בתי אבות, דיור מוגן בבני ברק

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות בבני ברק (18) הצג רק עסקים שכתובתם בבני ברק (16)
 • עטרת אבות

  בית אבות איכותי לציבור הדתי - חרדי

  "עטרת אבות" הוא בית אבות מוביל
  הממוקם בבני ברק ומשרת בעיקר, אבל לא רק, את הציבור הדתי והחרדי. מוסד גריאטרי זה נועד להציע לקשישים המתגוררים בתחומיו את כל השירותים להם הם בוודאי נזקקים: דיור מרווח ונוח, טיפול סיעודי ברמת גבוהה, טיפולים רפואיים שונים, סיוע סוציאלי, מכון פיזיותרפיה, פעילות חברתית ותורנית, מטבח עשיר המפוקח על ידי דיאטנית - ובעיקר הרבה מאד נשמה ואהבת אדם. כוח האדם שלנו מיומן עד רמת היסוד בעבודה עם האוכלוסיה המבוגרת, מה שמאפשר לו להעניק להם את השירותים האיכותיים ביותר. בית האבות פועל ברישיון מלא של משרד הבריאות והרווחה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3220021

  עזרא 11, בני ברק

 • והדרת פני זקן

  והדרת פני זקן הינו מוסד מפואר ויוקרתי, המאפשר לכל אזרח בקהילה להתאשפז
  בו בהתאם ליכולתו הכלכלית ועם זכאות ממשלתית המבוצעת במוסד. סידור הזכאות הינו באחריותנו. בקרו אותנו באתר!

 • 072-3226586

  שלמה המלך 29, בני ברק

 • שני בקהילה

  שני בקהילה מתפעלת, מזה שנים, פרויקט דיור מוגן המיועד לשיקום נפגעי נפש
  בכל הרמות. הפרויקט פועל ברחבי גוש דן, בתיאום מלא עם מוסדות רווחה, בריאות, תעסוקה והשכלה בכל אזור. הפרויקט מציע שלושה סוגי דיור מוגן - דיון מוגן מתוגבר, דיור מוגן לווין ודיור מוגן רגיל - הנבדלים ביניהם בכמות ובאופי המפגשים הנערכים עם מדריכים שיקומיים, עובדים סוציאליים או פסיכולוגים. המטרה בכך היא לספק לאנשים את כל התנאים והסיוע שיאפשרו להם להשתלב בחברה בצורה ראויה. היחס למשתקמים בפרויקט הוא אישי, שעה שעבור כל אחד מהם נבנית תוכנית שיקום פרטנית ומקיפה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  השומר 72, בני ברק

 • ערוגת הבושם

  ערוגות הבושם הינו בית אבות ודיור מוגן קיים מזה 25 שנה, ומציע בית חם
  ואוהב לקשישים ולתשושים המעוניינים לחיות בסביבה בטוחה תחת פיקוח רפואי, באווירה נעימה עם מגוון פעילויות. בית האבות של ערוגות הבושם ממוקם במבנה מחודש בלב בני ברק והוא פועל בפיקוח מלא של משרד הרווחה. פיקוח של רופא ואחיות 24 שעות ביממה מגוון פעילויות בוקר וערב בשיטת הכל כלול 5 ארוחות כשרות למהדרין בפנסיון מלא לתקופות ללא הגבלה וללא דמי פיקדון מקבלים מחלימים גם לאחר שיקום/ אשפוז

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  דמשק אליעזר 14, בני ברק

 • אחוזת אבא ואמא

  אייך בוחרים בית אבות? אחד הדברים החשובים בבחירת בית אבות הוא גודל
  המחלקה, ככול שהמחלקה קטנה יותר כך הטיפול האישי צמוד יותר לכל דייר ודייר. אצלנו ברשת מעונות ס.ע.ד בישול האוכל ותזונה מותאמים אישית לכל דייר ע"פ צרכיו ואנו מקפידים שיקבל תמיד את אשר אוהב. כמו כן במקום רופאים מומחים כגון: רופא פסיכוגריאטרי אשר שיש בעברו במשך שנים רבות כרופא גריאטרי מחוזי ראשי של משרד הבריאות באזור ת"א והמרכז, בנוסף רופא הבית אשר מורשה מטעם כל קופות החולים בארץ, שתי רופאים נוספים אשר מעניקים שרות של 24/7 במקום, בנוסף שלושה פיזיותרפיסטים שהראשי שבהם מורשה מטעם מכבי שרותי בריאות, כמו כן שתי עובדות סוציאליות אשר דואגות לרווחת הדייר ומשפחתו בכל נושא ועניין, מרפאות בעיסוק אשר נמצאות בכל קומה וקומה ודואגות להפעלת הדיירים במגוון פעילויות כגון: סרטים, הצגות, הופעות ועוד. אנו ברשת מעונות ס.ע.ד מאמינים כי כל דייר ודייר צריך הרגיש הכי טוב שיכול להיות ולכן אנו דואגים כי לכל דייר יכובסו בגדיו האישיים בצורה מוקפדת כולל גיהוץ. ***כמו כן אנו דואגים עבורכם לקבל קוד ממשרד הבריאות ואין אנו גובים תשלום מלא עבור ההמתנה עד קבלת הקוד, גם דייר אשר ברשותו רק קצבת ביטוח לאומי מתקבל אצלנו בברכה***

 • 077-2713683

  הירדן 26, בני ברק

 • "בבית"-שרותי עזרה לקשיש-הנהלה ארצית

  מגוון שירותים סיעודיים לרווחת הקשישים

  "בבית" שירותי עזרה לקשיש מעניקה
  שירותי סיעוד מגוונים לאוכלוסייה המבוגרת, ובכלל זה: טיפול סיעודי בבית הקשיש, סיעוד במרכזי יום, מטפלים אישיים לשמירה והשגחה בבתי החולים, שירותי סמך מקצועיים ועוד. המטרה היא לספק לקשישים את כל צורכיהם, מתוך עדיפות להשארתם בסביבתם הטבעית. "בבית" שירותי עזרה לקשיש היא עמותה, ללא כוונות רווח, הפועלת באישורם ובפיקוחם המלא של הרשויות בישראל, ומעניקה טיפול סיעודי במסגרת חוק ביטוח סיעוד. העמותה, באמצעות 27 סניפים ונקודות שירות בכל רחבי הארץ, מעניקה ייעוץ מלא בנוגע להליך הרישום לבתי האבות, וכן יוזמת פרויקטים קהילתיים לקשישים.

 • 072-3227559

  עם ועולמו 3, ירושלים

  (נותן שירות בבני ברק)

 • טל-אור שרותי סיעוד בע"מ

  שירותי סיעוד שישאירו לכם כוח לחייך

  טל-אור שרותי סיעוד היא חברה מובילה
  בתחום הסיעו בישראל, המציעה את שירותיה מאז שנת 1993. עבור הקשישים ובעלי הצרכים המיוחדים מספקת החברה מגוון רחב של פתרונות, לרבות: טיפולי בית על ידי מטפלים מקצועיים, שירותי טרום סיעוד, השמת והתאמת עובדים זרים, שירותי סמך מקצועיים, ייעוץ והכוונה לבתי אבות ועוד. החברה מחזיקה בכוח אדם איכותי, כאשר כל העובדים עוברים קורסים, השתלמויות ומפגשים עם אנשי מקצוע. טל- אור שרותי סיעוד מנוהלת על ידי ריטה קרמני, ומסייעת כיום למאות לקוחות באזור המרכז. פעילות החברה מתבצעת באמצעות שני סניפים, בראשון לציון וברחובות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ מקיף ללא כל התחייבות.

 • 072-3211665

  הרצל 185, רחובות

  (נותן שירות בבני ברק)

מידע על בתי אבות, דיור מוגן