיגה אל כלי רכב פרטיים, אוטומטים או
  ידניים, ומתמחה גם בהמרת רישיון מאוטומט לידני, בלימוד נהיגה לקראת חידוש רישיון שנשלל, בהמרת רישיון זר לישראלי ובהכנת תושבים חוזרים למבחן השליטה ברכב. אלעז מעמיד לרשותכם שני סוגי רכבים: סקודה פאביה החדשה, עם גיר ידני, ויונדאי i30 עם גיר אוטומטי. הוא מקפיד בכל שיעור על סובלנות ועל נינוחות, ויודע כי כל תלמיד מתקדם בקצב שלו. לאלעז גם תעודת בוחן נהיגה, מה שמבטיח שיוכל להכין היטב כל תלמיד לקראת הטסט המיוחל. מדובר במורה נהיגה נעים ואדיב, אשר מציע מחירים נוחים ושעות עבודה גמישות.

 • 072-3221670

  פיינשטיין 17, ראשון לציון

 • שמעון כהן מורה לנהיגה

  שמעון כהן הוא מורה נהיגה מיומן, בעל יותר מ-20 שנות ניסיון, המבצע לימוד
  נהיגה על כלי רכב אוטומטיים וידניים כאחד. הוא מעביר שיעורי נהיגה בכל אזור ראשון לציון, נס ציונה, באר יעקב והסביבה, ניר צבי, כאשר שירותיו כוללים גם שיעורי נהיגה למבוגרים, ליווי לנהגים חדשים, הכנה למבחני המרת רישיון, ביצוע מבחני נהיגה ועוד. המדובר הוא במורה נהיגה סבלני, סובלני ויסודי, המעניק יחס אישי ועזרה מקיפה למתקשים או לחרדים מהנהיגה. הוא מעביר את השיעורים בשפות העברית, אנגלית, רוסית וספרדית. אחוזי ההצלחה שלו גבוהים בכל קנה מידה, שעה שאינספור תלמידים זכו בזכותו ברישיון הנהיגה המיוחל.

 • 072-3224631

  האם 17, ראשון לציון

 • אילן עטר

  מחפשים את מורה הנהיגה שיוביל אתכם בדרך הקלה, המהירה והבטוחה ביותר
  לרישיון הנכסף? אילן עטר לשירותכם! כמורה לנהיגה מן השורה הראשונה מציע עטר ללקוחותיו שיעורים מתקדמים ללימוד נהיגה באופנוע וברכבים מכל הסוגים בשיטה מקצועית, אמינה ומהירה ותוך מתן ליווי אישי לכל אורך הדרך. אם חשוב לכם להגיע אל הרישיון שלכם במינימום זמן, מאמץ והוצאות, הגעתם לכתובת הנכונה! אפשרות להסדרי תשלום נוחים השווים לכל כיס. נשמח לעמוד לשירותכם!

 • 072-3224977

  האורנים 2, נתניה

 • גילי קליביצקי - מורה לנהיגה

  מורה לנהיגה מקצועי, מנוסה וסובלני ביותר

  גילי קליביצקי הוא מורה לנהיגה מוסמך
  המספק שיעורי נהיגה בראשון לציון, בנס ציונה והסביבה. איכויותיו ברורות ומורגשות בכל שיעור. קליביצקי מנוסה ביותר בהתנהלות בטוחה וחכמה בכביש, הוא מתמחה במתן שיעורי נהיגה לתלמידים בעלי לקויות למידה, הוא רגוע, סובלני ומנוסה בטיפול בחרדת נהיגה. אחוזי ההצלחה הגבוהים של תלמידיו מהווים הוכחה ניצחת. קליביצקי מלמד נהיגה ברכב אוטומטי וברכב בעל גיר ידני, מלווה נהגים חדשים, מספק שיעורי ריענון נהיגה, מלווה לקראת מבחני המרת רישיון ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-2594385

  ההדרים 8, ראשון לציון

 • שושני יוסי

  יוסי שושני הוא מורה לנהיגה ומנהל מקצועי מהוותיקים ומהבכירים באזור
  ההשפלה. הוא מלמד על רכב אוטומטי ועובד עם כל האוכלוסיות באזור רחובות-נס ציונה. בית הספר "שושני" בהנהלתו פועל למעלה מ-70 שנה, והכשיר אלפי נהגים חדשים על כבישי ישראל עוד מימי קום המדינה. בעבודתו עם תלמידיו, יוסי שושני משלב יחס אישי ואדיב ען ניסיון מקצועי עשיר בלימוד תלמידים מתקשים, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על חוקי התנועה ועקרונות הבטיחות בדרכים. הליווי הצמוד בתכנית ההכשרה מתחיל עוד בשלב לימודי התיאוריה, דרך הלימודים המעשיים, המבחן הפנימי ועד הטסט מטעם משרד הרישוי. בעת קבלת רישיון הנהיגה, תרגישו כבר ביטחון רב בנהיגה על הכביש בזכות הניסיון והידע הרב שצברתם במהלך שיעורי הנהיגה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3232512

  בית הפועלים 6, רחובות

 • מאיר אור חן מורה נהיגה

  מאיר אור-חן הוא מורה נהיגה בעל יותר משלושים שנות ניסיון. הוא מלמד נהיגה
  על גבי רכב חדיש, הן ידני והן אוטומטי, ומעביר גם שיעורי נהיגה על גבי אופנועים. השיעורים מועברים באזור פתח תקווה בשפה העברית, אנגלית וצרפתית, תוך מתן יחס אישי ואדיב לכל תלמיד. מאיר מקפיד על הקניית ערכי נהיגה בטוחה ואחראית לתלמידים, מה שמשפר את סיכויים לעבור את מבחן הנהיגה המעשי וגם את הנהיגה שלהם לאחר מכן. שירותים אחרים שהוא מציע הם סיוע בלימודי תיאוריה, הכנה למבחני המרת רישיון, סיוע בחידוש רישיון לאחר שלילה, ליווי לנהגים חדשים ועוד.

 • 072-2594792

  דרייפוס 3, פתח תקווה

 • אבי דוזטס- ביה"ס אייר

  מורה נהיגה למתקשים- עכשיו תורך לעבור טסט

  מחפשים מורים לנהיגה לתלמידים
  מתקשים? אבי דוזטס-ביה"ס אייר מתמחה בלימוד נהיגה ברכבים אוטומטיים ובעלי גיר ידני. שיעורי נהיגה מטעמו מבוצעים בסבלנות רבה ומותאמים להתקדמות האישית של כל תלמיד. בית הספר מספק גם שיעורי ריענון, סיוע לפני מבחן התיאוריה ואפשרות להמרת רישיון נהיגה זר ברישיון ישראלי. עשרים וחמש שנות ניסיון בלימוד נהיגה מעניקות את כל הכלים להצלחת התלמיד בכל גיל, ואחוזי ההצלחה הגבוהים בטסטים מעידים על יכולת לימוד טובה ביותר. עכשיו תורכם לעבור את הטסט! שיעורי הנהיגה מבוצעים באזור ראשון לציון.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3209180

  השדה 14, ראשון לציון

 • מרכז הדרכה סביון

  מרכז הדרכה סביון מלווה אתכם במקצועיות עד שלב הגמר. לשירותכם: מורים
  לנהיגה המתמחים במתן שיעורי נהיגה על טרקטורים וטרקטורונים, שיעורי נהיגה על ציוד מכני הנדסי, שיעורי הסמכה לעבודה בגובה כולל רישיון למנוף, קורס שופל, קורס קומביין ועוד. הקורסים מיועדים למגזר הפרטי ולאנשי מקצוע של חברות וארגונים מהמגזר החקלאי והתעשייתי. כל קורס משלב לימודים מעשיים לצד לימודי תאורה בשילוב ציוד מולטימדיה ומחשוב מתקדם, ובתגבורים במידת הצורך. מעל לארבעים שנות ניסיון המלווים במורים מנוסים המוכרים במשרד התחבורה ובמשרד הרישוי - זאת הדרך להצלחה מהירה ובטוחה.

 • 072-3226675

  בני-ראם

 • אלי מיטרני - מורה נהיגה

  מיטרני אלי הוא מורה נהיגה עם ניסיון של כ-40 שנה בתחום, המעביר שיעורים
  בכל אזור נתניה והשרון. מיטרני עוסק בלימוד נהיגה על גבי רכבים בעלי גיר ידני או אוטומטי, כאשר אחוזי ההצלחה הגבוהים של תלמידיו במעבר הטסט הראשון יעידו על המקצועיות שלו מעל הכול. למיטרני התמחות מיוחדת בלימוד נכים, כאשר ברשותו רכב המותאם לבעלי המוגבלויות הפיזיות וכולל בתוכו מנגנון יד מלא, דוושה שמאלית, פונקציות ייעודיות בהגה ועוד. לצד לימוד הנהיגה, מעניק הוא שירותים חיוניים משלימים, דוגמת ביצוע מבחני שליטה, חידוש רישיון לאחר שלילה, ליווי נהגים חדשים ועוד.

 • הצג טלפון

  צור משה

 • משה אופנועים (לובטון)

  מורה לנהיגה באופנוע בעל שלושים שנות ותק

  משה לובטון הוא מורה לנהיגה באופנוע
  העוסק בתחום מזה שלושים שנה ומלמד ברעננה, בכפר סבא ובהוד השרון. במשה אופנועים מתקיימים שיעורי נהיגה מתקדמים, יעילים ונוחים - לכל תלמיד קסדה המאובזרת באוזניות BLUETOOTH לטובת תקשורת מלאה בין המורה לתלמיד, והתוצאה: לימודי נהיגה אפקטיביים ויעילים יותר. שיעורי הנהיגה מותאמים לרישיון A, A1, A2. כל תלמיד זוכה ביחס אישי וסובלני ומלווה במקצועיות ובניסיון המקצרים גם הם את תהליך הלמידה.

 • 072-3232581

  כפר סבא

 • עוזי כהן- מורה נהיגה

  מורה הנהיגה עוזי כהן מקפיד על לימוד נהיגה נעים וחייכני, הכולל יחס אישי
  ומחירים הוגנים. לצד לימודי הנהיגה, מציע אשר לתלמידיו שירותים מיוחדים, כולל המרת רישיון נהיגה זר (והכנה לקראת מבחני המרת הרישיון), שיעורי רענון נהיגה, חידוש רישיון לאחר שלילה, ביצוע מבחני שליטה על הרכב, ליווי לנהגים חדשים ועוד. צרו קשר עוד היום עם מורה הנהיגה גביש אשר והבטיחו לעצמכם עתיד בטוח על הכביש.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3232003

  יעקב 34, רחובות

 • מאור בית ספר לנהיגה

  מורה לנהיגה לרכב אוטומט ולגיר ידני

  מרכז מאור בית ספר לנהיגה מספק מורים
  לנהיגה מוסמכים ובעלי ניסיון לרכבים פרטיים. לשירותכם: שיעורי נהיגה ברכב פרטי, מורה לנהיגה המתמחה בגיר ידני, לימודי נהיגה ברכב אוטומטי, סיוע בקבלת רישיון בינלאומי, ליווי לקראת מבחן תיאוריה, טיפול בחרדות נהיגה, הכנה למבחני רישוי, הכנה לטסט ועוד. שיעורי הנהיגה מקצועיים ביותר, ובמהלכם לומדים נהגים חדשים את יסודות הנהיגה לנסיעה בטוחה ומהנה, בסבלנות ובנועם.

 • 072-3255443

  יפה נוף 111, חיפה

 • שאול חבאז מורה לנהיגה

  שאול חבאז הוא מורה לנהיגה בירושלים, מנוסה, סבלני, קשוב ומסור להצלחת
  תלמידיו. הוא מלמד נהיגה במגמה להנחיל אופן התנהלות חכם ובטוח בכביש המבוסס על ביטחון עצמי באשר להתנהלות על גלגלים ובאשר לחוקי התנועה ולשליטה על ההגה. שיעוריו מועברים ברכב אוטומטי או ברכב בעל גיר רגיל, והוא מספק גם ליווי לנהגים חדשים, שיעורי חידוש לאחר שלילה, שיעורי ריענון, עזרה בלימודי התיאוריה לרבות שיעורים פרטיים בנושא ושירות המרה של רישיון זר לישראלי.

 • 072-3225871

  שבתאי הנגבי 67, ירושלים

 • שפיר עופר מורה לנהיגה

  לחיילים משוחררים - ניתן לבצע שיעורי נהיגה ומבחנים מעשיים ע"ח
  הפיקדון שפיר עופר מורה לנהיגה מלמד נהיגה על כלי רכב ידניים ואוטומטיים. במקביל לשיעורי הנהיגה המעשיים, הוא מעביר שיעורי הכנה לקראת המבחן התאורטי, שיעורי רענון נהיגה, שיעורי הכנה לקראת מבחני המרת הרישיון, שיעורים וליווי לקראת חידוש הרישיון לאחר שלילה ועוד. עופר דוגל בשיעורים נעימים וביחס אישי ואדיב, מה שמביא לתוצאות מרשימות ולאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד של תלמידיו, כבר בטסט הראשון. לעופר יותר מ-35 שנים של ניסיון בלימוד נהיגה, והוא מספק את שירותיו בנתניה בפרט, ובאזור השרון בכלל.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3232150

  האלון 2, פרדסיה

 • חיים מורה לנהיגה

  בית הספר לנהיגה בניהולו של מורה הנהיגה, חיים, בעל וותק וניסיון של שנים
  רבות כמורה ובוחן של משרד התחבורה, מלמד שיעורי נהיגה לרכבים פרטיים ידניים ואוטומטים, משאיות, טרקטורים, מכונות ניידות, מלגזות ועוד, במקצועיות, סובלנות וסבלנות, תוך התאמת קצב הלימוד לכל תלמיד באופן אישי. בנוסף חיים מעביר קורסי הכנה למבחן התיאוריה, מלווה נהגים חדשים, מטפל בחרדות נהיגה, מעניק שיעורי ריענון לנהיגה, שיעורי נהיגה למבוגרים ועוד.

 • 072-3249941

  יצחק בן צבי 6, באר שבע

 • אוקי בית ספר לנהיגה בע"מ

  מורים לנהיגה - אמינות ומהימנות בלבד

  אוקי בית ספר לנהיגה בע"מ מספק
  שיעורי נהיגה ברמת גן והסביבה על ידי מורי נהיגה מנוסים, בסבלנות רבה ובקשב בהתאם לצורכי כל תלמיד. מורים לנהיגה מטעם "אוקי" מבצעים שיעורי נהיגה לכל סוגי הרכבים (רכב אוטומטי, גיר ידני, פרטי ועוד), וכן מספקים לימודי נהיגה על אופנועים מכל סוג. שיטת הלימוד הייחודית מסייעת לבעלי קשיי למידה להצליח בבחינת התאוריה, ומסייעת לבעלי רישיון המתקשים בנהיגה בינעירונית וזקוקים לריענון נהיגה. לבית הספר ניסיון של למעלה מחמישים שנה. תכנית הלימוד מותאמת לדרישות משרד התחבורה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-2595916

  שד' ירושלים 1, רמת גן

מידע על מורים לנהיגה

חזור מעלה