כתבות ומידע בנושא מכבסות

מאת: מערכת דפי זהב
מכבסות 24 שעות
מכבסות 24 שעות פתוחות לקהל הרחב, ומאפשרות לכל מי שחפץ בכך, לבצע כביסה בשירות עצמי בכל אחת משעות היממה. הרעיון לבצע כביסה בשעות הקטנות של הלילה, עשוי להיראות מעט לא מציאותי, אך מסתבר כי ישנם לא מעט אנשים הזקוקים לשירות מכבסות 24 שעות, בשל תחומי עיסוק או לוחות זמנים החורגים מן המקובל.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מכבסה
בחירת מכבסה היא החלטה משמעותית מאוד למי שאין בביתו מכונת כביסה. אז איפה כדאי לחפש את המכבסות הטובות ביותר, ועל מה חשוב להקפיד בעת הפקדת הבגדים שלנו?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
בחירת מכבסה
מכבסה מספקת מגוון שירותי כביסה, עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים גם יחד. הצורך בקבלת שירותי כביסה חיצוניים מוכר היטב למי שאין ברשותו מכונת כביסה, למי שעסוק מדי ומעוניין לחסוך בזמן או לעסקים ומוסדות הנדרשים לביגוד ומוצרי טקסטיל בכמויות גדולות.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
כביסה אקולוגית
כביסה אקולוגית מתבצעת תוך שימוש בחומרי כביסה שאינם מכילים דטרגנטים וכימיקלים ואינם מוגדרים כרעילים לאדם או מזהמים לסביבה. באופן עקרוני, מטרתה של כביסה אקולוגית היא למנוע את זיהום הסביבה, אך היא משמשת פתרון גם עבור ילדים ומבוגרים המפתחים אלרגיה לחומרי הכביסה הרגילים וזקוקים לתחליפים טבעיים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מכבסות אקספרס
מכבסות אקספרס ערוכות לספק את הצורך הקיים של אנשים מסוימים בשירות כביסה מהיר במיוחד. לאור הביקוש הרב, יותר ויותר מכבסות מעניקות את השירות, המאפשר לקבל כביסה נקייה ומקופלת, תוך זמן קצר מרגע הגיעה אל המכבסה. זמן ההמתנה, מרגע איסוף הכביסה ועד החזרתה ללקוח, דומה במרבית בתי העסק המספקים שירותי אקספרס, ונע סביב החמש שעות לערך.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שירותי כביסה וגיהוץ
שירותי כביסה וגיהוץ מיועדים לאנשים שאין ברשותם מכונת כביסה, או עבור מי שיש ברשותו מכונת כביסה אך זקוק לשירותי כביסה מיוחדים בכדי להיפטר מכתמים עיקשים ביותר. מכבסות אשר מספקות שירותי כביסה וגיהוץ ישלחו שליחים אל ביתכם, אלה יאספו את הכביסה המלוכלכת, יביאו אותה למכבסה, וישיבו לכם אותה נקייה ומגוהצת. שרותי כביסה וגיהוץ ניתנים ללקוחות פרטיים וכן לחברות ולמוסדות פרטיים וציבוריים גם יחד.
 
 
 
מאת: מערכת פרוזאפ
לכל אחד מאיתנו זה קרה - שני גרביים נכנסו למכונת הכביסה ורק אחד חוזר. זה יכול להיות מעצבן ולא נעים, אבל אנחנו מצאנו חמש דרכים לניצול ההיעלמות המסתורית לטובה.