כתבות ומידע בנושא גרפיקאים וסטודיו לגרפיקה

מאת: מערכת דפי זהב
גרפיקה ממוחשבת
גרפיקה ממוחשבת היא תחום אומנותי, המתבצע על גבי מחשב, ומהווה חלק מתחום מדעי המחשב. למעשה גרפיקה ממוחשבת פירושה עיבוד תמונה על גבי מחשב, בעזרת תוכנות שונות ויישומים מתקדמים. גרפיקה ממוחשבת מלווה אותנו כמעט בכל תחומי החיים: במחלקת ההנדסה של מפעלים שונים, לצורך תכנון דירות, עיצוב בתים, יצירת כותרות בעיתונים, משחקי מחשב ועוד.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
עיצוב אתרי אינטרנט
עיצוב אתרים הינו תחום אשר צבר פופולאריות רבה בשנים האחרונות, בעיקר לנוכח העובדה כי אתר אינטרנט מהווה כיום כרטיס ביקור לכל דבר ועניין. כל עסק, חברה, ארגון שהוקם למטרות רווח או ארגון התנדבותי כלשהו מציג את הפרופיל שלו באמצעות אתר אינטרנט. תחום עיצוב אתרים נלמד במסגרת קורס במכללה פרטית או ציבורית, ובוגריו עשויים למצוא בו את שביל הזהב לתחום עיצוב אתרי אינטרנט, המשגשג בעשור האחרון.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
עיצוב גרפי
עיצוב גרפי למעשה הוא טקסט המשולב בתמונה, ותפקידו להעביר מסר חד וברור לכל מי שבא איתו במגע. כמעט בכל נישה ניתן למצוא אלמנטים הכוללים נגיעה לתחום של עיצוב גרפי. פרסומות, באנרים, טקסטים, במכשיר הנייד, שלטי חוצות, כרטיסי ביקור עם אותיות מיוחדות, חולצות מודפסות, ספרים, משחקי מחשב, ממשקים לאינטרנט וכו'. כל אלה ועוד, מתבצעים על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום של עיצוב גרפי.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
עיצוב מודעות
עיצוב מודעות הוא תחום קריאייטיבי במיוחד, הדורש שילוב של כישרון ומקצועיות ללא פשרות. על מודעת פרסומת, המציגה מוצר או מותג כלשהו, להעביר את המסר באופן מקצועי ויצירתי, בכדי ליצור את האפקט הרצוי. כדאי לדעת כי עיצוב מודעות שאינו מתבצע באופן מקצועי וחוטא למטרה, עלול לעתים ליצור את ההפך הגמור ואף לגרום נזק משמעותי לבעל המודעה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
שפת המותג
המאה ה-21 מתאפיינת בתחרות קשה על כל מוצר או שירות, הן במשק הישראלי והן במשק העולמי. כדאי לזכור כי קהל הצרכנים באשר הוא, מוצף באינפורמציה המופצת בכלי התקשורת הרבים, ופעמים רבות מאבד את יכולתו לקבל החלטות מושכלות בשל כך. לכן, בכדי שהמוצר או השירות שלנו יבלוט מעל שאר המתחרים עלינו לדאוג למתג אותו בצורה נכונה וראויה.