כיבוי וגילוי אש באזור השפלה

 • קורש גילוי אש 2003 בע"מ

  ציוד בטיחות אש מהיצרנים המובילים בעולם

  קורש גילוי אש 2003 בע"מ היא חברה
  המתמחה בכיבוי וגילוי אש. החברה מספקת מערכות גילוי אש ועשן,כיבויים בלוחות חשמל וגלאי גז, מספקת ציוד מגוון בתחום כיבוי וגילוי האש, מעניקה ללקוחותיה ייעוץ בנושא הקמת מערכות כיבוי אש ואף מבצעת בעצמה הקמה של מערכות כאלו. החברה פועלת בתחום מאז שנת 1986 וככזו, היא נחשבת לאחת הוותיקות והמקצועיות ביותר בישראל. קורש גילוי אש מחזיקה בכל האישורים הדרושים לעיסוק בתחום, מטעם הגורמים הרלוונטיים.אפשרויות תשלום: מזומן, ,כרטיס אשראי ,שיק והעברה בנקאית

 • 072-3215910

  ההסתדרות 170, חולון

  (נותן שירות באזור השפלה)

 • דורון נגב אש בע"מ

  מערכות איכותיות לגילוי או כיבוי אש

  מחפשים מערכת כיבוי אש? מעוניינים
  להתקין מערכות גילוי אש? דורון נגב אש בע''מ היא החברה עבורכם. החברה מייבאת, משווקת, מטמיעה ומתחזקת מגוון מערכות לגילוי וכיבוי אש, לרבות: מטף, מזנק, תותח כיבוי אש במים, מנדף, מתז מים (ספרינקלר), גלאי עשן, עגלת קצף וכיוצא בזה. החברה מציעה גם מעבדה לבדיקת ולתיקון המערכות האמורות, מעבדה הפועלת באישור מכון התקנים הישראלי. דורון נגב אש בע''מ פועלת מזה למעלה משלושה עשורים בתחום, כאשר ניסיון ואיכות הם נר לרגליה. אנשי החברה מוסמכים כולם בתחום על ידי מכון התקנים ונציבות הכבאות וההצלה, ומוצריה עומדים בתקנים בכל התקנים הנדרשים: תקן ISO 2000:9001, תקן 129 לתחזוקה וטיפול במטפים וציוד מיטלטל, תקן ירוק לחומרי כיבוי בקצף השומרים על סביבה ירוקה ועוד.

 • 072-2596790

  יוסף הבורסקאי 8, באר שבע

  (נותן שירות באזור השפלה)

 • צוות 3 מערכות אש בע"מ

  צוות 3 מערכות אש בע"מ מתמחים בתכנון ובהתקנת מערכות לכיבוי ולגילוי אש.
  החבר המציעה ללקוחות השונים מטפים נגררים, מטפים לרכב, מטפי אבקה, מטפים אוטומטיים, גלגלונים לכיבוי אש, זרנוקים, מערכות לגילוי חום, מערכות מתוחכמות לגילוי אש, גלאי עשן, מערכות לשחרור עשן, חלונות עשן, הידרנטים, מזנקים, מערכות לגילוי דליפת גז ועוד. החברה אף מציעה תחזוקה של מערכות לכיבוי אש, שיקום מערכות לאחר שריפה, אישור לצורכי ביטוח ולמכבי האש ועוד. החברה מעניקה את שירותיה בעיקר באזור גוש דן והשפלה.

 • 072-3221293

  פרופ' א.ד. ברגמן 2, רחובות

 • קבוצת אש הנגב

  קבוצת אש הנגב היא חברה המתמחה בהנדסת מערכות כיבוי וגילוי אש. החברה
  מספקת שירותים רבים בתחום זה, כולל הנדסת מערכות בטיחות אש, תכנון מערכות מיגון אש, התקנת מערכות כיבוי וגילוי איש, ביצוע פרויקטים בתחום גילוי האש, הענקת שירותי תיקונים ותחזוקה, אספקת ציוד כיבוי ובטיחות אש ועוד. תוכלו למצוא אצלנו שלל סוגים של מערכות, כולל מערכות מתקדמות לפינוי ולשחרור עשן, מערכות לגילוי דליפות גז, מערכות הצפה במים, מערכות הצפה בקצף וכמובן מערכות לגילוי ולכיבוי אש. את השירותים הללו מספקת קבוצת אש הנגב לתושבי באר שבע, שדרות, צפון הנגב, אשקלון, אשדוד, קריית גת, רחובות והיישובים הסמוכים אליהן.

 • 073-7832869

  מש' האר"י 32, שדרות

  (נותן שירות באזור השפלה)

 • חומת אש

  חומת אש הוא עסק המעניק מגוון שירותים בתחום כיבוי האש וגילוי האש, כגון:
  התקנת מערכות גילוי אש ועשן, שדרוג ושיקום מערכות גילוי וכיבוי אש, בדיקה תקופתית למשאבות כיבוי אש, תחזוקת מערכות גילוי אש וציוד כיבוי אש, ייעוץ בטיחות לקבלנים ועוד. העסק מנוסה בעבודה עם ציוד כיבוי וגילוי אש מכל הסוגים, לרבות: מטפי קצף, מטפי אבקה, מנדפים, גלאי עשן, גלגלונים וזרנוקים ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3262531

  נחמני 13, תל אביב

  (נותן שירות באזור השפלה)

 • מ. פינק בע"מ

  פתרונות כיבוי אש מגוונים כבר עשרות שנים

  מ.פינק בע''מ פועלת בתחום החיוני של
  כיבוי אש וגילוי אש מאז 1941. החברה מציעה פתרונות מגוונים ומצילי חיים: היא עוסקת בייבוא, מכירה, התקנה ותחזוקה של ספרינקלרים, מטפים, גלאי עשן, ארונות כיבוי אש ועוד. החברה מחזיקה בכל התקנים הנדרשים לעיסוק בתחום, ובכלל זה תקן 129 לסיפוק שירותי תחזוקה למטפים מיטלטלים, תקן 1220 להתקנת ואספקת מערכות גילוי אש ותקן ISO 9002 לתכנון, מכירה, תחזוקה והתקנת של ציוד בטיחות אש. החברה היא לא רק אחת הותיקות בישראל בתחום, אלא גם אחת המובילות בו. היא מצטיינת במתן פתרונות חדשניים ומקצועיים ומעניקה ללקוחות שירות אדיב וליווי לכל אורך הדרך. בין לקוחות החברה ניתן למנות את משרד הביטחון, נמלי חיפה ותל אביב, רשתות אורט ועמל, האופרה הישראלית ועוד.

 • 072-3258774

  אלטלף 19, יהוד - מונוסון

  (נותן שירות באזור השפלה)

 • אלפיין סיסטמס מיגון אש בע"מ

  מחפשים מערכות כיבוי אש? זקוקים למערכת גילוי אש? אלפיין סיסטמס מיגון אש
  בע''מ היא השלוחה הישראלית של אחת החברות המרכזיות בעולם בתחומים אלה, והיא תספק לכם את הפתרונות המקצועיים והבטוחים ביותר. החברה משווקת פתרונות גילוי וכיבוי אש מגוונים, רובם ככולם אוטומטיים, עם התמחות מיוחדת בכיסוי מתקנים הנחשבים לדליקים במיוחד. המוצרים הם של חברות מובילות אשר אלפיין סיסטמס היא נציגתם הבלעדית, ובראשם קונצרן TYCO. כל המוצרים המשווקים על ידי החברה עומדים בתו התקן U.L הבינלאומי ומחזיקים באישורים של מכון התקנים הישראלי ונציבות הכבאות וההצלה בישראל.

 • 072-3251558

  ז'בוטינסקי 93, פתח תקווה

  (נותן שירות באזור השפלה)

 • לוחמי האש-מערכות בטיחות וביטחון בע"מ

  חברת "לוחמי האש מערכות בטיחות וביטחון בע"מ" מתמחה ביבוא ושיווק של
  מערכות אבטחה, מערכות גילוי וכיבוי אש, מערכות תקשורת מתקדמות, מערכות כריזה ואינטרקום. החברה מייבאת ציוד איכותי וטכנולוגי מרחבי העולם ומובילה בתחומה בהתאם להתפתחות השוק. החברה מספקת גם שירותי התקנה ותחזוקה לכלל הפתרונות המערכתיים לניהול ובקרה על פעילות העובד בארגון, הכוללים חומרה, תוכנה וטכנולוגיה מתקדמת, על פי דרישות רשות הכבאות, לסקטור הציבורי והפרטי.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3102586

  אליהו גולומב 49, תל אביב

  (נותן שירות באזור השפלה)

 • נחשון טכנולוגיות

  מערכות גילוי וכיבוי אש יכולות להציל חיים בשעת חירום! נחשון טכנולוגיות
  הינה חברה אשר מספקת פתרונות בתחומי כיבוי וגילוי אש הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור לקוחות עסקיים ומוסדיים. החברה מתקינה ומספקת שירות לציוד הבא: מערכות גילוי אש ועשן, גלאי עשן, רכזת גילוי אש, מערכות גלאי חום, מערכות תת קרקעיות, מערכות לגילוי דליפות גז ועוד. התקשרו אלינו עוד היום ונשמח להתאים לכם מערכת שמתאימה לצורכיכם.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3259983

  ירושלים

  (נותן שירות באזור השפלה)

 • לוכד אש

  חברת לוכד אש מספרת שירותי אחזקה למערכות כיבוי וגילוי אש עבור משרדים,
  מפעלים ומוסדות. לחברה למעלה משלושה עשורים של ניסיון בטיפול בכל סוגי המערכות בתחום כיבוי וגילוי האש. החברה מתחייבת לעבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך עמידה בתקן ושימת דגש על צרכיו ודרישותיו של הלקוח. עובדי החברה הינם מומחים בתחומם, בעלי הסמכה וניסיון רב שנים. הם מעניקים ללקוחות החברה שירות מקצועי מקיף, הכולל: ייעוץ, הכוונה והתקנה של המערכות הרלוונטיות, לשביעות רצונם המלאה. החברה משווקת מגוון רחב של מוצרים, לרבות: מטפים, מזנקים, גלאים, גלגלונים, זרנוקים, מחברים, ארונות ועוד.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3212217

  החרש 9, בית שמש

  (נותן שירות באזור השפלה)

 • אביטק-מעיין חשמל ותקשורת

  פתרונות גילוי וכיבוי אש מקצועיים במיוחד

  אביטק מעיין - הנדסת חשמל פועלת
  בתחום של גילוי או כיבוי אש מזה שנים. החברה, הממוקמת ביבנה, עוסקת בייעוץ, התקנת ומתן שירותים עבור מערכות גילוי וכיבוי אש, וזאת בהתאם לתקן 1220 של מכון התקנים הישראלי ודרישות מכבי האש. בין המוצרים שאנו מציעים את שירותינו עבורכם ניתן למנות גלאי עשן, חום או אש, מערכות כיבוי אוטומטיות, מנדפים, מטפים וכיוצא בזה. כל עבודה שהחברה מבצעת מגיעה עם אחריות מלאה, וכוללת שימוש ברכיבים החדישים ביותר, של היצרנים המובילים בעולם. החברה מציעה את שירותיה עבור מפעלים, משרדים, מוסדות, חדרי מחשב, לקוחות פרטיים ועוד.

 • 072-3250493

  העמל 3, יבנה

 • אהרון לופט

  אהרון לופט הינו יועץ בטיחות גיהות ואש, הנחשב לאחד המומחים הגדולים בתחום
  בישראל. במסגרת חברת בראפט טכנולוגיות, הנמצאת תחת ניהולו, מעניק הוא את כל השירותים הנדרשים בתחום: הכנת תוכניות בטיחות אש, ליווי וייעוץ מקיף ללקוחות, הכנת תוכניות בטיחות, כתיבת נהלי בטיחות אש, ליווי להסמכת תקן איכות לבטיחות, העברת הרצאות והדרכות בתחום, הכנה וניהול של תרגילי מילוט ועוד. הניסיון רב השנים של אהרון לופט בתחום, ושורת התפקידים המכובדת שהוא מילא במרוצת השנים, מבטיחים את המענה המקצועי והמקיף ביותר שניתן לצפות לו.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  נחל צין 20, מודיעין-מכבים-רעות

 • סאן פתרונות

  חברת ס.א.ן פתרונות מציעה מבחר שירותים מתקדמים בתחום הבטיחות בכלל
  ובטיחות באש בפרט. בין השירותים המוצעים על ידי החברה, ניתן למנות: תכנון והתקנה של מערכות גילוי וכיבוי אש, ייעוץ בטיחות באש, ייעוץ בטיחות כללי, ניהול פרויקטים, הגשת תכניות בטיחות לרשויות, ואספקה של מגוון מוצרי בטיחות. החברה מנוהלת על ידי יצחק חביב, יועץ בטיחות בעל ניסיון עשיר, המתמחה בתכנון מערכות מתזים ובניהול פרויקטים בתחום הבטיחות. החברה מסייעת בקבלת היתרים ואישורי בטיחות מהרשויות ובהוצאת רישיונות עסק מול כל הגופים הרשמיים. חברתנו מקפידה על רמת מקצועיות גבוהה ועל מתן שירות אדיב ואמין. שביעות רצונם הגבוהה של לקוחותינו היא ההוכחה הטובה ביותר לשירות האיכותי שאנו מספקים.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3215501

  הזית 397, בית אריה

 • לב המערכות אש חשמל מים

  אנשי לב המערכות אש חשמל מים הם מומחים למערכות כיבוי וגילוי אש. בין היתר
  הם מספקים שירותים עבור מערכות מנדפים וארובות, מערכות לפתיחת חלונות עשן, מנעולי בהלה, מערכות לשחרור עשן, משאבות מים ומאגרים, מערכות הצפה בקצף, מערכות הצפה במים, מערכות מז"ח, מערכות תת-קרקעיות ועוד. בראש חברת לב המערכות אש חשמל מים עומד ממונה בטיחות אש בכיר, המסמך גם כבודק מורשה למטפים ולגלגלונים. לצד כל אלו, אנו מבצעים ביקורות ועבודות לתחזוקה תקופתית במערכות כיבוי וגילוי אש.

 • 072-3268241

  אח"י אילת 14, אשדוד

 • בת אש

  חברת בת אש מתמחה במערכות גילוי אש. החברה משווקת גם מוצרי כיבוי אש בעלי
  הפעלה אוטומטית והפעלה ידנית. לרשותכם: מטפים לרכב, זרנוקי מים, ארונות כיבוי אש, מטפים אוטומטיים, ערכות עזרה ראשונה, מטפי אבקה, מזנקים, מים קלים, קצף, גלגלונים, מטפי גז, שילוט פולט אור ועוד. ציוד כיבוי אש של החברה הוא בעל תו תקן של משרד התחבורה ומשרד החינוך. לקוחות החברה נהנים מייעוץ חינם בבית ובעסק. החברה מעבירה גם הדרכות להפעלת ציוד כיבוי אש.

 • 072-3258894

  התבור 25, גן יבנה

 • השרות האחר

  חברת השרות האחר מספקת מערכות כיבוי אש, כמו גם גילוי אש, מאז שנת 2000.
  החברה מציעה את המענה המקיף ביותר בתחום, ובכלל זה תכנון מערכי הגנה מפני אש והתקנת מערכות מתקדמות לכיבוי ולגילוי אש: גלאי עשן וחום, מערכות הצפה בקצף, מערכות לשחרור עשן, מערכות כיבוי אוטומטיות בגז ועוד. בראש החברה עומד עופר עמיר, לו ניסיון רב שנים במערכות כיבוי וגילוי אש, כאשר כוח האדם של החברה מיומן ומקצועי.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • הצג טלפון

  הרצל 59, רחובות

מידע על גילוי וכיבוי אש