מחירון מכבסות וניקוי יבש של "zap דפי זהב" מרכז עבורכם מחירים של שירותי כביסה, מחירים של ניקוי יבש, מחירים של שירותי גיהוץ ועוד. המחירון, במחירון תוכלו לראות מה טווח המחירים המקובל בשוק למגוון שירותי הניתנים על ידי מכבסות ברחבי הארץ ומספק לכם את האפשרות לראות כמה עולה ניקוי שטיח, מחיר ניקוי וילונות, מחיר ניקוי לכיסוי ספות ועוד. כמו - כן תוכלו לראות מחיר מכבסה בשירות עצמי, מחיר מייבש בשירות עצמי ועוד.

שירותי כביסה

ניקוי יבש

שירותי גיהוץ

ניקוי יבש לשמיכות פוך

ניקוי שטיחים

ניקוי וילונות

ניקוי לכיסוי ספות

מכבסה בשירות עצמי

האם המחירון עזר לך?
 

מכבסות מקצועיות מציעות סל שלם של שירותים שכל אחד זקוק לו. רובינו משתמשים בשירותים הללו משום שאין לנו זמן לבצע אותם בעצמנו, או פשוט משום שאנחנו מעדיפים שאנשי מקצוע מומחים יעשו זאת עבורנו. אך כמה זה יעלה? מדובר בשורה ארוכה של שירותים, שמחיריהם שונים. מחירון מכבסות של ZAP דפי זהב יעשה לכם סדר בעניין ויספק לכם את כל המידע הנחוץ בנוגע למחירי השירותים השונים. כך תוכלו לדעת מראש עד כמה כל זה משתלם לכם.

חוות דעת אחרונות באתר

 • 5 כוכבים מכבסת קליניק
  מכבסת קליניק
  לא כל יום פוגשים בעסק עם תודעת שירות כה גבוהה.. צוות צעיר ששומר על סונדרט גבוה של איכות הכביסה והגהוץ של הבגדים במחיר סביר מאוד. מומלץ בחום. תנסו.
 • 5 כוכבים מכבסת האחוזה
  מכבסת האחוזה
  מסרתי כביסה מלוכלכת למכבסת האחוזה חייבת לציין שהיא הוחזרה לי עם שליח(חינם!!!) נקייה מקופלת בצורה מיקצועית להפליא והכי חשוב עם ריח מדהיםםםם שניתפס בכל ארון הבגדים תודה רבה לשימי ולכל הצוות על השירות האדיב אני יחזור בטוח😀
 • 5 כוכבים ויט-סק Vit-sec
  ויט-סק Vit-sec
  מכבסה טובה מאוד בהנהלה חדשה קיבלת שרות מעולה גיהוץ איכותי
 • 5 כוכבים קלין פור יו
  קלין פור יו
  במכבסת קלין פור יו באשדוד צוות מקצועי מאוד..איכותי ויעיל. איכות ללא פשרות..סדר וניקיון. מקבלים את הלקוחות באדיבות רבה ודוגלים בסיסמא.. שמה שלא יהיה פשוט... פשוט לא יהיה. מומלץ ביותר
 • 5 כוכבים מר כובס
  מר כובס
  נתנו מכנסים לניקוי יבש, מספר ימיםלא מצאו את המכנסים על אף שחפשו המון זמון לבסוף התברר שהמכנסים הגיעו לבית של לקוח אחר,והעובד נסע במיוחד להביא את זה משם, בתור פיצוי נתנה לנו מגבת נחמדה של מר כובס שרות טוב! מומלץ!
חזור מעלה