סוכני ביטוח בבאר שבע

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות בבאר שבע (107) הצג רק עסקים שכתובתם בבאר שבע (106)
 • ניצנים סוכנויות לביטוח בע"מ

  ניצנים סוכנויות לביטוח הינה אחת הוותיקות בתחום הביטוח בישראל, וקיימת
  משנת 1981. ניצנים סוכנויות לביטוח עושות כל מאמץ כדי להיות הסוכנות המועדפת על סוכניה ועל לקוחותיה. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלנו, כמו יתר מבוטחינו, שבוחרים בנו מידי יום. אנו מבטיחים לך שנעשה כל שניתן על מנת להעניק לך את המוצר ואת השירות הטוב ביותר. הסוכנות פועלת במגוון תחומי הביטוח הכללי (אלמנטארי), הנחלק לשלושה תתי ענפים עיקריים: ביטוח רכב - מקיף, חובה וביטוח צד ג' לרכב. ביטוח כללי - הכולל את יתר ענפי הביטוח הכללי, כגון: אובדן רכוש ובתי עסק, ביטוח מקיף לדירות, ביטוח אחריות מוצר, ביטוח אחריות מעבידים, ביטוח צד ג', ביטוח אחריות מקצועית ביטוחים הנדסיים, ביטוח תאונות אישיות ומחלות, ביטוחי נסיעות לחו"ל, עובדים זרים וקולקטיבים. ביטוח הפרט - בריאות, סיעוד, חיים וחיסכון ארוך הטווח, המעניק כיסוי לאירועים ביטוחיים, הנובעים מסיכונים שונים, כגון: מחלה קשה, השתלת איברים או תרופות שהמדינה אינה מממנת, סיוע כספי במצב סיעודי, כולל ערכי סילוק, מוות, נכות ואובדן כושר עבודה. בנוסף, קיימות תוכניות ביטוח המשלבות בתוכן מרכיב של צבירה כספית (חיסכון). ניתן לשלב על פי צורכי המבוטח. האיתנות והאמינות של ניצנים סוכנויות לביטוח לאורך השנים, בשילוב ההון האנושי המקצועי והמיומן של עובדיה וסוכניה, בצד משאבים טכנולוגים מתקדמים ומגוון רחב של מוצרים ביטוחיים, הם המרכיבים המבטיחים לכל אחת ואחד מלקוחות הסוכנות שקט נפשי בהווה וביטחון מרבי אל פני בעתיד.

 • 072-3297841

  חיל הנדסה 1, באר שבע

 • ברנדס - כהן סוכנות לביטוח (1990) בע"מ

  סוכני ביטוח המספקים תשלום תביעות מהיר

  ברנדס - כהן סוכנות לביטוח (1990)
  בע"מ מציעה שירותים אמינים של סוכני ביטוח מקצועיים בתחומם, וממוקמת בבאר שבע. לשירותכם: ביטוח משכנתא, הרחבות ייחודיות, ביטוח רכב, פוליסות בתעריפים מוזלים, ביטוח דירה, כיסויים מיוחדים, ביטוח חיים, הקטנת השתתפות עצמית, ביטוח סיעודי ועוד. סוכנות הביטוח בעלת ניסיון של למעלה מעשרים וחמש שנים בתחום, ונותנת מענה גם למגזר העסקי. סוכנות ברנדס מייצגת את מיטב חברות הביטוח בישראל. לנוחיותכם: תשלום תביעות מהיר.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  הדסה 53, באר שבע

 • רוזנפלד שמעון סוכנות לביטוח 2013 בע"מ

  למעלה מ - 30 שנות ניסיון בכל ענפי הביטוח

  רוזנפלד שמעון סוכנות לביטוח 2013
  בע"מ מתמחה, זה למעלה משלושה עשורים, בעולם הביטוח ומציעה ללקוחותיה את המיטב בכל ענפי הביטוח השונים לרבות ביטוח עסק, ביטוח בריאות וסיעוד, ביטוח פנסיוני, ביטוח קבלנים, ביטוח רכב, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח תאונות אישיות. אנו מספקים את שירותנו המקצועיים לשכירים, לעצמאיים ולחברות ועובדים מול כל חברות הביטוח. נשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות, באמינות ובמסירות!

 • 077-2713943

  הדסה 66, באר שבע

 • רפי רפאלי ביטוח פנסיה ופיננסים/רב יועצים

  סוכן דיגיטלי בכל חברות הביטוח

  פועל בתחום הביטוח והפיננסים החל
  משנת 1999, נמצא בבעלות פרטית מלאה, ונהנה משיתוף פעולה עם חברות הביטוח הגדולות ובתי ההשקעות הפרטיים המובילים בארץ. בין לקוחותינו מעסיקים ופרטיים, השונים זה מזה בגודלם, תחומי העיסוק והצרכים הביטוחיים. ביטוח קולקטיב עובדי קופת חולים כללית. הלוואות לכל מטרה, ייעוץ למשכנתאות. רפי רפאלי - בגלל השירות, בגלל האמינות ובגלל המקצועיות!

 • 072-3224968

  הפלמ"ח 75, באר שבע

 • פיני רייך שירותי ביטוח

  מיטב הפתרונות האורתופדיים המתקדמים בשוק

  מחפשים סוכן ביטוח מקצועי, אמין
  וותיק אשר יתאים לכם את הפתרון האופטימלי לכל צורך בתחום הביטוח? פיני רייך שירותי ביטוח לשירותכם! אנו מעמידים לרשות לקוחותינו 30 שנות וותק בענף, עובדים בשיתוף פעולה מול כל חברות הביטוח ומציעים את מיטב הפתרונות הביטוחיים בהתאמה מקצועית לצרכיו הייחודיים של כל לקוח. לשירותכם: ביטוח חיים, ביטוח רפואי פרטי, ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח אלמנטרי, ביטוח מנהלים, ביטוח עסק וביטוח אחריות מקצועית. נשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות, באמינות ובמסירות לשביעות רצונכם המלאה!

 • 072-3251535

  הדסה 66, באר שבע

 • אורי זמיר סוכנות לביטוח

  שרות מכל הלב

  עסק בעל וותק ונסיון מול חברות
  הביטוח, כל סוגי הביטוחים: רכבים, דירות, עסקים, משרדים, חבויות, ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, קרנות השתלמות, נסיעות לחו"ל צוות עובדים מקצועי ואמין

 • 072-3219737

  הרצל 91, באר שבע

 • יגל ביטוחים

  יגל ביטוחים היא סוכנות ביטוח מבאר שבע המתמחה בכל סוגי הביטוחים ומציעה
  פתרונות ביטוח אופטימליים ללקוחות פרטיים, לעסקים ולמוסדות. לסוכנות ותק של יותר מ-20 שנה, היא מעסיקה סוכני ביטוח בעלי רישיון ומתחייבת על מתן שירות מסור, אמין ומקצועי במחירים אטרקטיביים. שירותי הסוכנות כוללים ביטוח רכב ואופנועים, ביטוח דירה, עסקים ומשכנתאות, ביטוחי חיים, ביטוח מנהלים, פנסיה וקופות גמל (גם לארגונים ולחברות), ביטוח בריאות וסיעוד ועוד.

 • 072-3226724

  חיל הנדסה 1, באר שבע

 • איתני ברוריה א.ב. ביטוחים

  איתני ברוריה א.ב. ביטוחים, סוכנות ביטוח ותיקה ואמינה באזור הדרום,
  מעמידה לרשות לקוחותיה קרוב לשלושה עשורים של מוניטין מקצועי ומספקת את מיטב פתרונות הביטוח בהתאמה אופטימלית לצרכי הלקוח. הסוכנות מנוהלת בידי איתני ברוריה, אליה הצטרף לפני כשבע עשרה שנה בנה, איתני אלדד, ומציעה את המענה המתקדם ביותר בענפי הביטוח השונים ללקוחות מהמגזר הפרטי, ללקוחות מהמגזר העסקי וללקוחות מהמגזר הציבורי כאחד. נשמח להעניק לכם שירות מקצועי, מהיר ואכפתי כמיטב המסורת!

 • 072-3222545

  החלוץ 99, באר שבע

 • גל עצמה סוכ' לביטוח (2010) בע"מ

  סוכני ביטוח מטעם גל עצמה, סוכנות לביטוח מנוסה ומקצועית בדרום, מספקים
  פתרונות ביטוחיים ושירותים נוספים במגוון נושאים לרבות פנסיה, חסכון, ביטוחים אלמנטריים, קרנות השתלמות ועוד. גל עצמה מובילה בתחומה באזור הדרום ומספקת שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. צוות הסוכנות מאמין בהתאמה אולטימטיבית לטובת הלקוח בהתאם לדרישותיו הייחודיים בצורה יעילה ובשקיפות. יתרונה טמון ביכולותיה המקצועיות ובקשרים המקצועיים שהיא מקיימת עם כל חברות הביטוח המובילות בארץ, כך פתוחות אפשרויות רבות לכל לקוח לטובת העסקה המשתלמת ביותר עבורו.

 • 072-2594256

  הרצל 3, אשקלון

  (נותן שירות בבאר שבע)

 • אופיר נוחם - סוכנות לביטוח

  אופיר נוחם - סוכנות לביטוח, סוכנות הביטוח הוותיקה והאמינה המספקת את
  מיטב שירותיה מאז שנת 1962, מעמידה לרשות לקוחותיה מערך שירותים מקיף הכולל את כל סוגי הביטוחים למעט ביטוח ימי ומאפשר לכל לקוח לקבל את הפתרונות הבטוחים ביותר בהתאמה מושלמת לצרכיו. מערך שירותינו הייחודי מתאפיין במקצועיות בלתי מתפשרת, באמינות גבוהה ובשירות אישי ומסור, החותר לשביעות רצונו האופטימלית של כל לקוח מלקוחותינו. נשמח לעמוד לשירותכם!

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  החלוץ 123, באר שבע

מידע על סוכני ביטוח