מחירון עבודות חשמל של "ZAP דפי זהב" משקף את טווחי מחירי השירותים השונים המבוצעים ע"י חשמלאי מוסמך. המחירון נבדק ואומת בקרב חשמלאים רבים מכל רחבי הארץ. במחירון תוכלו לראות מחיר נקודת חשמל, מחיר לוח חשמל ביתי, מחיר ממסר פחת תלת פאזי, מחיר אוטומט חדר מדרגות ועוד. בנוסף, ניתן למצוא עלויות של התקנת גופי תאורה, התקנת מאוורר תקרה, מחיר התקנת מונה חשמל ועוד. יחד עם זאת, חשוב לציין כי מלבד שורות המחיר יש להקפיד ולבדוק גם את נושא הבטיחות, המקצועיות והעמידה בתקנים.

עבודות חשמל כלליות

התקנת מפסקי חשמל

התקנת נקודות חשמל

התקנת גופי תאורה

התקנת מוצרי חשמל

תיקוני חשמל

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים ארז גרינברג
  ארז גרינברג
  אנו בעלי דירה מושכרת בבאר שבע. לאחר שהדיירים הודיעו על סתימה בכיור פנינו לארז. הוא הגיע עוד באותו יום, תיקן לשביעות רצון הדיירים וגבה מחיר מינימלי.
 • 5 כוכבים ארז הלבנון - חשמלאי מוסמך
  ארז הלבנון - חשמלאי מוסמך
  לאחר שבדקתי מול כמה חשמלאים, ארז עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. ממליץ בחום!!!
 • 5 כוכבים בועז לביא חשמלאי מוסמך
  בועז לביא חשמלאי מוסמך
  בועז הגיע לטפל בבעיית חשמל בחצר שלי- 3 נורות שלא דלקו. כבר בטלפון אמר שהוא לא גובה כסף אלא אם כן הוא מבצע עבודה. אמנם העבודה היתה קטנה, אבל בועז אמר לי כמה תעלה (50 שקלים, בעוד כל איש מקצוע אחר היה גובה לפחות פי שניים), לפני שביצע את העבודה. הוא היה אדיב, נעים, מקצועי ואני ממליץ בכל פה. אגב, נתתי לו 100. אני יודע שאני הרווחתי וגם הוא!
 • 5 כוכבים אור אלי חשמל אלי שגיא
  אור אלי חשמל אלי שגיא
  אחרי שיפוץ בית נשארו המון חוטים גלויים וגופים שלא פועלים מזה שנים הזמנתי את אלי שגיא שנענה והגיע במהירות למרות שהיה עסוק בקריאות קודמות תיקן את כול התקלות ופתר בעיית חשמל שסבלתי ממנה שנים רבות בעלי לא האמין שאלי שגיא יצליח לפתור את כול הבעיות מרוב שהיה "סלט בחשמל" עם המון סבלנות בשקט רב עבד במשך מספר שעות , חוויה של מקצוען אמיתי חוויה מתקנת לכול בעל מקצוע אחר במחירים סבירים, ממליצה לכולם מכול הלב.
 • 5 כוכבים אביב עבודות חשמל 24 שעות
  אביב עבודות חשמל 24 שעות
  הגעתי דרך האינטרנט לאביב חשמל, עקב קצר בדוד. השירות היה אדיב, מקצועי, מהיר וכל זה במחיר הוגן.
חזור מעלה