המחירים במחירון כוללים מע"מ, אלא אם נכתב אחרת. מחפשים רואה חשבון טוב? קודם כדאי לכם לברר כמה עולה רואה חשבון. במחירון רואי חשבון של "zap דפי זהב" תוכלו למצוא את כל השירותים הניתנים על ידי רואי חשבון ולברר את טווח המחירים המקובל בשוק עבורם. לדוגמה, תוכלו לגלות כמה עולה ייעוץ משכנתא או כמה עולה הצהרת הון על ידי רואה חשבון, מהו מחירו של ייעוץ מס או ייעוץ פיננסי, למשל, או מחיר הפקת דוחות אישיים. אם אתם מעוניינים בהנהלת חשבונות חד צידית או כפולה, במחירון תוכלו למצוא את המחיר שגובה רו"ח לחודש. בנוסף, אם אתם רוצים לבנות תקציב לעסק או מעוניינים בייעוץ עסקי לחברה שלכם, תוכלו לברר את המחירים עבור כל השירותים הנחוצים לכם.

הנהלת חשבונות

הצהרות הון

ייעוץ מס

ייעוץ פיננסי

האם המחירון עזר לך?
 

בין אם אתם עצמאיים ובין אם בעלי חברה גדולה, חשוב שתהיו מעורים כל העת במחירים שנוהגים לדרוש רואי חשבון בישראל, כדי לתכנן כהלכה את כל היבטי התקציב. כיצד תעשו זאת? מחירון ZAP דפי זהב של רואי החשבון יאפשר לכם להבין כמה עולה כל שירות בתחום ראיית החשבון, וכך לחשב מה יהיו העלויות החודשיות והשנתיות מבחינה זו. במחירון כל הפרטים שתצטרכו בנושא, כך שתדעו - לפחות בקווים כלליים - כמה אמורים לעלות השירותים השונים שלהם תזדקקו, בהווה ובעתיד.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים גולדנר גידי, רו"ח
  גולדנר גידי, רו"ח
  מקצועי בתחום הניהול הכלכלי של העסק זמין לכל שאלה וחוזר לשיחות כאזר עסוק מייעץ לגבי כל התחומים של העסק בעל קשרים במס הכנסה ומע"מ עזר לי אישית בסגירת קצוות מול הגופים הללו במתן הסברים לבדיקות שגרתיות בעסק שדרשו מענה ממליץ בחום שירות מחיר ומקצועיות משתלמת
 • 5 כוכבים אבי סהרוני
  אבי סהרוני
  מעניק שירותים פיננסיים מקיפים במקצועיות וידע רב ולא פחות חשוב, זמין.
 • 5 כוכבים כהן את כהן ושות' רואי חשבון
  כהן את כהן ושות' רואי חשבון
  משרד נדיר ביותר. צוות המשרד מאד נחמד ונכון לעזור תמיד. כל פניה וכל בקשה, גם בשיא הלחץ של ה 15 לחודש של כל המדווחים, נענית.
 • 5 כוכבים שויגמן ברק רואה חשבון
  שויגמן ברק רואה חשבון
  מלווה אותי כבר מעל 8 שנים כעוסק מורשה וכחברה בע"מ . ברק יצירתי מאד בפתרון בעיות וללא ספק חד מחשבה . בנוסף מתעסק גם בליווי ויעוץ משכנתאות .
 • 5 כוכבים חג'ג' ויצמן ושות' רואי חשבון ויועצים
  חג'ג' ויצמן ושות' רואי חשבון ויועצים
  הכי אמינים, הכי ישרים, הכי מקצועיים. נותנים את השירות הטוב ביותר ללקוח, ממליץ עליהם בחום.
חזור מעלה