מחירון טכנאי גז של "zap דפי זהב" מרכז עבורכם טווחי מחירים של מגוון שירותי גז. במחירון תוכלו לראות כמה עולה בלון גז, בין אם זה מחיר בלון גז גדול ובין אם זה מחיר בלון גז קטן. עוד תוכלו לראות לראות כמה תעלה לכם התקנת נקודת גז, מחיר בדיקת גז תקופתית, מחיר העתקת ברז גז ועוד. בנוסף, תוכלו לראות מחירים של תיקוני כיריים כמו: מחיר התקנת כיריים גז, מחיר תיקון כיריים גז כמו החלפת לחצן הצתה בכיריים או תיקון אטמים או דליפת גז. כמו - כן במחירון ישנם מחירים להתקנת קמין גז והתקנת נקודת גז לגריל. חשוב לציין כי עוד לפני הזמנת שירות כדאי לזכור כי תחום הגז מחייב הקפדה על מקצועיות, בטיחות ועמידה בתקנים.

שירותי גז

התקנת בלוני גז

התקנת נקודות גז

החלפת ברזי גז

תיקון כיריים

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים עמיר עבודות מיזוג וגז ביתי
  עמיר עבודות מיזוג וגז ביתי
  יצרנו קשר עם עמיר לאחר קריאת ההמלצות באתר. היינו צריכים להתקין מחדש את כל מערכת הגז הביתי מכיוון שבדירה המערכת לא הייתה על פי התקן. עמיר עשה את העבודה במקצועיות ומסירות רבה, במחיר הוגן ואפילו ניקה את הלכלוך אחריו. בקיצור אנחנו ממליצים.
 • 5 כוכבים א. זוהר שירותים והתקנות
  א. זוהר שירותים והתקנות
  הייתי צריך התקנה של תנור גז בהתראה של מהיום להיום, ביררתי עם הרבה חברות ולא קיבלתי מענה עד שדיברתי עם אלירן אשר עשה מאמצים בכדי לסייע לי ולהספיק להגיע. בסופו של דבר הוא אפילו הקדים לבקשתי, נתן שירות מהיר ואדיב עם חיוך וסבלנות, ענה על כל שאלה ואף נתן עצות לשימוש במכשיר. ממליץ בחום!
 • 5 כוכבים למיר הפצת גז (סופרגז)
  למיר הפצת גז (סופרגז)
  היתה לי דליפת גז בבית, התקשרתי למוקד השרות בשעה 22:30 בלילה. הגיע טכנאי אחרי רבע שעה וטיפל בבעיה. לא גבה כסף - אמר שזה תפקידו לוודא שהכל בסדר
 • 5 כוכבים מעוז הגז בע"מ
  מעוז הגז בע"מ
  הגיע נציג מהר עשה עבודה בצורה מהירה ואיכותית ממליץ בחום .
 • 4.8 כוכבים משה טכנאי גז
  משה טכנאי גז
  משה טכנאי גז מעולה התקין אצלי בבית כיריים גז על השיש ועשה זאת בצורה מושלמת, ממליץ בחום
חזור מעלה