שירותי אריזה

 • אחים לוי הובלות

  חברת אחים לוי הובלות מציעה לכם שירותי אריזה כוללים לכל מטרה. החברה
  מציעה אריזת תכולת דירה, אריזת משרד, אריזה ופריקה מלאה, הרכבת רהיטים, אריזת חפצים יקרי ערך ועוד ועוד - לפי דרישת הלקוח. אחים לוי הובלות מציעה הובלות לכל חלקי הארץ ובעיקר הובלות בחיפה והסביבה. את השירות היא מעניקה גם בימי שישי ועושה זאת במקצועיות, באמינות ובמהירות, כדי להבטיח מעבר דירה חלק ככל האפשר.

 • 072-3258127

  שד' ההסתדרות 141, חיפה

 • איתן הובלות ואחסנה

  שירותי אריזה במקצועיות הגבוהה ביותר

  שירותי אריזה מהווים חלק משמעותי בסל
  השירותים של חברת איתן הובלות, הפועלת בתחום מאז שנת 2001. החברה מעניקה שירותים מקצועיים בתחום, במסגרתם מגיעים מומחי החברה לבית הלקוח יום לפני המעבר המיועד, עם כל הציוד הנדרש, ומבצעים את האריזה בתוך שעות ספורות. החברה מבצעת את המלאכה במלוא הזהירות והיעילות, כאשר למען השקט הנפשי של הלקוחות מוצע ביטוח תכולה מלא. גם עבור אלה המעוניינים לארוז באופן עצמאי מספקת החברה פתרונות, וזאת בדמות אספקה של חומרי אריזה. שירותי החברה ניתנים בכל חלקי הארץ, תוך עמידה בלוחות הזמנים, כאשר המחיר שווה לכל נפש. נשמח להפוך את הליך מעבר הדירה עבורכם לפשוט הרבה יותר.

 • 072-3216932

  מלכי ישראל 20, תל אביב

 • דורון הובלות ואחסנה

  שירותי אריזה מקצועיים ומהירים לבית ולעסק

  חברת דורון הובלות, מעניקה שירותי
  אריזה מקצועיים ומהירים באמצעות צוות אורזים מנוסה וחומרי אריזה מתקדמים, אשר לא רק יעטפו את הרכוש שלכם אלא גם יגנו עליו בתהליך המעבר. החברה מתמחה גם באריזה של פריטים הקשים לאריזה כגון: כלי זכוכית, נברשות, טלוויזיות שטוחות, פסלים, ריהוט שביר, עתיקות, אלקטרוניקה ועוד. כל ארגז מסומן באופן נוח אשר יציין את תכולתו וייעודו, על מנת להקל עליכם את סידור הבית לאחר המעבר. בנוסף החברה מעניקה גם שירותי פריקה וסידור הבית מיד לאחר ההובלה.

 • 072-2594284

  הדקלים 100, פרדס חנה-כרכור

 • יורי הובלות

  הובלות מקצועיות מכל סוג - עם ביטוח מלא

  יורי הובלות היא חברת הובלות מובילה,
  המציעה שלל שירותים בתחום: הובלת דירות, הובלת משרדים, הובלת מפעלים, הובלות קטנות, הובלת פסנתרים ועוד. ההובלות מבוצעות על ידי סבלים מקצועיים ואחראים, כאשר למען השקט הנפשי של לקוחותינו אנו מציעים ביטוח מלא על המטען המועבר. מעבר לכך, החברה מעניקה שלל שירותים משלימים, ובכלל זה: פירוק והרכבת רהיטים, שירותי אריזה, אספקת מוצרי אריזה וקרטונים, שירותי אחסנה ועוד. יורי הובלות הוקמה בשנת 2000 בבת ים, ומציעה מאז את שירותיה בכל רחבי הארץ. החברה נעזרת בציוד המתקדם ביותר לביצוע המשימות השונות. באמתחתה שלוש משאיות הובלה חדישות, שתיים מהן כוללות דופן הידראולית להרמת משטחים ומשאות כבדים, כמו גם עגלת משטחים ומנוף, המאפשר הרמת משאות כבדים במיוחד עד לקומה ה-16 לערך. כל השירותים שלנו מוצעים במחירים שווים לכל נפש ובהתאמה מלאה לצרכי הלקוחות.מכבדים את כל כרטיסי האשראי

 • 072-3249708

  ארלוזורוב 75, בת ים

 • מסודרים

  שרות אריזת בתים לפני ואחרי מעבר. בתוך 48 שעות תארגן הבעלים, שרה פאני,
  בית שלם להובלה ותפתור אתכם מכאב ראש שעלול להיגרר שבועות. האריזה נעשית בשיא המקצועיות, תוך חלוקת הארגזים לפי חדרים, סימונם בבהירות, הפרדה מוחלטת בין השביר ללא שביר ודאגה לעיטוף מלא. הצוות המיומן ידאג לבצע את העבודה באופן מושלם וכמובן שישאיר את הבית נקי לבא אחריכם, ואם תרצו גם ינקה את החדש לפני.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3100622

  אילת

 • המלאכיות של ג'וניור

  חברת "המלאכיות של ג'וניור" מספקת שירותי אריזה לפני מעבר דירה ואחריה.
  לחברה ניסיון של יותר מעשר שנים באריזה ובפריקה של תכולות בתים, והיא מורכבת מצוות עובדות מיומן ואחראי, העובדות תחת פיקוחה הצמוד של מנהלת החברה. שירותי האריזה של "המלאכיות" מלווים את מעבר הדירה החל באריזה של כל תכולת הבית בחומרי אריזה מיוחדים ביום לפני המעבר, וכלה בפריקת התכולה, סידור וארגון הארונות אחרי המעבר.

 • אין חוות דעת

  היה הראשון לדרג

 • 072-3270981

  שיבת ציון 22, קרית אתא

מידע על שירותי אריזה