מי אנחנו?

אתר דפי זהב, מבית zap group, הינו אתר האינטרנט המוביל לחיפוש נוח וממוקד לבחירת שירותים ובעלי מקצוע, המציע לגולש מבחר כלים לקבלת החלטות צרכניות מיטביות, ללא צורך בידע מוקדם ובמומחיות.
דפי זהב הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל לפרסום עסקים ובעלי מקצוע במגוון אמצעי המדיה ולמעשה מחברת בין הצרכנים לבתי העסק בצורה שלמה ומקצועית.
zap group מחזיקה שורה של פעילויות בעלות זיקה לליבת הפעילות של הקבוצה, בתחומים שונים מעולם הצרכנות כגון: דוקטורס, מתחתנים, משלוחים, השוואת מחירים ורסט.

מה אנו עושים?

דפי זהב החלה את פעילותה בשנת 1968 כחברת "דפי זהב", בהפקת מדריכי טלפון מסווגים בפריסה ארצית. בשנות התשעים השיקה החברה את הגרסה הראשונה של אתר האינטרנט שלה, ופתחה בפני העסקים הקטנים והבינוניים עולם שלם של אפשרויות ושפע של מידע לגולשים הרבים, אשר במרוצת השנים והקדמה הטכנולוגית, התפתחו לפלטפורמות פרסום חדשניות בעולמות האינטרנט והסלולר.

דפי זהב, הפועלת בישראל למעלה מ-40 שנה, שירתה ומשרתת את הצרכן הישראלי במגוון אמצעי המדיה השונים לחיבור למאות אלפי בתי עסק קטנים ובינוניים אשר משתמשים בדפי זהב כמדיית הפרסום העיקרית.

בשנת 2011 הפכה קבוצת דפי זהב ל- zap group. בהתאם לחזון החדש ולרוח הדיגיטלית, מביאה הקבוצה את בשורת הצרכנות הדיגיטלית החדשה בכל תחומי פעילותה באינטרנט, כשבראשם אתר דפי זהב החדש, אשר עבר "זאפיזציה" והוא מהווה כלי חשוב והכרחי הן לגולש והן לבית העסק לחיזוק הקשר ביניהם ולחוויה העסקית-צרכנית.

דפי זהב מחברת את הצרכנים לבתי העסק

אתר דפי זהב מאפשר לכל גולש את האפשרות לבצע חיפוש ממוקד ונבון אשר יעזור לו לבחור את השירות או את בעל העסק המתאים לו ביותר. דפי זהב מציע לגולש מגוון רחב של כלים חדשים ומתקדמים אשר יעצימו את כוחו ויעזרו לו לקבל החלטה צרכנית נבונה ונכונה:
 • סינון תוצאות
  אתר דפי זהב מעמיד לרשות הגולש כלים לבחירת בעל העסק הטוב והמתאים ביותר עבורו ע"י סינון התוצאות הרלוונטיות. כלים אלו מאפשרים לגולש להגדיר את דרישותיו בצורה מדויקת יותר ועל פי מילות מפתח הנקראות גם "תגיות".
 • מיון תוצאות
  מיון התוצאות הנבחרות לפי פרמטרים שונים אשר יקלו על החיפוש ויעזרו בקבלת ההחלטה: מיקום העסק, ציון העסק לפי חוות הדעת שקיבל, כמות חוות הדעת שקיבל.
 • חיפוש מקומי
  תוצאות מדויקות ונוחות בהתאם למה שקבע הגולש בחיפוש ולפי הלוגיקה של חיפוש גיאוגרפי: ניתן לחפש בית עסק לפי יישוב מסוים, אזור מסוים או בחיפוש ארצי.
 • דירוג וחוות דעת על בתי עסק ובעלי מקצוע
  בעולם הצרכנות של ימינו, חוות דעת על מוצרים ושירותים הן חלק בלתי נפרד מהמידע הקיים לרשות הגולש. אתר דפי זהב מאפשר לגולשים לפרסם חוות דעת, דירוגים והמלצות על עסקים דרך מערכת חוות דעת מתקדמת.
 • פורומים מקצועיים, כתבות וטיפים
  אנו מעמידים לרשות הגולש מידע מקצועי ועדכני בתחומים שונים אשר יסייעו לגולש לקבל החלטה צרכנית נבונה ונכונה עבורו ללא חסמי ידע ומומחיות.
  - כתבות וטיפים אשר יכתבו על ידי אנשי תוכן מקצועיים.
  - פורומים עם מומחים מתחומים שונים אשר יתנו עצות מקצועיות לגולשים המבקשים סיוע.
 • מחירונים
  על מנת לספק לגולש מידע מקיף ומקצועי בעולמות התוכן השונים מספק אתר דפי זהב מחירונים עדכניים בתחומים שונים. מחירונים אלו מציגים טווחי מחיר למוצרים ולשירותים הרלוונטיים לתחום ומאפשרים לגולש להבין אותם טוב יותר טרום פניה לבית העסק. המחירונים נבנים על ידי איסוף מעמיק של מידע ממספר מקורות, ביניהם: חברות המתמחות בבניית מחירונים, מחקרים איכותיים מול עסקים מהתחום, מידע המפורסם באינטרנט, סקרים טלפוניים מול עסקים המבוצעים על ידי מכון מחקר ועוד.

דפי זהב מחברת את בתי העסק לצרכנים

ל- דפי זהב מספר עוצמות אשר מתורגמות להצלחה עסקית בקרב לקוחותיה:
 • ריבוי פלטפורמות פרסומיות – רק בדפי זהב, כל עסק מקבל חשיפה עצומה במגוון אמצעי מדיה – סלולר, אינטרנט ומדריכים מודפסים.
 • למעלה מ-40 שנה של ניסיון – כאחת החברות הוותיקות והמבוססות במשק, השכלנו להקשיב ללקוחותינו ולהתאים עצמנו לצרכיהם המשתנים וכפועל יוצא, אנו מביאים עמנו ניסיון חסר תקדים לצד גישה רעננה ומודרנית. שילובם של השניים הינו המפתח להתאמת חבילות פרסום אשר תייצרנה עבור כל עסק החזר ממשי לכספו.
 • מותג מוביל - עם מודעות אדירה של 99%*, שיעורי שביעות רצון מהגבוהים בשוק בקרב המשתמשים והלקוחות כאחד, נוכחות בכל בית, כל מחשב וכל מכשיר סלולארי, המותג דפי זהב ממשיך להיות אחד מנכסי צאן הברזל של הקבוצה.
 • מגוון רחב של אפשרויות - סל המוצרים של החברה כולל עשרות סוגים של מודעות, עשרות מוצרי אינטרנט, שירות בניית אתרים לאינטרנט ולסלולר, סל מוצרים משלימים מבית zap group, שירותי גרפיקה מהטובים בישראל ועוד. אנו מסייעים ללקוחותינו באפיון וביצוע הפתרון הפרסומי התואם את יעדיהם, תוך מתן תמורה משתלמת עבור כספם.

חשיפה
בנוסף למדריכים המודפסים במיליוני עותקים, הנמצאים במרבית בתי האב בישראל, מידי חודש מבקרים באתר האינטרנט של דפי זהב https://www.d.co.il כמיליון וחצי גולשים שונים המחפשים אחר בתי עסק ברשת ומבצעים למעלה מארבעה מיליון חיפושים שונים בחודש! האתר ממוקם במקום הראשון בישראל בקטגוריית חיפושי עסקים (בקרב ישראלים בוגרים 18+) וברשימה הפותחת של אתרי האינטרנט בישראל במונחי חשיפה כללית. בשירותים הסלולריים של דפי זהב (אפליקציות, SMS, WAP) משתמשים מאות אלפי לקוחות בשנה.
חדשנות
בעידן בו הטכנולוגיה משתנה בקצב מהיר ומשפיעה על כלל ענפי המשק, שוק הפרסום מתאים עצמו ומגיב בהתאם. דפי זהב עושה מאמצים אדירים ומבצעת השקעות מגוונות כדי להתאים את סל מוצריה ושירותיה לאקלים התקשורתי הדינמי .
zap group הכוללת בין היתר את האתרים המובילים zap ,rest,מתחתנים, zap השוואת מחירים,zap doctors ונוספים ממשיכה לצמוח ולהיות בקדמת הטכנולוגיה בכל הנוגע למוצרי פרסום עבור בתי העסק והעצמת הצרכן עם הכלים הצרכניים המתקדמים ברשת.

בבחירת בית עסק או שירות - לכל החלטה יש zap!
________________________________________
*מתוך סקר של מכון ברנדמן, 503 משיבים, אוקטובר 2010
לקבלת מידע אודות הפרסום ב-דפי זהב חייגו למרכז השירות 03-7532222 או פנו במייל:
1800@d.co.il