כתבות ומידע בנושא בניית אתרים

מאת: יובל ניסני
בניית חנות וירטואלית
האמרה שלפיה היום כל בעל עסק חייב לעצמו אתר אינטרנט, היא אמרה ותיקה יחסית (על פי לוח הזמנים המהיר של עידן האינטרנט כמובן). כיום, אדם שלא נמצא ברשת, פשוט לא קיים. אבל, מה לגבי בניית חנות וירטואלית באינטרנט? חנות לכל דבר, אשר כל פעולות הקנייה והמכירה בה נעשות באופן מקוון? מסתבר שכיום, יותר ויותר אנשים פונים לכיוון הזה ואף מעדיפים להקים חנות אינטרנטית עוד לפני שהקימו חנות פיזית, 'אמתית'. אז מה נדרש מבעל העסק כדי להקים חנות מקוונת ומצליחה?
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
עיצוב אתרים
כשאתה בונה בית, אתה יכול להשקיע בחומרים האיכותיים והמשובחים ביותר, ולאבזר את הבית בציוד הכי מתקדם, אבל אם לא תשקיע בעיצוב ובנגישות נוחה, תמצא את עצמך מתוסכל משהייה בבית חסר חן, וסובל מאי נוחות בכל הקשור לשימושיות בחלליו השונים. כך גם באתר אינטרנט, מלבד השקעה בפן הטכני ובאלמנטים ואפליקציות מתקדמות, חשוב לעצב את האתר כך שימשוך את הגולשים להישאר בו, ויספק להם זירה נוחה ונעימה לגלוש בה ולהתמצא בתכניה וביישומיה.
 
 
 
מאת: נגוהה שפרלינג
חברת בניית אתרים
בניית אתרים באינטרנט היא מלאכת מחשבת מורכבת ורבת חשיבות. כל מי שמעוניין להקים ולתפעל אתר אינטרנט, שואף לבנות אתר מוצלח ואיכותי, שיהיה יעיל, ישיג מטרות מוגדרות מראש, יהיה במקומות הראשונים במנועי חיפוש (גוגל כמובן) ויניע גולשים להישאר בו או אפילו למסור פרטים, לבצע רכישה או הזמנה. קיבצנו עבורכם כמה טיפים שיסייעו לכם לבחור חברה המתמחה בבניית אתרי אינטרנט שעונה על כל הקריטריונים החשובים.
 
 
 
מאת: יובל ניסני
התאמה למובייל, התאמת האתר למובייל
עד כמה משפיעה מהפכת המובייל על בעלי העסקים? האם כל בעל עסק שרוצה להצליח, חייב לעצמו אתר שיהיה מותאם גם לגלישה בסמארטפונים וטאבלטים? בעידן שבו מעל מחצית מהישראלים מחזיקים בסמארטפון ומביטים בעולם המקוון דרך המסך הזה - התשובה ברורה למדי: כיום החשיבות של אתר אשר מיועד למשתמשי המכשירים החכמים, ו'משוחח' עמם בשפה שלהם, הוא בגדר חובה