מחירון אופטיקאים של "zap דפי זהב" משקף לכם את טווח המחירים עבור אביזרים לשיפור הראייה. כאן תוכלו לקבל את כל המידע עבור מחירי משקפיים, מסגרות למשקפיים או עדשות למשקפיים. תוכלו ראות מהם מחירי משקפי ראייה למבוגרים או מחירי משקפיים לילדים בהתאם לסוגי המסגרות ולסוגי העדשות. תוכלו לראות מחירים של עדשות מולטיפוקל, מחירים של עדשות מגע ועוד. במחירון, תוכלו להשוות עלויות בין מסגרות פשוטות עד מסגרות של מותגים יוקרתיים, וכן לבדוק מחירי עדשות בהתאם למקדם השבירה (אינדקס), אופן הליטוש, תוספות צילינדר ועוד. ואם תעדיפו עדשות מגע תוכלו לראות מחירים של עדשות מגע חודשיות/יומיות, תוכלו גם להשוות בין המחירים השונים של עדשות מגע קשות, עדשות מגע צילינדר ועוד.

בדיקת ראייה

מסגרות משקפיים

עדשות למשקפיים

עדשות מולטיפוקל

עדשות מגע

האם המחירון עזר לך?
 

לפעמים נדמה שיותר ויותר אנשים סביבנו זקוקים למשקפיים, מסיבה כזו או אחרת, ומשקפיים - כפי שיגלה כל מי שהצטרף למשפחה הזו - הם לא דבר זול. כל דבר בתחום יכול עשוי לגרור אחריו עלויות לא קטנות: העדשות, המסגרת, הבדיקות, התיקונים ועוד ועוד. מחירון האופטיקאים של ZAP דפי זהב יאפשר לכם לדעת מראש כמה אתם צפויים לשלם על כל שירות, כך שלכל הפחות תוכלו להתכונן לעניין ולא תופתעו כאשר החשבונית תוגש לכם בתום השירות.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים אופטיקה חדות ראייה
  אופטיקה חדות ראייה
  משתמשים רק בעדשות איכותיות ולא חוסכים באיכות . בדיקה על ידי סירל כחלון מומחה בתחום חינם . ממש כיף לבוא לשם. תודה
 • 3.8 כוכבים אופטיקה פסגת הראיה
  אופטיקה פסגת הראיה
  אני לקוח שנים של המקום. לאחרונה הם קנו את השטח של החנות הצמודה והרחיבו את שטח החנות. המקום תמיד הומה מאדם. מצד אחד זה מראה שהמקום טוב ומבוקש, מצד שני יש קצת בלאגן וצריך לחכות בסבלנות. מבחינה מקצועית הם בסדר גמור. במחיר- סביר. אי אפשר להתחרות באינטרנט.
 • 4.8 כוכבים אופטיקניון בארנס
  אופטיקניון בארנס
  נועם הליכות של הבעלים והצוות מומלץ מאד רכשנו גם בעלי וגם אני !
 • 5 כוכבים אופטיקה אסטרייכר
  אופטיקה אסטרייכר
  האופטומיטריסט התאים לי ולטישתי משקפיים שהתאימו גם במספר וגם במראה. בנוסף לא ניסו למכור לנו משקפיים יקרות.
 • 5 כוכבים טרנס אופטיק
  טרנס אופטיק
  עשיתי מרשם למשקפיים רק 100 ש"ח! לא מצאתי מישהו יותר זול בחיפה. ואם עושים רכישה אז המחיר של המרשם יורד ממחיר הרכישה. שירות אדיב ומקצועי, האופטומטריסט נורא נחמד. מומלץ בחום!
חזור מעלה