המחירים במחירון כוללים מע"מ, אלא אם נכתב אחרת. מחפשים רואה חשבון טוב? קודם כדאי לכם לברר כמה עולה רואה חשבון. במחירון רואי חשבון של "zap דפי זהב" תוכלו למצוא את כל השירותים הניתנים על ידי רואי חשבון ולברר את טווח המחירים המקובל בשוק עבורם. לדוגמה, תוכלו לגלות כמה עולה ייעוץ משכנתא או כמה עולה הצהרת הון על ידי רואה חשבון, מהו מחירו של ייעוץ מס או ייעוץ פיננסי, למשל, או מחיר הפקת דוחות אישיים. אם אתם מעוניינים בהנהלת חשבונות חד צידית או כפולה, במחירון תוכלו למצוא את המחיר שגובה רו"ח לחודש. בנוסף, אם אתם רוצים לבנות תקציב לעסק או מעוניינים בייעוץ עסקי לחברה שלכם, תוכלו לברר את המחירים עבור כל השירותים הנחוצים לכם.

הנהלת חשבונות

הצהרות הון

ייעוץ מס

ייעוץ פיננסי

האם המחירון עזר לך?
 

בין אם אתם עצמאיים ובין אם בעלי חברה גדולה, חשוב שתהיו מעורים כל העת במחירים שנוהגים לדרוש רואי חשבון בישראל, כדי לתכנן כהלכה את כל היבטי התקציב. כיצד תעשו זאת? מחירון ZAP דפי זהב של רואי החשבון יאפשר לכם להבין כמה עולה כל שירות בתחום ראיית החשבון, וכך לחשב מה יהיו העלויות החודשיות והשנתיות מבחינה זו. במחירון כל הפרטים שתצטרכו בנושא, כך שתדעו - לפחות בקווים כלליים - כמה אמורים לעלות השירותים השונים שלהם תזדקקו, בהווה ובעתיד.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים נימר נאסר ושות'- רו"ח
  נימר נאסר ושות'- רו"ח
  שירות מצויין התייחסות אישית רמה הכי גבוהה בחשבונאות צוות מקצועי אמין ואדיב.
 • 5 כוכבים כהן את כהן ושות' רואי חשבון
  כהן את כהן ושות' רואי חשבון
  חברתנו משתמשת בשרותים של משרד כהן את כהן מזה כ-3 שנים. לאחר עבודה עם 5 משרדי רואי חשבון אחרים במשך יותר מ-25 שנים, אני יכול לאמר בוודאות שמשרד כהן את כהן הינו המשרד המקצועי והאנושי ביותר בו נתקלתי. כל העובדים בו מקצוענים מהדרגה הגבוהה ביותר, אבל חשוב מכך, הם כולם אנשים מקסימים, אכפתיים, אדיבים ונעימים. חסכו לי עד היום המון כאב ראש והמון כסף, והכל תמיד נעשה בצורה נינוחה ורגועה. ממליץ בחום לכל מי ששואל.
 • 5 כוכבים Smartax מומחים למיסוי אמריקאי
  Smartax מומחים למיסוי אמריקאי
  הגישו לי דוחות מס בארה"ב לשנתיים, הסבירו הכל והיו מאוד נחמדים. לא ביקשו תשלום מראש ושלחו חשבונית רק בסיום. בסה"כ חוויה טובה מאוד
 • 5 כוכבים ש.מ אייזנשטט רו"ח
  ש.מ אייזנשטט רו"ח
  שירות יעיל ומהיר לאחר מעבר בין שלושה רואי חשבון.... מצאתי אחת יעילה ומדויקת ויעוץ הכי טוב שיש. שרה מרים בהנהלת המשרד ביחד עם אחותה רחל ... שווה לבדוק.
 • 5 כוכבים גרוס שלמה - ושות' רואה חשבון
  גרוס שלמה - ושות' רואה חשבון
  שלמה גרוס הוא רו"ח מנוסה ישר ומקצועי. ממליץ בחום.
חזור מעלה