מצלמות אבטחה וטמ"ס בקריית שמונה

 • אלקטרו אורי

  שרותי ייעוץ התקנה ומכירה, מתמחה בהתקנת מערכות אזעקה קווי ואלחוטי, ,
  התקנת מצלמות ,אינטרקום טלויזיוני התקנת מערכות כריזה והגברה ,קודנים, התקנת מרכזיות טלויזיה, טלפון ורשת עובד בשיתוף עם מוקדים וחברות האבטחה תוך מתן דגש על שרות אכותי, מקצועי ואמין עם ניסיון מוכח של מעל 20 שנה

 • מבצע נחשון 4, כרמיאל

  (נותן שירות בקריית שמונה)

 • נוקס מיגון ואבטחה

  חברת נוקס נותנת לכם שירות אמין ומקצועי בתחום מיגון ואבטחה. חברתנו
  מתקינה מערכות מיגון מתקדמות,תוך מתן שירות אדיב ומקצועי למעלה מ10 שנים. אנו מאבטחים באמצעות מצלמות אבטחה מתקדמות,מצלמות במעגל סגור הכוללות שליטה מכל מקום בעולם,מערכות אזעקה, מערכות תקשורת מתקדמות מצלמות אזעקות לפי תקן,ורשתות תקשורת מחשבים למוסדות, מפעלים ובתים פרטיים. מתן שרות כרמיאל והסביבה,צפת,מעלות,עכו,נהריה,ראש פינה,קריית שמונה,טבריה,קריית טבעון והסביבה,חיפה והסביבה.

 • הדס 40, כרמיאל

  (נותן שירות בקריית שמונה)

 • א- ש.ח.ר. אלקטרוניקה בע"מ

  מצלמות אבטחה, מערכות טלוויזיה במעגל סגור ואביזרי אלקטרוניקה אחרים
  מרכיבים את סל הפתרונות של חברת ש.ח.ר אלקטרוניקה, מהבולטות בישראל בשדה המשחק. החברה עוסקת בשיווק והתקנה של מוצרי אבטחה ומיגון מכל סוג, לרבות: מצלמות אבטחה גלויות או סמויות, מצלמות ממונעות, מצלמות תרמיות, מצלמות לראיית לילה, מערכות הקלטה DVR, מוקדים לצפייה מרחוק, תוכנות הקלטה וצפייה ועוד. לצד זה, אנחנו מבצעים פעולות תיקונים ותחזוקה עבור המערכות השונות. החברה פועלת באזור טבריה וידועה באיכות הגבוהה של המוצרים שהיא מספקת וברמת הביצוע המקסימלית של כל שירות.

 • הגליל 16, טבריה

  (נותן שירות בקריית שמונה)

מידע על מצלמות אבטחה וטמ"ס

חזור מעלה