המחירים במחירון הינם לדגמים בסיסיים של מוצרים, אלא אם נכתב אחרת. במחירון ציוד קמפינג של "zap דפי זהב" מרוכזים בפניכם מגוון רחב של מוצרים לטיולים ומחנאות. במחירון תוכלו לראות מחירים של מוצרים ללינה בשטח כמו: מחיר אוהל זוגי, מחיר שק שינה, מחיר ערסל, מחיר מזרן מתנפח זוגי, מחיר מיטת שדה ועוד. בנוסף תוכלו לראות מחירים של מוצרים לבישול בשטח כמו: מחיר גזיה, מחיר תרמוס, מחיר צידנית, מחיר כירת בשיול ניידת ועוד. כמו - כן תוכלו לראות מחירים של ביגוד לשטח כמו: מחיר חולצה תרמית, מחיר סנדלי שורש, מחיר נעלי הרים ועוד. בנוסף תוכלו לראות מחירים של מוצרים משלימים לטיולים כמו: מחיר מצפן, מחיר פנס, מחיר מקל הליכה לטיולים, מחיר ערכת עזרה ראשונה ועוד מגוון רחב של מוצרים שונים שיעזרו לכם לארגן את הטיול הבא שלכם.

אוהלים לקמפינג

לינה בשטח

מזרנים לקמפינג

מחצלות

ערסלים

תיקי טיולים

שולחנות וכסאות מתקפלים

בישול בשטח

משקפות

מצפנים

פנסים

אולרים

מקלות הליכה לטיולים

ביגוד לטיולים

ציוד עזר לשטח

מוצרים נגד יתושים

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 4.6 כוכבים ריקושט
  ריקושט
  לפני נסיעה לאירופה בחורף קיבלנו המלצה לקנות שקיות חימום. הגענו לריקוש ומיד נענינו על מבוקשנו. ללא ספק מדובר בחנות שמכוונת לחיילים (גם השקיות שקנינו עם כיתוב ייעודי לפיו מדובר במוצמר שמאושר על ידי צה"ל). השירות נחמד ופונקציונלי. החנות עצמה בקומה התחתונה של הקניון ולא בולטת בנוכחות אבל מי שצריך יודע לאן להגיע. מבחינת מחירים - סביר בהחלט.
 • 4.8 כוכבים חגור שופס בע"מ
  חגור שופס בע"מ
  הגעתי לחנות בגלל מצב חירום של תיק שנקרע לפני טיול השירות היה מצוין !! מוכרי החנות בעלי ידע רב ומלאי סבלנות יצאתי מהחנות מרוצה מהשרות מהתיק ומהסופגניה שבעל החנות רכש לקהל הלקוחות ציון 10 +++
 • 5 כוכבים ספורט מיכלין בע"מ
  ספורט מיכלין בע"מ
  היום ערכתי מיטווח מיטווח של מיכלין. אני עורך מיטווח זה כחוק מידי מספר שנים, ובכל פעם אצל מיכלין. השרות שמקבלים שם הוא פשוט מצויין. רציני. עם הדרכה איכפתית ודגשים על אחזקה, שימוש ובטיחות בנשק. אין הם מרפים עד שכל מי שמגיע למיטווח הבין לאשורו את השימוש בכלי הנשק שברשותו. ההדרכה עורכת כשעה ושווה כל שקל. כל הכבוד.
 • 5 כוכבים סברס
  סברס
  הלכתי לחנות לקנות דברים הכרחיים ויצא ממש זול השירות פשוט מצווין והדברים ממש חזקים ממליץ עליהם בחום
 • 5 כוכבים ריקושט
  ריקושט
  קיבלתי שובר לארנק חינם לצבא שבאתי לא היה הרבה תור בחנות השירות היה אדיב מזמין נתנו באהבה את הארנק שירות מצויין
חזור מעלה