התקלקל לכם המחשב ואין לכם מושג מהי עלות התיקון? מחירון טכנאי מחשבים של "zap דפי זהב" יעשה לכם סדר. במחירון תוכלו להתרשם ממגוון סוגים של תיקוני מחשבים שונים כגון: כמה יעלה לכם ביקור טכנאי מחשבים, מחיר החלפת מסך למחשב נייד, מחיר פירמוט מחשב, כמה יעלה לכם לנקות את המחשב מוירוסים או ניקוי אבק ומאווררים ועוד מגוון רחב של תיקוני מחשב. במחירון תוכלו למצוא טווח מחירים של מגוון השירותים שטכנאי מחשבים יכול לספק: החל מבדיקת מחשב נייח או נייד, דרך פירמוט והתקנת מערכת הפעלה, ניקוי וירוסים, הגדלת זיכרון פנימי ועד החלפת והתקנת רכיבי חומרה. כמו - כן תוכלו למצוא מחירים של רכיבים שונים למחשב, כגון: הארד דיסק, ספק כוח, כרטיס קול, כרטיס רשת, כרטיס מסך ועוד.

תיקון מחשבים

פירמוט מחשב

התקנת תוכנות וחומרות במחשב

שחזור קבצים שנמחקו

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים בן לוי טכנאי מחשבים
  בן לוי טכנאי מחשבים
  לאחר שהיה נראה שכל הקבצים שלי אבדו והמחשב שבק חיים...הגיע בן והציל אותו. לאחר עבודה יעלה, מקצועית ובעלת המון סבלות - בן הצליח להציל לי את המחשב וסידר אותו אפילו בצורה טובה יותר ממה שהיה. בנוסף המחיר היה הוגן ביותר (200 ש"ח) וללא תחרות. תודה בן!
 • 5 כוכבים CTA טכנאי מחשבים
  CTA טכנאי מחשבים
  הטכנאי היה מקצועי אדיב ומהיר והגיע עד אליי הביתה. גם המחיר היה מצויין, אין מה להגיד הייתי מאוד מרוצה ואזמין אותו שוב אם אצטרך. תודה לך, מאביחי
 • 5 כוכבים רועי שירותי מחשוב וחשמל
  רועי שירותי מחשוב וחשמל
  רועי הגיע אליי בשעה מדוייקת כדי להסביר לי ולהתקין לי מדפסת חדשה. בזמן טיפולו במדפסת ובמחשב הנייח זיהה התחממות במחשב ואיטיות שלו- ניקה את המחשב והתקין לי אנטי-וירוס לא מוגבל בזמן. אני מרוצה מאוד מאוד משירותיו של אדם זה, הוא אדיב מאוד ואדם טוב ואמשיך בע"ה להיעזר בשירותו בעתיד.
 • 5 כוכבים לירון טכנאי מחשבים
  לירון טכנאי מחשבים
  טכנאי מקצועי עושה את העבודה במהירות וביעילות וגם גובה מחיר הוגן בהחלט אזמין רק אותו מהיום זה בטוח!! ממליצה בחום!
 • 5 כוכבים לפטופ רחובות
  לפטופ רחובות
  התעוררתי לצערי עם וירוס במחשב צלצלתי ללפטופ רחובות . ניר היה אדיב ביותר ואמר שאפשר לטפל בבעיה מרחוק. הדריך אותי בסבלנות .וביצע את הניקוי . לשמחתי הרבה הוא פתר את הבעיה על המקום ,תוך זמן קצר ביותר. כששאלתי אותו למחיר... הפתיע ואמר לי שזה ללא תשלום... בקיצור אני ממליצה בחום. יש לציין שזאת הפעם השנייה שאני פונה לחברה. בפעם הראשונה גם טופלה הבעיה שלנו במהירות באדיבות ובמחיר סביר.
חזור מעלה