בתי חולים סיעודיים בפתח תקווה

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות בפתח תקווה (18) הצג רק עסקים שכתובתם בפתח תקווה (11)
 • עטרת אבות

  בית חולים סיעודי מוביל בבני ברק

  "עטרת אבות" משמש על תקן בית אבות,
  בית חולים סיעודי, ובעיקר - מקום בו יכולים הדיירים הקשישים לקבל את כל השירותים להם הם זקוקים. בית האבות שלנו, המיועד לקשישים מהמגזר החילוני, הדתי והחרדי, כולל צוות רפואי נרחב, בהנהלתו של ד''ר ראנולד קפלן - רופא גריאטרי מומחה ומנוסה. יחד עם צוות הרופאים הקבוע בבית, מצליח המקום לספק לדיירים את כל השירותים הרפואיים להם הם זקוקים: טיפולים מונעים, בדיקות, אבחונים וכיוצא בזה. במקום פועל מכון פיזיותרפיה, בו ניתן לקבל טיפולים במסגרת אישית או קבוצתית, וכן מוצעת מסגרת של ריפוי ועיסוק. בבית החולים הסיעודי עטרת אבות ניתן לדיירים סיוע מקיף, כל שעות היממה, יחד עם מענה לצרכים הייחודיים שעולים אצל כל אחד מהם.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3220021

  עזרא 11, בני ברק

  (נותן שירות בפתח תקווה)

 • "ארבל" מרכז גריאטרי

  במרכז מועסקים 160 אנשי מקצוע, הכוללים: רופאים, אחיות, כ"ע,
  פיזיוטרפיסטים, עובדי תעסוקה ועוד. מטבח כשר. נוסד ב- 1973, ע"י משפחת שפרלינג.

 • הצג טלפון

  אלחנן יצחק 4, פתח תקווה

 • גלי האופרה בית אבות

  מחפשים בית חולים גריאטרי באזור תל אביב? גלי האופרה הוא בית אבות העונה
  על ההגדרה הזו בדיוק. אוכלוסיית היעד של המוסד כוללת בתוכה קשישים עצמאיים, תשושים או סיעודיים, עבור כל אחד מהם ניתן המענה הרפואי המקיף ביותר. בבית האבות שלנו פועל רופא, הבקיא בעבודה עם האוכלוסיה המבוגרת, וכן צוות של אחיות הזמינות 24 שעות ביממה. אנחנו בונים עבור הלקוחות שלנו תכניות טיפולים מקיפות, כולל שירותי פיזיותרפיה הנחשבים לחיוניים עבור אוכלוסיה זו. המקום פועל ברישיון מלא ומחזיק בכל ההיתרים הנדרשים בתחום חיוני זה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 073-7833549

  אידלסון 1, תל אביב

  (נותן שירות בפתח תקווה)

 • יעוצי זהב בע"מ

  חושבים לשכן את יקירכם במוסד גריאטרי, בדגש על בית אבות? חברת יעוצי זהב,
  המתמחה בייעוץ והתאמה לבתי אבות, תשמח לסייע לכם. החברה נחשבת לותיקה ולמובילה בישראל בתחום, כאשר היא הוקמה בשנת 1993 על ידי עובדת סוציאלית בשם סופי הלברייש. החברה מעניקה שירותי ייעוץ לקשישים בכל רמות התפקוד, כאשר אנשיה בוחנים יחד עם המשפחות את כל האפשרויות הרלוונטיות עבורן. החברה מספקת מענה מיידי ומהיר במקרים דחופים, תוך זמינות מלאה של צוות העובדים שלה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3254451

  יגיע כפיים 2, תל אביב

  (נותן שירות בפתח תקווה)

 • "בבית"-שרותי עזרה לקשיש-הנהלה ארצית

  מחפשים כוח אדם סיעודי? זקוקים לשירותיהם של עובדים זרים? "בבית" שירותי
  עזרה לקשיש נמצאת שם בשבילכם. מזה שנים, העמותה מקצה עובדים זרים לקשישים הזקוקים לסיוע סיעודי ולטיפול אישי, וזאת בהתאמה מלאה לצורכיהם. ניתן לבחור בין מטפלים אישיים בבית הקשיש, 24 שעות ביממה, לבין מטפלים להשגחה בבתי החולים ובתי האבות. העובדים הזרים נבחרים לאחר בדיקות רקע מקיפות לגביהם.

 • 072-3227559

  עם ועולמו 3, ירושלים

  (נותן שירות בפתח תקווה)

 • פרסונל-אלון בע"מ

  חברת פרסונל אלון בע"מ הינה חברת סיעוד עם ותק וניסיון רב של למעלה מ-30
  שנה ,המתמחה במתן שירותי סיעוד מקצועיים בבית הקשיש בכל אזור גוש דן והסביבה, כמו גם ביהודה ושומרון. החברה פועלת במסגרת חוק הסיעוד של הביטוח הלאומי וברישיון משרד העבודה והרווחה ומעסיקה מטפלות מקצועיות, ישראליות וזרות , אשר הינן מיומנות ומוכשרות לספק שירותי סיעוד עם צוות מקצועי הכולל אחיות ועובדות סוציאליות בעלות ניסיון רב. כחלק מפועלה במרוצת השנים , חרטה חברת פרסונל אלון על דגלה להעניק שירות מקצועי, אדיב ואישי לכל לקוחותיה. בנוסף, לחברה יש חברת בת המתמחה בהתאמה, השמה והבאה מחו"ל של עובדים זרים המספקים שירותי סיעוד במשך 24 שעות ביממה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3249540

  בר כוכבא 40, פתח תקווה

 • א.ר. אורים יעוץ והכוונה בע"מ

  "אורים", המרכז לפתרונות דיור וטיפול בקשישים עם למעלה מעשרים שנות נסיון
  בתחום, הינו המרכז המוביל בארץ בייעוץ והכוונה לבתי אבות, דיור מוגן ומטפלים/ות. אורים הוקם על מנת לתת את הסיוע וההכוונה לקשיש ומשפחתו בשעה שבה הם זקוקים לפתרון מתאים ומקצועי. זה קורה בכל משפחה - הרגע בו אחד ההורים או מישהו מיקירכם זקוקים לפתרון טיפולי או סיעודי. אנחנו ב"אורים" נכנסים לתמונה ברגע בו אתם מתלבטים מה הדרך הנכונה לטפל בקשיש? האם למצוא לו דיור מוגן, בית אבות או טיפול בבית? מה המקום הטוב ביותר עבורו? לאן לקחת את הקשיש אחרי אשפוז בבית חולים ואיך לטפל בהורים הזקנים שתפקודם הולך ויורד כך שיהיו מוגנים 24 שעות ביממה? באורים נציג לכם את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת בהתאמה אישית: כל הפתרונות: מציאת פתרון זמני או קבוע, בהתאם לצרכי הקשיש (בית אבות, דיור מוגן, מטפלים/ות, עובדים זרים). ובמקביל את כל המידע הנדרש - צוות המרכז מספק מידע מקיף על זכויות הקשיש ומשפחתו, ומסייע בפנייה לרשויות (משרד הבריאות, הרווחה, ביטוח לאומי, ביטוח סיעודי ועוד). צוות עובדות סוציאליות ומומחים לטיפול וסיעוד ב"אורים", צוות עובדות סוציאליות ומומחים מקצועיים ומנוסים לטיפול וסיעוד מטפלים בכל היבטי החיים של הקשישים בין אם הם עצמאים או סיעודיים, תשושים או תשושי נפש ונותנים ייעוץ והכוונה רחבים להם וללבני משפחותיהם. החל ממציאת מקום מגורים מתאים למצב הבריאותי והנפשי, מציאת פתרונות זמניים או קבועים בבתי אבות ובדיור מוגן, במוסדות סיעודיים או בהשגחה ביתית ניתן בנוסף לקבל שירותים בתשלום כמו סיעוד וטיפול בבית על ידי מטפלים או אחיות, ייעוץ גריאטרי רפואי, פיזיותרפיה, דיאטה ופסיכוגריאטריה. שירותי הייעוץ, ההכוונה והליווי ניתנים במקביל בשפות העברית, הרוסית, האידיש, האנגלית והצרפתית באמינות ודיסקרטיות מלאים ויחס אישי חם. בדיקה מקצועית נרחבת ב"אורים" נגיע אל בית הקשיש או אל מקום אשפוזו, ניצור קשר עם אנשי המקצוע המטפלים, נבצע סקירת מצב מקצועית ונכין תכנית ופתרונות אפשריים. במידת הצורך נלווה אתכם לראות את המקומות המוצעים. כמו כן, כל בתי האבות וחברות הסיעוד עליהם אנחנו ממליצים הינם מורשים ונבדקים על ידי צוות העובדות הסוציאליות של המרכז בתדירות רבה. ייעוץ בנושא זכויות כספיות במסגרת הליווי המקצועי של "אורים" למשפחות אנו מייעצים בנושאי זכויות המגיעות לכם ברשויות כמו ביטוח לאומי, משרד הבריאות, משרד הרווחה וקופות החולים. כמו כן צוות המרכז מסייע למשפחות בהשגת הנחות ומחירים מיוחדים. בנוסף, שיתוף הפעולה המקצועי של "אורים" עם חברת "פרש קונספט" בהנהלת ד"ר אודי פרישמן M.B.A ,M.D תסייע לכם בנושא ביטוחי בריאות וסיעוד. התוצאות שלנו הן הפתרונות שלכם אלפי קשישים ובני משפחותיהם כבר אמרו לנו תודה על התאמת הפתרונות המיטביים, על העזרה בהתמודדות מול הרשויות ועל החיסכון בזמן ובכסף עד למציאת פתרון הולם. לכולם אנו הכתובת לכל שאלה או התלבטות עתידית. התקשרו עוד היום לשירותי הייעוץ, ההכוונה והליווי הניתנים ללא תשלום, 24 שעות ביממה, בכל רחבי הארץ.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 073-7835220

  קרית ספר 6, תל אביב

  (נותן שירות בפתח תקווה)

 • טל-אור שרותי סיעוד בע"מ

  שירותי סיעוד שישאירו לכם כוח לחייך

  טל-אור שרותי סיעוד היא חברה מובילה
  בתחום הסיעו בישראל, המציעה את שירותיה מאז שנת 1993. עבור הקשישים ובעלי הצרכים המיוחדים מספקת החברה מגוון רחב של פתרונות, לרבות: טיפולי בית על ידי מטפלים מקצועיים, שירותי טרום סיעוד, השמת והתאמת עובדים זרים, שירותי סמך מקצועיים, ייעוץ והכוונה לבתי אבות ועוד. החברה מחזיקה בכוח אדם איכותי, כאשר כל העובדים עוברים קורסים, השתלמויות ומפגשים עם אנשי מקצוע. טל- אור שרותי סיעוד מנוהלת על ידי ריטה קרמני, ומסייעת כיום למאות לקוחות באזור המרכז. פעילות החברה מתבצעת באמצעות שני סניפים, בראשון לציון וברחובות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ מקיף ללא כל התחייבות.

 • 072-3211665

  הרצל 185, רחובות

  (נותן שירות בפתח תקווה)

 • אילנית אלה לב זהב לגיל הזהב

  א.א.א. אלה שיווק וקשרי נדל"ן בע"מ מתמחה בהתאמת אבי אבות לציבור המבוגר
  בהתאם לצרכיו. אילנית אלה וצוותה מספקים הדרכה לאיתור דיור מוגן, בתי אבות לתשושי נפש, שירותים סיעודיים ועוד - ללא עלות. השירות כולל: ביקור בית מקדים, איתור בית אבות, סיור, מידע באשר לזכויות קשישים ומשפחתם, סיוע בשלבי ההסתגלות, הדרכה בבית החולים, סיוע בתחום הבירוקרטי, פתרונות מידיים, מסגרות לתקופות קצרות, איתור מטפל סיעודי לבית וזמינות 24 שעות יממה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3100558

  כנסת ישראל 18, פתח תקווה

 • אחוזת אבא ואמא

  כשמבקרים באחוזה אימא ואבא - בחירת בית אבות להורים שלכם הופכת להיות
  משימה קלה ופשוטה. אחוזתנו היא למעשה בית חולים גריאטרי פרטי, המקבל אליו בזרועות פתוחות קשישים בני 50 ועד 100. אנו מספרים להם את כל מה שדרוש להם, ועוטפים אותו בחיבוק אוהב ויחס אישי וחם. במקום ישנם רופאים, אחיות, צוות פיוזיותרפיסטים, עובדות סוציאליות ועוד. כמו כמו כן מתקיימות פעילויות מגוונות, לרווחת הקשיש. כמו כן אנו דואגים עבורכם לקבל קוד ממשרד הבריאות ואין אנו גובים תשלום מלא עבור ההמתנה עד קבלת הקוד. גם דייר אשר ברשותו רק קצבת ביטוח לאומי מתקבל אצלנו בברכה. לפרטים נוספים, פנו אלינו עוד היום.

 • 077-2713683

  הירדן 26, בני ברק

  (נותן שירות בפתח תקווה)

 • בית הורים "הדקל"

  בית חם לעצמאים, תשושים, סיעודיים ותשושי נפש. מנוהל ע"י צוות מקצועי
  הכולל: רופאים ואחיות, פיזיוטרפיה, ריפוי בעיסוק, דיאטנית ושירות סוציאלי.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  נצח ישראל 15, פתח תקווה

מידע על בתי חולים סיעודיים