מחפשים את הסמארטפון המתאים לכם? במחירון מכירה ותיקון סמארטפונים של "zap דפי זהב" שנערך בשיתוף עם "zap השוואת מחירים" תוכלו למצוא את טווח המחירים המקובל בשוק למגוון סוגים של טלפונים ניידים, טאבלטים ותיקון מכשירים ניידים. במחירון תוכלו לראות מחירים של אייפונים כמו: מחיר אייפון 5s, מחיר אייפון 6, מחיר אייפון 7, מחיר אייפון 6s ועוד. בנוסף, תוכלו להתרשם ממחירים של מכשירי סמסונג כמו: מחיר סמסונג גלקסי 7s, מחיר סמסונג גלקסי 7j, מחיר סמסונג גלקסי 6 ועוד. כמו - כן במחירון ניתן למצוא מחירים של מכשירי אל ג'י כמו: אל ג'י 5, שיאומי, וואווי, מייזו ועוד. במחירון תוכלו לראות גם מחירים של תיקוני מכשירים ניידים כמו: מחיר תיקון מסיך אייפון 6, מחיר החלפת סוללה לאייפון 6, מחיר החלפת מסך אייפון 7, מחיר החלפת סוללה לאייפון 5s, מחיר תיקון מסך נקסוס ועוד.

אייפון

סמסונג גלקסי

אל ג'י

שיאומי

וואווי

נוקייה

מייזו

טאבלטים

תיקון אייפון 6

תיקון אייפון 5

תיקון אייפון 4

תיקון lg g4

תיקון lg g3

תיקון lg g2

תיקון גלקסי 6s

תיקון גלקסי 5s

תיקון גלקסי 4s

תיקון גלקסי 3

תיקון גלקסי 2s

תיקון גלקסי נוט

תיקון נקסוס 5

תיקון נקסוס 4

תיקון טלפונים ישנים

תיקון אייפד

תיקון טאבלט סמסונג

האם המחירון עזר לך?
 

אם הטלפון שלכם נהרס עד שאי אפשר לתקנו, או אם אתם פשוט רוצים להתחדש במכשיר חדיש ומשוכלל יותר, מחירון הטלפונים הסלולאריים של ZAP דפי זהב עומד לרשותכם. בעזרת המחירון תוכלו להבין מה הם המחירים הרווחים בשוק (כל חברה מתמחרת לרוב את מכשיריה על פי טווח מחירים שנקבע מראש על ידה) ואיזה טלפון יתאים לכם יותר מבחינה תקציבית. אחר כך, כל שנותר לכם הוא ללמוד על ביצועי המכשירים השונים ולהחליט איזה מהם יהיה הטוב ביותר עבורכם.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 4.8 כוכבים לאב יו - LAB U
  לאב יו - LAB U
  הגעתי בפעם השנייה לאחר שלפני כחצי שנה תיקנו לי את כפתור ההדלקה בנקסוס 5 בצורה מעולה ובמחיר סבבה. הפעם הגעתי לאחר שהפלתי את הטלפון והוא לא התחבר לרשת של המוביל (הוויפיי לעומת זאת עדיין עבד). השירות היה נעים ומקצועי וגם עזרו לי לשים את הסים בטלפון חלופי שהבאתי. הנציג התקשר לאחר יום לעדכן לגבי התיקון והעלות והמכשיר היה מוכן תוך 2 ימי עבודה. שמחתי לחזור לשם שוב ולקבל שוב שירות טוב ונעים במחיר נגיש.
 • 4.8 כוכבים רטינה דיספליי- ReTinA Display
  רטינה דיספליי- ReTinA Display
  הגעתי לחנות כאשר מכשיר הגלקסי 5 שלי היה סדוק כולו בעל החנות אמר לי שהמחיר גבוהה מאוד כרגע מכיוון שיש חוסר בשוק ולכן הוסיף לי מגן זכוכית מתנה לאחק חצי שעה המכשיר תוקן ויצאתי מרוצה. השירות אשר קיבלתי היה מעולה
 • 4.2 כוכבים ג'וי פון - JOY PHONE
  ג'וי פון - JOY PHONE
  נרתיק לחגורה לטלפון סלולרי. מוכר אדיב הסביר על הדגמים השונים. הדגיש שיש אפשרות להשחיל את החגורה או להיתפס מחוצה לה.
 • 5 כוכבים סלפון מעבדות סלולר
  סלפון מעבדות סלולר
  יחס , מיקצועיות , ופתרון לכל בעיה . הייתה לי בעיה רצינית עם הנייד והם סידרו לי אותו בסבלנות והמחיר ביחס להשקעה שלהם הוגנת מאוד. ממליץ בחום!!!
 • 5 כוכבים מיי סמארט פון
  מיי סמארט פון
  שירות מעולה, עלו על תקלה מהר מאוד, פתרו אותה ואפילו פינקתי את עצמי במגן ואוזניות איכותיים. אנשים אדיבים ואמינים :)
חזור מעלה