המחירים במחירון כוללים מע"מ, אלא אם נכתב אחרת. מחפשים רואה חשבון טוב? קודם כדאי לכם לברר כמה עולה רואה חשבון. במחירון רואי חשבון של "zap דפי זהב" תוכלו למצוא את כל השירותים הניתנים על ידי רואי חשבון ולברר את טווח המחירים המקובל בשוק עבורם. לדוגמה, תוכלו לגלות כמה עולה ייעוץ משכנתא או כמה עולה הצהרת הון על ידי רואה חשבון, מהו מחירו של ייעוץ מס או ייעוץ פיננסי, למשל, או מחיר הפקת דוחות אישיים. אם אתם מעוניינים בהנהלת חשבונות חד צידית או כפולה, במחירון תוכלו למצוא את המחיר שגובה רו"ח לחודש. בנוסף, אם אתם רוצים לבנות תקציב לעסק או מעוניינים בייעוץ עסקי לחברה שלכם, תוכלו לברר את המחירים עבור כל השירותים הנחוצים לכם.

הנהלת חשבונות

הצהרות הון

ייעוץ מס

ייעוץ פיננסי

האם המחירון עזר לך?
 

בין אם אתם עצמאיים ובין אם בעלי חברה גדולה, חשוב שתהיו מעורים כל העת במחירים שנוהגים לדרוש רואי חשבון בישראל, כדי לתכנן כהלכה את כל היבטי התקציב. כיצד תעשו זאת? מחירון ZAP דפי זהב של רואי החשבון יאפשר לכם להבין כמה עולה כל שירות בתחום ראיית החשבון, וכך לחשב מה יהיו העלויות החודשיות והשנתיות מבחינה זו. במחירון כל הפרטים שתצטרכו בנושא, כך שתדעו - לפחות בקווים כלליים - כמה אמורים לעלות השירותים השונים שלהם תזדקקו, בהווה ובעתיד.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים זורע מרקוביץ'- רואי חשבון
  זורע מרקוביץ'- רואי חשבון
  אני מכיר את יוני כבר מספר שנים והגעתי אליו במקרה לגבי טיפול בתיק החברה שלי. קודם כל ישר התחברתי אליו. מדובר בבן אדם במלוא מובן המילה: ישר, נעים, בקיא מאד בחומר, רואה חשבון מהממוקצעים והבקיאים שיש...אם הוא לא יודע לענות על סוגיה מסויימת הוא לא עוטף במילים גבוהות. הוא אומר שהוא יברר והוא באמת עושה את זה. הוא חרוץ, לא מפחד מעבודה, לא "מעגל פינות", הוא תמיד זמין לכל שאלה, מילה אצלו זו מילה והיחס האישי מדהים. יוני תמיד עושה מעל ומעבר לכל רואה חשבון שאי פעם הכרתי. ממליץ בחום מאד מאד!
 • 5 כוכבים גולצמן הנהלת חשבונות
  גולצמן הנהלת חשבונות
  אני בעל עסק עצמאי בתחום הצילום וקובי מנהל לי את החשבונות ברמה העסקית והאישית, זמין כשצריך ומטפל במהירות, אפילו תוך כדי חופשה הוא עזר לי להשיג מסמכים שהייתי צריך באופן דחוף. כשהוא מטפל לי בעיניינים הכספיים אני רגוע ואני ממליץ בחום.
 • 5 כוכבים נמרודי ושות' - רואי חשבון
  נמרודי ושות' - רואי חשבון
  משרד עם צוות עובדים קשוב ומקצועי. ממליץ מאד במשך שנים המשרד משמש כאורה החשבון של חבכה בבעלותי
 • 5 כוכבים גיא חן ושות'
  גיא חן ושות'
  גיא יצג אותי נאמנה מול רשויות המס וחסך לי המון כסף, הוא ספק שירות מעולה שיודע טוב מאוד את צרכי לקוחותיו, אמליץ עליו לעוד בעלי עסקים.
 • 5 כוכבים כהן יוסי
  כהן יוסי
  בבעלותי משרד עו"ד והגעתי ליוסי כהן, רואה חשבון, לפני כ15 שנה. יוסי ליווה ומלווה את משרדי בנאמנות ובמקצועיות לאורך כל השנים.
חזור מעלה