שליחויות

 • רצ פלוס בע"מ

  רצ פלוס בע''מ היא חברת שליחויות הנחשבת לאחת המובילות הפועלות כיום
  בישראל. החברה, הפועלת החל משנת 1989 ומציעה את שירותיה בפריסה ארצית מלאה, לוקחת על עצמה שליחויות מכל סוג: משלוח חבילות, העברת מסמכים, שירותי הפצה, שליחויות משפטיות ועוד. בתחום בו מהירות היא שם המשחק, שמה של החברה הולך לפניה בביצוע המהיר והיעיל של כל עבודה. שירותי השליחויות של החברה ניתנים 24 שעות ביממה, כולל אפשרות להזמנת שליחויות מהיום למחר, או אפילו מהיום להיום. ברשות החברה מערכת ניהול שליחויות "און ליין", המאפשרת לאנשיה, כמו גם ללקוחות החברה, להתעדכן במצבו של המשלוח בכל רגע נתון.

 • 072-3218515

  החרש 10, תל אביב

  (נותן שירות בכל הארץ)

 • ר.א.מ. שליחויות הובלות והפצה בע"מ

  שירותי שליחויות, הובלות והפצה בכל הארץ!

  ר.א.מ שליחויות הובלה והפצה בע''מ
  נחשבת לאחת החברות המקצועיות בישראל בתחומים אלה. החברה מבצעת משלוחים מכל סוג, בכל גודל ולכל מטרה - מסמכים, חבילות קלות, משטחים, מסירות משפטיות עווד - וזאת באמצעות צי כלי רכב הכולל בתוכו עשרות אופנועים, טנדרים ומשאיות. השילוח עצמו נעשה על ידי העובדים המיומנים של החברה, תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוחות, ותוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו. החברה מחזיקה בכל האישורים והרישיונות הנדרשים לצורך עיסוקה בתחום. ר.א.מ שליחויות הובלה והפצה בע''מ מציעה את שירותיה בכל רחבי הארץ. החברה מאפשרת שילוח בהתראה מיידית, או אפילו משלוח מהיום להיום (בכל אזורי הארץ, למעט אילת). המשלוחים מוצעים במחירים שווים לכל נפש, כאשר הלקוחות נהנים מביטוח מלא על התכולה המועברת, מה שבוודאי תורם לשקט הנפשי שלהם עוד יותר.

 • 072-3227400

  יצירה 15, רחובות

  (נותן שירות בכל הארץ)

 • רמון שליחויות

  רמון שליחויות היא חברת שליחויות הנחשבת לאחת המובילות הפועלות כיום
  בישראל. החברה מציעה את שירותיה בפריסה ארצית מלאה, לוקחת על עצמה שליחויות מכל סוג: משלוח חבילות, העברת מסמכים, שירותי הפצה, שליחויות משפטיות ועוד. ביצוע המהיר והיעיל של כל עבודה. שירותי השליחויות של החברה ניתנים 24 שעות ביממה, כולל אפשרות להזמנת שליחויות מהיום למחר, או אפילו מהיום להיום. לפרטים נוספים, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת.

 • הצג טלפון

  כהנמן 114, בני ברק

  (נותן שירות בכל הארץ)

 • אבי עמית זריז שליחים בע"מ

  חברת אבי עמית זריז שליחים בע"מ מציעה מערך שירותים מקיף ומקצועי בתחום
  השליחויות לכל רחבי הארץ. בין שירותינו המקצועיים: שירותי דיוור, שירותי שילוח בין לאומי, הובלת חבילות ומשאות קלים, הפצה לבתי אב, משלוח שקי דואר, משלוח חבילות אישיות, מסירות משפטיות, שירות גוביינא, שירותי משלוחים דחופים, משלוחים מהיום להיום ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם במהירות, ביעילות ובאחריות הכוללת ביטוח של התכולה שלכם!

 • 072-3225801

  הקורנס 21, חיפה

  (נותן שירות בכל הארץ)

 • צ'יטה שליחויות בע"מ

  חברת שליחויות ותיקה, מובילה ומהירה

  צ'יטה שליחויות בע''מ נחשבת לאחת
  החברות המקצועיות והאמינות בתחום בישראל. היא מבצעת שליחויות מכל סוג, בכל גודל ולכל אחד מחלקי הארץ, וזאת באמצעות כלי רכב מגוונים: החל מאופנועים, דרך רכבים מסחריים ועד למשאיות. כוח האדם של החברה כולל כ-200 בלדרים, יחד עם כ-50 אנשי מנהלה, המבטיחים שכל משלוח יגיע ליעדו במועד הנקבע. מערך השירות של החברה מאפשר מעקב אחר מצב ההזמנות בכל רגע נתון. ציטה שליחויות בע''מ מציעה את שירותיה בתחום מאז 1997, ועומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצוענות. החברה משרתת נאמנה שורה ארוכה של לקוחות, ביניהם גורמים פרטיים, חברות עסקיות, מפעלים ומוסדות ציבוריים חשובים. נשמח להציע גם עבורכם את המשלוח המהיר ביותר שתוכלו לצפות לו.

 • 072-3249689

  כנפי נשרים 5, ירושלים

 • מתן שליחויות (2008) בע"מ

  חברת מתן שליחויות (2008) בע"מ מספקת שירותי שליחויות והובלות קלות, כולל
  שירותי דיוור והפצה, שירותי שליח צמוד, סבבי שליחויות קבועים, שליחות מהיום להיום ומהיום למחר, שליחויות דחופות ובהולות, שליחויות מעיר לעיר ועוד. החברה, שהוקמה בשנת 1992, נחשבת ותיקה ואמינה ומעניקה את שירותיה כבר שנים רבות למוסדות, לבעלי עסקים ולחברות גדולות מכל רחבי הארץ. במידת הצורך ניתן לשכור את שירותי החברה גם במסגרת הסכם פעילות גלובלי.

 • 072-3223742

  אליהו גולומב 64, תל אביב

 • צוות הוריקן שליחויות

  צוות הוריקן שליחויות, הצוות שלכם לכל שליחות בכל רחבי הארץ לרבות
  שליחויות קבועות, הובלות קטנות, שליחות מסמכים, מכרזים, דוחות מע"מ ועוד. אנו מספקים גם שירותי שליחויות מהיום להיום לצד איסוף ופיזור חבילות וסחורות. מעל 3,000 לקוחות וביניהם מוסדות, חברות גדולות ורשויות מקומיות נהנים משירות מועיל ואחראי. ברשותנו מערך תפעולי המאפשר ללקוח מעקב פרטני. מעל עשרים וחמש שנות ותק וצי רכבים ושליחים ממתינים גם לכם!

 • 072-2593177

  לה גווארדיה 55, תל אביב

 • אץ - רץ שליחויות

  שירותי שליחים מהירים באזור גוש דן

  חברת השליחויות "אץ רץ" מעניקה מגוון
  רחב של שירותי שליחים בכל אזור גוש דן, ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדות. החברה מבצעת שירותי שליחוית תוך הקפדה יתרה בעמידה בזמנים ביעילות, אמינות, מהירות ומקצועיות. בין שירותי החברה תוכלו ליהנות משליחויות במסירה ידנית, ביצוע הפקדות של שיקים ומטלות בנקאיות, הובלה ברכב של משאות וארגזים קלים, הצמדת שליח קבוע, ביצוע שירותים משפטיים שונים, שליחויות חד פעימיות ללקוחות פרטיים, ועוד.

 • 072-3227901

  אחוזת בית 3, תל אביב

 • הילס און ווילס Hills on wheels

  שליחויות על אופניים בגוש דן!!!

  הילס און ווילס הנה חברה חברת
  שליחויות על אופניים הנותנת שירות בכל גוש דן ומציעה פתרונות ירוקים למשלוחים קלים עד 25 ק"ג תוך עמידה בזמנים ובמחירים הכי זולים באזור!!! הפתרון נמשתלם ביותר לעסק שלך!!! אמינות ושירות מהיר מעל הכל!!!

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3236290

  ביאליק 39, רמת גן

 • מוניות אביר

  אביר מוניות היא תחנה ותיקה המספקת, לבד משירותי ההסעות הסטנדרטיים, גם
  שירותי שליחויות רבים: משלוחי חבילות לכל רחבי הארץ, משלוחים מיוחדים, שליחויות לעורכי דין, מסירות מיוחדות ועוד. אנו מתחייבים ליחס אישי ולשירות מהיר ואחראי ללא פשרות, ומעניקים שירות ללקוחות גדולים כמו עיריית פתח תקווה, חברת מוטורולה, נציגות וולבו בישראל ועוד. נהגינו מנוסים מאוד ומכירים היטב את כל חלקי הארץ. החברה עומדת בתנאים המחמירים ביותר שהציב משרד התחבורה, כולל נוכחות קבועה של קצין רכב בתחנה.

 • 072-3270638

  אורלוב 92, פתח תקווה

 • שיר לשלמה שליחויות בירושלים

  שיר לשלמה שליחויות בירושלים היא אחת החברות המובילות באזור הבירה, בזכות
  המגוון הרחב של השירותים שהיא מציעה תחת קורת גג אחת, כולל: שירותי שליחויות באזור ירושלים והמרכז, מסירות משפטיות, שירותי הפקדות לבנקים, שירותי דיוור מיוחדים לפי בקשת הלקוח, שירות משלוחים אקספרס. צוות מקצועי, אמין ואיכותי ישמח לבצע עבורכם כל שליחות שהיא במחיר הוגנים ובמהירות האפשרית, לשביות רצונכם המלאה. פנו אלינו עוד היום.

 • 072-3102149

  כנפי נשרים 66, ירושלים

 • נפתלי איילה שלוחה

  מחפשים שירות שליחויות מקצועי ומהיר? נפתלי איילה שלוחה שליחויות היא
  החברה בשבילכם! אנו משתדלים לתת את השירות הטוב ביותר, במהירות וביעילות למען שביעות רצונכם. אז פנו אלינו ונשמח להציע לכם שירות שליחויות במחירים הוגנים ובזמן קצר ככל האפשר. המשלוח שלכם זה העסק שלנו!! *השליחויות הן באזור גוש דן והסביבה ובנוסף ניתן שירות לאיזורים רבים ברחבי הארץ בתאום טלפוני.

 • 072-3233085

  הרברט סמואל, תל אביב

 • הוריקן שליחויות והפצה

  שליחויות מכל סוג בארץ ובחו"ל.

  הוריקן שליחויות והפצה מספקת שירותי
  שליחויות מקצועיים לכל דורש. החברה מבצעת שירותי דיוור, שליחויות בנקאיות, הפקדות, מסירות משפטיות, משלוחים מטעם לשכת ההוצאה לפועל, שליחויות לעסקים, משלוח שקי דואר, שליחויות משרדיות, שליחויות למפעלים, הפצות לעסקים ולבתי אב, חבילות אישיות ועוד. החברה הוקמה בירושלים בשנת 1996, ומבצעת את שירותיה בכל רחבי הארץ, כולל איו"ש, ואף בחו"ל. היא מבצעת גם שליחויות מיוחדות, משלוחים מהיום למחר ושירות שליח צמוד לחברה.

 • 072-3224080

  אבן שפרוט 10, ירושלים

 • מוניות כפר סבא בע"מ

  זקוקים לשירותי שליחויות באזור כפר-סבא? תחנת מוניות כפר סבא מבצעת
  שליחויות אקספרס ומעבירה חבילות במהירות הבזק בשיטת "מדלת לדלת". כל שעליכם לעשות הוא לפנות לתחנה ולפרט את כתובתם, סוג החבילה ופרטי הנמען. תוכלו ליצור קשר בכל שעה של היום, שכן התחנה פעילה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. החבילה שלכם תגיע ליעדה בהקדם האפשרי, ואתם תיהנו מראש שקט ומפתרון נוח, פשוט ומשתלם.

 • 072-3257979

  רוטשילד 50, כפר סבא

 • דבורה שליחויות ולוגיסטיקה בע"מ

  מחפשים את הפתרונות המקצועיים ביותר בענף השליחויות? דבורה שליחויות
  ולוגיסטיקה בע"מ לשירותכם! אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מערך שירותים מקצועי הכולל שירותי משלוחים והפצה מכל הסוגים לכל רחבי הארץ, צי רכב גדול, מקטנועים ועד למשאיות, בפריסה ארצית מלאה, צוות שליחים מקצועי, מנוסה ומיומן ושירות ממוחשב המאפשר מעקב של הלקוח אחר התקדמות המשלוח בכל נקודת זמן. רמת המקצועיות הבלתי מתפשרת המאפיינת את מכלול שירותינו, ההתאמה האופטימלית של השירות לצרכיו הספציפיים של כל לקוח ותודעת השירות הגבוהה שלנו מאפשרים לנו להעניק לכם את המיטב. נשמח לעמוד לשירותכם!

 • 072-3224495

  יצחק שדה 34, תל אביב

 • עדן שילוח בע"מ

  חברת עדן שילוח בע"מ מספקת שירותי שליחויות בכל הארץ מזה למעלה מ- 15
  שנים. השירות ניתן בתוך פרק זמן של עד 4 שעות בלבד! כמו כן, מספקת החברה מגוון שירותים נוספים, וביניהם: שירותי הובלות לעסקים, משרדים, ומפעלים, שירותי מוניות והסעות לעסקים ולחברות ושירות הסעות באוטובוסים ובמיניבוסים למגזר הפרטי והעסקי. המשלוחים מתבצעים עבור מוצרים במשקל של עד 400 ק"ג ברכבים מותאמים. ניתנת אחריות על כל שליחות. בנוסף לכל אלו, החברה מתמחה בהעברת תרופות וציוד רפואי. כל הלקוחות נהנים משירות אדיב, מקצועי ואמין.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3215839

  הסיבים 18, פתח תקווה

 • איתן שליחויות

  חברת איתן שליחויות מספקת שירותי שליחויות מתקדמים. בין שירותי החברה:
  שליחויות משפטיות, שליחויות בנקאיות, איתורים, שירותי דיוור, שירותים למסעדות, שליחויות לעסקים, שליחויות ללקוחות פרטיים, משיכת תוצאות בדיקות רפואיות, שליחויות לאזור יהודה ושומרון, שליחויות במסירה ידנית ועוד. החברה מבצעת שליחויות בירושלים במהירות גבוהה ושליחויות מירושלים לכל חלקי הארץ בו ביום ולמחרת. לקוחות החברה נהנים מניסיון עשיר של חמש עשרה שנה, מיחס אישי, משירות אדיב ומאמינות גבוהה.

 • 072-3100403

  שמחה דיניץ 1, ירושלים

 • תמנון שליחויות

  חברת שליחויות מקצועית - משלוחים בכל הארץ

  חברת שליחויות מקצועית המספקת שירותי
  משלוחים והפצה בירושלים ובכל רחבי הארץ כולל שירותי מסירה ואיסוף של דברי דואר, איסוף והגשה של מסמכים לבתי משפט, להוצאה לפועל או למוסדות ציבור, הגשת מכרזים, הפקדות בבנקים ועוד מגוון פתרונות לוגיסטיים. לחברה צי של כלי רכב דו-גלגליים וכלי רכב מסחריים המותאמים לשירותי שליחויות מכל סוג, וכן מוקד שליטה ממוחשב ובו מחלקת שירות, מוקדנים ומנהל תפעול, והיא מספקת שירותי מעקב אחר המשלוחים.

 • 072-3267704

  בית הדפוס 11, ירושלים

 • K.B שליחויות

  קו יומי לירושליים, לאפוסטיל.

  חברת שליחויות מראשון לציון המציעה
  את כל סוגי השליחויות ללקוחות פרטיים ועסקיים כולל שליחויות לעסקים, לרשויות ולמעבדות, שליחויות משרדיות, משפטיות ובנקאיות, , מסירת מכרזים, משיכת תוצאות בדיקות רפואיות, שליחויות של מסמכים רגישים ועוד. החברה מציעה שירותי שליחויות לכל רחבי הארץ .ישנה אפשרות למשלוחים בהתרעה של יום או פחות, למשלוחים חד-פעמיים ולקווי שליחויות קבועים, כולל הצמדת שליח קבוע לחברה. השליחויות מתבצעות למשרד החוץ, הדתות, רשם החברות בירושליים, החינוך . ( ולכל משרדי הממשלה).

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-2598969

  ירושלים 45, ראשון לציון

 • קונקורד שירותי שליחים

  חברת קונקורד שירותי שליחים מבצעת שליחויות מכל הסוגים, כולל משלוחים
  דחופים ובהולים, סבבי בנקים ודואר, סבבי משלוחים לעסקים בפריסת סניפים, משלוחי גוביינא, משלוחים לכל רחבי הארץ במחיר אחיד, שירותי שליח צמוד על בסיס חודשי, חלוקת פריטי דואר מדלת לדלת, שליחויות משפטיות ועוד. אנו מבצעים משלוחים בעיקר בחיפה ובקריות, אך מבצעים שליחויות לכל רחבי הארץ ואף לחו"ל. מאז 1997 אנו פועלים בתחום ומקפידים על שירות מקצועי, איכותי, מהיר ומדויק.

 • 072-3211313

  קריית מוצקין

 • מוניות קדימה צורן

  שליחויות לכל הארץ 24 שעות ביממה

  מוניות קדימה צורן מציעה שירותי
  שליחויות של מעטפות ומשאות קלים לכל רחבי הארץ, 24 שעות ביממה. תחנת המוניות נמצאת ביישוב קדימה בשרון והיא מציעה את שירותיה ללקוחות פרטיים, לחברות ולמוסדות בכל הארץ. התחנה מאושרת על ידי משרד התחבורה ונמצאת תחת פיקוחו של קצין בטיחות. לתחנה מוניות מרווחות, ממוזגות ומצוידות במכשירי GPS מתקדמים והיא מעסיקה נהגים מיומנים ואדיבים ללא הרשעות קודמות.

 • 072-3258300

  שבזי 3, קדימה

 • ספידאל שליחויות

  ספידאל שליחויות היא חברה שהוקמה במטרה לספק שירותי שליחויות חד פעמיים
  ושירותי שליחויות קבועים, תוך דגש על אמינות, מקצועיות והכי חשוב - עמידה בלוח זמנים. החברה מתאימה את סוג השירות לכל לקוח ולקוח בהתאם לצורכיו ולתקציבו. החברה מתמחה בכל פתרונות המשלוחים, כולל שליחויות של מעטפות וחבילות בגדלים קטנים ובינוניים, מסירות משפטיות, הפצות של מתנות וציוד של לקוחות עסקיים ועוד. חברת ספידאל תשמח לתת לכם שירות מהיר, יעיל ואיכותי.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-2599420

  סנהדרין 39, באר שבע

 • מוניות הנדיב

  כבר יותר מ- 10 שנים מוניות הנדיב מציעה שירות שליחויות מאזור חוף כרמל:
  אזור זיכרון יעקב, פרדס חנה, בנימינה וקיסריה לכל קצוות הארץ. שירות שליחויות מיועד ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים המעוניינים להעביר חבילות ומעטפות חשובות במהירות ועד לכתובת הנמען. אנו מעמידים לשירותכם שליחים מקצועיים, אמינים, מהירים ואדיבים. מעוניינים בפרטים נוספים אודת שירות השליחויות שאנו מציעים? פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור!

 • 072-3250831

  דרך הנדיב 65, פרדס חנה-כרכור

 • אור שליחויות 2000

  חברת שליחויות זוכת ה"שירות הנבחר"

  חברת אור שליחויות 2000 מספקת שירותי
  שליחויות בפריסה ארצית משנת 1992. היא זוכת "השירות הנבחר" מזה חמש שנים ברציפות וצוותיה מבצעים משלוחים מהיום להיום כולל מסירות משפטיות, הפקדות בנקאיות, תשלומים לרשויות, הגשת מכרזים, משלוחי בדיקות רפואיות, רישום חברות, שינוע חבילות, מעטפות ועוד ללקוחות מזדמנים ולמנויים. לחברה צי רכבים מסחריים וקטנועים מטופל היטב וצוות אחראי ואמין. אנשי התפעול נמצאים בקשר תמידי עם הצוותים בשטח ובכך מאפשרים שירות מיטבי ללקוחות החברה.

 • 072-3267125

  רופין 4, הרצליה

 • יאיר המהיר-משלוחים

  שליחויות משפטיות-הוצל"פ,טאבו,הגשת מכרזים

  חברת השליחויות יאיר המהיר מספקת
  עבורכם פתרונות שילוח והפצה מהירה לכל חלקי הארץ, באחריות, ביעילות ובמקצועיות. אצלנו השליחים מעניקים שירות משלוחים אדיב, אמין ואיכותי לכל סוגי המשלוחים: אישור מסירה לבתי המשפט, הוצאה לפועל, נסח טאבו, הפקדות ותשלומי באזור נצרת עילית ועוד. החברה מספקת את שירותיה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, ומציעה גם שירותי שליחויות אקספרס, מהיום להיום. התקשרו אלינו לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת שירות שליחויות עם חיוך.

 • 077-3164826

  שומרון 4, נצרת עילית

 • אבנר שליחויות

  אצלנו תקבלו אחריות על משלוח כי אנחנו מקצוענים! צוות אבנר שליחויות מבצע
  שליחויות מהירות בכל רחבי הארץ כולל משלוחים לבתי משפט, שירות משלוחים אקספרס, שליחויות מהיום להיום, הובלת חבילות וכן הובלת משאות קלים, הפצה לבתי אב, שירות משלוח במסירה ידנית, חלוקת עיתונים, מסירת מכרזים, שליחויות לאיו"ש ועוד. אנחנו פועלים תחת ביטוח אחריות מקצועית כולל ביטוח מכולה ומתחרים בזמן. חשוב לנו שתהיו מרוצים.

 • 072-3270346

  בלפור 11, אשקלון

 • אמ & אס שליחויות

  חברת אמ&אס שליחויות מבצעת שליחויות באזור הדרום ללקוחות פרטיים ועסקיים,
  למוסדות ולעורכי דין בפרט, לרבות שליחויות מכתבים, העברת חבילות, העברת מסמכים וכספים, מסירת מכרזים ועוד. צוות אמ&אס שליחויות אמין ומקצועי, שירותיו מבוצעים ביעילות ובאחריות, בצורה דיסקרטית ובעלות נוחה ביותר. החברה מבצעת גם שליחויות אקספרס ומספקת, בין היתר, שירותי שליחים קבועים לחברות בהתאם לדרישה, שירותי גביית תשלום כנגד סחורה ומשיכת תוצאות בדיקות רפואיות. בסיס החברה ממוקם בבאר שבע, ושירותיה כוללים ביטוח אחריות מקצועית.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 077-2713616

  סוקולוב 36, באר שבע

 • הראל שליחויות

  בית העסק הראל שליחויות מבצע שליחויות לכל מטרה, לרבות: שירות עבור חנויות
  אינטרנט, שליחויות משפטיות, שירות למסעדות, הפצה לכל צורך ועוד. ניתן להזמין משלוח מהיום להיום או מהיום למחר. כל הלקוחות נהנים משירות אדיב, מקצועי, ומעבר לכל - מהיר. בנוסף לכך, הלקוח יכול לעקוב אחרי המשלוח שלו באמצעות מערכת ניהול ייחודית. השירות מסופק לכל סוגי הלקוחות באזורים הבאים: מיתר, עומר, להבים, חצרים ונבטים.

 • הצג טלפון

  רמב"ם 30, באר שבע

 • מוניות אלי ELI TAXI

  ביצוע שליחויות ומסירת חבילות ברחבי הארץ

  מעוניינים להעביר חבילה דחופה לכל
  אזור בארץ? מחפשים שירות שליחויות המצטיין במקצועיות, באדיבות ובאמינות? במוניות אלי ELI TAXI החבילה שלכם בידיים הבטוחות ביותר! אנו עומדים לשירותכם 24 שעות ביממה ומציעים את מיטב שירותי השליחויות ללקוחות עסקיים וללקוחות פרטיים. בנוסף, אנו מציעים שירותי מוניות ברמה גבוהה מאזור נתניה לכל רחבי הארץ ושירותי הסעות לנתב"ג, תוך התחייבות למתן השירות המקצועי, האמין והמסור ביותר לכל נוסע. נשמח לספק לכם את המיטב!

 • 072-3225371

  השקד 25, נתניה

 • רשת בר הפצה ושליחויות

  חברת שליחויות הרואה בעבודתה שליחות

  בר הפצה ושליחויות היא חברת שליחויות
  הפועלת מאז 1987 - בעיקר בגוש דן, אך גם בכל חלקי הארץ האחרים (בתיאום מראש). החברה מציעה שירותי שליחויות והפצה למשרדים, לחברות וללקוחות פרטיים, החל משליחויות פשוטות ועד להובלות מיוחדות. אנחנו מאפשרים להעביר חבילות, משאות קלים, מסמכים משפטיים ושלל פריטים אחרים, כאשר הכול נעשה באמצעות כלי רכב המותאמים למשימת ההובלה באופן ספציפי. החברה מעמידה עבור לקוחותיה את האפשרות להזמין משלוח, כמו גם לעקוב אחריו, באמצעות אתר האינטרנט. רשימת הלקוחות של החברה רחבה ומרשימה, כשבין הלקוחות ניתן למצוא כמה מהשמות והמוסדות המוכרים בישראל.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  בית אלפא 13, תל אביב

 • י.א. שליחויות

  חברת י.א. שליחויות מעניקה שירותי שליחויות מקצועיים בכל אזור ירושלים,
  ומציעה מענה מהיר במיוחד במחירים ללא מתחרים. לקוחות פרטיים, בתי עסק ומוסדות פונים לחברה, כדי להעביר חבילות, מעטפות ומשאות קלים מסוגים שונים. כחברה אמינה ומסורה, י.א. שליחויות מקפידה לעמוד בלוחות הזמנים ולספק לכל לקוחותיה שירות ברמה הגבוהה ביותר ובדיוק בהתאם לצורכיהם. זקוקים לשליחות? חבל על כל דקה - צרו קשר כבר עכשיו!

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3233422

  נפתלי 24, ירושלים

 • רוזן שליחויות והפצה

  שירותי שליחויות והפצה לכל חלקי הארץ

  חברת רוזן שליחויות והפצה מתמחים
  במתן שירותי שליחויות והפצה לכל חלקי הארץ, במקצועיות וביעילות. לחברה, צוות מימון ואחראי המשרת לקוחות פרטיים, מוסדות, חברות, ועסקים ומגוון סוגי רכבים המאפשרים לה לבצע את כל סוגי השליחויות תוך עמידה בלוחות זמנים, כגון: שירותי סבב בנקים ודואר עבור עורכי דין ורואי חשבון, שירותי שליחויות, הובלות בקירור, הפצה מקצועית של מוצרים, הובלות פרחים, תוצרת חקלאית, קייטרינג, ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3215973

  ניצן 12, אור יהודה

 • יאיר שליחים ושרותים

  חברת שליחויות זריזה, מקצועית ואמינה

  בעזרת השירותים המהירים, המקצועיים
  והאמינים של יאיר שליחים ושירותים, תוכלו לבצע את כל סוגי השליחויות בראש שקט. עורכי דין, חברות הייטק, מכוני מחקר וכיוצא בזה נהנים מהפתרונות המגוונים של העסק, הכוללים: הובלות קטנות, שליחויות מדלת לדלת ומסירות משפטיות. לרשות העסק עומדים רכבים וקטנועים, המאפשרים לבצע את כל סוג המשלוחים בכל חלקי הארץ. צרו קשר להזמנת שליחות והצטרפו לרשימת הלקוחות המרוצים של יאיר שליחים ושירותים.

 • הצג טלפון

  פרופ' אפרים קציר 23, רחובות

 • שליחי 770

  שליחי 770, בהנהלת יורם קארו, היא חברת שליחויות, בלדרות והפצה בתל-אביב,
  המעניקה מגוון רחב של שירותים מקצועיים בתחום באזור גוש-דן. עם שירותיה נמנים: שליחויות מהירות, מסירות משפטיות, סבבי בנקים, הצמדת שליחים, דיוור, הפצה, משלוחים ללקוחות עסקיים, משלוחים ללקוחות פרטיים ועוד. בחברה מחלקה משפטית מיוחדת, המטפלת בביצוע מסירות משפטיות ושליחויות לעורכי דין. צרו קשר עם שליחי 770 להזמנת שירותי שליחויות מהירים, יעילים ומקצועיים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-2596908

  החשמונאים 88, תל אביב

 • מהירות האור שליחויות

  חברת מהירות האור מבצעת שליחויות מהירות, מאובטחות ומקצועיות מאזור חיפה
  והצפון לכל רחבי הארץ. עם לקוחות החברה נמנים: חברות ביטוח, רואי חשבון, בתי משפט, עורכי דין וכיוצא בזה. במקרים דחופים שאינם סובלים דיחוי, ניתן לבצע את השליחויות מהיום להיום. השליחים המיומנים והאדיבים של מהירות האור ישמחו לעמוד לרשותכם ולהעביר את החבילה ליעדה בהקדם האפשרי! צרו קשר עוד היום להזמנת שליחות.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-2599648

  בר אילן 23, חיפה

 • טיגריספיד שליחויות

  חברתינו מספקת שירותי שליחויות מאזור שומרון ולאזור שומרון. שליחויות
  אקספרס מהיום להיום, הפקדות, שליחויות מהירות לחבילות קטנות, שירות מהיר ואמין רק אצלנו!

 • 072-3267656

  יצהר

 • שליח ירוק על אופניים

  שליחויות ירוקות על אופניים בת"א 24/7

  חברת "שליח ירוק על אופניים" מציעה
  שירותי שליחויות ירוקות ומהירות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, באזור העיר תל אביב. החברה מבצעת מגוון גדול של שליחויות, כגון: הובלת חבילות ומשאות קלים, הפצות לבתי אב, משלוח שקי דואר, משלוח חבילות אישיות, ביצוע מסירות משפטיות, העברת משטחים, שליחויות לרשויות, שליחויות משפטיות, שליחויות בנקאיות, שירות למשלוחים דחופים, שליחויות במסירה ידנית ועוד, ללקוחות פרטיים, לעסקים, מוסדות, מעבדות, מסעדות, ומפעלים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  נחלת בנימין 149, תל אביב

 • שליחויות הפסגה

  זקוקים לשירותי שליחויות ומחפשים את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום?
  שליחויות הפסגה לשירותכם! כחברת שליחויות מקצועית, צעירה ודינמית, אנו מספקים את מיטב שירותי השליחויות ללקוחות עסקיים, ללקוחות מוסדיים וללקוחות פרטיים ואמונים על מתן השירות המקצועי, המהיר והיעיל ביותר לכל לקוח מלקוחותינו. בין שירותינו: מסירות משפטיות, שירותים למרפאות ולמעבדות, שליחת חבילות ומעטפות, הצמדת שליחים לפיצריות ולמסעדות ועוד. רמת המקצועיות הגבוהה, הניסיון העשיר ותודעת השירות המתקדמת המאפיינת את מכלול שירותינו מאפשרים לנו להתאים לכם את הפתרון המושלם לכל צורך בתחום השליחויות. נשמח לעמוד לשירותכם!

 • 072-3103633

  שד' משה דיין 29, ירושלים

 • מוניות "המקדים פ"ת"

  מוניות המקדים פתח תקווה מספקת שירותי שליחויות לכל רחבי הארץ. בין
  הפריטים שאנו מעבירים אפשר למנות חבילות ומשאות קלים, חבילות אישיות, שקי דואר, מסמכים רגישים ועוד. שירותינו ניתנים עבור לקוחות פרטיים, רשויות מקומיות, משרדי עורכי דין, מעבדות, מפעלים, מסעדות, חברות קייטרינג וגורמים חשובים אחרים. החברה מחזיקה ברישיון מוביל ומבצעת את השליחויות במהירות הגבוהה ביותר האפשרית, כולל מהיום להיום. מחירי השירות נוח, כאשר כל משלוח כולל ביטוח אחריות מקצועית. החברה מחזיקה ביותר מ-80 שנות ניסיון, המסבירות מדוע היא אחת הותיקות והמובילות בישראל.

 • 072-2596888

  פינסקר 2, פתח תקווה

מידע על שליחויות

חזור מעלה