מחירון אופטיקאים של "zap דפי זהב" משקף לכם את טווח המחירים עבור אביזרים לשיפור הראייה. כאן תוכלו לקבל את כל המידע עבור מחירי משקפיים, מסגרות למשקפיים או עדשות למשקפיים. תוכלו ראות מהם מחירי משקפי ראייה למבוגרים או מחירי משקפיים לילדים בהתאם לסוגי המסגרות ולסוגי העדשות. תוכלו לראות מחירים של עדשות מולטיפוקל, מחירים של עדשות מגע ועוד. במחירון, תוכלו להשוות עלויות בין מסגרות פשוטות עד מסגרות של מותגים יוקרתיים, וכן לבדוק מחירי עדשות בהתאם למקדם השבירה (אינדקס), אופן הליטוש, תוספות צילינדר ועוד. ואם תעדיפו עדשות מגע תוכלו לראות מחירים של עדשות מגע חודשיות/יומיות, תוכלו גם להשוות בין המחירים השונים של עדשות מגע קשות, עדשות מגע צילינדר ועוד.

בדיקת ראייה

מסגרות משקפיים

עדשות למשקפיים

עדשות מולטיפוקל

עדשות מגע

האם המחירון עזר לך?
 

לפעמים נדמה שיותר ויותר אנשים סביבנו זקוקים למשקפיים, מסיבה כזו או אחרת, ומשקפיים - כפי שיגלה כל מי שהצטרף למשפחה הזו - הם לא דבר זול. כל דבר בתחום יכול עשוי לגרור אחריו עלויות לא קטנות: העדשות, המסגרת, הבדיקות, התיקונים ועוד ועוד. מחירון האופטיקאים של ZAP דפי זהב יאפשר לכם לדעת מראש כמה אתם צפויים לשלם על כל שירות, כך שלכל הפחות תוכלו להתכונן לעניין ולא תופתעו כאשר החשבונית תוגש לכם בתום השירות.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים טרנס אופטיק
  טרנס אופטיק
  עשיתי מרשם למשקפיים רק 100 ש"ח! לא מצאתי מישהו יותר זול בחיפה. ואם עושים רכישה אז המחיר של המרשם יורד ממחיר הרכישה. שירות אדיב ומקצועי, האופטומטריסט נורא נחמד. מומלץ בחום!
 • 5 כוכבים בלום חוה
  בלום חוה
  בדיקה מקצועית וסבלנית ושרות נפלא כרגיל. כבר שנים שאנחנו קונים משקפייים לכל המשפחה. מומלץ בחום.
 • 5 כוכבים בי אופטי B-OPTI אופטיקה
  בי אופטי B-OPTI אופטיקה
  רצייתי לחדש את העדשות מגע, אך לא ידעתי איזה הכי עדיף לי .. לעיניים. הסברתי את הדברים למאיר, והוא מייד חייך והסביר לי באופן מפורט מה כל עדשה , בסובלנות רבה, הסביר לי את הבדלים בין החודשיות ליומיות. אמר לי "אל תקני, תני לי להזמין לך דוגמא שתהיה לך" וככה היה, הוא הזמין לי עדשות חודשיות (דוגמית) על מנת שאני יוכל לראות את ההרגשה איתם. תוך יומים העדשות הגיעו, ותוך שבועיים כבר הזמנתי את ההעדשות - עדשות חודשיות לשנה. הוא היה סובלני, אדיב ואכפתי. גם לסתם שאלה שהייתה לי עזר לי להבין את הדברים, גם שהיה לי בעיה במשקפיים קיבלתי את השירות הכי טוב שאני יכולתי לקבל. מאיר תודה על השירות האדיב . צורף תמונה של המשקפיים שקניתי אצלו לפני כשלושה חודשים.
 • 5 כוכבים ס.י.ב. אופטיק
  ס.י.ב. אופטיק
  בדיקה מוסמכת ואיכותית . שירות איכותי ומהיר , חווית קניה אחרת עם מבחר ענק של מסגרות קיבלתי את המשקף באותו יום .
 • 4 כוכבים אופטיקה ידידיה
  אופטיקה ידידיה
  בדיקה לרשיון נהיגה, שירות אדיב, מחיר הוגן, ומקצוענות בבדיקה מהירה ויעילה,
חזור מעלה