המחירים במחירון הינם לדגמים בסיסיים של מוצרים, אלא אם נכתב אחרת. במחירון ציוד קמפינג של "zap דפי זהב" מרוכזים בפניכם מגוון רחב של מוצרים לטיולים ומחנאות. במחירון תוכלו לראות מחירים של מוצרים ללינה בשטח כמו: מחיר אוהל זוגי, מחיר שק שינה, מחיר ערסל, מחיר מזרן מתנפח זוגי, מחיר מיטת שדה ועוד. בנוסף תוכלו לראות מחירים של מוצרים לבישול בשטח כמו: מחיר גזיה, מחיר תרמוס, מחיר צידנית, מחיר כירת בשיול ניידת ועוד. כמו - כן תוכלו לראות מחירים של ביגוד לשטח כמו: מחיר חולצה תרמית, מחיר סנדלי שורש, מחיר נעלי הרים ועוד. בנוסף תוכלו לראות מחירים של מוצרים משלימים לטיולים כמו: מחיר מצפן, מחיר פנס, מחיר מקל הליכה לטיולים, מחיר ערכת עזרה ראשונה ועוד מגוון רחב של מוצרים שונים שיעזרו לכם לארגן את הטיול הבא שלכם.

אוהלים לקמפינג

לינה בשטח

מזרנים לקמפינג

מחצלות

ערסלים

תיקי טיולים

שולחנות וכסאות מתקפלים

בישול בשטח

משקפות

מצפנים

פנסים

אולרים

מקלות הליכה לטיולים

ביגוד לטיולים

ציוד עזר לשטח

מוצרים נגד יתושים

האם המחירון עזר לך?
 

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים ספורט מיכלין בע"מ
  ספורט מיכלין בע"מ
  היום ערכתי מיטווח מיטווח של מיכלין. אני עורך מיטווח זה כחוק מידי מספר שנים, ובכל פעם אצל מיכלין. השרות שמקבלים שם הוא פשוט מצויין. רציני. עם הדרכה איכפתית ודגשים על אחזקה, שימוש ובטיחות בנשק. אין הם מרפים עד שכל מי שמגיע למיטווח הבין לאשורו את השימוש בכלי הנשק שברשותו. ההדרכה עורכת כשעה ושווה כל שקל. כל הכבוד.
 • 5 כוכבים סברס
  סברס
  הלכתי לחנות לקנות דברים הכרחיים ויצא ממש זול השירות פשוט מצווין והדברים ממש חזקים ממליץ עליהם בחום
 • 4.6 כוכבים סימני דרך לחייל ולמטייל בע"מ
  סימני דרך לחייל ולמטייל בע"מ
  אני רוכש שם בקביעות דברים לטיולים ולמתנות לחברי, ואני תמיד שמחה לערוך שם קניות, יש שם המון מבחר, ובמחירים ממש טובים, שירות מקצועי ואדיב !! אז למה אתם מחכים ?
 • 3.8 כוכבים ריקושט
  ריקושט
  המוכרים מכירים את המוצרים השונים ומראים בקיעות רבה. נראה שיש להם ידע בתחום הטיולים ולכן הם יודעים לעזור להסביר ללקוחות ולהתאים מוצרים מתאימים עבור כל אחד. החנות יקרה היות ומדובר במותגים כגון נורת פייס ווילד קאט וכדומה. לסיכום, מטרת הביקור שלי הוא חיפוש מדרסים לנעליים כאשר המדרסים הישנים שלי נהרסו. השירות שהתקבל היה מקצועי והתאימו לי מדרסים לפי סוג הנעל והפעילות. רמת השירות גבוהה איכפתית ונראה שיש ידע רב למוכרים. רמת המחירים גבוהה ביחס למקומות מקבילים בן היתר כי מוכרים מותגים יקרים אך גם באופן כללי החנות יקרה ביחס לממוצע.
 • 4.6 כוכבים מרכז למטייל עודפים
  מרכז למטייל עודפים
  בתחילת יוני התקיים בסניפי למטייל שבועיים תרמילאות שבהם ניתנה הנחה של 50% על פרטי תרמילאים. הגעתי לסניף למטייל במרכז הקונגרסים בחיפוש אחר כובע להגנה מהשמש, מבד מיוחד להגנה מרבית. מבחר גדול מאוד של כובעים תלויים מול הכניסה לחנות. מוכרים מתנדבים לעזור. קניתי כובע ב50% הנחה מהמחיר השלם, וקבלתי שירות מקצועי. משתלם.
חזור מעלה