כתבות ומידע בנושא חוקרים פרטיים ומשרדי חקירות

מאת: חיים פנחס (שוגון)
איך להגן על העסק בעידן המודרני? זוהי שאלה מורכבת והתשובות לה רבות. על התרומה הרבה של משרדי חקירות לא רק בפתרון בעיות שכבר התרחשו, אלא גם במניעתן מלכתחילה
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חוקר פרטי מצלם מרכב
אלירן חפץ ואסף פוגל, מנהלי פורום חקירות פרטיות, עונים על השאלות הבוערות של החודש
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חוקר פרטי
חוקר פרטי, או בשמו הנפוץ האחר - בלש פרטי, הוא אדם אשר קיבל רישיון מטעם משרד המשפטים לעסוק בחקירות פרטיות - ביצוע מעקבים ותצפיות על מנת לקבל אינפורמציה על אדם מסוים או על מקרה שקרה.
 
 
 
מאת: משרד חקירות ויצמן יער
חקירות
כשאומרים חקירות, יכולים להתכוון למגוון סוגים של חקירות, החל מחקירות משטרה, דרך חקירות בשב"כ וכלה בחקירות פרטיות, עליהן בעיקר ייסוב מאמר זה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חוקר פרטי
מה משותף לאדם החושד שאשתו בוגדת בו, נכד החושש ממתחרה על הירושה של סבתא, מוזיקאי שזכויות היוצרים שלו הופרו, חולה שזכה לטיפול רפואי רשלני ובעל עסק שהלקוח הכבד שלו נעלם מבלי לשלם? התשובה: פנייה לחוקר פרטי. אלמנטרי, ווטסון
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חקירות פרטיות
חקירות פרטיות מהוות מקור מידע לא אכזב לספרים וסרטים רבים, בארץ ובחו"ל. חקירות פרטיות מסעירות את הדמיון, ואנו מדמיינים מעקבים מאתגרים, מנוסות מבוהלות וסאגות מביכות - ממש ממש כמו בסרטים. אז אילו חקירות פרטיות מעסיקות את משרדי החקירות? האם הן באמת כל כך מסעירות?
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
משרדי חקירות
משרדי חקירות יש הרבה. אם אתם זקוקים לשירותיו של אחד, במאמר זה ננסה לתת לכם מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור, ונבחן את היתרונות והחסרונות שבהזמנת שירות ממשרד חקירות.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
חוקרים פרטיים
חוקרים פרטיים עושים חיים? כך זה יכול להיראות למתבונן מהצד... מעקבים, תצפיות, מנוסה על מנת להימנע מאיתור... ממש כמו בסרטים. האמנם?