כתבות ומידע בנושא מוצרים אורטופדיים

מאת: רון שגב-פינקלמן
מוצרי תמיכה לגב
גב הוא אחד האיברים החשובים ביותר בגוף. רבים מבין הסובלים מכאבי גב כרוניים יודעים עד כמה משפיעים כאבים אלה על שגרת יומם, ופוגעים באיכות חייהם. יש מי שסובלים ממחושים קלים, ויש שמתמודדים עם כאבים עזים עד כדי חוסר יכולת לתפקד. מגוון המוצרים המיועדים לתמיכה בגב ולהקלה בכאבים, הוא עצום, ובין שלל המוצרים אפשר למצוא: כיסאות, מזרנים, כריות ושאר מוצרים אורטופדיים תומכי גב. הכירו את סוגי המוצרים המיועדים לשמירת בריאות הגב
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מדרסים לרגליים
מדרסים מוכנסים לפנים הנעליים, בכדי ליצור חלוקה בעומס המוטל על הכפות הרגליים. רבים משתמשים במדרסים לרגליים, על מנת לבלום זעזועים, לשפר את היציבה שלהם, להפחית כאבים הנובעים מבעיות בקשת כף הרגל, וכמובן על מנת לשפר את הנוחות בעת ההליכה.
 
 
 
מאת: שמואל להב
המדריך לבחירת נעליים
רכישת נעליים זה לא רק כיף ולא סתם ליופי, מדובר בנושא בריאותי חשוב מאוד. הנה כמה דברים שכדאי לדעת לפני שקושרים שרוכים
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אביזרי הליכה
אביזרי הליכה, הם אביזרים המסייעים לאלו הסובלים מבעיות שונות ברגליהם, להמשיך ולתפקד בחיי היומיום. קהל היעד הזקוק לאביזרי הליכה, הוא קהל מגוון: אוכלוסיית הקשישים, ילדים עם בעיית פלטפוס, אנשים עם מומים מולדים וכדומה. מלבד הדוגמאות שצוינו, ישנם אנשים מכל שכבות האוכלוסייה ומכל טווחי הגילאים, הסובלים מבעיות מגוונות הדורשות רכישת אביזרי הליכה.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
מכונים אורתופדיים
מכונים אורטופדים, לרוב, הם מכונים שהוקמו על ידי רופאים אורתופדים או על ידי בעלי מקצוע שלמדו את התחום. תפקידם של מכונים אורתופדים, הוא לספק לקהל היעד אשר סובל מבעיות אורתופדיות שונות, מכשירים ואביזרי אורתופדיה המיוצרים בארץ ובחו"ל. מכונים אורתופדיים רבים, נמצאים בקשר שוטף עם רופאים אורתופדים וקופות חולים, המפנים לקוחות אליהם.
 
 
 
מאת: מערכת דפי זהב
אביזרים אורתופדיים
אביזרים אורתופדיים מהווים עזר למצב קיים, ומונעים הידרדרות של בעיה האורתופדית.
 
 
 
מאת: שמואל להב
דורבן בכף הרגל
אז מה זה בדיוק 'דורבן' בכף הרגל? למה זה כל כך כואב? והכי חשוב, איך נפטרים מזה? אחרי שתקראו את המאמר הבא, תדעו הכל