מחירון סמארטפונים של "zap דפי זהב" מציג בפניכם את טווח המחירים המקובל בשוק למגוון רחב של טלפונים סלולריים המובילים בשוק. במחירון אשר נערך בשיתוף עם "zap השוואת מחירים", תוכלו לראות כמה עולה אייפון: מחיר אייפון 5, מחיר אייפון 6 ועוד סוגים שונים של אייפונים, כמו - כן תוכלו לראות מחירים של סמסונג גלקסי כמו: מחיר גלקסי 4, מחיר גלקסי 5, מחיר גלקסי 6, מחיר גלקסי נוט ועוד. בנוסף תוכלו לראות כמה עולה טלפון אל ג'י כמו: מחיר אל ג'י 4, מחיר אל ג'י 5, מחיר אל ג'י 3 ועוד, כמה עולה טלפון שיאומי, מחיר וואווי ועוד מגוון רחב של מכשירים וטאבלטים וכן מחירים של תיקונים לסמארטפונים כמו: כמה עולה להחליף מסך לאייפון 6 פלוס, כמה עולה להחליף סוללה לאייפון 6 ועוד.

אייפון

סמסונג גלקסי

אל ג'י

שיאומי

וואווי

נוקייה

טאבלטים

תיקונים כלליים

 • עדכון גרסה לאייפון 120 - 80
 • עדכון גרסה לאנדרואיד 150 - 80
 • תיקון בעיית תוכנה בטלפון 150 - 100

תיקון אייפון 6

תיקון אייפון 5

תיקון אייפון 4

תיקון lg g4

תיקון lg g3

תיקון lg g2

תיקון גלקסי 6s

תיקון גלקסי 5s

תיקון גלקסי 4s

תיקון גלקסי 3

תיקון גלקסי 2s

תיקון גלקסי נוט

תיקון נקסוס 5

תיקון נקסוס 4

תיקון טלפונים ישנים

 • החלפת שקע טעינה בטלפונים ישנים טלפונים עד דור 2.5 ללא מסך מגע 200 - 75
 • החלפת מסך שבור בטלפונים ישנים טלפונים עד דור 2.5 ללא מסך מגע 150 - 130

תיקון אייפד

תיקון טאבלט סמסונג

האם המחירון עזר לך?
 

אם הטלפון שלכם נהרס עד שאי אפשר לתקנו, או אם אתם פשוט רוצים להתחדש במכשיר חדיש ומשוכלל יותר, מחירון הטלפונים הסלולאריים של ZAP דפי זהב עומד לרשותכם. בעזרת המחירון תוכלו להבין מה הם המחירים הרווחים בשוק (כל חברה מתמחרת לרוב את מכשיריה על פי טווח מחירים שנקבע מראש על ידה) ואיזה טלפון יתאים לכם יותר מבחינה תקציבית. אחר כך, כל שנותר לכם הוא ללמוד על ביצועי המכשירים השונים ולהחליט איזה מהם יהיה הטוב ביותר עבורכם.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים סלפון מעבדות סלולר
  סלפון מעבדות סלולר
  קניתי מכשיר סלולרי חדש, אחרי 5 ימים בלבד תקלת טעינה. מדובר במכשיר הדגל של סמסונג. פניתי למורן, ממנו קניתי את המכשיר הגעתי לחנות בבי סנטר כפר סבא, מיד קיבלתי מכשיר חלופי. למחרת בבוקר הוא בעצמו לקח את המכשיר למעבדה. עדכן אותי כמה פעמים ביום מה סטטוס התיקון. לאחר שלא נמצא פתרון במעבדה דאג להעברת המכשיר למעבדה הראשית של היבואן. כך במשך 4 הימים בהם המכשיר היה בתיקון, התקשר ועדכן בוואטס אפ כיצד מתקדם התיקון. המכשיר הוחזר עם עדכון גרסה, אך ללא המגן האחורי. מורן מיד הרכיב מגן חדש במקומו (ללא עלות), הוסיף מגנט עבור הסטנד ברכב (שוב ללא עלות). חשוב לזכור: סלפון אינם נותני האחריות, אלא המוכרים בלבד. מורן התנהג כאילו זו אחריות שלו שיש תקלה ולא של היבואן וטיפל בתיקון כאילו הוא היבואן. פשוט מדהים. כל הכבוד!!!
 • 5 כוכבים טוויק - מעבדה וחנות סלולארית
  טוויק - מעבדה וחנות סלולארית
  הייתי כמה וכמה פעמים אצל רן,או רמי אינני זוכר. תמיד קיבלתי ממנו שירות אדיב, עם חיוך, בהרבה סבלנות. ולא פעם קרה גם שלא גבה ממני תשלום, אם היתה התוכנית יצאת צדיק על טוויק הם היו יוצאים מלאכים!!
 • 5 כוכבים סל איי.טי
  סל איי.טי
  תומר ואביהו 10 של בחורים אמינים והכי חשוב עושים את העבודה צוות מנצח
 • 5 כוכבים סלפון מעבדות סלולר
  סלפון מעבדות סלולר
  תיקנתי את הטלפון שלי בחנות, המחיר היה זול מאוד, יותר מחצי ממה שהציעו בחנויות אחרות, ובאורח יוצא מן הכלל קיבלתי את הטלפון בפחות מ24 שעות! מתוקן ומשופץ כחדש! בנוסף קיבלתי מהם מתנה 😄, והעיקר שזה עסק שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות!! ממליץ לכולם על המחירים והשירות, תקנו ותתקנו רק כאן!!!!!!!!!
 • 5 כוכבים דוקטור מובייל
  דוקטור מובייל
  היחס השרות האיכפתיות והאמינות שעובדי החנות מקרינים ללקוח מעל ומעבר למצופה.
חזור מעלה