במחירון תרגום באתר zap דפי זהב ניתן למצוא מחירים עבור שירותי תרגום שונים. באתר תוכלו למצוא מחיר לתרגום מעברית לאנגלית, מאנגלית לעברית, תרגום עברית לרוסית, תרגום מערבית לעברית, תרגום מעברית לסינית ועוד. בנוסף במחירון תוכלו למצוא מחירים עבור תרגום קורות חיים לאנגלית, תרגום מסמכים רפואיים, תרגום מסמכים משפטיים ועוד. עוד במחירון נמצאים המחירים של שירותי תרגום, הגהה לשונית, תמלול הקלטות, תרגום הוראות הפעלה וכו'.

תרגום טקסטים

תרגום מסמכים ותעודות

תרגומים נוספים

שירותי הגהה ותמלול קלטות

האם המחירון עזר לך?
 

בסביבה גלובלית כמו זו שבה אנחנו חיים כיום, התרגום הוא עניין מבוקש מאוד. בין אם אנחנו צריכים לתרגם מסמך חשוב, עבודה גדולה או תעודות שונות, איש מקצוע בעל יכולות תרגום מוכחות הוא בדיוק מה שאנחנו זקוקים לו. כעת כל שנותר הוא להבין כמה זה עולה. מחירון ZAP דפי זהב בנושא תרגום יספק לכם תמונה מהימנה על התחום ועל המחירים הנהוגים בו, כדי שתדעו כמה יעלה לכם השירות שאתם מעוניינים להזמין. המחירים המופיעים במחירון שלנו יוכלו להיות אף דרך נוספת ל'סינון' אנשי המקצוע, עד הגעתכם לאדם הנכון.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים מרג'ורי - גרמנית אנגלית עברית
  מרג'ורי - גרמנית אנגלית עברית
  איכות עמידה בלוח זמנים דיוק ושרות מעולה עם חיוך פשוט תענוג אמיתי שווה כל מחיר ( והמחיר עדיין הכי טוב שקיבלתי )
 • 5 כוכבים הדס תרגומים והוצאה לאור - נובק דן
  הדס תרגומים והוצאה לאור - נובק דן
  לצורכי תהליך הגירה השתמשתי בשירותי התרגום של דן נובק עבור מספר גדול של מסמכים. במסגרת הזמן הקצוב שהיה לי קיבלתי שירות אישי, מהיר ומקצועי. מומלץ בחום.
 • 5 כוכבים אלפא תרגומים ותמלולים
  אלפא תרגומים ותמלולים
  קיבלתי שירות יעיל, מקצועי ואדיב מאלכס מאלפא תרגומים וכן מעו"ד יורי קורנברג על שירותי נוטריון. העבודה היתה גדולה במיוחד ונעשתה תוך פחות מיום אני ממליצה בחום !
 • 5 כוכבים כל תרגום מתרגמים
  כל תרגום מתרגמים
  כנוטריון הנזקק לשירותי תרגום הפנו אותי ל"כל תרגום מתרגמים" והדבר התגלה כהצלחה מירבית. מדובר בשירות מהמעלה הראשונה, מקצוענות בידיעת השפות, זמינות וביצוע מהירים ביותר, אפילו בשפות פחות שכיחות. לכל צרכי התרגום אני פונה אליהם ומקבל שירות א' א', גם לבקשות מיוחדות ודחופות.
 • 5 כוכבים 2 טייפ תרגום
  2 טייפ תרגום
  החברה תרגמה עבורי מסמכים רפואיים מרוסית לעברית בצורה מקצועית ומחיר טוב. לא לקחו תוספת על דחיפות. מרוצה מאוד.
חזור מעלה