מחירון מצבות של zap דפי זהב מציג את טווחי המחירים עבור מצבות. במחירון נעשה לכם קצת סדר בנוגע למחירים של מצבות, מחירים של מצבות זוגיות, קבורה בקומות ועוד. אם אתם מעוניינים בסוג מסויים של מצבה תוכלו למצוא במחירון מחירים של מצבת סוג אבן חברון, מצבה משיש טורקי, מצבה מגרנט שחור ועוד. בנוסף תוכלו לברר מהי העלות של חריטה על מצבה, כיתוב על מצבות, ניקוי מצבה , בית לנר נשמה, נר סולארי וכו'.

מצבות

כיתוב על מצבות

נרות למצבות

לוחות שיש לקבורה בקומות

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים צוקים מצבות ופיתוח בע"מ
  צוקים מצבות ופיתוח בע"מ
  נפעמתי מההתנהלות המקצועית, היחס האישי, מהשרות מוכוון הלקוח, ומהאופן המכובד וההולם ביותר. העבודה כללה סידור של מצבה קיימת והוספת כיתוב על הלוח לאחר פטירתה של אמא. אז לאחר שקמנו מהשבעה, מבנה המצבה כבר היה מסודר, ולמרות שלקח לנו קצת זמן בניסוח הכיתוב על המצבה של אמא, עדיין עשו מאמצים על מנת שהכל יהיה מוכן ליום האזכרה ה-30, המצבה הייתה (יצא מעולה), המקום היה נקי, ממש עבודה המכבדת את בעליה ומכבדת אותנו. סגירת העיסקה עם יוסי הייתה מהירה ויעילה, התקשורת עם מיכל הייתה מופתית ומכבדת, והעלות - הגונה והולמת שוב, תודה לכם. איתן ואייל עוזרי
 • 4.6 כוכבים מצבות אבן ושיש נפתלי משנת 1951
  מצבות אבן ושיש נפתלי משנת 1951
  מהרגע שהזמנתי (קיבלתי המלצה חמה מחבר!) קשר חם ואדיב, אמרו לי לשבת רגוע כי הכל יהיה לצד הטוב ביותר וכך היה! לא חסכו זמן ועבודה בכדי שאני איה מרוצה! הכל בזמן, עיצוב מהמם, ביצוע מושלם של כל "הפנטזיות" שלי כשהכל היה בזמן ובלי סיבוכים. מומלץ ביותר!
 • 5 כוכבים מצבות אבן ושיש נפתלי משנת 1951
  מצבות אבן ושיש נפתלי משנת 1951
  עמד לרשותינו מהרגע הראשון עם המון אדיבות ואכפתיות. מקצועיות לאורך כל הדרך, מחיר הוגן ועמידה מופתית בזמנים. בזמן כל כך קשה היה עבורנו רגע של נחת, אוזן קשבת וכמובן תוצאה מצויינת שעלתה על הצפייה.
 • 4.8 כוכבים גרינוולד - גזית ובנו בע"מ
  גרינוולד - גזית ובנו בע"מ
  פניית המשך למקום, גילתה אנשים נחמדים יחס ורצון לעזור ולתת, מעל הרגיל
 • 5 כוכבים מצבות קולמוס בע"מ
  מצבות קולמוס בע"מ
  שלא נדע לפעמים קורים דברים קשים ומצערים , אך כאשר נותני השירות מתחשבים זה מאוד מיקל. וכך היה לנו עם אבני קולמוס עת נפטרה סבתינו ע"ה פנינו למנחם מקולמוס והוא עם כל הרגש והיחס הכרוך במצב זה נתן לנו את מיטב השירות במחיר מאוד טוב ובפריסת תשלומים נוחה וכל זאת עם שום שכל והתחשבות במצב ועם המון המון עידוד. פרט שמאוד נהנינו אצלו זה, כמות בלתי נדלית של דוגמאות של נוסח וציורים למצבה וכן מנהגים של כל העדות והקהילות מה לעשות ואיך לעשות והכל עם שמירה על כבוד הנפטר ומשפחתו.חן חן לו.
חזור מעלה