מחירון סמארטפונים של "zap דפי זהב" מציג בפניכם את טווח המחירים המקובל בשוק למגוון רחב של טלפונים סלולריים המובילים בשוק. במחירון אשר נערך בשיתוף עם "zap השוואת מחירים", תוכלו לראות כמה עולה אייפון: מחיר אייפון 5, מחיר אייפון 4, מחיר אייפון 6 ועוד סוגים שונים של אייפונים, כמו - כן תוכלו לראות מחירים של סמסונג גלקסי כמו: מחיר גלקסי 4, מחיר גלקסי 5, מחיר קלקסי 6, מחיר גלקסי נוט ועוד. בנוסף תוכלו לראות כמה עולה טלפון אל ג'י, כמה עולה טלפון שיאומי, מחיר וואווי, מחיר וואן פלוס ועוד מגוון רחב של מכשירים וטאבלטים.

אייפון

סמסונג גלקסי

אל ג'י

וואן פלוס

שיאומי

וואווי

סוני

טאבלטים

תיקונים כלליים

 • עדכון גרסה לאייפון 120 - 80
 • עדכון גרסה לאנדרואיד 150 - 80
 • תיקון בעיית תוכנה בטלפון 150 - 100

תיקון אייפון 6

תיקון אייפון 5

תיקון אייפון 4

תיקון lg g4

תיקון lg g3

תיקון lg g2

תיקון גלקסי 6s

תיקון גלקסי 5s

תיקון גלקסי 4s

תיקון גלקסי 3

תיקון גלקסי 2s

תיקון גלקסי נוט

תיקון נקסוס 5

תיקון נקסוס 4

תיקון טלפונים ישנים

 • החלפת שקע טעינה בטלפונים ישנים טלפונים עד דור 2.5 ללא מסך מגע 200 - 75
 • החלפת מסך שבור בטלפונים ישנים טלפונים עד דור 2.5 ללא מסך מגע 150 - 130

תיקון אייפד

תיקון טאבלט סמסונג

טלפונים סלולאריים בכל זמן שתרצה

חוות דעת אחרונות באתר

 • 4.8 כוכבים וי.אי.פי פון - viphone
  וי.אי.פי פון - viphone הגעתי לחנות וי אי פי פון בקרית עקרון , קיבל את פניי אדי בחיוך שובה לב, ומרגיע , מסך האייפון 6 פלוס שלי היה שבור לחלוטין. תוך פחות מ 40 דקות , הוחלף המסך - תודה על יחס מקצועי , שירות מצוין , מחיר הוגן , והכי חשוב שניתן לי השירות בשבת מה שחסך לי בזבוז של חצי יום עבודה. וכעצמאית כל דקה חשובה לי . תודה רבה ! כן ירבו עסקים כמוכם בשוק, המעלים את הרף למצוינות בתחום התקשרות בכלל, ובתחום הסלולרי בפרט., אילנית מלכה , כפר האורנים.
 • 5 כוכבים סלפרו
  סלפרו אחרי השוואה בין בתי עסק Cellpro הכי טוב מכל הבחינות תמיד באה אליהם שואלת אלף שאלות והם עונים בשמחה ובסובלנות , עבודת מעבדה לא ארוכות נכנס עם מכשיר מקולקל יוצא עם מכשיר מתוקן וחיוך על עבודה טובה . בעיקר כסף משלמים בכל מקום אבל אמינות וגישה עם חיוך לא תמצאו בכל מקום. רק במעבדה הזו חיוך אמינות ועבודה מסורה .
 • 5 כוכבים פון פיקסר - phone-fixer
  פון פיקסר - phone-fixer בדרך כלל אני לא מהאנשים שכותבים חוות דעת. אבל פה אני מרגישה שאני חייבת לפרגן על השירות המושלם שקיבלתי מבעל החנות. עם המון סבלנות, רוגע ויחס אישי כלפי כל הלקוחות שהיו שם.. החלפתי מסך LG2 וסוללה. במחיר שפוי וזול. תוך חצי שעה זה כבר היה מוכן (: הנסיעה באוטובוסים מראש העין הייתה משתלמת אני מרוצה וממליצה בחום!
 • 5 כוכבים repairmobile
  repairmobile היום הסתובבתי באיזור ר"ג בשביל לקנות כבל למטען כי הייתה לי בעיה בהטענה, לאחר שהייתי במקום שמוכתר בתעודה של "יצאת צדיק" והייתי מאוכזב מהפרצופים הלא ברורים של המוכר וגם כי אמר שזו בעיה במגעים של הפלאפון ולא בעיה בכבל הטענה.. חיפשתי חנות נוספת לבדוק זאת, המוכרים (סביר להניח שלפחות אחד מהם היה הבעלים) שהיו צריכים לסגור מסיבה כלשהי את החנות נעתרו לבקשתי לפתוח את החנות שוב רק בשביל להטעין את הפלאפון ולראות איפה התקלה.. הם היו סבלניים, אפילו פתחו אריזה חדשה בשביל שאוכל לבדוק.. פשוט מקסימים! קניתי את המטען המקורי במחיר סביר ביותר ובשירות עם חיוך! בטוח שאם אצטרך שוב.. אחזור לריפייר מובייל!
 • 5 כוכבים פיקס פלוס
  פיקס פלוס שרות מצוין, מקצועי ובמחיר הוגן. תיקנו לי אייפון 6 תוך פחות משעה. היגעתי אליהם בעקבות חוות דעת טובות באינטרנט ולא התאכזבתי. המשיכו כך !
חזור מעלה