כתבות ומידע בנושא גני ילדים, משפחתון, מעונות

מאת: מאיה בונה-סרגי
כל מה שצריך לדעת על גני עירייה
מה מאפיין גני עירייה, מי אחראי לתכנית החינוכית והאם אפשר להחליף גן באמצע השנה? יש לנו תשובות לאלו, ולעוד הרבה אחרות
 
 
 
מאת: ורד קייזרמן
משפחתון
במה שונה משפחתון מגן רגיל, למי זה מתאים ואיך נראה סדר היום? מנהלת "המשפחתון של ורד" עונה על כל השאלות
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
גן חובה
גן חובה הוא שלב נוסף אותו עוברים הילדים במסגרת החינוך הפורמאלי. גן זה, מתעתד להכין את ילדינו לכיתה א' בבית הספר היסודי.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
גני ילדים מומלצים
כשילדנו האהוב מגיע לגיל בו אנו נאלצים לשלוח אותו אל גן הילדים, אנו כהורים מתחילים לחפש עבורו את הגן הטוב ביותר. נשאלת השאלה המהותית, כיצד עלינו להבחין כי גני ילדים מומלצים, הם הגנים הנכונים לנו.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
הרשמה לגני ילדים
הגיע הרגע החשוב ביותר בחייכם ובחיי ילדיכם, ההרשמה למסגרת לימודית מסודרת. הרשמה לגני ילדים בצורה נכונה ומסודרת הינה פרוצדורה חשובה עבור כל משפחה עם ילדים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חיפוש גני ילדים
חיפוש גני ילדים הוא תהליך שכל הורה חווה. כל אחד מאיתנו שיש לו ילד, חווה את תהליך חיפוש הגן המתאים לילד שלו מבחינת: שיטת ההתייחסות, שיטת הלימוד, גן פרטי, גן דתי, גן קרוב לבית ועוד.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מעונות לילדים
מעונות לילדים מהווים מסגרת טיפולית יומית, לפעוטות מגיל כמה חודשים. כמעט כל הורה בישראל אשר צריך לחזור למקום עבודותו, מחפש לתינוק שלו מעון המתאים לצרכיו.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
רישום למשפחתון
כמעט כל הורה מכיר את השלב הקשה ורווי החששות שבו מפקידים את היקר מכול בידי מטפלת או במשפחתון. הרשמה למשפחתון טומנת בחובה יתרונות של פיקוח צמוד, סדר יום מתוכנן ומגוון וכן אינטראקציה חברתית, אך יש לבדוק היטב את כל ההיבטים לפני שבוחרים את המשפחתון המתאים.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
אזורי רישום לגני ילדים
המעבר ממעון או משפחתון לגן עירייה או לגן מועצה מבטיח להורים חיסכון ניכר בעלויות החודשיות, אך יחד עם זאת גם מצמצם את חופש הבחירה. שיבוץ הילדים בגנים השונים מתבצע תוך התחשבות בהעדפות ההורים, אך זכות ההחלטה הסופית שמורה לרשות המקומית. מהם השיקולים המשפיעים על השיבוץ, ואיך אפשר לערער על ההחלטה? בכתבה שלפניכם.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
רישום למעונות תמ''ת
הבשורה הגדולה על הרפורמה המקיפה בתחום מעונות היום וגני הילדים מבטיחה הקלה משמעותית למשפחות רבות הכורעות תחת הנטל. מהו גובה הסבסוד? מי זכאי לקבלו ומה צריך לעשות כדי לזכות בסבסוד המיוחל? על כך בכתבה שלפניכם.