פרופסור רפי חרותי

לעסק זה אין עדיין חוות דעת
072-3212021

טיפול בבעיות בתפקוד המיני בגברים ובנשים

פרופסור רפי חרותי (MD), מומחה לרפואה שיקומית ומטפל מיני מוסמך, את התמחותו הרפואת שיקום סיים במרכז הרפואי "שיבא", תל-השומר. במקביל שירת כרופא בקבע בצה"ל, כאשר בתפקידו האחרון ניהל את המרכז לבדיקות תקופתיות (מלב"ת), במסגרתו הקים את המרפאה לשיקום מיני של צה"ל.
פרופסור חרותי בעל תעודת מוסמך בטיפול מיני (סקסולוגיה) מטעם האגודה הישראלית לטיפול מיני איט"ם.
כיום פרופסור רפי חרותי עובד כמנהל חטיבת השיקום במרכז רפואי שיקומי "רעות" בת"א וכן כמנהל המרפאה לשיקום וטיפול מיני. בתחום האקדמי פרופסור חרותי חבר בחוג לשיקום בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר של אוניברסיטת תל-אביב. הוא הקים את התוכנית למיניות האדם בבית הספר ללימודי המשך בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב (עם ד"ר רונית אלוני) ומרכז קורס זה מאז הקמתו. לפרופסור חרותי יותר מ- 50 פרסומים ופרקים בספרות הרפואית המקצועית. פרופסור חרותי מרצה בכנסיםמקצועיים בארץ וברחבי העולם, ומשמש עורך מקצועי-רפואי במספר ספרים בתחום.
פרופסור רפי חרותי חבר באיגוד הישראלי (היל"ם) והאירופאי (ESSM) להפרעות בתפקוד מיני וכהן שתי קדנציות כיו"ר האגודה הישראלית לטיפול מיני (איט"ם).
פרופסור חרותי ידוע כמומחה בעל ניסיון באבחון ובטיפול במגוון הפרעות בתפקוד המיני, תוך שילוב ידע רפואי ושיטות טיפול רפואיות (כולל שימוש בתרופות מרשם) עם ידע סקסולוגי. הוא מייעץ ומטפל בגברים ובנשים מכל קבוצות הגיל, בזוגות (סטרייטים או חד מיניים) תוך שילוב טיפול מיני ותרופתי, על פי הצורך. בין מגוון ההפרעות בהן מטפל פרופ' חרותי ניתן למנות הפרעות בזקפה (בשל מחלה או חרדת ביצוע), בעיות בשפיכה (כגון, שפיכה מהירה/שפיכה מוקדמת, שפיכה מושהית/מעוכבת), הפרעות חשק ועוד. הגישה הטיפולית-שיקומית של פרופסור חרותי הינה כוללנית והוליסטית, תוך בחינת כלל הבעיות של המטופל/ת, כולל ההיבטים הגופניים, הנפשיים, הזוגיים והחברתיים, ועל פי צורך, שילוב צוות רב תחומי. האבחון נעשה תוך שמירה על דיסקרטיות מרבית!
פרופסור חרותי משיב על שאלות במספר פורומים באינטרנט וכן בעיתונות ("ידיעות אחרונות", "לאישה", "מנטה") ועוד.

תחומי עיסוק

רופאים לרפואה פיסיקלית ושיקום, סקסולוגיה וייעוץ מיני

כתובת

קהילת סלוניקי 1 תל אביב

שעות פעילות

ימים ג', ה'16:00 - 20:30
מפת הגעה אל פרופסור רפי חרותי

מידע על פרופסור רפי חרותי

אזורי מתן שירות
  • תל אביב
  • הרצליה והסביבה
  • רמת גן והסביבה
מספרי טלפון נוספים
טלפון ראשי
072-3212021
טלפון נוסף
03-7441004
האם המידע שקיבלת על העסק עזר לך?
 
בית העסק פרופסור רפי חרותי מופיע בדפי זהב בתחומים: רופאים לרפואה פיסיקלית ושיקום, סקסולוגיה וייעוץ מיני. לרשימת בתי העסק המלאה בסיווג לחץ כאן  |  מידע זה רלוונטי לתחום סקסולוגיה וייעוץ מיני ובנוסף: טיפול מיני, סקסולוגים, סקסולוגיה, תפקוד מיני

מידע על סקסולוגיה וייעוץ מיני

חזור מעלה