כתבות ומידע בנושא ייעוץ וטיפול - אישי, זוגי ומשפחתי

מאת: מערכת דפי זהב
איך להמנע מייעוץ זוגי
חושבת שבעלך אף פעם לא מקשיב לך? בטוח שאשתך ממש מגזימה עם התפרצויות הזעם? יכול להיות ששניכם צודקים, אבל לא מהסיבות שאתם חושבים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
ייעוץ ילדים
ייעוץ ילדים הוא למעשה ייעוץ להורים שילדיהם מפגינים קושי כזה או אחר. מבעיה שכיחה להפרעה של ממש בתהליך הגדילה - מתי כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
טיפול זוגי
אתם מרגישים בלחץ או מועקה? האם זו בעיה אישית, משבר בזוגיות, מצוקה במשפחה? מהו הטיפול היעיל ביותר עבורכם? כל התשובות לשאלות החשובות של המטופל הפוטנציאלי
מאת: ד"ר אירנה נתנאל
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אבחון אישי
אבחון אישי הוא למעשה תהליך אשר באמצעותו ניתן לבחון את מבנה אישיותו של האדם, את העדפותיו, את יכולותיו המנטאליות ועוד. אבחון אישי מבוצע במרבית המקרים לשם מטרה ספציפית. כך לדוגמא, כשמדובר בחברות המעוניינות לגייס לכוחותיהן עובדים מוכשרים ומקצועיים חדשים.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
בחירת יעוץ אישי
כל אדם באשר הוא, מוצא עצמו לפחות פעם בחיים מתמודד עם סוגיה אשר הפתרון עבורה אינו בנמצא. המצבים איתם קשה לנו להתמודד במהלך חיינו יכולים להיות קשורים לתחומים שונים, כגון: זוגיות, חברה, תעסוקה, מצב כלכלי ועוד. במצבים אלה, נשאלת השאלה כיצד יש לבצע בחירת יעוץ אישי מבעל מקצוע יעיל מקצועי ומיומן.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
הכוונה אישית
אנשים רבים זקוקים לשירותי הכוונה אישית כאשר הם מגיעים לנקודה מסוימת בחייהם ומרגישים כי הם תקועים. אנשים הנתונים במצב רגיש זה ועומדים בפני צומת דרכים, זקוקים להכוונה אישית, לאיש מקצוע שיכוון אותם בהתאם לתכונות האופי, היכולות והרצונות שלהם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
ייעוץ אישי
ייעוץ אישי מתמקד בפתרון בעיותיו של אדם על ידי הפניית המבט לעבר שלו וניתוח הנתונים שגרמו לו לפעולות ותחושות מסוימות בחייו. באמצעות פתרון בעיות אלו, תסייע פעולת הייעוץ לחולל בחיי אותו אדם את השינוי המיוחל עבורו. מטרתו של ייעוץ אישי הוא לאפשר לאדם להיות במקום מוצלח יותר בחייו, בו הוא יחוש מאושר ומסופק יותר.
 
 
 
מאת: ליאור פרג'
ייעוץ זוגי
כל זוג בתחילת דרכו חולם על חיי משפחה מושלמים, אך ניסיון השנים המשותפות מלמד שיש גם מהמורות בדרך שצריך ללמוד לעבור, ובין חיי המשפחה האידיאליים לבין המציאות יש, פעמים רבות, פער משמעותי. ברגע של משבר, כשהיחסים עולים על שרטון כלשהו ואינם כתיקונם, נדרש למצוא פתרון, ויפה שעה אחת קודם. זהו הרגע שבו עולה האפשרות של טיפול זוגי או משפחתי. ברגעים כאלה, אתם ממש לא לבד. בעשורים האחרונים, עלתה מאוד הפופולאריות של הטיפולים המשפחתיים והזוגיים, ולא מעט משפחות יוכלו להעיד שהטיפולים חוללו שינוי עצום בחיים שלהם. אז מה יכלול טיפול מהסוג הזה? האם הוא מומלץ? ואיך עושים זאת נכון? על כך ועוד במדריך הבא.