רופאי עיניים בירושלים

מוצגים כל העסקים שמספקים שירות בירושלים (61) הצג רק עסקים שכתובתם בירושלים (60)
 • ד"ר ליפשיץ מילר אריאלה

  ד"ר אריאלה ליפשיץ מילר היא רופאת עיניים בכירה, והיא מתמקדת בטיפול
  בילדים. היא מקבלת מטופלים במסגרת מרפאתה בירושלים, וכן משמשת כמנתחת בכירה בעתידים מדיקל סנטר ברמת החי"ל, תל-אביב. ד"ר אריאלה ליפשיץ מילר בוגרת לימודי רפואה באוניברסיטת WITWATERSRAND היוקרתית שביוהנסבורג, דרום אפריקה, שם נולדה. היא סיימה התמחות ברפואת עיניים בבית החולים הדסה בירושלים, ותת-התמחות ברפואת עיניים בילדים. עד לאחרונה, שימשה בתפקיד רופאת עיניים ומנתחת בכירה בילדים, במחלקת העיניים בבית החולים הדסה עין כרם. תחומי העיסוק של ד"ר ליפשיץ מילר כוללים: טיפול בעין עצלה, תיקון פזילה (בילדים ובמבוגרים), ניתוח קטרקט בילדים, טיפול בלקויות ראייה בילדים, מומים מולדים בעיניים, לקות ראייה המתבטאת בלקות למידה, לבקנות, CVI ועוד. היא מבצעת ניתוחים מסוגים שונים, לרבות: תיקון פזילה, קטרקט בילדים, פתיחת דרכי הדמעות ועוד. ד"ר ליפשיץ מילר חברה באיגוד רופאי העיניים, בחוג הישראלי לרפואת עיניים בילדים, בחברה הישראלית לחקר העין והראייה ובאיגוד לחקר העין האמריקאי (ARVO) והחברה האמריקאית לרפואת עיניים בילדים (AAPOS). ד"ר ליפשיץ מילר היא המייסדת והמנהלת של מרפאה חדשה ומובילה בתחומה, הממוקמת בהר חוצבים בירושלים, ומתמחה ברפואת עיניים בילדים ופזילה. המרפאה מקנה למטופליה שירות ברמה הגבוהה ביותר. ד"ר ליפשיץ מילר מקדמת את נושא המודעות בקרב הורים לתינוקות ולילדים, לבצע בדיקה שגרתית אצל מומחה ברפואת עיניים בילדים בגילאי שנה, שלוש ולפני כניסתם לכיתה א'.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 077-2713632

  המרפא 1, ירושלים

 • ד"ר קלאודיה יהלום

  ד"ר קלאודיה יהלום הינה רופאה בכירה במחלקת עיניים במרכז הרפואי הדסה
  ומנהלת מכון "מיכאלסון" לשיקום הראייה במרכז הרפואי הדסה. בין תחומי פעילותה: טיפול בפזילה בקרב ילדים ובקרב מבוגרים, טיפול בעין עצלה, טיפול בקטרט בקרב ילדים, טיפול בניסטגמוס בקרב ילדים ובקרב מבוגרים, טיפול בבעיות ראייה בקרב לבקנים ועוד. מאחורי הד"ר ידע מקצועי רחב ושנות ניסיון רבות והיא תשמח לעמוד גם לשירותכם.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-2646034

  ירושלים

 • ד"ר ברכה זהר

  ד"ר זהר ברכה הוא רופא עיניים, אשר פועל במספר מסגרות: רופא מומחה במרכז
  הרפואי "שערי צדק" שבירושלים, מרפאת עיניים "מקור ברוך" של שירותי בריאות כללית, מרפאת תלפיות של מאוחדת, מרפאת תלפיות של מכבי. הוא אף עובד במרפאת תלפיות ירושלים כמנתח מומחה לקטרקט וגלאוקומה במרפאת לייזר בשירותי בריאות כללית, מנתח קטרקט מומחה במרכז הרפואי "עיניים" שבירושלים. לתיאום תור במרפאה, נא ליצור קשר עם המרפאה.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3217007

  יד חרוצים 18, ירושלים

 • ד"ר בועז שאער

  ד"ר בועז שאער הוא מומחה למחלות עיניים המשמש כרופא וכמנתח עיניים בכיר
  בבית החולים שערי צדק ובמרכז הרפואי עיניים שבירושלים. כמו כן, הוא מקבל מטופלים במרפאתו הפרטית שבירושלים, בה הוא עובד בהסדר עם כל קופות החולים ומרבית חברות הביטוח. עם תחומי עיסוקו נמנים: ניתוחי קטרקט, מחלות קרנית, גלוקומה, ניוון מקולרי גילי, מחלות רשתית (כולל מחלות וסקולריות וסיבוכי סוכרת) ועוד. ברשותו ניסיון עשיר בתחומים אלו, אותו הוא מיישם במטרה לשפר את איכות הראייה של מטופליו.

 • 072-3217010

  אגודת ספורט בית"ר 1, ירושלים

 • ד"ר מצליח טייב

  ד"ר מצליח טייב הוא מומחה לקרנית, לטיפולי לייזר ברשתית ולניתוחי גלאוקומה
  וקטרקט. הוא החל לבצע ניתוחי עיניים בשנת 1983, כאשר ב- 1991 החל לבצע גם ניתוחים להסרת משקפיים בלייזר. כבר בגיל 29 הוא שימש כסגן מנהל מחלקת עיניים בבית חולים בצרפת. כיום, בנוסף לעבודתו ברשת אמריקן לייזר, ד"ר מצליח מקבל מטופלים בהסדר עם קופות החולים כללית, לאומית ומאוחדת. כמו כן, הוא חבר באיגוד האירופי לניתוחי לייזר וקטרקט.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 077-3164038

  דיסקין 9, ירושלים

 • ד"ר רבינוביץ רונן

  ד"ר רבינוביץ רונן הוא רופא עיניים מומחה, מנהל יחידת עיניים ילדים ופזילה
  במבוגרים וילדים במרכז הרפואי שערי צדק בירושלים. מתמחה ברפואת עיניים לילדים, בטיפול בבעיות פזילה בילדים ובמבוגרים ובניתוחי עיניים. התמחה בתחום של מחלות עיניים בילדים וניתוחי פזילה במבוגרים ובילדים בבית החולים האוניברסיטאי של לוס אנג'לס (UCLA). התמחה ברפואת עיניים במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה. בוגר לימודי רפואה בביה"ס לרפואה באוניברסיטת תל-אביב. השתתף בהשתלמויות רבות ברפואת עיניים כמו גם לימודי המשך ברפואת עיניים באוניברסיטת תל-אביב. במרפאת העיניים במרכז הרפואי שערי צדק נערכים ניתוחי עיניים בהם ניתוחי פזילה בילדים ובמבוגרים, ניתוחי ירוד, וכן ניתוחים לפתיחת דרכי דמעות. במרפאה מתבצעת בדיקת עיניים יסודית הכוללת הרחבת אישונים, בדיקת קרקעית העין, התאמת משקפיים וטיפולים בכפל ראיה.טלפון לקביעת תור דרך שר"פ מרכז רפואי שערי צדק: 02-6555999

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3259583

  בייט שמואל 12, ירושלים

מידע על רופאי עיניים