התקלקל לכם המייבש? זקוקים לתיקון מכונת הכביסה? לא יודעים אם ישתלם לכם לקנות מכונות כביסה או מייבש כביסה במקום לתקנם? מחירון שירות תיקון ומכירת מכונות כביסה ומייבשים של "zap דפי זהב" יעזור לכם להחליט מה כדאי. במחירון, ריכזנו עבורכם מחירים של מגוון תיקונים נפוצים במכונות כביסה ומייבשי כביסה, כגון: התקנת מכונת כביסה או מייבש כביסה, החלפת גוף חימום למייבש כביסה או למכונת כביסה, החלפת טיימר בלוח פיקוד דיגיטלי, החלפת דלת וצירים, תיקון או החלפת מנוע, החלפת חיישני בקרה ותרמוסטט במייבש, ועוד תיקונים והחלפות מסוגים שונים. בנוסף, אם תחליטו לקנות מכונת כביסה חדשה או מייבש כביסה חדש, במחירון מופיעים מחירי מכונות כביסה ומחירי מייבשי כביסה אשר יעזרו לכם להחליט אם לקנות או לתקן את מכונת הכביסה או את מייבש הכביסה.

תיקון מכונות כביסה

מכונות כביסה

מכונות כביסה פתח עליון

תיקון מייבשי כביסה

מייבשי כביסה

מייבשי כביסה קונדנסור

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים איכות טכנו מאיר
  איכות טכנו מאיר
  נתקעתי עם תקלה במכונת כביסה ביום שישי ההענות היתה מיידית הוסבר לי מה התקלה ומחירה הופתעתי לטובה התיקון היה מהיר ונקי
 • 5 כוכבים אלמוג - מרכז השירות למכשירים
  אלמוג - מרכז השירות למכשירים
  אדם מקצועי אמין , דייקן וזמין . עומד בלוח זמנים . איתר את התקלה במהירות וביצע את העבודה לשביעות רצוני המלאה . וחשוב לציין משאיר מקום נקי בתום העבודה. המחיר לתיקון היה לשביעות רצוני . מחיר שווה לכל נפש . מ ו מ ל ץ מקרב לב .
 • 5 כוכבים שירות צח
  שירות צח
  המסגרת החיצונית של דלת מכונת הכביסה שלי נסדקה (הדלת יצאה מהציר) מדובר במכונת כביסה ישנה שפחדתי שכבר לא יהיה ניתן למצוא לה חלפים. פניתי לצח ב WHATSAPP בשעה 21:00 ושלחתי לו תמונות של המכונה והחלק שנסדק. תוך דקה קיבלתי תשובה מפורטת שכללה הצעת מחיר (הוגנת) או הפניה לחנות חלפים שבה אני יכול לרכוש את החלק בעצמי ולחליף אותו (אפילו הסביר איך לפרק את החלק). שירות מהיר והוגן!
 • 5 כוכבים קוסטה תיקוני חשמל
  קוסטה תיקוני חשמל
  שירות מצוין. עלה מיד על תקלה פשוטה במייבש הכביסה שהצריכה חמש דקות עבודה. דרש רק דמי ביקור.
 • 4.8 כוכבים שירותי מנדל - שרות ותיקונים
  שירותי מנדל - שרות ותיקונים
  פניתי אליו בעקבות המלצות של אתר זאפ, כבר בטלפון הוא נשמע חביב ומקצועי. נתן חוות דעת על המזגן ללא עלות למרות שהוזמן למכונת כביסה, מצויין!
חזור מעלה