072-3223634
מספר מקשר
הסבר
ציון ממוצע
5
הוסף חוות דעת

פרופסור משיח נחשב לחלוץ ההפריה החוץ גופית ("הפריית המבחנה") בישראל, זאת היות ועמד בראש קבוצת הרופאים והחוקרים של היחידה הראשונה להפריה חוץ גופית בתל השומר, יחידה בה הושג ההיריון הראשון בישראל (הרביעי בעולם כולו). קבוצת הרופאים והחוקרים בראשותו של פרופ' משיח הייתה גם החלוצה בהישגים מדהימים נוספים בתחום טיפולי הפוריות כמו: השגת ההיריון הראשון בישראל מעוברים מוקפאים, מתרומת ביציות ומשימוש בשיטת ה-ICSI (הזרקה של הזרע לתוך תא הביצית) במקרים קשים של עקרות הגבר. פרופ' משיח יזם והקים (עם תלמידיו/שותפיו, פרופ' דור ופרופ' לברן) את היחידה הפרטית הראשונה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי "אסותא" בתל אביב, יחידה שגדלה להיות היחידה הגדולה ביותר בישראל. פרופסור משיח היה חלוץ גם ביישום טיפולי ההפריה בתרומת ביציות מהארץ ומחו"ל וכן בהקפאת וביציות לצורך שימור פוריות אצל נשים שרוצות לדחות את מועד כניסתן להריון. משך עשרות שנים, טיפל בהצלחה בעשרות אלפי זוגות ופרטים שסבלו מאי פוריות, כולל מקרים של עקרות קשה שנחשבו לחסרי סיכוי.
פרופסור משיח נחשב לבכיר רופאי הפוריות בישראל ומקיים מרפאה פרטית גדולה בבית הרופאים בתל אביב (רח' ריינס 18), אליה נוהרים מטופלים רבים מכל רחבי הארץ ומכל ארצות העולם שרואים בו את הסמכות העליונה לאבחון וטיפול במקרי אי פוריות קשים.
פרופסור משיח שרת בתפקיד מנהל החטיבה למיילדות וגינקולוגיה במרכז הרפואי שיבא (תל השומר) במשך יותר מ-20 שנה. הקים דורות של רופאים ומומחים במקצוע המיילדות והגינקולוגיה ורבים מתלמידיו משמשים כראשי מחלקות ויחידות בארץ ובעולם.
זכה בתואר פרופסור מן המניין הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, שרת באוניברסיטה בוועדות רבות ובסנט האוניברסיטה. שמש כנשיא האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה מספר שנים וכן יו"ר של האגודה הישראלי לחקר הפוריות.
מלבד בפוריות היה פרופ' משיח חלוץ גם בנושאים שונים של רפואת האם והעובר, הריונות בסיכון, אולטרסאונד גינקולוגי ומיילדותי וניתוחים גינקולוגים ובעיקר ניתוחים אנדוסקופיים (היסטרוסקופים ולפרוסקופים). פרופ' משיח וצוותו פרסמו יותר מ-500 מאמרי מחקר מקוריים ויישומיים בעיתונים המקצועיים המוליכים בארץ ובעולם. זכה לקבל את תואר "יקיר העיר תל אביב יפו ולאחרונה הוגש גם לפרס ישראל על ידי האגודה הישראלית לחקר הפוריות.
אב לגיא משיח, עו"ד במקצועו ולדר' רועי משיח המשמש כסגן המחלקה הגינקולוגית בתל השומר ומומחה לניתוחים אנדוסקופים.

תחומי עיסוק

טיפולי פוריות, רופאי גינקולוגיה ומיילדות (נשים)

כתובת

ריינס 18 תל אביב

שעות פעילות

ימים א', ג'8:00 - 14:30 לתיאום תור יש לשלוח פקס 03-5239996
יום ד'8:00 - 14:30 לתיאום תור יש לשלוח פקס 03-5239996
לתיאום תור לפרופ' שלמה משיח יש לשלוח פקס למס' 03-5239996 עם הפרטים הבאים : שם, מס' טלפון, סבת הפניה, האבחנות והטיפולים שבוצעו. ליצירת קשר עם המרפאה התקשרי ל03-5278181
מפת הגעה אל פרופ' משיח שלמה

מידע על פרופ' משיח שלמה

אזורי מתן שירות
  • תל אביב
סוג שירות
  • טיפולי פריון
תחומי עיסוק נוספים
  • הריון ולידה
  • טיפולי פוריות
מספרי טלפון נוספים
טלפון ראשי
072-3223634
טלפון נוסף
03-5278181
פקס
03-5239996

חוות דעת

הקדשת זמן
איכפתיות
סבלנות
הסבר על הטיפול
5.0
5.0
5.0
5.0
מעל לציפיות
כן
כן
כן
ציון ממוצע
5
הוסף חוות דעת
1

פורום

שלמה משיח
שלמה משיח, מנהל/ת פורום פריון הגבר - בנק הזרע
פרופ' משיח היה במשך יותר מ-20 שנה מנהל החטיבה למיילדות וגינקולוגיה במרכז הרפואי "שיבא" בתל השומר. הוא הקים דורות של רופאים ומומחים במקצוע המיילדות והגינקולוגיה ורבים מתלמידיו משמשים כראשי מחלקות ויחידות בארץ ובעולם. תחומי התעניינותו ומומחיותו רבים מספור: הריונות בסיכון גבוה, ניתוחים גינקולוגים ובפרט אנדוסקופים (לפרוסקופיות והיסטרוסקופיות) ובעיקר טיפולי פוריות. נחשב ל"אבי הפריות המבחנה בישראל", היות וביחידה להפריה שעמד בראשה בתל השומר הושג ההריון החוץ גופי הראשון בישראל והחמישי בעולם, הריון ראשון מהקפאת עוברים, הריון מתרומת ביציות. פרופ' משיח וקבוצתו היו חלוצים בטיפול במקרים קשים של עקרות הגבר. קבוצתו היתה הראשונה בארץ שיישמה את הטכניקה המהפכנית של שאיבת ביציות מהאשכים-TESA, TESE (במקרים של חוסר זרע מוחלט) והזרקת זירעונים בודדים ICSI לביציות, ובכך להשיג הפריה והריונות. הוא הקים את היחידה להפריה חוץ גופית הגדולה בישראל-במרכז הרפואי "אסותא" בתל אביב וטיפל בהצלחה מרובה באלפי זוגות חשוכי ילדים ונואשים. ~~לתיאום תור לפרופ' שלמה משיח יש לשלוח פקס למס' 03-5239996 עם פרטי הבאים :מס' טלפון וסוג הפנייה .~~
האם המידע שקיבלת על העסק עזר לך?
 
בית העסק פרופ' משיח שלמה מופיע בzap דפי זהב בתחומים: טיפולי פוריות, רופאי גינקולוגיה ומיילדות (נשים). לרשימת בתי העסק המלאה בסיווג לחץ כאן  |  מידע זה רלוונטי לתחום רופאי גינקולוגיה ומיילדות (נשים) ובנוסף: גניקולוג, גניקולוגים, רופא נשים, רופאי נשים, רופא נשים פרטי, רופאים גינקולוגים

מידע על רופאי גינקולוגיה ומיילדות (נשים)

חזור מעלה