מחירון פרגולות של zap דפי זהב, מציג לכם את טווח המחירים המקובל בשוק לפרגולות. המחירון נבדק ואומת בסקר שוק מקיף בקרב בעלי מקצוע מובילים בתחום. במחירון תוכלו להתרשם ממחיר פרגולה מעץ, מחיר פרגולות אלומניום ומחיר סנטף לפרגולה. במחירון תוכלו גם להתרשם גם ממחירי דקים כגון מחיר דק אורן, מחיר דק סינטטי או מחיר דק איפאה טבקו.

פרגולות

פרגולות אלומיניום

קירוי פרגולות

תחזוקה והתקנת פרגולות

דקים

התקנת דקים

 • גדר עץ - המחיר למ"ר 600 - 300
האם המחירון עזר לך?
 

מי יודע כמה עולה פרגולה? מדובר בתחום שכולל כל כך הרבה מוצרים ואפשרויות, שלפעמים קשה מאוד להעריך כמה יעלה כל 'הסיפור' הזה עבורכם. מחירון ZAP דפי זהב יאפשר לכם לעשות סדר בעניינים, ולהבין כמה נהוג וראוי לדרוש על עבודות מהסוג הזה, בהתאם לסוג החומר שממנו מורכבת הפרגולה, הגודל שלה ועוד. אחרי שתבדקו את הנתונים במחירון שלנו, תבינו בצורה הברורה ביותר כמה תעלה העבודה שתזמינו, ואפילו תוכלו להתמקח על המחיר אם יהיה גבוה משמעותית מהכתוב כאן.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים פאבל ספירין-פרגולות ועבודות עץ אומנותיות
  פאבל ספירין-פרגולות ועבודות עץ אומנותיות
  עבודה נקייה טובה, עומד בזמנים ומילה זו מילה. ממליץ בחום!
 • 5 כוכבים מ.מ גגות
  מ.מ גגות
  איש מקצוע מעולה, נותן שרות מצויין, אמין. עומד בלוח הזמנים.
 • 5 כוכבים פרגולה צמרת השרון
  פרגולה צמרת השרון
  לשמחתי הגעתי לעסק דרך האתר הזה. יובל משיח מקצוען ,אמין,הוגן ,הביא בעלי מקצוע מצוינים ועמד בלוחות זמנים ללא דיחוי. הדירוג מדבר בעד עצמו .אין לי ספק שלעבודות הבאות שאדרש להן בבייתי אפנה אליו כבר ישירות וללא ספק אמליץ עליו בחום לכל מכריי.
 • 4.8 כוכבים אסף אוחיון
  אסף אוחיון
  אסי בנה לי שתי סככות בשני בתים שונים ויצאתי מאוד מרוצה. עשה עבודה יסודית ולא חסך בחומרים. ממליצה עליו בחום !!!
 • 5 כוכבים יהודה אומנות ואמינות
  יהודה אומנות ואמינות
  יהודה איש אמין וישר בנה לי פרגולה בגינה עמד בכל ההבטחות עמד בזמנים שווה כל שקל עבודה יהודית בראש שקט לא מבריז לא מאחר ולא מחפף שם לב לפרטים הקטנים
חזור מעלה